Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Утре до КАТ и след 2 седмици с щайгата :) Между другото можем да направим една форумна среща във вилата в Калофер :)

 

Ще съжаляваш !!! :tongue

 

Хахахахаха!

 

Е то вие ще чистите аз ша спъ :D

 

Аз мизерии не правя, така че може да си спиш спокойно що се отнася до мен. Ако се наложи, използвам прозорци, тераси и мивки за изхвърляне на излишния алкохол и неприятната храна. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Само че няма мн място за спане макс 13 човека.Или ще се редуваме :D Пък то за 2 дена може и да не се спи :D

Иии лошото е че има само 1 кенеф,ама то зимата като е ...

Link to comment
Share on other sites

Минимум 26, а 26 си е купон вече.

 

Е то няма как всички да си легнем с половинките, деба. Вие с Ванчо сте лесни ама другите дето сме в правия път не знам дали ще стане :)

Link to comment
Share on other sites

Има рядко прости хора на тоя свят,чиято цел е да правят секано на другите и да са винаги на контра!!

В такива момента съжалявам,че леката телесна повреда с обучителна и превъзпитателна цел е подсъдна(под лека телесна повреда имам предвид синини по трибуквието започващо с Г и леки следи от шамари)

Link to comment
Share on other sites

Е то няма как всички да си легнем с половинките, деба. Вие с Ванчо сте лесни ама другите дето сме в правия път не знам дали ще стане :)

 

Ние с Ванчо на купони не сме били заедно. Едва от скоро се познаваме.

 

Между другото, той е в болницата за операция ако не ме лъже паметта. Днес.

Link to comment
Share on other sites

Има рядко прости хора на тоя свят,чиято цел е да правят секано на другите и да са винаги на контра!!

В такива момента съжалявам,че леката телесна повреда с обучителна и превъзпитателна цел е подсъдна(под лека телесна повреда имам предвид синини по трибуквието започващо с Г и леки следи от шамари)

 

Не знаеш как да биеш, затова е подсъдна, леката телесна повреда :)

 

 

Ние с Ванчо на купони не сме били заедно. Едва от скоро се познаваме.

 

Между другото, той е в болницата за операция ако не ме лъже паметта. Днес.

 

Да днес е в болницата доколкото си спомням. Дано всичко да е наред.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че май няма празна фитнес зала или маса за покер напоследък...

Все такива времена уцелваш значи...

 

Не знаеш как да биеш, затова е подсъдна, леката телесна повреда :)

 

 

 

 

Да днес е в болницата доколкото си спомням. Дано всичко да е наред.

 

Абе както и да биеш - дори в меките части, пак остават следи, само че без свидетели почти невъзможно да те осъдят :)

Link to comment
Share on other sites

Да, да вервай си.Както Raptor е спал на последната среща.Всъщност, може би е спал, но послеее...както той сам каза "1-2 литра химикали оправят нещата." lol.gif

 

Това са нормални неща, случва се и така да стане. Къде по-тежки случаи е имало в историята, този е направо цветарска история...

 

Мене не ме бърка да чистя. Като са толкова срамежливи другите, аз нямам грижи. Сигурен съм и други нямат грижи. Казвай кога само и правиме партито xmas.gif

 

Разбира се че няма грижи. Както казах по-горе, много по-тежки ситуации е имало - линейки, болници и т.н.

 

Аз мизерии не правя, така че може да си спиш спокойно що се отнася до мен. Ако се наложи, използвам прозорци, тераси и мивки за изхвърляне на излишния алкохол и неприятната храна. biggrin.gif

 

Всеки си мисли така, докато е в съзнание...

 

Минимум 26, а 26 си е купон вече.

 

Скоро ти казах, че ще дойде ден - всичко ще си признаеш! laughing.gif

 

20:00 се качваме, 01:00 бутилките са празни. Хладилника е само за лед xmas.gif

 

Подобни приказки говорят за липса на култура на пиене. Никога не трябва всички бутилки да са празни - това съсипва партито. Често се случва и последните да са най-сладки.

 

Е то няма как всички да си легнем с половинките, деба. Вие с Ванчо сте лесни ама другите дето сме в правия път не знам дали ще стане xmas.gif

 

post-12-1236941130.gif

 

Да днес е в болницата доколкото си спомням. Дано всичко да е наред.

 

Наред е, малко трудно говори, което е напълно нормално. Може би сега е единствения период, в който ще е тих laughing.gif

 

------------------------------------------

 

Между другото как изгъргори кега тази вечер... Много сериозно сме го помпали онази вечер. Отсега нататък на Весо му се забранява да се навърта около колоната без надзор вече. При тоя инцидент загубихме 2-3 бири ахахахах

Link to comment
Share on other sites

Всеки си мисли така, докато е в съзнание...

