Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Нещо ме гони безсънието да го еба...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Не може повече така! Искам си свободата или по-точно да седя над повърхността на земята! LIBERTAAAA !! mobo , дай да се съюзим и да почнем да ги заравяме и продаваме , а :ph34r:

глей ги бе. игнорират ни тенденциозно - за некви хладилници-младилници и печки-мечки се пенявят, след като има такъв важен въпрос на дневен ред!!! как може да търпят?

от радиото знаем, че мълчанието днес ражда психопати утре!

 

 

 

 

 

 

тва ранното събуждане е лоша привичка, особено в неделя.

Link to comment
Share on other sites

Днеска съм в много добро настроение!

:werewolf: - някой да иска прегръдка или целувчица?

 

И аз сега се събуждам и ми едно напълнено... Някой нещо да иска? :lol:

 

Кво му е на ранното събуждане? След 10 мин почва формулата

Link to comment
Share on other sites

глей ги бе. игнорират ни тенденциозно - за некви хладилници-младилници и печки-мечки се пенявят, след като има такъв важен въпрос на дневен ред!!! как може да търпят?

от радиото знаем, че мълчанието днес ражда психопати утре!

We shall rise for revenge :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Иначе за останалото все си мисля че може да ги тормозиш по параграфа че след като не си направил нещо на хладилника ти а е станало в следствие на употреба следвайки упътванията а техниката е дефектирала (спукан корпус според мен е дефект защото пластмасов или метален това си е корпуса на уреда), следователно това е гаранционен проблем.

 

А за сервиза - не знам имаш ли копие от оригиналната рекламация и ако са се объркали и са написали "не охлажда" вместо "събира лед" е техен проблем.

 

Не знам за какви кинти е хладилника но при подобен случай вероятно бих го разкарал и бих взел някоя друга марка от друг магазин

Ами аз нищо не съм му правил на хладилника. Освен да му отварям и затварям вратата :)

Имам оригиналната рекламация - тя заедно с касовата бележка служат, да покажа, че на мен трябва да върнат хладилника. И там си пише - оплакване образува лед в хл. част.

На протокола от сервиза пише оплакване не охлажда хл. част.

 

Ми малко на 700лв беше тоя хладилник.

Link to comment
Share on other sites

Дядо, я се стегни малко. Не можеш да ми сравняваш кола с видеокарта или дънна платка. Ама въобще. С тия волни сравнения дай да сравняваме арпаджика и космическата станция. Мамка му, що като посадя разсад за космическа станция не пониква?

 

А в случая в Пикадили мога да ти кажа какво се прави. Питаш я как й е името (дори и да го пише на табелка) и след това я питаш къде можеш да намериш управителя на магазина. Магическа мантра е това, вЕрвай ми :) Може и да не отидеш до управителя, но предполагам, че първо информаторката ще изникне от някъде, а може и касиерката да размисли. Е, в някои магазини касите отчитат броя бабанкноти и монети, тоест може и наистина да не може да ти развали пари.

 

Иначе аз в градинката зад блока имам поне едно двайсе заровени томахавки. Ако тръгна да ги изравям ще настане световна война... А, от къде мога да си купя mobo? И кажете ориентировъчни цени?

Link to comment
Share on other sites

Иначе аз в градинката зад блока имам поне едно двайсе заровени томахавки. Ако тръгна да ги изравям ще настане световна война... А, от къде мога да си купя mobo? И кажете ориентировъчни цени?

Вражески командир !!

