Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Абе хора, ако реша да се самоубивам, на вас ще звъня, за да ми препоръчате подходяща музика. Не ставам аз за тази работа. Прекалено брутално ми е това. Гнусно дори. И аз като бях по-малка слушах странна музика, като GOA TRANCE, но бруталните форми на метъла (trash, death) и другите стилове, които не съм ги и чувала дори, ми идват нанагорно. Много зле ме карат да се чувствам, нарушават и без това крехкия ми душевен баланс :)

 

Edit за w00x : Не че е супер странна, но не е музика за всяко ухо, така да се каже. Жоро примерно не може да слуша такава музика, а аз слушам рядко вече, но някои парчета на S.U.N. Project са много ценни и носят хубави спомени. Еххххх, бяхме млади :)

 

Миро, аз също не съм против тази музика, или против която и да е музика. Просто тази не мога да я изтърпя, както и сръбското, има 2-3 песни, които ми харесват и оттам-нататък бляк и гнус. Просто езикът не ми харесва. Да кажем, че понякога слушам т.нар. чалга, но не мога да я слушам на сръбски, защото ми звучи супер грозно този език, както и немският, огрубено някак. А метъл групите, които "пеят" на английски как да ги харесвам, като нито ритъмът им ритъм, нито текстът им се разбира, или поне да се чува, ник'ва дикция, някакво викане. По тези критерии, аз като крещя сигурно съм много добра "певица" в някоя подобна група, само дето ми липсва рахитичният вид, разплетената дамаджана, имитираща коса и 100-те кг. грим.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Абе хора, ако реша да се самоубивам, на вас ще звъня, за да ми препоръчате подходяща музика. Не ставам аз за тази работа. Прекалено брутално ми е това. Гнусно дори. И аз като бях по-малка слушах странна музика, като GOA TRANCE, но бруталните форми на метъла (trash, death) и другите стилове, които не съм ги и чувала дори, ми идват нанагорно. Много зле ме карат да се чувствам, нарушават и без това крехкия ми душевен баланс :)

 

?!?! GOA Trance? Че какво и е странното на GOA-та?

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм против тази музика. Слушам си я. Просто ми беше интересно как някой успява да разбере за какво се пее. На Cradle of Filth има моменти, където малко от малко се хваща по нещо. Ама точно за тия грам нищо.

Link to comment
Share on other sites

Da jivee wi-fito na saseda :D, parvi den v Sofia! Nqkoi da znae dobar kirilizator za Vista? :D

Link to comment
Share on other sites

Da jivee wi-fito na saseda :D, parvi den v Sofia! Nqkoi da znae dobar kirilizator za Vista? :D

Ако ти е за фонетичната подредбва използва това от архива. За всичко останало се използват настройките на Windows-а.

 

kbdbupho.zip

 

 

PSYCHOSIS по - голяма глупост от тази в последните 2 линка не бях гледал ;). Единствено на вторият ми хареса музиката. Ако се обстрахираш от пеенето и не гледаш клипа ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

Нека да не са изроди:

 

Имам чувството, че мога да разбия кооперацията с голи ръце и след това да изям развалините!

Добро , добро :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Antares, ти си скопен кон с капаци :) Иди да попасеш малко керемиди.
А не може ли да последвам музикалното послание на link-ираните "музиканти" и просто да си прережа вените? Вдъхновен от твоите песни реших да си направя прическа.(нали минавам за emo?)
PSYCHOSIS по - голяма глупост от тази в последните 2 линка не бях гледал ;) . Единствено на вторият ми хареса музиката. Ако се обстрахираш от пеенето и не гледаш клипа ми харесва.
Всъщност целта на втория клип беше да докаже колко смотана музика слушам :)

Боре, да те улесня. В момента се разцепвам на

, което не е по-малко брутално от твоите, но аз поне намирам мелодия и хармония в него ;) А не просто агресия...

 

Ред: Оф, не мога да се спра да слушам старите Amorphis...

Link to comment
Share on other sites

Боре, да те улесня. В момента се разцепвам на
, което не е по-малко брутално от твоите, но аз поне намирам мелодия и хармония в него ;) А не просто агресия...

