Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ще отговоря тук, за да не спамим в темата за продажба.

май твоята "мазилка" в торби за 10 лева с необходимост от запечатване отгоре с фасаген е .......... просто шпакловката върху мрежичката :laughing: може ли да се обаждаш без да си имаш никаква представа кое какво е, при това в тема за продажба :angry1 и да говориш че било скъпо на фона на нещо съвсем друго :angry1все едно да кажа че силикона за прозорци е безумно скъп след като има маджун за 60 стотинки

Както казах, стана ми интересно, защото си писал просто мазилка.А дали е полимерна, силикатна...как да разберем?Тази която ползвам аз, е груба мазилка (полимерциментова мазилка, с някакви фибри и още нещо си), върху която можеш да шапкловаш след това със сатен или да я боядисаш, или просто да оставиш така, без допълнителна обработка.Както ти хареса.Не съм искал да ти спамя темата, ако си се почувствал засегнат, моля да ме извиниш.И както казах има доста по-скъпи от тази която предлагаш.Примерно има едни разноцветни мазилки, на Церезит, които струват около 120лв/ за една бака от 30кг.

Link to comment
Share on other sites

24858f326b9bfe52.JPG

 

Все съм свикнал да плащам водата в пъти по-скъпо по заведения и съм съгласен че тока за хладилника не е без пари и все пак за малка стъклена бутилка (където няма оскъпяване заради пластмасата на бутилката) да ми искат 2лв ми се струва че граничи с пладнешки обир. Очаквах сервитьорката да ми направи масаж на раменете и главата, но тя дори не ми се усмихна ами ми взе парите и си тръгна намусена че не и оставих и 5ст бакшиш... прибрах си бутилката за да я снимам, чудех се дали и чашата не е включена в цената но не ми хареса и си имам по-хубави но другия път ще я взема за подарък на приятел...

Link to comment
Share on other sites

24858f326b9bfe52.JPG

чудех се дали и чашата не е включена в цената но не ми хареса и си имам по-хубави но другия път ще я взема за подарък на приятел...

Не. Включена е 1/2 каса вода, която са избили с твоята.

 

Когато сглобявате ПДЧ носете ръкавици! Иначе ще си нарежете ръцете.

 

Чефо, пусни нещо гръцко макя му и ден. Спал съм 4 часа само - сам -, не бях препил достатъчно, кафето беше гадно сутринта (и 3те броя, които пих). Ебаси... Искам на балкан - в хотел с басейн.

Link to comment
Share on other sites

Нямам против на място което наистина заслужава (като бившия ресторант Капитан Кук) но на смотаното кафене а 2рия етаж на МОЛа да ми искат 2лв за вода и то от малката ми се стори повече от прекалено.

 

Не мога да намеря цена за каса вода без амбалажа, знам че кока колата излиза по 60ст бутилката, интересно ми е минералната вода дали е 20ст или по-евтино...

Link to comment
Share on other sites

Ммм, дам. Определено лошо няма. Стига да успеят да те убедят с кеф да ги дадеш. Все по-малко са хората в този бранш, успяващи да доставят кеф на клиента и той с удоволствие да си заплати за услугите - убеден, че те си струват цената.

В повечето случаи получаваш отношение все едно си й отпрал 2 шамара на сервитьорката, а недай си боже да питаш за управител - или оная "яка"-та дума "менЕжер" :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не си прав. Щом си достатъчно голям гъзар да седнеш на кафе в МОЛ-а, ще плащаш 2 лева за вода! Ако си прост консуматор ще си вземеш водичка от супермаркета в МОЛ-а и ще седнеш на безплатните маси.

EDIT: Туй е за Дядо.

Link to comment
Share on other sites

След малко захващам един будвазер (пак е на карлсберг продукт, ако искаш мода да ти пожелая едно наздраве) :beer:

Тая бира ако имаше пазар в България щеше да се прави на едно място, а имено на ул. Капитан Райчо 95. Тогава нямаше да си викате наздраве, ами щеше да има плюнки каква боза била и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Не си прав. Щом си достатъчно голям гъзар да седнеш на кафе в МОЛ-а, ще плащаш 2 лева за вода! Ако си прост консуматор ще си вземеш водичка от супермаркета в МОЛ-а и ще седнеш на безплатните маси.

EDIT: Туй е за Дядо.

 

Не си прав ама няма накъде повече да не си прав. На любимото ми кафене в средата (коста кафе ли как беше) водичката е 0.5 при това е и по-евтина а кафето е много готино. И диванчетата са готини и всичко ми харесва.

 

И водата съм свикнал да я плащам на леФ - леФ и нещо, но 0.5литра а не 0.33 стъкло. Моите извинения но да ми го продават с около 10 пъти надценка... 2-3-4 пъти вече свикнах, но 10 не мислиш ли че става леко нагло?

