Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Нещо не успях да те разбера :)

А според мен..., на Ваньо този път нещо не му се получи чупката в кръста...

Link to comment
Share on other sites

Друго си е да изкараш "телефон" за 2-16 хиляди лева на масата като седнеш на кафе. Нали така...... Нищо, че не ти върши работа... С дрехите не е ли същото? Самоче там вършат работа, но след 3 изпирания цветовете падат и плата се разтяга. Гъзарията движи..

 

Ми не... кое му е гъзарското като телефона личи от километър че е китайски. Айде хубава реплика ако е мен лично би ми било гадно че се самозалъгвам. Пък и кого да впечатлявам. Аз предпочитам да имам по-малко излишни неща защото ако загубя нещо би ми било гадно (ей телефона особено и то не заради телефона ами заради контактите в него... имам си архиви ама все пак ще загубя някой и друг телефон или смс с нещо което после ще ми затрябва)...

Link to comment
Share on other sites

Абе има си хора за всичко. И такива купуващи си коли, които връщат след 4 вноски, и такива каращи на баба си колата - защото тяхната е 3.5 двигател и нямат пари да я изхранват -, такива дето колата им е повече от жилището и всякакви други работи.

Та нищо чудно.

Link to comment
Share on other sites

Ми не... кое му е гъзарското като телефона личи от километър че е китайски. Айде хубава реплика ако е мен лично би ми било гадно че се самозалъгвам. Пък и кого да впечатлявам. Аз предпочитам да имам по-малко излишни неща защото ако загубя нещо би ми било гадно (ей телефона особено и то не заради телефона ами заради контактите в него... имам си архиви ама все пак ще загубя някой и друг телефон или смс с нещо което после ще ми затрябва)...

 

Еми гъзарско е. Дори и да не са реплики и да струва 16 000лв, с какво мислиш, че ги заслужават освен с показване на статус в обществото? Репликите се използват за същото и се купуват от хора, които искат да са нещо, но не могат да си го позволят. Купувайки репликата, те получават фалшив статус пред околните непознати.

Link to comment
Share on other sites

Купувайки репликата, те получават фалшив статус пред околните непознати.

 

Да, но ако имаш телефон който струва 5000 евро и часовник който струва 15,000 евро някак не върви да се качиш в друго освен в бронирана С класа (или някое ферари примерно)... нали? И е редно да има някой който да върви с теб за да ти отваря вратата и да ти носи куфарчето с парите, защото каквото и да е по-различно от това почва да личи и историята става съшита с бели конци.

 

А особено телефоните с 2 сим карти пък си личат от километър че са такива. Та защо изобщо ги купуват не разбирам...

 

ПС: И ако някой не е гледал реклама на верту може да хвърли едно око как са изработени и какъв бой могат да отнесат (т.е. не са само диамантите по тях и сапфиреното стъкло на дисплея което качва цената)

Link to comment
Share on other sites

ПС: И ако някой не е гледал реклама на верту може да хвърли едно око как са изработени и какъв бой могат да отнесат (т.е. не са само диамантите по тях и сапфиреното стъкло на дисплея което качва цената)

 

Все тая. Какъв бой могат да отнесат? Ако ще и в космоса да могат да полетят сами. Безсмислени са. Нито батерията им е батерия, нито вида им е вид, нито функциите им са функции.

 

С нетърпение очаквам Touch-screen Vertu.

Link to comment
Share on other sites

А на кой му се налага да си бие телефона така зверски, че да прибягва до подобни изчанчени решения? Аз много се учудвам как изобщо тази марка има продажби. Явно глупаците с пари са сериозна природна аномалия. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами то и за iPhone имаше една програмка - май беше I'm rich - 1000$. И ти слага само една снимка на диамант на дисплея. Ама важното е, че си дал 1000$. И май имаше доволен брой хора да си я вземат :):)

Link to comment
Share on other sites

Бахти шибаният ден ! :tongue :confused

Ама пък, поне... от утре официално съм в полагаемо, платено годишно неебаване... и съвсем сериозно мисля да неебавам през цялото време.

Link to comment
Share on other sites

Бахти шибаният ден ! tounge.gif confused.gif

Ама пък, поне... от утре официално съм в полагаемо, платено годишно неебаване... и съвсем сериозно мисля да неебавам през цялото време.

