Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Моля? Има поне 3 доставчика със същото качество - Langame, N3, Cooolbox.

 

Брестник не е Пловдив (донякъде) а пък и той не уточни... Пък и Мегалан в селата около София също няма...

 

За второто съм съгласен, мрънкането беше генерално :)

 

За първото също, след като позачетох темите за тях, понеже не съм попадал на техни брошури, етц. От ITD имам добри впечатления (хостваме железа при тях и има директна оптика от техния до нашия офис), но това е по-различно от юзърско потребление.

 

"Вече ще чета темите, преди да рантя", дето му се вика.

 

Отивам да ресайзвам партишъни на production машина :>

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Звука е приличен, и тя е прилична с гласа си за тия години! :) Харесва ми това!

Но...! Това, че са променили парчето за да може мумията да го изпълни...... АМА ХИЧ НЕ МИ ХАРЕСВА!!! Баси, това беше като шамар през изтънченият ми слух....

 

За второто съм съгласен, мрънкането беше генерално :)

 

От ITD имам добри впечатления (хостваме железа при тях и има директна оптика от техния до нашия офис), но това е по-различно от юзърско потребление.

То не, че и при юзърското потребление не ти идва оптиката до компютърът (дето се вика)... Пък и за две години, нета ми е спирал точно два пъти (за по около 10 - 15 минути)... така, че недей да мрънкаш, че в Пловдив нямало читави доставчици! Селата на около, по принцип са си в девета глуха и най-доброто на което можеш да се надяваш там е нещо от родът на Евроком...

Link to comment
Share on other sites

В някои от селата има Langame но кои точно не знам. До марково май бяха стигнали

 

 

Чета темата за Нетгруп и си мисля че след като голяма фирма купи някоя малка би трябвало нещата да вървят към подобрение а не към влошение, но тук винаги и без изключение е обратното. ЕК софия купи ЕК пловдив - омазаха се нещата, Булсат купува Нетгруп - всички реват на умряло колко е по-зле (отделно периода на преход е мизерия отвсякъде но айде той временно).

 

Не трябваше ли като е по-голяма фирмата нещата да са по-добре даже? Странно нещо...

Link to comment
Share on other sites

Поздрав за всички... Това ми минава през главата...

 

 

 

Да му го вт*кна на тъпия форум! Някой да ми каже защо СЛЕД триене на бисквитки пак не ще да ми поства линкове или медийни файлове??? МОЛЯ! Писна ми.

 

С неистови и родилни мъки можело значи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Аааааааааа...

Link to comment
Share on other sites

С неистови и родилни мъки можело значи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Аааааааааа...

 

За трети път сигурно ще ти кажа: пишеш на латиница [ media ] (без интервалите) после paste-ваш линка после пишеш [ / media ] (пак без интервали) и си готова. А линк просто го paste-ваш и не се занимаваш повече. Ако много държиш може да напишеш:

 

[ url= ...тук paste-ваш линка ]после пишеш текст на който да се клика[ /url ]

 

елементарно е - запомняш само скобите че са квадратни, media и url= ... другото е като в html-a :)

 

Ама сте мързеливи новото поколение. Искате само с краката върху бюрото да работите и с мишката да цъкате само. Тази клавиатура я има неслучайно :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Влизам във форума и гледам на кого са последните постове в темите - дядо Мраз се изказал в темата за автомобилите, след това писал в темата за нестандартните въпроси, после пуснал пост тука...кой знае преди час пък къде още е писал. За финал - отново води убедително днешната класация за най-много постове с 4.85% от всичките постове, пуснати във форума. :punk

Link to comment
Share on other sites

Присмял се хърбел на щърбел. И ти не си много назад като гледам :lol:

 

А "днес" нормално да имам най-много постове. То друг буден по това време има ли? :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ти го виж за колко време е достигнал близо 9500 поста и после се погледни в огледалото tounge.gif

 

Няма нужда...дедото съм го признал, въпреки, че фаворитът ми е Вокса, обаче процентно от времето на регистрацията ми, аз съм начело. :bgrin: До голяма степен за това са "виновни" постовете ми в скритата секция на Булфлийт....там що количество постове съм пускал...просто не е истина. :rolleyes:

 

П.П. В събота заминавам за Беклемето (има национален събор на Форд, пловдивската агитка заминаваме организирано), та по този повод да те помоля ако може да ми върнеш оная SD-карта, че с нея работи втората ми онборд камера в колата. :))

Link to comment
Share on other sites

На 14.09.10 започва курс "Пещерняк" към ПК "Искър". За пребиваващите желаещи в Сф - обръщайте се на лично, да ви дам повече инфо.

Link to comment
Share on other sites

За трети път сигурно ще ти кажа: пишеш на латиница [ media ] (без интервалите) после paste-ваш линка после пишеш [ / media ] (пак без интервали) и си готова. А линк просто го paste-ваш и не се занимаваш повече. Ако много държиш може да напишеш:

 

[ url= ...тук paste-ваш линка ]после пишеш текст на който да се клика[ /url ]

 

елементарно е - запомняш само скобите че са квадратни, media и url= ... другото е като в html-a :)

 

Ама сте мързеливи новото поколение. Искате само с краката върху бюрото да работите и с мишката да цъкате само. Тази клавиатура я има неслучайно :P :P :P

 

Тия бутони не съм ги измислила аз. Те са за удобство. И след 15-тия пътт чак тръгна, като си смених визията на форума, както каза Стефчо :) Много ми е интересно, макар че вие всичко знаете, ти като не знаеш за дадена опция на нещо, от пръстите ли да си я изсмучеш? Не ми говори за мързел, не прави глобални заключения, ако обичаш.А, да, и с клавиатура обичам да работя много, много, много повече, отколкото с мишка...

