Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

А, нищо не са 10м :) С малко повече тренировки се слиза само на апнея. Дори и за нетрениран човек понякога не е особено трудно да го направи..Ако не е пушач.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

слушай: http://vbox7.com/play:0bd2253b - това съм го слушал на живо....работата отива към ТРЕСКА ;)

Не ли те е срам, бре! Искаш да ме напиеш сутринта. Нищо, че днес нямам нищо особено за правене - борим се с навиците.

 

А за бг представителите, ще го преживея и толкоз. Какво да се прави.

А за тези часовници - наистина ли си ползвате часовника като такъв или ви интересува по-скоро украсяващата му функция? Не се заяждам, питам просто. Защото ако го купуваш като един вид накит + някаква функция да има, ок. Ама има хора, които "не могат" без часовник!? Пък аз не съм забелязал да ми липсва часовник по ръцете - то с тия телефони.

Link to comment
Share on other sites

За мен часовникът, и по-точно, хронометърът, си е инструмент. Не е за гъзария и прочие, а да върши определена работа.

Link to comment
Share on other sites

Не ли те е срам, бре! Искаш да ме напиеш сутринта. Нищо, че днес нямам нищо особено за правене - борим се с навиците.

 

А за бг представителите, ще го преживея и толкоз. Какво да се прави.

А за тези часовници - наистина ли си ползвате часовника като такъв или ви интересува по-скоро украсяващата му функция? Не се заяждам, питам просто. Защото ако го купуваш като един вид накит + някаква функция да има, ок. Ама има хора, които "не могат" без часовник!? Пък аз не съм забелязал да ми липсва часовник по ръцете - то с тия телефони.

 

Срам ме ее...щото си бях казал, че повече няма да изтрезнявам на работа....ама ей го на :beer:

Link to comment
Share on other sites

Култовия лаф на съдружника ми при репликата ми (за това кой, кога, какво и как) -

 

"Е, и какво? Ще ми дойдеш на работа след неделя вечер и омазване, и ще спиш на работа?!"

 

"И к'во? Кой ще ми каже нещо? Аз ще гледам теб да те напия повече."

Link to comment
Share on other sites

"Богаташи от Пловдив търсят млади и красиви студентки, които да плащат наема с тялото си и да чистят апартамента, в който ще живеят, срещу заплащане. Това показа проверка на „аМонитор” в интернет сайтове за обяви."

Повече Тук

Link to comment
Share on other sites

Шшш, тема за машинописки... еха :) края на раб. седмица във форумУ е силна :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=nGnWl9xOYwg

 

(тия бисквити... на леле му бисквитките на тоз' отговорен това да става на всеки 2 седмици или там за колкото дава бъг - как не пуснаха ъп на Мозила или на форума, та да не става това!?)

Link to comment
Share on other sites

E поне бутилка нещо? 10 метра ми звучи плашещо на мен - това все пак е 3тия етаж някъде (а по-новите кооперации направо 4тия)...

Не са никакъв проблем 10 метра без нищо. Дори и от плавници няма нужда. Единствено трябва да можеш да изравняваш налягането без да си запушваш носа.

 

А, нищо не са 10м :) С малко повече тренировки се слиза само на апнея. Дори и за нетрениран човек понякога не е особено трудно да го направи..Ако не е пушач.

Хората се плашат като им кажеш дълбочината. Най - добре е да не знаят.

Link to comment
Share on other sites

Мдаааа... още малко и край! И другата седмица - дупенце на моренце. Предполагам, че това няма да ме спре да досаждам, тъй като по закона на Мърфи - най-много проблеми има когато ме няма ;]

Link to comment
Share on other sites

http://vbox7.com/play:52d44c2d

Чефо ти си свинЯ (казано с най-добри чувства).

 

А тия почивки... не и тази година... или поне не това лято. Да видим дали ще се изкарат пари за качествена почивка на есен.

Tва ми е ясно :rolleyes: :laughing:

 

И аз съм замислил почивка зимата...да видим.

 

Обърнах света за тая песен...а тя как се казвала. :)

Link to comment
Share on other sites

След като за 4 годишно образование дадох 1400 лева, а сега за 2 годишно трябва да дам 3200 - за каква почивка може да става въпрос? Има хора дето на по 30 години не могат да спестят 3200 лева за година, а аз на 22 да го направя. Нищо чудно, че аз съм най-младия в целия курс. Имам 2-ма набори, но те са богаташки синчета, така че им е простено. А и не ги съдя - могат, правят го.

Та, за музиката - има песни, които изпиват по 5-6 ракийки, въпреки тесногръдието ми. (Както знаем или не знаем - аз не разбирам от музика и за това слушам само метал, при това много специфичен и само трайбъл, при това много специфичен.)

 

http://www.youtube.com/watch?v=hiHxFYrJsTk

 

За студентките - напълно ПОДКРЕПЯМ тази дейност. Иска да учи, а не може да бачка кат сервитутка, щото е кекава в ръцете - тогава ще си продава тялото. Чета в коментарите да се сезирала про кор атурата. Яжте ми huq! Ще сезирате... Момичето има 18 - решението с кой ще се чука и за какво е само нейно. Както всички знаем, безплатно ебане няма. Всеки си плаща по някакъв начин. Защо да не си изплати обучението? "Т'ва ако е твойта дъщеря пак ли ще говориш така?" - Да не дава Господ, но аз мойта дъщеря няма да я оставя да стигне до там.