Link to comment
Share on other sites

Между другото аз имах един случай с Технополис - купена микровълнова но никога не използвана исках да я сменя за нещо друго евентуално с доплащане от моя страна и дори бях склонен да им я върна за 90% от стойността (примерно)... и един чичо взе да ми обяснява че не можело да стане, след 15 минути разправия дойде и една леля да ми обяснява и тя заедно с чичото как съм можел да я върна на следващия ден или до еди колко си часа след покупката но вече била минала седмица и не било възможно... е да ама не мирясах защото това са тъпотии и общо взето като се замислих 2мата ми обясняваха че ОТ ТЯХ не зависи това и те не могат да приемат стока... и като ги зачесох на темата от кой аджеба зависи и на кого следва да се обадя - управител нещо ли какво ли, някой от който зависи и който има право да взима решения защото е смехотворно да ми подарят приятели подарък за сватбата който да не мога да ползвам защото вече съм направил ремонт на апартамента и съм си взел друга микровълнова печка и съм я наврял в една ниша с доста по-малък размер и другата микровълнова просто не може да влезе там... та след 20 минути разговор от сорта "не може да стане... аз не мога да я приема" и отговор "е как да не може, не е отваряна даже и ако не зависи от теб от кой зависи" накрая работата стана с уговорката че ще закупим стока на по-висока цена от тази на въпросната печка.

 

Прави са си били хората. Няма как да знаят дали е отваряна или не. Пък и не са длъжни да ти я връщат освен ако не е упоменато изрично някъде.

 

Пак ще ти кажа - объркал си държавата.

Link to comment
Share on other sites

Имаме таралежче вкъщи :P Не знам от къде се пръкна в градинката зад нас, но го прибрахме за да не иде за мезе на някой... Сега чакам Aquila да се обади да каже какво ще го правим. Сложихме му малко ябълка и зеле да дъвче и да видим :)

Link to comment
Share on other sites

Aquila за какво го чакаш? Ако искаш мога и аз да ти дам някои рецепти. Сега най добре става печено с масълце и гарнитура от ориз, тиквички, домати и печен пипер. Само трябва след като го одереш да го киснеш в марината малко лимонов сок, бахар и черен пипер на зърна...

Link to comment
Share on other sites

Aquila за какво го чакаш? Ако искаш мога и аз да ти дам някои рецепти. Сега най добре става печено с масълце и гарнитура от ориз, тиквички, домати и печен пипер. Само трябва след като го одереш да го киснеш в марината малко лимонов сок, бахар и черен пипер на зърна...

 

Това ти уникално малоумие е на ръба да ме докара до отправяне на директна обида във Форума. Считай че съм те напсувал. Не че ме изненадва простотията хорска, но понякога ме изкарва извън нерви.

 

Момчета, одеве бях сериозен в ЛС-то, донесете го насам и ще го отнеса при нашия в Банкя да си правят компания сладурите :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Иво даде съвет да го оставим в парка край гребната, че там щял да се чувства добре :P Но ако имаш мераци за малки таралежчета - ще ти го домъкнем. Само да не стане като във вица: "Момчета, тая работа така няма да стане..." :D

Link to comment
Share on other sites

Донесете го насам, горе ще му е много по-добре.

 

Пропуснах горе по отношение на онова малоумие да припомня:

 

Таралежите, които се срещат на територията на България са вид защитен от Закона за биологичното разнообразие.

Link to comment
Share on other sites

Добрем, ще намина по-късно следобяда да го оставя ;) Предполагам си вкъщи.

Link to comment
Share on other sites

Хм, преди и аз бях намерил един, който късно вечерта се разкарваше по тротоара. Занесох го в едни близки високи треволяци около половин декар междублоково пространство.

Link to comment
Share on other sites

Предполагам че днешният таралеж се е озовал в градинката по същият начин, но ако остане тука няма да го бъде дълго... Пращаме го към Банкя ;)

Link to comment
Share on other sites

Това ти уникално малоумие е на ръба да ме докара до отправяне на директна обида във Форума. Считай че съм те напсувал. Не че ме изненадва простотията хорска, но понякога ме изкарва извън нерви.

 

Я по леко с квалификациите! Това, че си задръстен и четеш всичко дословно не е причина да раздаваш псувни наляво и надясно!

Link to comment
Share on other sites

Жалко е че много често около пътното платно има премазани :( Иначе в Калофер имаме един ама то там има 2 декара и си ходи където си иска,пък ядеше и сини сливи :D

Link to comment
Share on other sites

Абе чувал съм, че таралежите не били много вкусни? Даже котките били по-вкусни от тях...