 

Чудесно! Таван имаме да правим laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Чудесно! Таван имаме да правим laughing.gif

Подходящото количество бира може би ще успее да компенсира причиненото неудобство....

Link to comment
Share on other sites

Уффф, блазе им на тези, които излизат в отпуска и почиват някъде.От утре и аз съм в един приятен почти двадесет дневен отпуск, който определено няма да бъде използван по предназначение.А именно да си почивам.И никакво количество бира, не може да замени неудобството от тежък физически труд, по време на платен годишен, бленуван, очакван с нетърпение отпуск. :bgrin:

Мразя парите.

Link to comment
Share on other sites

Подходящото количество бира може би ще успее да компенсира причиненото неудобство....

 

Излишно е да се споменава, че количествата са неограничени beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Забелязвам че тази година масово се правят ремонти.Май хората са събрали малко парички и гледат да ги вложат някъде :)

Link to comment
Share on other sites

Ако вземеш да се позагледаш, ще видиш че ВСЯКА година се правят ремонти лятно време, откакто има жилища хората го правят laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Шшшшш, баси кефа!

 

Знам, че ще ме обявите за извратен и ненормален, ама неска ме валя дъжд, светкавици пляскаха навсякъде наоколо и постоянен тътен - а аз се плациках с огромен кеф в моренцето. Нека ми е гадно!

Link to comment
Share on other sites

Шшшшш, баси кефа!

 

Знам, че ще ме обявите за извратен и ненормален, ама неска ме валя дъжд, светкавици пляскаха навсякъде наоколо и постоянен тътен - а аз се плациках с огромен кеф в моренцето. Нека ми е гадно!

НИКОГА не влизай в морето ако има светкавици. Ставаш като гръмоотвод. Когато се гмуркаме нищо не може да ни възпре така като светкавиците. Бурното море, вълните и т.н. не са особен проблем. Никога обаче не влизаме в буря когато има светкавици. Има доста регистрирани смъртни случай по света.

Link to comment
Share on other sites

Подходящото количество бира може би ще успее да компенсира причиненото неудобство....

 

А това води до друга форма на не-ебаване особено на разни ми ти тавани ...

Link to comment
Share on other sites

Забелязвам че тази година масово се правят ремонти.Май хората са събрали малко парички и гледат да ги вложат някъде :)

Нормално е.Все пак за българина нещата стоят така: Моят дом - моята крепост.Всеки се чувства най-уютно у дома си, е ако не всеки, то почти всеки. :lol:

И все пак друго си е примерно да ъпгрейднеш дограмицата и да лепнеш малко изолацийка, или пък банята...кухнята...Все пак живееш на това място, като ти е гадно на работата и по улиците, поне вкъщи да ти е хубаво.И ремонтите са всяка година от април до октомври.И всеки постоянно чопли нещо из къщи. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Котора е забелязал очевидното и като малко дете (каквото вероятно е) се удивлява на всичко... след някоя и друга година ще почне "де**а тия кретени, не го ли отремонтираха тоя апартамент беееееее, всяка година дум-дум-дум... как поне една събота няма спокойствие да му се не види, какво толкова правят, и налагаше ли се пИди***ста с п****ст да почва да думка от 7:30 сутринта мамицата му ... и т.н." (това особено ако живее в блок с над 20 апартамента)

Link to comment
Share on other sites

Еее дедо, за жалост е така.Всеки заделя колкото може и в сезона на малките сметки и големите дни почва да джагърта нещо.

Той верно е още малък сигурно, и не са му дошли на главата тези работи.След време друга песен ще пее. :lol:

 

П.П.Ама тв'а в седем и половина да почнеш да дигаш джангър е нечовешко бре.Аз лично по-рано от 09:30 не почвам.Даже в неделя чак към 11.

Link to comment
Share on other sites

Лично познавам един майстор (който ми ремонтираше офиса всъщност) и каза че почнал да кърти едната стена в 7:30 сутринта и до към обед я бил изкъртил а до 7 вечерта бил изградил друга малко по-натам... Верно в сградата са само офиси там но в съседство има и други кооперации и как ли са го пържили горките хора не знам. Питах го сърбял ли го е задника каза че бил хванал вече мазоли ...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...