 

За часовниците - хубав часовник под илядо лева нема! Аз исках 1 Сектор, който показва кога ще ми става пишката, но за съжаление честата ерекция му прецака телеметрията. Това може да е по-добър подарък за Дядо, Раптор или Мидекс. Те са вече в преклонна възраст и това може да им е от полза - да си подредят нещата и да се възползват.

EDIT: Обмислях да сложа и Гадо в тази групичка, но неговата кръв ври и кипи. Останалите по никакъв начин не са го доказали...

После ще дам мнение и за останалите проблеми на човечеството.

Link to comment
Share on other sites

Не е лош и текста на това парче ;) виж го.

 

______________

 

btw и аз точно от 3 години не съм почивал - както се разбира у БГ повече от 3 дни на море. И то е точно поради горе вече изтъкната причина. И в това няма нищо криво ... който го може го може... НАПРЕД КЪМ ТОВА ДА СТАВАМЕ СЛЕДВАЩИЯ "РУМЕН ОВЧАРОВ"!

 

______________

 

"Правото... и то да бъде "право"!" както се казваше в началото на едно песен на една група.

Тази поговорка за лошия (ми) вкус ми е любима. Като онази "като гъза, всеки го има и си го носи".

Link to comment
Share on other sites

Поста на host-а (баси съчертанието се получи) ме провокира да му задам на всеослушание въпроса: откога пребиваването на БГ крайбрежието е почивка?

Link to comment
Share on other sites

"както се разбира у БГ повече от 3 дни на море"

Какво точно те кара да мислиш, че става въпрос за българското черноморие? Ако не си го разбрал, перефразирам:

Както се счита за популярно разбиране от хора, които се взимат за генерални извадки и носят честото наименование СЕЛЯНИН, повече от 3 дни на място, което не е свързано пряко с работа, която извършва, за да си вади хляба. ОК? :lol:

Link to comment
Share on other sites

+1 точно си зацепил.

 

А колкото "граждани" да познавам, работещи за "един чувал пари" на ден е мнооо модно да ходят на такива "уж" (петък, събота, нИделя) тридневки (на метан задължително) - я у гръцко, я до "Какао".

То ако това е почивка аз съм Тимон - от Тимон и Пумба.

btw Психара ако по тяхната мярка трябва да мерим, аз съм вече жител на Първомайско. Кисна на една вила там през седмица :D - ама вместо да си почивам правя ремонти :D :D :D ... в продължение на целия ми съзнателен живот.

Link to comment
Share on other sites

Мдаааа... още малко и край! И другата седмица - дупенце на моренце. Предполагам, че това няма да ме спре да досаждам, тъй като по закона на Мърфи - най-много проблеми има когато ме няма ;]

....Е за тва..., аз като реша, че ми е дошло времето за годишното не ебаване - просто си гася телефона

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Днес по време на обедната почивка, докато се хидратирах с помоща на "Шуменско специално", забелязах как по улицата се задават две девойки - едната дебела и грозна, а другата... ама мноо грозна! Вървят си с достолепната походка на юрдечка, потриват кълки и поклащат осмянки... И тъкмо си викам - Малии..., опазил господ... и чух как някакъв бек, седнал от другата страна на масата, профъфли с пълна уста - Ухх, котьооо..., ку ти зАсмуча джучките... и ги зяпа с влажен поглед на сиво, искърско говедо. В този момент усетих как бирата започна да ми се стича през носът, а цайсите ми цопнаха в дробчетата по селски дет ги муаше бечото. После жертвах половин литър спирт за да разкарам мазнотията от очилата, но онова гадно усещане, че космите в носът ми са тупирани - още не изчезва. Та..., седя и се чудя - Какъв точно нечовек трябва да си, за да се възхищаваш толкоз искрено на подобни изчадия!?

Link to comment
Share on other sites

Мдаааа... още малко и край! И другата седмица - дупенце на моренце. Предполагам, че това няма да ме спре да досаждам, тъй като по закона на Мърфи - най-много проблеми има когато ме няма ;]

 

Ти се сети като се развали времето...

 

Ванчо, Галине... оправихте ми настроението... а се прибрах крайно изнервен защото попаднах в препирня кой прав и кой крив и кой трябва да напише едни цифрички за да платя едни кирличи 5лв лихви на данъчните и всичките "счетоводителки" взеха да си крещят една на друга и всичките взети заедно на мен... а аз от всички съм най малко виновен ама нали... хубаво че телефона мога да го пусна да си говорят всичките заедно и добре че имам бързи реакции че можеше да остана и без него. А как мразя по начало да се разправям с такива глупости. От моя гледна точка е следното: имам да давам на държавата еди колко си лева и какво значение има по дяволите колко и за кое имам да давам след като всичко пак отива в бюджета?

Link to comment
Share on other sites

Аз не отивам да се пека. На плажа нямам място, особено с витилигото. Централната идея е съвсеееем различна.

 

П.П. Има един лаф "ако не можеш да си почиваш - не можеш да работиш". Много съм съгласен с него.

...
Гадине, като изключим дивия кикот, който раздадох след това описание, днес попаднах на някакъв анимационен филм и съм търчал из къщи цвилейки...

 

Отива някакъв рисуван изруд, с букет цветя в ръката, да взима някаква. Излиза оназ рисувана хипопотамка и при вида й цветята повърнаха.

 

Не, не знам кое беше филмчето, но този момент го искам на gif-че!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...