Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

E, па ти като знаеш не се прави на ощипана 9токласничка ами бъди "съвестен" и пусни сигнал в прокуратурата - нали е за затвора. Писна ми от такива всичко знаещи за всеки. Еб*х му мамата, те всички всичко знаят. И накрая всички нищо не са чували за никой.

 

Айде осветли ни, как точно е за затвора Маришки - ама не в махленския смисъл, ами в материалноправен. Или нямаш желание сега и "не е наша работа" или 'щото не сме "отворени"?

 

____________________

 

В никакъв случай не припявам "за" Маришки ама така просто хвърлено за "еди-си-кой", че бил "еди-си-какъв" вече става диагноза у нас. Прекалява се.

 

 

Пича има доста нарушения в аптеките - като например бивша сервитиорка, със средно образование, която той е шибал, работи на работа за която трябва да си завършил фармацефт! Или според теб това е нормално??

Link to comment
Share on other sites

Не естествено. Да му пуска/ш сигнал веднага - да отидат на проверка от който орган трябва. И аз днес им пляснах на РИОКОЗ една жалба. Нищо, че като отворят кутията и ще я хвърлят в коша (почти съм сигурен). Ако никой, никога не прави нищо - 'щото някой е "еди-си-какъв" ... е па то това е супер за "онези".

__________________________

Аз не мога да заведа дело срещу Марешки.

Практиката да се продава в аптеките на цени под складовите е опасна. Това води до затваряне на много аптеки и налагане на монопол в сектор, в който това е изключително рисково, защото впоследствие се оказва, че този агент трябва да задоволи целия пазар. След като се превземе пазара, цените, естествено се вдигат - справка Варна.

Практиката да работят в аптеките хора без необходимото образование е не просто порочна - тя е престъпна. Фактът, че хората ходят по други аптеки, за да им обяснят как да си взимат лекарствата е повече от тревожен!

Законът забранява вносители и търговци на едро да имат аптеки! Марешки ИМА! В явен разрез със закона.

Ако досега той се заобикаляше чрез подставени лица, то в момента, след сделката за аптеките на Актавис, веригата, от подставеното лице се прехвърли направо на Марешки. Това вече е съвсем незаконно.

 

Да продължавам ли да ти обяснявам?

По ред причини имам контакти в тази сфера и съм наясно с доста неща. Много от тях не съм написал дори.

 

P.S. Ако обосновката ми не те задоволява - пий си успокоителните или иди удари нещо чуждо... ;)

 

Е за това точно говорехме. Разбрахме се. Мен мисълта ми беше да се казват тия неща на хората - дори и органите съблюдаващи случващото се да не се активизират. Поне така може да се формира обществен натиск (каквото и да е това у нас).

Link to comment
Share on other sites

E, па ти като знаеш не се прави на ощипана 9токласничка ами бъди "съвестен" и пусни сигнал в прокуратурата - нали е за затвора. Писна ми от такива всичко знаещи за всеки. Еб*х му мамата, те всички всичко знаят. И накрая всички нищо не са чували за никой.

 

Айде осветли ни, как точно е за затвора Маришки - ама не в махленския смисъл, ами в материалноправен. Или нямаш желание сега и "не е наша работа" или 'щото не сме "отворени"?

 

____________________

 

В никакъв случай не припявам "за" Маришки ама така просто хвърлено за "еди-си-кой", че бил "еди-си-какъв" вече става диагноза у нас. Прекалява се.

Аз не мога да заведа дело срещу Марешки.

Практиката да се продава в аптеките на цени под складовите е опасна. Това води до затваряне на много аптеки и налагане на монопол в сектор, в който това е изключително рисково, защото впоследствие се оказва, че този агент трябва да задоволи целия пазар. След като се превземе пазара, цените, естествено се вдигат - справка Варна.

Практиката да работят в аптеките хора без необходимото образование е не просто порочна - тя е престъпна. Фактът, че хората ходят по други аптеки, за да им обяснят как да си взимат лекарствата е повече от тревожен!