 

 

 

Тая бира ако имаше пазар в България щеше да се прави на едно място, а имено на ул. Капитан Райчо 95. Тогава нямаше да си викате наздраве, ами щеше да има плюнки каква боза била и т.н.

 

Не можах да разбера каква ти беше мисълта? Че ако тази бира беше произведена от Каменица щяхме да я плюем ли? Аз поне Бекса който го правят ми харесва.

 

 

 

 

Тя е боза...

 

Ванчо ти пък кога я пи тази бира точно че да го знаеш? :tongue

 

Ела да ти дам една друга която може да ти хареса че още имам от една белгийска която едно време много харесвах сега ми идва прекалено "ароматна" за вкуса.

Link to comment
Share on other sites

Дедо мисълта ми беше, че не е на Карслберг продукт и не вярвам скоро да бъде техен продукт. Само като си помисля колко пари дадоха Anheuser-Busch за да купят Будвайзера и свят ми се завива. Наложи се да разпродадат сумати други фабрики в това число и Каменица само и само да платят кешовата част по сделката.

 

По морето бирата при ол инклузива е любимата на всички Славена, що ли, щото е най-евтина.

Link to comment
Share on other sites

Ами пишеше че е продукт на Carlsberg поне на етикета или поне така си мислех не знам какво съм гледал вчера... всъщност пише че дистрибутора е Карлсберг а е произведено от BUDWEISER BUDVAR N.C. Чехия.

 

 

 

По морето бирата при ол инклузива е любимата на всички Славена, що ли, щото е най-евтина.

 

Мани мани ми към края чак беше почнала да ми харесва...

Link to comment
Share on other sites

Дедо мисълта ми беше, че не е на Карслберг продукт и не вярвам скоро да бъде техен продукт. Само като си помисля колко пари дадоха Anheuser-Busch за да купят Будвайзера и свят ми се завива. Наложи се да разпродадат сумати други фабрики в това число и Каменица само и само да платят кешовата част по сделката.

Този будвайзер будвар на дедото няма нищо общо с американския бъдуайзър, които наистина са собственост на белгийците. ;)

Link to comment
Share on other sites

Този будвайзер будвар на дедото няма нищо общо с американския бъдуайзър, които наистина са собственост на белгийците. ;)

Верно, аз пак не съм догледал снимката както трябва. Те белгийците имаха някакви съдебни спорове относно марката с чехите и частично май спечелиха, но не успяха да е регистрират за европа марката като собственост на белгийците. То и с бекс-а е така, хем е техен пък спазват германския закон за чистотата на бирата, уж го спазват.

 

Мани мани ми към края чак беше почнала да ми харесва...

 

Е как нема да ти хареса бе дедо - Това е бирата...на морето :lol:

Link to comment
Share on other sites

По-редичък е бекс но като съм в настроение и съм жаден ми харесва и той, този будвайзер също ми допада, пилзенската също... само лефето преди време как ми харесваше тези дни да не го помириша. Една друга белгийска пробвах - отврат направо - като смесица на бира с вино беше..

Link to comment
Share on other sites

Що не може да се гласува да бамнем някой от форума? sad.gif

 

Very interesting idea!!!

 

 

Все съм свикнал да плащам водата в пъти по-скъпо по заведения и съм съгласен че тока за хладилника не е без пари и все пак за малка стъклена бутилка (където няма оскъпяване заради пластмасата на бутилката) да ми искат 2лв ми се струва че граничи с пладнешки обир. Очаквах сервитьорката да ми направи масаж на раменете и главата, но тя дори не ми се усмихна ами ми взе парите и си тръгна намусена че не и оставих и 5ст бакшиш... прибрах си бутилката за да я снимам, чудех се дали и чашата не е включена в цената но не ми хареса и си имам по-хубави но другия път ще я взема за подарък на приятел...

 

Ники, какво ти става бе човек? Ми по баровете на морето като една ТОПЛА водичка Девин ти е 3 лева при Хайнекен 4 лева? Какво да кажем? Я не се излагай laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Ники, какво ти става бе човек? Ми по баровете на морето като една ТОПЛА водичка Девин ти е 3 лева при Хайнекен 4 лева? Какво да кажем? Я не се излагай laughing.gif

 

Там съм съгласен и съм ги давал - там са на принципа болен се е*е докато е на легло. Само че в МОЛ-а на 2рия етаж смотаното кафененце не мисля че е толкова оборотно място или луксозно заведение че да заслужават.

 

 

Да не си пробвал черешовата Kriek? :)

 

Помня ли... май не беше тази точно, но пак беше гадна. А преди така да ми харесваше Leffe сега и нея да не я помириша.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Помня ли... май не беше тази точно, но пак беше гадна. А преди така да ми харесваше Leffe сега и нея да не я помириша.

Вие двамата с Ваньо ще трябва да седнете заедно, оня и той, кви такива сладички бъркочи си прави с бирата.... (също като лефето, за което ми разправяше, че нищо не разбирам...)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...