Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Зависи от организма и целта, която искаш да постигнеш. Ако целта ти е неконтролирано повръщане, трябва да пробваш нещо сладко на екс, напр. 200-300мл вермут. Резултата е почти гарантиран :)

 

kotorе, ако имаш предвид нещо различно от бира, целта трябва да е токсикологията :) С бира трудно се постига горепосочения ефект.

Сигурен ли си ? Аз съм виждал изпиване на шише бира на екс и последвалия фонтан с височина 1м . Ако броим и 2-та метра височина на човека това си бяха 3 метра бирен фонтан :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си ? Аз съм виждал изпиване на шише бира на екс и последвалия фонтан с височина 1м . Ако броим и 2-та метра височина на човека това си бяха 3 метра бирен фонтан :lol:

 

Шише бира (500мл) съм изпивал на екс без никакви последици... Вече ако говориш за двулитрови и нагоре не знам, ама ме съмнява някой да изпие на екс толкова газирана течност...

Link to comment
Share on other sites

Мм..даа.., с биричка се правят доста интересни мозайки...., а как цепи глава от нея - не е истина!

Link to comment
Share on other sites

Шише бира (500мл) съм изпивал на екс без никакви последици... Вече ако говориш за двулитрови и нагоре не знам, ама ме съмнява някой да изпие на екс толкова газирана течност...

Да 500мл . Това става към 2-3ч вечерта като беше заседнал да пие към грубо 8 часа вечерта . Пробвай някой път след пиянска вечер за лека нощ една бира 500мл от шише на екс да видим :)

Link to comment
Share on other sites

Да 500мл . Това става към 2-3ч вечерта като беше заседнал да пие към грубо 8 часа вечерта . Пробвай някой път след пиянска вечер за лека нощ една бира 500мл от шише на екс да видим :)

Точно това щях да ти казвам. Трезвен няма да стане, но ако цяла нощ е бил пил доста лесно се постига желания краен ефект :)) То най-вече пиян си склонен към екс действия :D

Ето го и изрода http://vbox7.com/play:16ec98b9 :)

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам, ама последните няколко пъти, когато пия повече от две бири - супер ме цепи тиквата... Без да съм се напил :/

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам, ама последните няколко пъти, когато пия повече от две бири - супер ме цепи тиквата... Без да съм се напил :/

Oт 2 бири не ми е ставало, но най-много ме е боляла главата именно от бира и то без да се напия особено... Гледай наливна да взимаш.

Link to comment
Share on other sites

Ама аз след тва и 2 бири изпатках или бяха 3

Пс:Защо не работят всички бутони втф ???

 

Изтрий кукитата, смени скина и ако не стане изпий още 3 бири. :)

Link to comment
Share on other sites

Зависи от организма и целта, която искаш да постигнеш. Ако целта ти е неконтролирано повръщане, трябва да пробваш нещо сладко на екс, напр. 200-300мл вермут. Резултата е почти гарантиран :)

 

Ами пия само водка и я пия само на екс по 100мл. До сега винаги съм улучвал мястото като се е налагало.

Link to comment
Share on other sites

В тия студени зимни дни на човек какво друго му остава да го стопли и засити освен зимнината която е приготвил комбинирана с домашно червено винце.....

 

 

b406060019c88e71.jpg

18d6c395a1787519.jpg

7da03da7f848dfc5.jpg

d8f754cc82b93a5c.jpg

d63de4eb483f2fd0.jpg

5011a3991a9d60a1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Мм..даа.., с биричка се правят доста интересни мозайки...., а как цепи глава от нея - не е истина!

 

Не, Галине, от бирата само ако се олееш много и въпреки това изживяването бледнее спрямо това което може да се случи ако се олееш с коняк (а ако го смесиш и с друго става пълен мармалад). А тази грешка наскоро я повторих да си припомня - на следващия ден исках да умра...

 

 

А най-хубавите фонтани стават от шампанско

 

 

... абе какво стана с онзи младеж дето щяхме да го напиваме? Да не е решил да тренира сам и да се е гътнал?

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам, ама последните няколко пъти, когато пия повече от две бири - супер ме цепи тиквата... Без да съм се напил :/

Тва е щот ти е лабаво вратарчето..... и поради липса на тренинг!

