Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Знам, че ще прозвучи невероятно, но вече втора седмица ... тичам сутрин! Ооооо, аааааа! :) Самото тичане като процес е супер досадно и противно, но трябва да си призная, че след това се чувствам много добре. Току виж спадна някой друг килограм.

Link to comment
Share on other sites

Бяхме по средата на преговорите, когато ме уведомиха, че храната нямало да бъде безплатна. Да ги €%!§*€%§€...

 

"Софийска вода" определено е едно от най-скапаните дружества, които по някакъв начин са били част от живота ми (може би дели челното място с "Евроком Пловдив"). Не знам какъв персонал наемат и какви материали използват, но само на нашата малка уличка, която няма и 200 м дължина, вече за чукундурнайсти път се пука тръба и водата спира. Аман, даже и телефонните им линии за сигнали са постоянно "заети" и пеят асансьорни песнички. Rage, rage, rage...

Link to comment
Share on other sites

Еми то е 21км има-няма. Това е най-лесното спасение от жегата - хем и малко спокойствие (особено през седмицата).

Link to comment
Share on other sites

Яко Джони Кеш вълна...Отивам да си купя цигари, бутилка бира и ще седна на терасата да се наслаждавам на безделието..

Link to comment
Share on other sites

Я не мрънкай...Салата с ракия, а след това Дряново. Голямото национално шматкане започва.Да го лапат чалгарите и да живее Джони Кеш...Ракията ми идва в повече, някой друг да кара, вместо мен...

Link to comment
Share on other sites

На Бачковския манастир времето е супер...

 

И на Троянския също...

 

Днес бяхме на Беклемето (нац. ежегоден събор на Форд беше там), следобяд с жена ми решихме да се разкараме до Троян...после пък ни щукна да прескочим до Ловеч, ама объркахме пътя с 20-тина км. и се озовахме в Орешака, след което се върнахме и хванахме правилния път. В Ловеч пък забравих в коя уличка паркирах колата и после 1 час си я търсих...и т.н....с 2 думи - хич не ни беше скучно. :))

 

П.П. Пловдивската агитка беше почти толкова голяма, колкото софийската - повечето бяха там още от петъка и ще седят до неделя вечерта.

Link to comment
Share on other sites

Абе т'ва винаги ми е било странно... Национален събор на дадена марка коли...

 

Чудно ми е, дали ще почнат да правят такива на пералините Whirpool, на матраците "Тед", на дъвките "Турбо" и на потребителите на Palit... тоест не, последните си организират сбирките във оторизираните сервизи :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе т'ва винаги ми е било странно... Национален събор на дадена марка коли...

 

Чудно ми е, дали ще почнат да правят такива на пералните Whirpool, на матраците "Тед",....

 

А като ходиш да ядеш и пиеш на сбирките на форума не ти е чудно...:beerchug

 

То се същото - събиране на една общност, обединена от нещо...с тази разлика, че ония с пералните и матраците не могат да ги яхнат и да се придвижат с тях до хотела в планината...може би изключение правят само групата на потребителите на килимчета (летящите). :P

Link to comment
Share on other sites

С други думи - търсите си поводи. Тъй тъй... човек като търси намира :)

 

 

Аз пък стоя и си мисля... продават реплики на най-скъпите телефони на Nokia и Vertu... до тук добре, но репликите поддържат 2 сим карти... добре бе джанъм - правите реплика, защо го орезилявате че да личи от 5 километра че е такава. И друго - кой идиот изобщо би си купил подобно нещо? Това е нещо като нищо? Мен лично би ме било срам да имам такъв телефон... Аз и часовник реплика не бих си взел точно защото един вид ще лъжа себе си че имам нещо хубаво а то менте някакво - ако ще и от най-добрите ментета да е пак си оствава менте. По-добре да си взема някой средна хубост евтин часовник отколкото да дам същите пари за имитация на ролекс. На мен би ми било гадно и бих се чуствал циганин... като онези от столипиново с мерцедесите... на 500+ хиляди км и 25+ години, ама мерцедес 'риийш ли

Link to comment
Share on other sites

2 дни сватба не е леко. Снощи в 20:00 закъртихме като деца...:rolleyes:

 

 

Пешо, ясно че няма как да разбереш. Иначе идеята е да се видиш с хора, на които гледаш колите само по снимки в даден форум.На живо си е друго.

Link to comment
Share on other sites

Всеки си има вкусове.Мен ми е кеф пък да ми вони на масло, изгоряла гума и бензин.Да видя коли, по които са хвърлени суми 3 4 пъти колкото струва самата кола.Да поговоря със собственика, през кви трудности е минал и т.н.

 

Естествено и сред природата е яко.Да ида на палатка примерно ама с 2-ма 3-ма приятели.Там е друго.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък стоя и си мисля... продават реплики на най-скъпите телефони на Nokia и Vertu... до тук добре, но репликите поддържат 2 сим карти... добре бе джанъм - правите реплика, защо го орезилявате че да личи от 5 километра че е такава. И друго - кой идиот изобщо би си купил подобно нещо? Това е нещо като нищо? Мен лично би ме било срам да имам такъв телефон... Аз и часовник реплика не бих си взел точно защото един вид ще лъжа себе си че имам нещо хубаво а то менте някакво - ако ще и от най-добрите ментета да е пак си оствава менте. По-добре да си взема някой средна хубост евтин часовник отколкото да дам същите пари за имитация на ролекс. На мен би ми било гадно и бих се чуствал циганин... като онези от столипиново с мерцедесите... на 500+ хиляди км и 25+ години, ама мерцедес 'риийш ли

 

Друго си е да изкараш "телефон" за 2-16 хиляди лева на масата като седнеш на кафе. Нали така...... Нищо, че не ти върши работа... С дрехите не е ли същото? Самоче там вършат работа, но след 3 изпирания цветовете падат и плата се разтяга. Гъзарията движи..

Link to comment
Share on other sites

Ти си точното доказателство на този термин. :)

 

Като ме видиш с реплика на някой телефон или часовник, направо ми счупи коляното.

Link to comment
Share on other sites

Като ме видиш с реплика на някой телефон или часовник, направо ми счупи коляното.

В момента селските гъзари не са тия репликите, мислех че ме разбра!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...