Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На никой ли не му прави впечатление уникалния мегарезил, спретнат на най-високо ниво във връзка с фамозната писта за Формула 1 край София?

Все още съм потресен от "официалните" простотии на Министерството на икономиката, енергетиката и туризма. Това култово писмо, все още висящо в сайта на министерството, трябва да остане в историята на ултра-хипер-мега резилите:

 

The English language at its finest.

 

Нивото на Английския език в България спада драстично, защото като знаещи се налагат хора, които изобщо не знаят какво правят.

 

Ако някой е гледал The Expendables на кино, ще знае за какво говоря, тъй като това беше поредният пример. Свалял съм по-добри субтитри за divx филм. То не беше пропускане на идиоми, то не беше смяна на цели изречения по смисъл, то не беше чудо...

Link to comment
Share on other sites

Самия факт, че нито един от съучениците ми в ЕГ не влезе след 12 клас филология (поне в ПУ) само може да отговори какво да очакваме. Според мен е показателно. Моите уважения към всички други хора учили езици, но щом хората учили вЕрно на невероятно ниво - липсващо в доста специалности дори и на ниво висше в БГ(в Плд) - нямахме желание за филология, то :(

 

_____________

 

За да подкрепя горния пост - скоро подписах един "протокол" - вътре "радятор", климатик "самсун" ... и още какво ли не. Чудех се дали да направя забележка на човека, завършил икономика НБУ... реших, че не си струва.

Link to comment
Share on other sites

Нивото на Английския език в България спада драстично, защото като знаещи се налагат хора, които изобщо не знаят какво правят.

 

Щото тези които знаят какво правят отдавна са си дигнали гълъбите (или бачкат за другаде)...

 

ПС: Успях да забравя една бира корона в камерата да са И*ъ в идиота

Link to comment
Share on other sites

а.к.а - Никомунеизвестен Български Университет laughing.gif

 

---------------------------------------

 

Уникален клип - сещате ли се защо?

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZAw_jSiXWfk&feature=related

 

beer.gif

Една от девойките си ти, ама с перука и грим? :) :)

 

Дедоооооооо, кажи кога да върна клавиатурата. Не мога да пиша на нея! Удобна е за ръцете, ама писането.....

Link to comment
Share on other sites

ПС: Успях да забравя една бира корона в камерата да са И*ъ в идиота

 

Идиот те прави факта, че изобщо си си взел Корона, което за мен лично не е бира laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Седя си на компютъра и чувам от вън яко цъкане. Викам си някой ще си счупи мишката от кликане, то били някакви насекоми вънка цъкат като луди. Щурци ли са, кво са? Де да ги знам.

Link to comment
Share on other sites

Уникален клип - сещате ли се защо?

Не се сЯтам, обаче Поклон. Яко е парчето - малко като на Олоф Нилсен (или както му е там името) Ла Гитара.

 

_______________________

 

Ми много просто - клипа е ФРАШКАН с ЯКИ курви и се казва - ЗАТВОРИ очи. Ти затвори ли ги изобщо докато го гледа?

Нье , мислех си за :censored2: (да се чете като голяма мастика с мента и всичките тези парясници при мен)

Link to comment
Share on other sites

Седя си на компютъра и чувам от вън яко цъкане. Викам си някой ще си счупи мишката от кликане, то били някакви насекоми вънка цъкат като луди. Щурци ли са, кво са? Де да ги знам.

 

Пил ли си, пушил ли си, смъркал ли си или комбинация? laughing.gif

 

------------------

 

Не се сЯтам, обаче Поклон. Яко е парчето - малко като на Олоф Нилсен (или както му е там името) Ла Гитара.

 

Ми много просто - клипа е ФРАШКАН с ЯКИ курви и се казва - ЗАТВОРИ очи. Ти затвори ли ги изобщо докато го гледа? laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Тоя дето ми го прати за въжата, също е арен. Има от кво да се поучат наще кючек-тупалки как изглежда хубавата жена и как се прави готян клип.ред: Глупав и кичозен клип, ама пачата мноо ма радваhttp://www.youtube.com/watch?v=JlgrsUwUn_Q&feature=related

Link to comment
Share on other sites

Пил ли си, пушил ли си, смъркал ли си или комбинация? laughing.gif

По-лошо - нищо. Да беше нещо от горните, да имам оправдание. Ама няма.

