Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Готов ли си да се обзаложиш?

 

Абе, не съм много готов, щото някой от съфорумците може да не си е пил хаповете или санитарите да са го изпуснали от поглед и после ще трябва да се чудя как да ти се издължа. :)

 

Абе стенли, к'ва е тая камила, дето мучи на аватара ти?

Еленчето Рудолф ве, coming to you, this xmas, 2009 година!

Има близалка в устата, не мучи.

И ти тая година си бил лошо момче, та ще кажа на дедо мраз да не ти праща подарък.

(Знам какво ще кажеш, не коментирай как ти е прозвучало, моля те.)

 

Елен?

Какво го издава?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
ама... бих употребил думичката , заради която лично ти банна 1 потребител от форума , защото те нарече така докато доста хора бяха онлайн.. и естествено изтри всичко , за да не може да се види.. о , велики мужкарецо... Ама ще спазя добрия тон :)

 

В този Форум никога нищо не се трие, нито пък се банват хора за една дума. Понеже намирисва на хлапашка фантастика ми припомни случая, а аз ще се погрижа да проверя останалото. Иначе си твърде незначителен, за да обръщам внимание на каквито и да е думи от теб.

Link to comment
Share on other sites

Рогца се виждат като ореол на главата на камилата :laughing:

Много си наблюдателен и за теб ще има близалка... само да видя к'во ще правя, че трябва да съм намерил естествена козина преди празниците.

XD

Link to comment
Share on other sites

Тъмно е, отвън цирикат прилепи, аз циркулирам в нета и изведнъж през главата ми минава

Кръвоносните ми съдове направо се стесниха като я чух за пръв път. Уникална песен !!!

Link to comment
Share on other sites

В този Форум никога нищо не се трие

http://vbox7.com/play:de91eba2 :)

 

Много си наблюдателен и за теб ще има близалка... само да видя к'во ще правя, че трябва да съм намерил естествена козина преди празниците.

XD

стенли, така както си раздаваш близалката на непознати и то от мъжки род, ме съмняваш малко :)

Link to comment
Share on other sites

Наистине е уникална! Ако успеят да го направят на живо (едновременно повишаване и понижаване на тоналността), а не само на клипа, ще ги призная...иначе дигат мноо як шум...

http://www.youtube.com/watch?v=WOgb260QNqQ&hd=1

Мисля, че тука са успяли :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

В този Форум никога нищо не се трие, нито пък се банват хора за една дума. Понеже намирисва на хлапашка фантастика ми припомни случая, а аз ще се погрижа да проверя останалото. Иначе си твърде незначителен, за да обръщам внимание на каквито и да е думи от теб.

Големеете а. :rolleyes: Кои е той всъщност, та да му обръщате внимание.Правилно. Вие сте най великите.Да ви имам самочувствието :laughing:

Колкото за триенето, не си прав днес ми изтриха за съжаление две мнения в една незначителна тема. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Големеете а. :rolleyes: Кои е той всъщност, та да му обръщате внимание.Правилно. Вие сте най великите.Да ви имам самочувствието :laughing:

Колкото за триенето, не си прав днес ми изтриха за съжаление две мнения в една незначителна тема. :unsure:

 

Това, че ти не ги виждаш, не означава, че са изтрити. :)

 

И кои са "ТЕ", които са най-великите?

Link to comment
Share on other sites

Това, че ти не ги виждаш, не означава, че са изтрити. :)

 

И кои са "ТЕ", които са най-великите?

За мен са изтрити.Аз съм на принципа:Око да види,ръка да пипне.Кат не ги виждам ,значи ги няма.

 

А на въпроса отговора е следният:Знам ли и аз тва попитах в една много популярна тема и досега ни вест ни кост :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Който ги е преместил ще ти отговори и обясни. И двете ти мнения са налични и ги прочетох. Намират се там, където мармотите завиват станиоли.

Link to comment
Share on other sites

Който ги е преместил ще ти отговори и обясни. И двете ти мнения са налични и ги прочетох. Намират се там, където мармотите завиват станиоли.

С една дума в кошчето за боклук :rolleyes: А причината:Неизвестна

Аз не съм за две мнения,ама гадно ми стана пиша-бриша и накрая:Слаб 2 и айде при мармоните да завиват шоколад с тях. :laughing:

 

И все пак чакам някаква обосновка за причината.

Link to comment
Share on other sites

стенли, така както си раздаваш близалката на непознати и то от мъжки род, ме съмняваш малко :)

Понякога съм доста мръснишко настроен, иначе съм си добряк... ти к'во искаш да раздавам?

Човек трябва да е малко откачен за да става весело.

Така че няа се съмняваш в мен!

;)

Link to comment
Share on other sites

Чесането по гърба с ножица може да доведе до сериозни наранявания!

 

Корнелия, понякога ме изумяваш с разни действия или бездействия :laughing:

 

---------------------------------------------

 

След инсталация на Виста 64 вчера освен че не съм спал имам една камара проблеми... :angry1

Link to comment
Share on other sites

След инсталация на Виста 64 вчера освен че не съм спал имам една камара проблеми... :angry1

 

Трябваше да поканиш tedy и Светлия да ти я инсталират... толкова е лесно.

Link to comment
Share on other sites

Корнелия, понякога ме изумяваш с разни действия или бездействия :laughing:

Клементайн, аз и себе си изумявам :)

 

Я кажете какво бихте избрали при получаване на работа едновременно от близък човек срещу нормално заплащане и от нов контакт срещу 50% по-високо заплащане?

Link to comment
Share on other sites

Аууу, с приятели работа - НИКОГА! Приятели и работа са неща, които не бива да се смесват, щото ще почне на работата да се говори за неща извън нея и по-лошото - на по бира - да си говорите за работа...

 

Точно с тази цел не взимам пари от приятели за извършена работа и не правя приятелски услуи на работата си.

Трябваше да поканиш tedy и Светлия да ти я инсталират... толкова е лесно.
:lol: :rofl: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Трябваше да поканиш tedy и Светлия да ти я инсталират... толкова е лесно.

 

Не не - инсталацията е лесна - след това става весело... Диск тера и половина, като половин тера е мейн партишъна показва интересно поведение на втория партишън, който работеше безупречно преди това. Нямам достъп до няколко директории, като за мой късмет едната е Bitcomet downloads, която бидейки около половин терабайт се отчита като 0кб. Другата е Movies - още 150 гиги, която обаче по обем се вижда. Последната пък е 100-на меги и е с драйвъри. Виста си ги е избрала тези трите и при опит да ги отворя ми заявява "..... is not accessible" "INCORRECT FUNCTION". Аз гледам умно...

 

Отделно опитам ли се да преместя нещо от Десктопа в този партишън излиза весело и смислено "Invalid MS-DOS function"...

 

Иначе цялостния обем на втория партишън и отношението пълно/празно отговаря на предишното му състояние...

 

Днес реших да поспя, като май за тия "екстри" ще трябва да викам подкрепления....

 

ЕДИТ: Мдааа - и други директории излизат в това състояние...

 

ЕДИТ 2 : Добре е човек да си има няколко ХДД-та. Само сменя местата на САТА кабелите. Доброто старо Вирус ХР си намира всичката информация нормално.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...