Законът забранява вносители и търговци на едро да имат аптеки! Марешки ИМА! В явен разрез със закона.

Ако досега той се заобикаляше чрез подставени лица, то в момента, след сделката за аптеките на Актавис, веригата, от подставеното лице се прехвърли направо на Марешки. Това вече е съвсем незаконно.

 

Да продължавам ли да ти обяснявам?

По ред причини имам контакти в тази сфера и съм наясно с доста неща. Много от тях не съм написал дори.

 

P.S. Ако обосновката ми не те задоволява - пий си успокоителните или иди удари нещо чуждо... ;)

Link to comment
Share on other sites

Абослютно тези неща са така и аз имам подобна информация... Лошото е, че вече той стана твърде голям и може да си позволи да плаща на подходящите хора за да не го пипат...
Link to comment
Share on other sites

Аз съм готов. Казвате отиваме.

Весо, заеби ги тия "СИрьознитИ"..., ами давай да се организираме за събота или неделя! Мен нещо ми се върти из главата като за Беглика....

Link to comment
Share on other sites

"Стара круша. Стара ограда.

Стара къща до стара врата.

Стари, стари баба и дядо.

Старо село на край света."

А аз се върнах от Дряново с 2,50 промила в кръвта...

Link to comment
Share on other sites

http://marica.bg/show.php?id=34010

 

от темата за DCC pcworm даде този линк... чудя се кога въпросния тиквеник ще си подаде оставката като председател на КЗП, защото ако не е тяхна работа да се намесят на кого е тогава? Следващата инстанция са съда естествено но те са първите.

Link to comment
Share on other sites

http://marica.bg/show.php?id=34010

 

от темата за DCC pcworm даде този линк... чудя се кога въпросния тиквеник ще си подаде оставката като председател на КЗП, защото ако не е тяхна работа да се намесят на кого е тогава? Следващата инстанция са съда естествено но те са първите.

 

Ники, пак не си доспал. Ако е истина написаното какво може да направи КЗП - кого да накаже? Налице са злоумишлени действия от страна на някого си, което си е престъпление. Да го подведат под отговорност и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Значи плащам и не получавам услугата за която съм платил... и аз се водя потребител в случая, нали? П-то от КЗП за какво е поставено там тогава?

Link to comment
Share on other sites

Ако доставчикът ти е спрял нета и си пие уискито - да - КЗП има цял отдел за тая работа. Ако обаче примерно стане пожар и му изгори всичката техника - кво правим? Виновен ли е? КЗП за какво да го накаже? Чакай да ги видим какво ще докажат и тогава ще се разбере.

Link to comment
Share on other sites

Па ме изби да готвя... В неделя е най-трудният изпит за цялото ми следване, имам 4 дни да се подготвя за него, 2 вече минаха, ще бъде яко фейл! :Д

Link to comment
Share on other sites

Аз от нерви покрай разни институции и други местни легенди ми отидо'а нервичките тази седмица. Чакам с нетърпение 7 с/у 8 другата седмица. Малко да разпусна за 24 часа и после пак "жега".

Парчето е добро. Тук съм закротил на Ъпсурт от сутринта :)

Link to comment
Share on other sites

Абе, дедооо, кв'о си се изтървал последните 24 часа.Нямаш стигане, бахти спамъра дето си станал.Спри се малко.Ще се измориш и по Коледа няма да има кой да разнесе подаръците. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз смело гласувам за 5:0! Крауч вкарва два с глава и един със странична ножица, Лампард от пряк свободен и от дузпа в края на мача с червен картон за вратаря ни. Залагам 1 лев, ако позная, искам половин милион! :)

Link to comment
Share on other sites

Според мене 2:1 за Англия :) Да не забравяме , че се изложиха на световното и сигурно са ни подценили . Според вас има ли вероятност Бербатов да не играе в националния отбор , защото англичаните се страхуват от него да не им вкара някой друг гол ?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...