Link to comment
Share on other sites

Една от девойките си ти, ама с перука и грим? :) :)

Цъ..., не е! В целият клип, нямаше нито една толкова цицеста....

 

П.с. Чудя се дали да не покажа в снимков материал, как Ваньо издевателствува над бирата....

Link to comment
Share on other sites

Цъ..., не е! В целият клип, нямаше нито една толкова цицеста....

 

П.с. Чудя се дали да не покажа в снимков материал, как Ваньо издевателствува над бирата....

 

 

Дай, кучко, дай! Само да е направил малкия някоя изцепка спрямо бирата и го удушвам laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

А? какво с писането?

Не мога да се оправя с него. Не съм толкова advanced user. Ще карам на по-стандартни моделчета.

Link to comment
Share on other sites

Божке, божке... мислех си, че съм видял вся и всьо по тоя свят като простотия, но след като се сблъсках челно със софтуер за търговия на дребно вече не съм на същото мнение. И пари ми искат за него, а той бъгва non-stop.

:werewolf: 400лв за глупости - добре, че има демо версии та им видях сакатлъка ... да се настроя да преглътна унижението и тъпотията да дам пари "ей така" за нещо "работещо понякога" - и да, пробвал съм няколко версии на различни продукти, всичките за много зле.

 

_______________________

 

Еми предполагам и ти се се "натъкнал" на Микроинвест и ИнфоЛайт. Сега обмислям вариант Микроинвест Склад Про на OS Ubuntu (Линукс) ама да видим. Притеснява ме дали ще разпознае линукса периферията (инф. четец и фис. у-во). Имам една седмица да избистря. Ако искаш дай на ЛС да не пълним темата с тясно специализирано мрънкане.

Link to comment
Share on other sites

Божке, божке... мислех си, че съм видял вся и всьо по тоя свят като простотия, но след като се сблъсках челно със софтуер за търговия на дребно вече не съм на същото мнение. И пари ми искат за него, а той бъгва non-stop.

:werewolf: 400лв за глупости - добре, че има демо версии та им видях сакатлъка ... да се настроя да преглътна унижението и тъпотията да дам пари "ей така" за нещо "работещо понякога" - и да, пробвал съм няколко версии на различни продукти, всичките за много зле.

Я кажи кои са, да не се лъжем и ние.

Link to comment
Share on other sites

Божке, божке... мислех си, че съм видял вся и всьо по тоя свят като простотия, но след като се сблъсках челно със софтуер за търговия на дребно вече не съм на същото мнение. И пари ми искат за него, а той бъгва non-stop.

:werewolf: 400лв за глупости - добре, че има демо версии та им видях сакатлъка ... да се настроя да преглътна унижението и тъпотията да дам пари "ей така" за нещо "работещо понякога" - и да, пробвал съм няколко версии на различни продукти, всичките за много зле.

 

Мани мани ами и аз съм се учел да програмирам върху подобни програми... дори една студентка се учи да програмира под мои напътствия и направи една програма за аптеката на мой приятел която работи и до ден днешен... нея мога да ти я дам без пари но не знам доколко ще ти върши работа.

 

Кой софтуер си прегледал че ми е любопитно? КодаР имат някакво изделие колко работи не знам, Селматик бяха продали на Германос тяхната, Орак също имат но май е основно за заведения, СофтСис (или нещо такова) сега май фирмата е Vertinity също продават такова, а Атанас го правеха този софтуер от 15 години преди Веско да купи фирмата от него... май и на Митко хората (Селматик) и те го правят този софтуер от както го помня.

 

Знам че и Ажур-Л и Бизнес Навигатор имат някакви "модули" за търговия. А ако се напъна за още подобни ще се сетя... я кажи кой се е изложил :)

 

 

Аааа ти си дописал че е Микроинвест... знам че не е хубаво да се говори така за колеги, но да кажем само че не те съветвам... като начало момчетата си бяха и останаха "икономисти" - т.е. гледат да икономисат откъдето могат а не качеството им е основен приоритет.

 

Прегледай на Селматик и Вертинити софтуера после може и на този на Кодар да хвърлиш 1 око.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...