Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ужким беше добре... но не може да е грешка да я поизтръскаш леко че сигурно има доста боклуци вътре... само семки със сигурност няма :)

Просто се натиска макко трудно. И чат пат не уцелвам правилните клавиши. Като '.' например. :) Хмм доста добре се справям - явно горе долу съм нацелил кое с кои пръсти да пиша. Докато пиша това усещам, че ще имам проблеми с буквите предназачеми за палците. Иначе е удобна наистина - странна е, но е удобно. Може да се спра на компромисен вариант wave - но все пак нека поработя малко - 30 минути не са критерий още. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Просто се натиска макко трудно. И чат пат не уцелвам правилните клавиши. Като '.' например. :) Хмм доста добре се справям - явно горе долу съм нацелил кое с кои пръсти да пиша. Докато пиша това усещам, че ще имам проблеми с буквите предназачеми за палците. Иначе е удобна наистина - странна е, но е удобно. Може да се спра на компромисен вариант wave - но все пак нека поработя малко - 30 минути не са критерий още. :)

 

Ужким беше добре ама не съм 100% сигурен. На новата със сигурност е ок.

 

За палците само интервал натискам с тях. А с кутрето единствено шифтовете и ентера... даже бекспейса го натискам с безименния. Не е много правилност според десетопръстната ама няма кой да ме глоби че не го правя както трябва :)

Link to comment
Share on other sites

Айдеее...Мастика и бира...Не моа изпикая алкохола дет ми е в кръвта, бахти, утре ако тряя мина на дрегера ша е цирк...

Link to comment
Share on other sites

Пропуснах одеве да кажа, че и аз си мислех точно за тия три гола, дето видяхме до момента laughing.gif

 

Какво ще кажете за говеждото отроче на вратата? Какво красиво крачолче само... Изрод бездарен...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4:0

 

То бива да сме зле, ама толкова ли сме?!?!?! Иначе имахме 4 положения, ама да бяхме като англичаните... Почти всички положения си ги вкараха, добре, че не бяха всички. Е това беше футбол, ама английски :)

Link to comment
Share on other sites

АБалаксдасалал!!! Свърши ми бирата! Ся с кво ша разреждам?

С вода от чУшмЯта. ;)

Бре, 'Танасе, де го любимото ти нинджа-смайли?

П.П. нАтисни с пръста, да са "газира"! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Уф....Устата ми говори, а умът ми мълчи... :ph34r:

А можеше да бъде и доста по-зле.... Примерно - Устата мучи, мозъкът мълчи..., а гъзът - бълва ли бълва... (редувайки се с устата - което е още по-кофти вариант)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

П.с. За първи път се изкефих на български сайт - Сайт !

Link to comment
Share on other sites

И какво толкова ви накефи тоя некадърен флаш? Нямат какво да напишат и направят наплякали картинки и анимации... Като дизайн е гола-вода а текст почти няма...

Link to comment
Share on other sites

Заслужава похвала, макар да не е довършен още.

 

Гледам в Партньори се мъдри неква некадърна фирма Ди Джи Фриго laughing.gif

Ще се доработва още доста, а тези дето си ги споменал... само развалят имиджа на организацията... :lol:

 

И какво толкова ви накефи тоя некадърен флаш? Нямат какво да напишат и направят наплякали картинки и анимации... Като дизайн е гола-вода а текст почти няма...

Има дух, Ники! ;) Както ти е известно, аз съм твърде далеч от уеб дизайна и изобщо от всякакви такива хави..., но този специално ме радва, при това съвсем не заради шаренийката...

 

П.с. А "Гоуст Рикон 2" е ебахти и зарибявката щура.... :punk

 

П.с. 2 Аман от сИрьозни хора..., да ги еа! (ш с сетът!)

Link to comment
Share on other sites

Ще я почвам и аз, че Наско хвърли гранатата.

 

Днес отнесох Снайпера, като бях приятно изненадан, че и тази игра е чешка laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Има дух, Ники! ;) Както ти е известно, аз съм твърде далеч от уеб дизайна и изобщо от всякакви такива хави..., но този специално ме радва, при това съвсем не заради шаренийката...

 

Идеята е добра, и на мен ми хареса. Флаша обаче ме подразни много

Link to comment
Share on other sites

Щом ся те дразни толкова, си представям какво ще стане ако гледаш как някой в момента изгражда сайт базиран на флаш с всякакви флаш приложения! :allien

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля да натискам бирите вече! От одеве си въртя последният албум на Accept и взе да ми става едно такова пивкоо... и благо на душата, че не мога да се въздържам повече...

http://www.youtube.com/watch?v=TMIb9Po724I&feature=related

Тия пичове са направили много як албум..., :thumbs-up: нещо страхотно! Явно са решили отново да превземат сцените по света...

Link to comment
Share on other sites

аааааа 11 страници ли само откакто ме няма? в знак на протест срещу слабата ви плодотворимост нема пък да наваксвам!

Link to comment
Share on other sites

Идеята е добра, и на мен ми хареса. Флаша обаче ме подразни много

 

Много зле тоя сайт.

 

Дизайн - някакъв

Лесен за разглеждане - не

 

И освен това, много бавен за разглеждане.

Link to comment
Share on other sites

На никой ли не му прави впечатление уникалния мегарезил, спретнат на най-високо ниво във връзка с фамозната писта за Формула 1 край София?

Все още съм потресен от "официалните" простотии на Министерството на икономиката, енергетиката и туризма. Това култово писмо, все още висящо в сайта на министерството, трябва да остане в историята на ултра-хипер-мега резилите:

 

To: office@bfm.bg

Subject: From: anwarbadwan@aol.com

 

From: anwarbadwan@aol.com

Subject: letter of attend with the Minsery of econmic

Date: Thursday, September 2, 2010, 10:42 PM

 

After a length conversation with Mr Raid chief executive officer of EABG , he stated that they are committed to the letter of attend they sign , he further stated that his company is private company and the chairman is not a sheikh , he is private business man and somebody in the press is writing misleading information and creating a bad atmosphere . EABG is moving forward to work with the government of Bulgaria in according in the letter of attend.

 

Sincerely

 

Anwar Badwan

 

:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

На никой ли не му прави впечатление уникалния мегарезил, спретнат на най-високо ниво във връзка с фамозната писта за Формула 1 край София?

Все още съм потресен от "официалните" простотии на Министерството на икономиката, енергетиката и туризма. Това култово писмо, все още висящо в сайта на министерството, трябва да остане в историята на ултра-хипер-мега резилите:

 

 

 

:lol: :lol:

Аз преди 2-3 дена четох във вестника...кфо да кажа-български политици.Имам чувството,че ако седна аз да направя преговорите по-добре ще се справя

Link to comment
Share on other sites

Мотика след мотика, мотика след мотика... 35 часа безсъние, пиене и работа... Сега трябва да наритам гостите да ми направят мекици... Аз отивам да се изсера.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...