 

Не, Галине, от бирата само ако се олееш много и въпреки това изживяването бледнее спрямо това което може да се случи ако се олееш с коняк (а ако го смесиш и с друго става пълен мармалад). А тази грешка наскоро я повторих да си припомня - на следващия ден исках да умра...

 

 

А най-хубавите фонтани стават от шампанско

 

 

... абе какво стана с онзи младеж дето щяхме да го напиваме? Да не е решил да тренира сам и да се е гътнал?

Въпросът беше за бирата Ники, а с нея можеш да се оакаш както и с всеки друг алкохол! Иначе коняка и шампанското водят класациите за ужасяващ махмурлук и далекобойно драйфане тип - преграден огън.... което обикновено продължава и на другият ден.

Link to comment
Share on other sites

...далекобойно драйфане тип - преграден огън...
На това огласих квартала!

А иначе за тренинга - пак ще досадя - с чернодробното ми заболяване гледам да избягвам тренировките...

Link to comment
Share on other sites

На това огласих квартала!

А иначе за тренинга - пак ще досадя - с чернодробното ми заболяване гледам да избягвам тренировките...

 

Затова почваш като мен - взимаш си някое хубаво уиски и си го ближеш по малко през 2-3 дни че и без това е престъпление да се хаби подобен материал за освинване - така с 1 бутилка може да изкараш и 2 месеца :)

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа от Чивъса още има, ама то е щото майка ми помоли да й запазя. Иначе точно в момента допивам последните глътки от бушмилса, дето си го взех... лятото.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че нашите търговци са ИДИОТИ с главни букви. И по-конкретно представителите на DELL но не е като да са единствени.

 

Питам ги за DELL 3008wfp и index-bg ми дават цена около $2400 без ДДС а Прогрес са малко по-скромни и ми искат $1850 без ДДС (нещо такова). Не цената ме смущава толкова въпреки че в Щатите е доста по-евтин но айде ще го преживеем това, но поне гаранция да има. И на въпроса каква е гаранцията за изгорели пиксели получавам следния отговор (и от 2те места): "ами стандартната на DELL - нам си колко пиксела светли, нам си колко пиксела тъмни и прочее"... и ми цитират следния сайт (Прогрес, другите просто по телефона ми го казаха жалко че не ги накарах да ми пратят оферта): http://www.behardware.com/art/imprimer/519/ демек това било по не знам си кое ISO.

 

Хубаво но на сайта на DELL пише следното:

 

Premium Panel Guarantee: http://accessories.us.dell.com/sna/sna.aspx?c=us&cs=19&l=en&s=dhs&~topic=premium_panel

 

The Premium Panel Guarantee is available for UltraSharp, Professional and Alienware OptX monitors sold with systems or as stand alone units, and is included with Dell's standard 3-year Limited Warranty1. Customers who purchase a 4th or 5th year extended Limited Warranty can also take advantage of this coverage for the duration of the Limited Warranty period. All Ultrasharp, Professional & Alienware OptX series monitors shipped from February 28, 2008 is covered under Premium Panel Guarantee. All monitors sold prior to February 28, 2008 will follow standard pixel policy for non-Premium Panel Guarantee monitors.

 

For copy of limited warranty, write Dell USA L.P., Attn: Warranties, One Dell Way, Round Rock, TX 78682 or visit www.dell.com/warranty

 

Също така в support форумите им техен представител е писал следното:

 

: http://en.community.dell.com/forums/p/19283857/19518625.aspx

 

If your UltraSharp Premium Series monitor has any permanently lit Hot pixel/Bright dot or Dead pixel/Dark dot, then this warrants a replacement monitor. Tell the technician to look up DSN Document ID: 339667.

 

При това, преди да ми пратят въпросната оферта им споменах, че съм го чел това и ако може да проверят актуалните гаранции от DELL. Но не... тъпата му патка ми цитира документ от 2004та година при това на сайт който няма нищо общо с DELL освен че този сайт е обобщил всякакви марки вкл. DELL.

 

Как да не съм възхитен от нашите търговци, кажете ми...

Link to comment
Share on other sites

Вчера щафетата на олимпийският огън (най-дългата в историята на олимпийските игри - над 45000 км.) премина под терасата ми:

 

img0005pn.th.jpgimg0023t.th.jpg

img0021o.th.jpgimg0027pi.th.jpg

 

 

Хахаха, Гугъл току-що смениха имиджа. Както казват коментаторите, от днес вече света е олимпиада. :lol:

 

googleolympics.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...