Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

да, и ако има възпален нерв, а най-вероятно има, тия топли компреси ще му дойдат дюшеш, да ти кажа... и после трябва да те търси да ти "благодари" за съвета.

 

лекар ти трябва, eos, не форОмни лечители...

Еми сега не знам от какво е станало схващането и колко е сериозно, да отиде на лекар.

Аз давам съвет при настинка ако има схващане к'во да прави... нали, не казвам че ако не пие чай или не се разтрива ще стане нещо непоправимо след това.

Даже както ти каза, ще се получи обратното.

 

Когато станем телепати, ще се лекуваме по форумите обаче. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
да, и ако има възпален нерв, а най-вероятно има, тия топли компреси ще му дойдат дюшеш, да ти кажа... и после трябва да те търси да ти "благодари" за съвета.

 

лекар ти трябва, eos, не форОмни лечители...

Един път и аз да се съглася с Овъра :rolleyes:

Наистина ако има възпаление после след компресите става" супер".Иначе като за без дофтори ,може да пие неробекс и ако не мине за ден,два да иде при някой невролог.

Link to comment
Share on other sites

Кръста ми отново ми подарява няколко дни отчаяние, започвайки от днес... болка, болка и пак болка.

Фелоран и нерубекс(фелорана на свещички защото дразни стомаха) и болката ще мине бързо.Ако е възпалено нещо де!

Link to comment
Share on other sites

Скъсани мускулни влакна са ;) хроничен е проблема - и вече си взех дозата от 3 джина и 1 чаша бяло вино за деня (Петък).

 

___________

 

btw Психар, евалата изглеждаш много по-добре... и заеби small talk-а ;) И да, в Природонаучния миришеше гадно, и да пиесата в Историческия беше тотален водевил.

Link to comment
Share on other sites

Любовта струи навсякъде от форума :lol:

 

_____________________

 

 

Ето малко и от мен: ОБИЧАМ го това jquery, ей... и как да не го обичам като ми спести такова количество ровичкане по DOM-а че щях да изпиша 2 кофи мастило а с него стана ей тъй:

 

$(".search h2 + table > tbody > tr > th").parent().hide();

 

 

Просто красота :D

Link to comment
Share on other sites

За к'ва любов ми говориш бе дедо?

Преди два дни влизам в стаята и правя едно звучно "Моууууууу" с цел да сплаша кутрето което брат ми гледа горе, та гаджето на брат ми се обади...

- Мляко ли ще даваш?

Викам...

- А колко мляко да дам, с малко зор и много търкане, една чаша може да изкараш!

Всеки млъкна като на погребение... за к'ва любов ми говориш?

:)

Link to comment
Share on other sites

Любовта струи навсякъде от форума :lol:

 

_____________________

 

 

Ето малко и от мен: ОБИЧАМ го това jquery, ей... и как да не го обичам като ми спести такова количество ровичкане по DOM-а че щях да изпиша 2 кофи мастило а с него стана ей тъй:

 

$(".search h2 + table > tbody > tr > th").parent().hide();

 

Просто красота :D

 

Тва кода за изстрелване на ракетите към Ирак ли е? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

host при охлювите ходи ли :D тия до копчетата.То там нямаше охлюви ама заблудата е голямо нещо,даже и каски даваха :laugh:

Link to comment
Share on other sites

По-скоро е имал предвид Конфуцианството и Будизма, но :) А Гърция и Древен Рим ... тц, това е по-скоро като процеса познат като Ренесанс в по-късната история на Европа, не дотолкова директно извличане и приемателство.

Link to comment
Share on other sites

Моля?

Да, да - точно така!

 

По-скоро е имал предвид Конфуцианството и Будизма, но :) А Гърция и Древен Рим ... тц, това е по-скоро като процеса познат като Ренесанс в по-късната история на Европа, не дотолкова директно извличане и приемателство.

До някъде си олучил, но не много.... какво точно съм имал предвид :)

 

А първо източника на цялата хава е нейде из Индия....

Link to comment
Share on other sites

Да, де :) не донякъде. Религиозното развитие на Китай и Япония са пряко свързани до един момент като в последствие поемат по различни направления, като конфуцианството имаше основополагаща роля в това...поне аз това помня.

Link to comment
Share on other sites

Да, де :) не донякъде. Религиозното развитие на Китай и Япония са пряко свързани до един момент като в последствие поемат по различни направления, като конфуцианството имаше основополагаща роля в това...поне аз това помня.

Будизмът е привнесен от Идия в Китай, писмеността на китайците е модифицирана под въздействието на индийската. Китайската цивилизация и култура като такива са доста по-древни от японските, да не забравяме, че писменоста Канджи произлиза имено от Китай въпреки, че се използва предимно в Япония! Естествено и в двете държави има артефактни религии, но поради пантеистичният характер на будизма (като основна религия по онова време) те се запазват и се смесват с него. Свидетелство за това е Шинто което в днешно време е преобладаваща религия в Япония и десетките религиозно-философски течения които съществуват в Китай. Дори според мен поради затворения до съвсем скоро (исторически погледнато) характер на японската държава, религията и културата са се запазили в много по-близък до първо източникът (древна Индия) вид отколкото в Китай.

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм се радвал на google translate ;)

 

754ee6.jpg

 

Който не вярва да провери :)

Еми к'во толкова, уцелили са горе-долу превилен превод.

Пример: Дава ти син екран за пореден път и ти к'во ще кажеш?

 

Преводача на гугъл, никога не може да му имаш доверие.

:)

Link to comment
Share on other sites

Утре ми е държавният изпит и почнах леко да се притеснявам.

 

Curunir-е, я кажи, може ли да се преписва на втората част? :)

Link to comment
Share on other sites

Утре ми е държавният изпит и почнах леко да се притеснявам.

 

Curunir-е, я кажи, може ли да се преписва на втората част? :)

Успех утре и да разкажеш после как е минало,че и тука сме бая филолози навъдени :)

Link to comment
Share on other sites

Весо, поздрави от мен и Жоро :) И както винаги, да живее wi-fi-то! Ние сме в Де Ниро и връзката е доста добра.

Link to comment
Share on other sites

Е, според теб кой знае... Имахме малко работа в нета, затова я свършихме и решихме да ви поздравим, но ако ти си обиден нещо от цялата работа, съжалявам, о, велики предводителю Злобил! Хах... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...