Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

В замунда качват старите касетки с Чък Норис... неееее :woot :woot :woot е истина. Върнах се във 1-4 клас. И даже ги качват с дублажа на БГ - помня го все едно е вчера.

 

:D

 

 

 

e841a450350d1ad0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Защото ще отнесат надгробните плочи на хората бе Наско. Тоя кютук път надолу няма без допълнителни поражения.

Абе, Видене! Знаеш ли колко отдавна хората са измислили чувалите с пясък и други такива съоръжения за гасене и насочване на ударната вълна!? Да не говорим пък, за т.н. кумулативни заряди... да та клата и тебе в баретата (ама 'гат си с ОНЗИ потник и по чорапи)

Link to comment
Share on other sites

Абе, Видене! Знаеш ли колко отдавна хората са измислили чувалите с пясък и други такива съоръжения за гасене и насочване на ударната вълна!? Да не говорим пък, за т.н. кумулативни заряди... да та клата и тебе в баретата (ама 'гат си с ОНЗИ потник и по чорапи)

Това да не ти е американските научнопопулярни филми по Дискавъри :) . В България ако се заемат с тази задача с контролираното срутване, най-много да отнесат целия парк :bgrin: .

Май по-евтино ще излезе да си закарат многотонния кран (баси, 100 тона кран) и по изпитания стар начин да стане, при българите няма ресурси за по-интелигентни и мислени решения ;) .

 

И мен АДСКИ ме дразни тоя мазен мангал, как го оставят толкова години да си живее спокойно и необезпокоявано, направо ми причернява само като се сетя. Както винаги съм казвал, на нас ни трябва някой като от филмите Батман, да се захване извън шибания закон да изтребва такива червеи мазни мръсни гадни долни недни нагли педераси отвратителни! :angry1 :sick :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Въздишам по Megalan и се чудя, как може положението с доставчиците в Пловдив (и по-конкретно в Брестник), да е толкова покъртително.

 

Връщам се пак да чета секция "Интернет доставчици" и да се чудя, дали да дам пари на БТК (озабогане) или да дам 120 кинта на NetGroup за да опънат 25м кабел (едва ли ще се навият просто да ми дадат IP, иначе вадя кримпвачката).

Link to comment
Share on other sites

Въздишам по Megalan и се чудя, как може положението с доставчиците в Пловдив (и по-конкретно в Брестник), да е толкова покъртително.

 

Връщам се пак да чета секция "Интернет доставчици" и да се чудя, дали да дам пари на БТК (озабогане) или да дам 120 кинта на NetGroup за да опънат 25м кабел (едва ли ще се навият просто да ми дадат IP, иначе вадя кримпвачката).

Аз се чудя как да накарам наще да не се включваме към бтк в другия апартамент.Еми 10лв било далаверка.на ентри е 15 ама има файда :)

Link to comment
Share on other sites

Аз се чудя как да накарам наще да не се включваме към бтк в другия апартамент.Еми 10лв било далаверка.на ентри е 15 ама има файда :)

 

Те винаги най-евтините неща изглеждат на далавера и най-евтиното обикновено е най-големия боклук. По-зле от БТК трудно може да има, не само че всичко е бавно ами и прекъсва на моменти, има нужда от един смотан модем, настройките на модема са тромави и ограничени. Н3 ти го препоръчвам горещо но не кабелния интернет а ЛАН варианта. Langame и Cooolbox също са добре но са по-скъпи.

 

Моя тъст ползва интернет от Евроком и е относително доволен, върши му работа (да си прочете пощата, е чат пат не може но той бърза и спешна работа няма)

Link to comment
Share on other sites

Уви, ако пак нещо ми прещрака и реша да пуцам EVE, 60% загуби на пакети ще ми дойдат малко отгоре. Както и на тия, дето ще ме слушат как псувам.

 

Супер странно е, че в Пловдив няма нито един доставчик, предлагащ качеството на Мегалан. Пък да не говорим за "предградията". <.<

 

DOOOOOOOOOOOOOOOOOM in general...

Link to comment
Share on other sites

Уви, ако пак нещо ми прещрака и реша да пуцам EVE, 60% загуби на пакети ще ми дойдат малко отгоре. Както и на тия, дето ще ме слушат как псувам.

 

Супер странно е, че в Пловдив няма нито един доставчик, предлагащ качеството на Мегалан. Пък да не говорим за "предградията". <.<

 

DOOOOOOOOOOOOOOOOOM in general...

 

Моля? Има поне 3 доставчика със същото качество - Langame, N3, Cooolbox.

 

 

 

Брестник не е Пловдив (донякъде) а пък и той не уточни... Пък и Мегалан в селата около София също няма...

Link to comment
Share on other sites

Моля? Има поне 3 доставчика със същото качество - Langame, N3, Cooolbox.

 

Въздишам по Megalan и се чудя, как може положението с доставчиците в Пловдив (и по-конкретно в Брестник), да е толкова покъртително.

Link to comment
Share on other sites

Напиши я с английските букви ще излезе баладата на Терзис :rolleyes:

 

Иначе трябва да спра да си лягам след 1....че ставането за работа е сложно :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Напиши я с английските букви ще излезе баладата на Терзис :rolleyes:

 

Иначе трябва да спра да си лягам след 1....че ставането за работа е сложно :laughing:

http://www.youtube.com/watch?v=G4x4z-f7BG8&feature=related

 

E, я :) И "лека работа" - тоя е най-педерасткия поздрав, който знам :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА МИЛОООООСТ!

 

Сега очаквам Лейди Гага да изпълни "Seek and Destroy", Галена да изпее "Бате Гойко" и Джъстин Бийбър да изпее "War Ensemble" :O :O

Link to comment
Share on other sites

ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА МИЛОООООСТ!

 

Сега очаквам Лейди Гага да изпълни "Seek and Destroy", Галена да изпее "Бате Гойко" и Джъстин Бийбър да изпее "War Ensemble" :O :O

За пари и ше си го сложат, за много пари и оргия ше направят..

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...