 

Това е малко по-добре от предните обаче се чудя ако някой може да слуша предните с кеф дали пък няма изпита удоволствие ако намери някоя по-грапава стена и почне да си тряска главата в нея? На мен усещането ми беше горе-долу подобно като пробвах да послушам малко :lol:

 

 

 

PS: Бъзикам се естествено, слушайте каквото ви е кеф, аз и чалгата не мога да трая, вие пък сигурно ще умрете от ужас (или просто ще заспите) ако ви пусна това което аз слушам...

Link to comment
Share on other sites

прическа

Кефиш ме, ще пръдна :D

 

но аз поне намирам мелодия и хармония в него

One man's melody is another man's sleeping pill.

 

 

Защо ли въобще коментираме? На всички е ясно, че музикалните предпочитания са толкова индивидуални, колкото и миризмата от гореспоменатата пръдня :)

Link to comment
Share on other sites

Ама нали знаеш, моята пръдня мирише яко, останалите са гнусни :]

 

Наско, сети ли се да му пратиш МНОГО по-здрави от мен?

Link to comment
Share on other sites

Гледам шоуто на баце Jay Leno - новото му "Jay Leno Show" - и в такива моменти усещам, че в българия няма шоу бизнес. Има някакви интелектуално импотентни хомосексуалисти, които всичките имат роднинска връзка помежду си и ни се предлагат постоянно. Поне да опитваха с повечко старание.

 

Днес от 10:30 до 16:00 в ПУ... някой НЕчовек е измислил програмата.

Link to comment
Share on other sites

Wpierdolem ty kudlaty matke jak zwierze! Ssij sukka, ssij moja palke! Поjебем ти лебец, кога га jeдеш у устата! Cao ni zu zong shi ba dai! Glirit mortin hed sarma shinem! Spala-te pe dinti ca vin cu pula in inspectie!

** ** изпразня * ******** черво ** *********** ти *****! На **** ти на ********* да ** ********!

 

Мамичката му мръсна и шибана виста! Носят ми нов лаптоп, неразопакован. Разопаковам, включвам, тръгва вистата да се мъчи да работи и разбира се - се рестартира при всеки опит за boot. Ама разбира се, на Micro$hit гомната не може да не смърдят!

 

Ред: Това не го бях слушал! Amorphis - Magic and Mayhem :punk

Link to comment
Share on other sites

Виста съкс Вчера пуснах таск мениджара на сестра ми на компа,че се беше бъгнал NFS и гледам 1% на CPU-то,това при виста не ставаше.

ПС: Цък

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, ранобудни народе! Дано днес да е ползотворен и паричен ден! Както се казва, бакшиш не е град в Китай :)

Link to comment
Share on other sites

Гледам шоуто на баце Jay Leno - новото му "Jay Leno Show" - и в такива моменти усещам, че в българия няма шоу бизнес. Има някакви интелектуално импотентни хомосексуалисти, които всичките имат роднинска връзка помежду си и ни се предлагат постоянно.

Под роднински връзки имаш предвид, че баща им е и вуйчо?

Link to comment
Share on other sites

Аре и аз да се разпиша... добро утро хора, то вечелеко обяд ама преди малко се дигнах (във всякакъв смисъл на думата хаха) и си направих едно кафе за по-доброто събуждане.

Link to comment
Share on other sites

Под роднински връзки имаш предвид, че баща им е и вуйчо?

Не! Че, пра дядо им е техен биологичен баща, "бащата" и дядото им непрекъсмато се карат кой да играе ролята на "мама", а майка им твърдо стои на позицията, че на нея се пада мъжката роля - понеже може да задоволи всяка жена......

Link to comment
Share on other sites

Класификация на водка в стил IT:

0.1л — demo.

0.25л — trial version.

0.5л — personal edition.

0.7л — professional edition.

1.0л — network edition.

1.75л — enterprise.

3л — for small business.

5л — corporate edition.

Бутилка ракия — home edition.

«За отскок» — Service pack.

Зелева чорба сутринта — Recovery tool.

Мезе — plugins.

Бира — patch.

coca-cola, fanta, 7-UP — trojan viruses

 

http://www.youtube.com/watch?v=EGnvxtPecX0...player_embedded

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...