Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

пияните метълченца...фланелка на Гънс ен роузес
Тия метълчета всички ги знаем ;)

 

Разликата между мен и чалгарите е, че аз като се напия мога да си направя купона и на чалга. Един чалгар не може да си направи купона на Thyrfing, Dimmu Borgir, Amorphis, Sepultura, Slayer и т.н, независимо от изпитото количество :]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Тия метълчета всички ги знаем ;)

 

Разликата между мен и чалгарите е, че аз като се напия мога да си направя купона и на чалга. Един чалгар не може да си направи купона на Thyrfing, Dimmu Borgir, Amorphis, Sepultura, Slayer и т.н, независимо от изпитото количество :]

 

не алкохол ами и кока трябва да взема, за да ме накараш да слушам това дето си го написал :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А аз мога да изтрая 2-ма пича "специалисти" на вилата ми цяла нощ да опитват да ми пуснат музика от Лаптоп през 5.1 ... накрая пускат 1 канал само... отрязвам си главата, почти се натравям. Ставам сутринта, правя закусва, почиствам, връщам 2-те чаши вода които съм пил при опита да ям на закуска...и какво!!! в отчаяние, се заглеждам в лаптопа и само за 2 минути пускам 5.1-то както трябва. И даже не ми пуснаха Синан Сакич, въпреки, че си го бях поръчал предната вечер...

 

Вие тука, металисти, не металисти. С такива "приятели експерти", които НИКАКВА музика не ти пускат на собствения ти РД ... направо

Link to comment
Share on other sites

Техника се купува само от специализиран за тази техника магазин

 

Технополис. Само техника има. Не знам дали си ходил.

Link to comment
Share on other sites

Техника се купува само от специализиран за тази техника магазин

 

 

Технополис. Само техника има. Не знам дали си ходил.

Явно и ти не си.

Link to comment
Share on other sites

Прави са си били хората. Няма как да знаят дали е отваряна или не. Пък и не са длъжни да ти я връщат освен ако не е упоменато изрично някъде.

 

Пак ще ти кажа - объркал си държавата.

 

Кашона беше фабрично запечатан и залепен...

 

Само да не стане като във вица: "Момчета, тая работа така няма да стане..." :D

 

Тоя не го знам... я го кажи?

Link to comment
Share on other sites

....

 

 

 

Тоя не го знам... я го кажи?

аз се сещам само за оня дет пиянска групичка решават да правят групов секс. гасят лампите и почва екшъна. по някое време се светва и се чува мъжки глас: "тая работа, така няма да стане! Трябва да въведем някаква организация - три пъти ме ебаха, 5 свирки направих, а още не е дошъл моя ред."

 

 

 

ама е твърде класически вица. може да има още някъв.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че искам да блгагодаря на gado за подаръка, който ми направи.Жив и здрав :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че досега се смях на постовете на mobo и Tomahawx. Вие сте баси забавните хора, когато искате :)

 

Адаш (gado), кутийката е много готина и най-вече практична. Миси, както се казва.

Link to comment
Share on other sites

Явно и ти не си.

 

Думата "тази" съм я пропуснал, но я ми кажи един магазин в който продават само бяла техника.

Link to comment
Share on other sites

Технополис. Само техника има. Не знам дали си ходил.

Ако ти беше ходил, щеше да видиш, че хладилниците са им съвсем между другото..... ;)

 

 

Думата "тази" съм я пропуснал, но я ми кажи един магазин в който продават само бяла техника.

Ами, има сумати малки магазини които продават само бяла техника, но нали големите са по-лачени и народа от лъскавко се лъже......

Има известен паралел като да си купиш компютър от такива магазини - обикновено нищо добро не излиза от тази работа.

Link to comment
Share on other sites

Нека да не са изроди:

 

Имам чувството, че мога да разбия кооперацията с голи ръце и след това да изям развалините!

Добре де, обясни ми как някой успява да разбере какво "пеят", ако не прочете текста от обложката примерно. То на това дране никак не успявам да изолирам отделни думи.

Link to comment
Share on other sites

Ако ти беше ходил, щеше да видиш, че хладилниците са им съвсем между другото..... ;)

 

 

 

Ами, има сумати малки магазини които продават само бяла техника, но нали големите са по-лачени и народа от лъскавко се лъже......

Има известен паралел като да си купиш компютър от такива магазини - обикновено нищо добро не излиза от тази работа.

Не мисля, че има особено значение за гаранцията откъде ще си купуш даден продукт на Candy, Samsung и т.н. Сервизите са едни и същи, евентуално единствено може да се надяваш на отношение, но нито цената ще е по-добра в малките магазините нито пък са останали такива. Всичко е от мега маркет нагоре.

 

Аз като си купувам нещо гледам да е винаги от вносителя, така си спестяваш малко прехвърлнето на отговорността. Не, че от Техномаркет (Самсунг, Панасоник) можеш да очакваш някакъв смислен сервиз...

Link to comment
Share on other sites

Ако ти беше ходил, щеше да видиш, че хладилниците са им съвсем между другото..... ;)

 

 

 

Ами, има сумати малки магазини които продават само бяла техника, но нали големите са по-лачени и народа от лъскавко се лъже......

Има известен паралел като да си купиш компютър от такива магазини - обикновено нищо добро не излиза от тази работа.

 

Да, има малки магазини, но тук опира и до цена, а и малките магазини също продават и друга техника освен бяла/черна. Единственото изключение, за което се сещам, че продава само черна техника е ДЕКОМ.

Link to comment
Share on other sites

Явно и аз съм скопена, защото това е :sick Не можах да изслушам и минута... :wir

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че има особено значение за гаранцията откъде ще си купуш даден продукт на Candy, Samsung и т.н. Сервизите са едни и същи, евентуално единствено може да се надяваш на отношение, но нито цената ще е по-добра в малките магазините нито пък са останали такива. Всичко е от мега маркет нагоре.

 

Аз като си купувам нещо гледам да е винаги от вносителя, така си спестяваш малко прехвърлнето на отговорността. Не, че от Техномаркет (Самсунг, Панасоник) можеш да очакваш някакъв смислен сервиз...

Идеята е в това, че малките магазини обикновено разполагат и със собствен сервиз, било за да не плащат отчисления за гаранцията на някой друг, било - защото от имено такъв сервиз е създаден магазина. Иначе едни и същи неща се продават навсякъде с почти едни и същи цени. Така, че купувайки стоката от такъв магазин си спестяваш (в 99% от случаите) точно това правене на маймуна и прехвърляне на топката.

 

Да, има малки магазини, но тук опира и до цена, а и малките магазини също продават и друга техника освен бяла/черна. Единственото изключение, за което се сещам, че продава само черна техника е ДЕКОМ.

Цените са почти еднакви навсякъде! Въпроса е в тези магазини да се продава предимно тази техника а не примерно 1001 стоки! Ако човек се разтърси може да открие такива магазини (аз поне знам някой и друг).

 

такъв вид дивечи не са ли забранени със закон? :confused

Само в радиус от 15км. от птицеферми произвеждащи яйца.

Link to comment
Share on other sites

Нека да не са изроди:

 

Имам чувството, че мога да разбия кооперацията с голи ръце и след това да изям развалините!

такъв вид дивечи не са ли забранени със закон? :confused

Link to comment
Share on other sites

Явно и аз съм скопена, защото това е :sick Не можах да изслушам и минута... :wir

За теб е ясно. Той се прави на предубеден заради външния им вид и само се плюнчи ;)

 

Неговите любимци -

- да не са по-различни? Грим, шипове, дране - същата работа, само че по-сухарска.
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...