Скоро ти казах, че ще дойде ден - всичко ще си признаеш! laughing.gif

 

Подобни приказки говорят за липса на култура на пиене. Никога не трябва всички бутилки да са празни - това съсипва партито. Често се случва и последните да са най-сладки.

 

Не съм съгласен. 2 пъти през живота си съм изпадал в пълно черно петно след пиене. Единия път излезох на вън пред къщата и не направих нито една мизерия, а втория път са ме дърпали от прозореца, за да ме сложат да легна. Даже са ми дали леген и аз не съм го искал, а съм ставал до прозореца. Инстинкт да не правя мизерии имам явно. :)

 

Няма изобщо какво да си признавам. Ще се редуваме, а и аз мислех, че ще може да си докараме някой (женски род естествено). Все пак е купон.

 

А последното. Аз искам да ти кажа, че спирам да пия като ми дойде настроението, а ако се наложи да го поддържам, все ще намеря нещичко. Пък и две бутилки могат да се набутат в малък хладилник. Идеята ми беше, че няма да е нужно много място за охлаждане след 1.

Link to comment
Share on other sites

Подобни приказки говорят за липса на култура на пиене. Никога не трябва всички бутилки да са празни - това съсипва партито. Често се случва и последните да са най-сладки.

 

Или за лоша организация и недостатъчен запас от бутилки :lol:

Link to comment
Share on other sites

Правилната аритметика за брой бутилки на човек.

 

Първо преценяме какви гости имаме (дали ги каним за да преспим с някоя от тях или за да пием с приятели). Приемаме хипотеза 2 :) Слагаме по 5 големи твърд алкохол на човек. + 30% алкохол. +1л резерва. С тая рецепта много рядко стават грешки.

Link to comment
Share on other sites

Оххх историята кв'и работи помни, за разлика от нас. :bgrin: Тв'а във връзка с купоните.Ако не остане ядене и пиене след купона, значи не е стигнало.Пък и Raptor си го каза много правилно, че някой път последните бутилки са най-сладки.Да не кажа, че в почти всеки път са най-сладки.

Psihar, бързо оздравяване.

Link to comment
Share on other sites

Най-сладка е последната бутилка забравена във фризера, която някое от пияните прасета намира сутринта ровейки незнаещо за какво в хладилника и стигнало до там. Така радост в очите на човек рядко се вижда.

__________________

 

Евала >

Бълагрски композитор с пореден успех на световната сцена >

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=374419

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, народе! Минават ми през главата две неща :

1. Мразя, ама мразя, ама мразя преподаватели - цербери, всичко на 6+ да направиш, пак не е достатъчно! То кусури ако търсиш, винаги ще намериш... Да ги *** всички!

2. Честит Рожден Ден на Чефо (metalmaniak) и Lucky Luciano! Да сте живи, здрави, много усмихнати и щастливи! Чеф, Весело изкарване!

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен. 2 пъти през живота си съм изпадал в пълно черно петно след пиене. Единия път излезох на вън пред къщата и не направих нито една мизерия, а втория път са ме дърпали от прозореца, за да ме сложат да легна. Даже са ми дали леген и аз не съм го искал, а съм ставал до прозореца. Инстинкт да не правя мизерии имам явно. :)

 

Няма изобщо какво да си признавам. Ще се редуваме, а и аз мислех, че ще може да си докараме някой (женски род естествено). Все пак е купон.

 

А последното. Аз искам да ти кажа, че спирам да пия като ми дойде настроението, а ако се наложи да го поддържам, все ще намеря нещичко. Пък и две бутилки могат да се набутат в малък хладилник. Идеята ми беше, че няма да е нужно много място за охлаждане след 1.

Не си пил достатъчно бързо. Идва от веднъж и не си на 2-3 метра от мястото нещата стават сериозно :)

Link to comment
Share on other sites

Не си пил достатъчно бързо. Идва от веднъж и не си на 2-3 метра от мястото нещата стават сериозно :)

 

Не съм пил достатъчно бързо? Колко бързо трябва да пия?

Link to comment
Share on other sites

ПО бутилка на 30 мин сигурно.Фък ся се прибрах от кат и ша са еба в простия,защо ли не си взех оригиналната диплома.Поне сега няма да ходя на даскало.

Link to comment
Share on other sites

Не съм пил достатъчно бързо? Колко бързо трябва да пия?

Зависи от организма и целта, която искаш да постигнеш. Ако целта ти е неконтролирано повръщане, трябва да пробваш нещо сладко на екс, напр. 200-300мл вермут. Резултата е почти гарантиран :)

 

kotorе, ако имаш предвид нещо различно от бира, целта трябва да е токсикологията :) С бира трудно се постига горепосочения ефект.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...