Link to comment
Share on other sites

То не, че и при юзърското потребление не ти идва оптиката до компютърът (дето се вика)... Пък и за две години, нета ми е спирал точно два пъти (за по около 10 - 15 минути)... така, че недей да мрънкаш, че в Пловдив нямало читави доставчици! Селата на около, по принцип са си в девета глуха и най-доброто на което можеш да се надяваш там е нещо от родът на Евроком...

 

За мрънкането отбелязах вече, че беше неподготвено.

 

Но за потерблението не съм напълно съгласен. Едно е да даваш 2к месечно, друго 20 лв [образно казано, не съм проверявал цифри] :)

 

Но да, ITD са точни и като съпорт и като условия.

 

/end of internet rant

 

Tool за закуска:

 

http://www.youtube.com/watch?v=RiV_ue-PbL4

Link to comment
Share on other sites

Абе Antares, как можа да го пльоснеш тоя линк....сега ще ме вкараш в голяма беля с тея часовнци..... :bgrin: Мале,мале,мале...оффф не те срам..тъкмо бях свикнал без часовник и сега...как да дам 300лв... :cry А не съм свършил ремонта още....аааааа.Мразя парите.

Link to comment
Share on other sites

Моя часовник, след перпендикулярната вселена се нагълта с вода... От което, разбира се, стигам до извода, че родопските чешми бълват водата с повече от пет атмосфери налягане, щото толкова пише на него...

 

И понеже тоз часовник отдавна ме дразни... сега не знам кой ме би по главата... уж разгледах форума за оферти, пък едната прати линк към този сайт, пък ч'ай да видя касиотата... Пу!

Link to comment
Share on other sites

П.П. В събота заминавам за Беклемето (има национален събор на Форд, пловдивската агитка заминаваме организирано), та по този повод да те помоля ако може да ми върнеш оная SD-карта, че с нея работи втората ми онборд камера в колата. smile.gif

 

Аз отдавна съм я подготвил за връщане, ама не съм минавал покрай тебе и така... Ще ти се обадя като съм наблизо

Link to comment
Share on other sites

Този часовник си бях поръчал от сайта, но след като 2 месеца ме въртяха с лафа "чакаме доставка" се отказах, още повече че и по магазините на Casio в Пловдив го нямаше. Все пак изглежда много добре :)
Link to comment
Share on other sites

Мразя часовници със стрелки. Така и не свикнах да ползвам такъв и нямам намерение тепърва да се мъча. За мен часовника е със циферблат и хронометър.И датник. И деня от седмицата. И ако може температура и пулс, ама това ще е ако отложа за по-стабилен финансово период :]

Link to comment
Share on other sites

....Не ми говори за мързел, не прави глобални заключения, ако обичаш.А, да, и с клавиатура обичам да работя много, много, много повече, отколкото с мишка...

 

Абе Галя как успя да не сванеш бъзика бе момиче? Мислиш ли че това горното съм го писал абсолютно сериозно и с цел да се заяждам нещо. Я си ме представи как ей това горното го говоря най-сериозно с поучителен тон? И то без да се захиля посредата или към края? Аз щото не мога...

 

Много добре знам че бутоните спират да работят, разните усмивки и човечета изчезват но какво да се прави - свикнах да ги пиша BB кодовете на ръка. В крайна сметка е по-бързо даже.

 

 

 

 

Този часовник си бях поръчал от сайта, но след като 2 месеца ме въртяха с лафа "чакаме доставка" се отказах, още повече че и по магазините на Casio в Пловдив го нямаше. Все пак изглежда много добре :)

 

http://cgi.ebay.co.uk/CASIO-Edifice-Analog-Digital-100M-WR-EFA-121D-1-New-/250684687254?pt=UK_Jewelery_Watches_Watches_MensWatches_GL#ht_4274wt_918

Има го но от Hong Kong ... ако държиш може оттам да си го вземеш.

 

Другия вариант е от амазон: http://www.amazon.co.uk/Casio-Collection-Active-EDIFICE-EFA-121D-1AV/dp/B000V7KVHY/ref=sr_1_3?ie=UTF8&s=watch&qid=1282815043&sr=8-3

Link to comment
Share on other sites

Влюбих се! И то баш в период, когато не е добра идея да пръскам толкова пари за такова нещо :cry

Виж часовниците на Suunto ;).

 

Моя часовник, след перпендикулярната вселена се нагълта с вода... От което, разбира се, стигам до извода, че родопските чешми бълват водата с повече от пет атмосфери налягане, щото толкова пише на него...

Това с 5 атмосфери не го вярвай. Виждал съм много часовници как още преди 20-тия метър(3 атмосфери) се удавят. Ако искаш може да направя тест да ти кажа дали издържа на 5 атмосфери в истински условия.

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш може да направя тест да ти кажа дали издържа на 5 атмосфери в истински условия.

 

Няма нужда да се хàбиш - и едно достатъчно дълго въженце ще свърши същата работа. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...