 

Ред: Пишете после в кулинарната секция какво се е получило.

Link to comment
Share on other sites

За Технополис въртят, сучат да не ми сменят хладилника. Хладилника е Candy на година и нещо. Имам над година още гаранция.

Преди да излезем в отпуска, го видяхме, че в единия ъгъл се образува лед. Размразихме го, като мислехме, че е нещо от това. Да ама не. За една седмица го направи пак леда. Като взех да го оглеждам забелязах, че и пластмасата над леда се е нацепила на няколко места.

Отидох в Технополис и от там се свързаха със сервиза и изпратиха един "майстор" да го гледа.

Тоя пич ми наговори куп глупости.......

Вервай ми, техникът няма никаква вина! От фирмата държател на гаранцията са го изпратили за да отстрани евентуална повреда по съоръжението, твоят проблем обаче е неотстраним (или поне не по начин който би те удовлетворил), човека е постъпил като лоялен служител на работодателите си. Имаш пълното право да поискаш смяна на стоката защото тя показва производствен дефект. Друг е въпроса до колко е добро решението да се закупи стока от магазин в който се предлагат неща в диапазона от клечки за зъби до лаптопи и плазмени телевизори! При такъв асортимент, няма как гаранционният сервиз да е на магазина, от което следва, че фирмата сервиз в общи линии я боли *** за тебе и твоя хладилник (при условие, че са си получили отчислението за подръжка), а от друга страна магазинът ти е взел кинтите и също го боли гореспоменатото нещо. От тази цялата работа страда клиента единствино. Техника се купува само от специализиран за тази техника магазин - правило което задължително трябва да се спазва! В крайна сметка ще ти го подменят, но ще ти коства много нерви и разправии.... и когато подаваш жалбата, наблегни на несъответствието в предавателната и приемателната констатации.

 

Сериозно ли има още такъв персонал на такива места? Т'ва е феноменално грубо държание! Нямат никакво право да се държат така с клиент, при положение, че могат да те обслужат без никакъв проблем, това си е гаф за съд направо.

Иди да видиш на щанда за месо в Сани което е в Гранда, там има две дърти гарги които преди обед се сърдят на себе си, а след обяд целиат свят им е крив.

 

А в случая в Пикадили мога да ти кажа какво се прави. Питаш я как й е името (дори и да го пише на табелка) и след това я питаш къде можеш да намериш управителя на магазина. Магическа мантра е това, вЕрвай ми :)

В Сани явно владеят по-висша магия, защото тази мантра там не действа! Шифт-мениджъра идва съвсем културно и ти обяснява съвсем възпитано, че можеш да ходиш да си е**ш майката ако искаш ;) - там дори книга за оплакване не ти предоставят, а не е като да не съм правил такива циркове там.... после и моята булка (както Дядомразовата) ме обяви за скандалджия.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Иначе това което в момента ми се върти из голямата ечашта глава, е един тих отглас от снощи - О не, пак ли....!?!

Link to comment
Share on other sites

Мдаааа. За пореден път се убедих, че пияните метълченца са най-големите чалгари на света. Яд ме е, че нямах камера да снимам как едно заблудено човече с фланелка на Гънс ен роузес беше в Папараци и не спря да пее и танцува на тая чалга. Дет се вика аз не ги знам толкова песните, а не е като да не ги слушам :rolleyes: :laughing: . Във втори курс имах спор отново с метъл за името на една песен....е пак той спечели. Та :rolleyes: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мдаааа. За пореден път се убедих, че пияните метълченца са най-големите чалгари на света. Яд ме е, че нямах камера да снимам как едно заблудено човече с фланелка на Гънс ен роузес беше в Папараци и не спря да пее и танцува на тая чалга. Дет се вика аз не ги знам толкова песните, а не е като да не ги слушам :rolleyes: :laughing: . Във втори курс имах спор отново с метъл за името на една песен....е пак той спечели. Та :rolleyes: :laughing:

Това не е метал е чалгар под прикритие.Или някоя отрепка.Или го правят да фанат някоя чалга кифла и да се правят на големи :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...