Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не си прав. Щом си достатъчно голям гъзар да седнеш на кафе в МОЛ-а, ще плащаш 2 лева за вода! Ако си прост консуматор ще си вземеш водичка от супермаркета в МОЛ-а и ще седнеш на безплатните маси.

EDIT: Туй е за Дядо.

 

Тя концепцията за МОЛ в България е тотално сбъркана, но то гладно невидяло, та не е за чудене.

Link to comment
Share on other sites

Не, не е. Нашата е игра e тази - http://www.zamunda.net/details.php?id=130652&hit=1

Реална е до болка.

Абе никой ли няма да оправи тия бъгове? Или и по форумите тряя да пиша в хтмл?

Link to comment
Share on other sites

Те са евтини. И са легални, както и той. 66 аптеки има. В аптеките в Пловдив се редят на опашки от сутринта. Пича печели от оборот, за разлика от други боклуци. :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.cars.bg/autonews/518

 

Този тип какво ли "работи" и как мога да се включа? :)

И аз го гледах това. Типично мутренско държане. Всичко го постига със задкулисни игри, пране на пари и т.н, най-малко е, че прави големи обороти с малка надценка. Не се самозалъгвайте.

Link to comment
Share on other sites

Те са евтини. И са легални, както и той. 66 аптеки има. В аптеките в Пловдив се редят на опашки от сутринта. Пича печели от оборот, за разлика от други боклуци. :)

Марешки е за затвора. Бизнеса му е нелегален, практиките корупционни, а ефекта от аптеките му - много опасен!

Не говори за работи, за които не знаеш достатъчно!

Link to comment
Share on other sites

E, па ти като знаеш не се прави на ощипана 9токласничка ами бъди "съвестен" и пусни сигнал в прокуратурата - нали е за затвора. Писна ми от такива всичко знаещи за всеки. Еб*х му мамата, те всички всичко знаят. И накрая всички нищо не са чували за никой.

 

Айде осветли ни, как точно е за затвора Маришки - ама не в махленския смисъл, ами в материалноправен. Или нямаш желание сега и "не е наша работа" или 'щото не сме "отворени"?

 

____________________

 

В никакъв случай не припявам "за" Маришки ама така просто хвърлено за "еди-си-кой", че бил "еди-си-какъв" вече става диагноза у нас. Прекалява се.

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: Кво ли ви отварям очите. Играйте си там.

Да се изтрие, моля!

Ваньо, що не вземеш да си намериш още някоя работа за свършване, та да не ревеш после пак, че - Ей го, на... вече си на намсиколко, пък още не си направил първият си милион... !? Кво си седнал да се занимаваш с глупости из форума и да отваряш очите на хората!? Ти нас не ни гледай..., ние сме дърти (а някои са и отпускари) и сме доволни от живота...

Link to comment
Share on other sites

За горнияТ и ДонЧефо :) , че днес още не е петък - това не е хубаво.

 

 

Никва бира в обедните почивки...така ме приспиваааа :beer:

 

http://vbox7.com/play:d442740d

 

:rolleyes:

 

Hoste, песента на Терзис е уникална. Не бях попаднал на нея.

 

На следващия кръг от Ф1 ако има И ГРЪЦКО...ще си покажа потенциала :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И аз го гледах това. Типично мутренско държане. Всичко го постига със задкулисни игри, пране на пари и т.н, най-малко е, че прави големи обороти с малка надценка. Не се самозалъгвайте.

 

Като е толкова просто - идете и вие сложете ръцете в огъня. За пореден път: могъл - направил. За тва ние ще гледаме за неговата кола, а той ще си я кара майна.

Link to comment
Share on other sites

Ваньо, що не вземеш да си намериш още някоя работа за свършване, та да не ревеш после пак, че - Ей го, на... вече си на намсиколко, пък още не си направил първият си милион... !? Кво си седнал да се занимаваш с глупости из форума и да отваряш очите на хората!? Ти нас не ни гледай..., ние сме дърти (а някои са и отпускари) и сме доволни от живота...

Упрек?

Link to comment
Share on other sites

Упрек?

Опазил ме Господ!

Просто лек негативизъм по отношение на безхаберието ти по въпроса с първия ти милион... и използването на служебен ресурс за отварянето на очите на рандъм Узери из нЕкакъв си там форум...

Отпускари се римува със скари Галине. А организация няма никаква, пичка и материна на организацията :)

Ами, 'ади де! Дай да се организираме един твърд камерен състав... и да я свършим тая работа!

Link to comment
Share on other sites

Шшш, РИОКОЗ Плд... царе! Пият кафе, радио FM+, 3бр служители, взимат ти 34лв такса и ти казват "срока за приключване процедурата е шест (6) седмици" - за нещо което се върши за ЕДИН (1) ден!

Поклон до земята.

Искам и аз така.

Link to comment
Share on other sites

Уважаеми, г-н gado,

 

Не ме обичате вече? Нямате вяра в мен?

Не бе, Ваньо... ти винаги ще лежиш на сърцето ми!

По-здрави

 

Ваньо

Не нужна агресия, колега :wtf: ..., не нужна агресия...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...