Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Бил е сигурно. Събота и неделя :lol:

Забранено ли им е?

Щото аз знам, че и тука има някакви забрани.. Ама не знам дали знам грешно или просто всеки си кара, когато иска...

Link to comment
Share on other sites

Мне аз няам проблем с наредбата нито пък и се очудвам на индивида-нито е първия,нито е последния.Пък и все пак в интернет всички са много яки и корави...тоя фактор също го има.Може би се дължи на малка пишка...нали се разпраят че мъжете с малки пишки карали големи коли,пък тея дет нямат пари за големи коли се праят на мъже в интернет ;) :D

 

hummer.jpg

Link to comment
Share on other sites

Забранено ли им е?

Щото аз знам, че и тука има някакви забрани.. Ама не знам дали знам грешно или просто всеки си кара, когато иска...

 

 

Има ограничения за преминаванете при определен тонаж, определен ден и оределен час (от-до).

Link to comment
Share on other sites

Ей го.... на! Пак! Този път овца..... Днес ще изтегля бирите по-напред в графика.

Link to comment
Share on other sites

Това и в България уж го има лятото но кой го спазва ?

Спазва се. По пътя за морето трудно можеше да се види камион. Отбиваха ги на няколко места.

Link to comment
Share on other sites

Днес съм пуснал MAC OSX-а, защото имам да пиша есета, пък на него игри не вървят и няма с какво да се разсейвам. От 2 седмици отлагам. До сега щях да съм ги написал. Накрая пак ще ги пиша за 3 дни, затова по-добре сега, докато имам 10. Много съм смотан с тва отлагане. Защо го отлагам като трябва да го направя рано или късно...

Link to comment
Share on other sites

Вече е го свърших аз туй :) сега продължавам да си нагъвам собственоръчно приготвеното слънчогледово семе (белено), печено на фурна :)

Link to comment
Share on other sites

Някой дългокос къдравелко с очила е ходил у нас - да си признае веднага кой е! :)

 

В една софийска автокъща са докарали Aston Martin DBS - само половин милион лева! Развързвайте кесиите, моля!

Link to comment
Share on other sites

Мда, старо но златно ;) Иначе - не, не срах :) Сега вкъщи такава патаклама се е заформила на SS-SE, че е страшно. Щом даже комшията(ченге) дойде да види кво става....

Link to comment
Share on other sites

Мда, старо но златно ;) Иначе - не, не срах :) Сега вкъщи такава патаклама се е заформила на SS-SE, че е страшно. Щом даже комшията(ченге) дойде да види кво става....

 

Serious Sam - Second Encounter?

Link to comment
Share on other sites

Горе-долу...Ама са три компа с яко озвучаване... А пък на DF:BHD не е истина, вкъщи все едно война се води...

Link to comment
Share on other sites

Дали беше грешка, че след бирата минах на ракия..?А пък като знам, че след ракията пак ще святна поне една бира...Хмм. :wacko: Утре ще си покаже.

Ама тв'а май беше за другата тема.

Link to comment
Share on other sites

Има един монитор на Project Lore милсля го рекламираха .Слагаш си очила и все едно си вътре в играта.Ама тва става въпрос само за Wow за другите игри нз как ще е.Трябва да пробваме BHD онлайн.Май имаше някви мисии.

Link to comment
Share on other sites

Щях да объркам темите пак.

Чистя си мемори картата на телефона за пореден път... отнема цяла вечност и не знам дали новата карта ще е съвместима с телефона, стискайте палци да не се поява в купувам/продавам темата скоро.

И дано да не прецакам нещо.

:)

ЕДИТ: Ем късмет майна, телефона чете картата, обаче карт-риидъра не я чете, сега всичко през усб-то ще се качва.

Link to comment
Share on other sites

Има един монитор на Project Lore милсля го рекламираха .Слагаш си очила и все едно си вътре в играта.Ама тва става въпрос само за Wow за другите игри нз как ще е.Трябва да пробваме BHD онлайн.Май имаше някви мисии.

 

http://www.iz3d.com/ - Цък. Ето ги мониторите.

 

Има тема във форума за подобни 3Д проекции. Там съм дал линк, към софтуер, който се инсталира на компютъра и прави 3Д от всяка игра. Пробвал съм го с WoW и анаглифни очила (синьо/червено) и работи. Стига да не те дразнят променените цветове, защото има отенък все пак. За сметка на това, софтуера предлагаше още 2 варианта за получаване на 3Д-то, при които не се променят цветовете.

 

Също, наскоро nVIDIA пуснаха на пазара 3Д очила в комплект със 100HZ монитор на Самсунг. Продават се и без монитора, но мисля, че монитора трябва да е 100Hz за най-добър ефект. Изобщо, чудесии всякакви.... Само пари да имаш да харчиш.

 

Очилата можеш да ги намериш в интернет ако напишеш nvidia 3d glasses в гугъл.

 

Едит: А! Монитора на iz3d бил само $300 в комплект с очилата. Почти колкото на nVIDIA комплекта, да не е и по-евтин. Значи все пак не е толкова много пари.

Link to comment
Share on other sites

Това искам да ми падне в ръчичките заедно с някоя "хорор" игра например! :)

Link to comment
Share on other sites

Ето ме и мен, Новобранката на два дена! Добра вечер, Братя и Сестри, съфорумци и веселяци, кой по-млади кой новобранци, а други на предходни години с опит! Време настана да свърша една недовършена работка от вечера вечерта по това време, след като си свърших и моята насабрала се с веремето Купиша и глупости работа и работки, и дрън-дрън ..., както и да е!

Втора вечер вече чета вашите жития и бития от изминалия ден и се заливам с порцой от смях, която удължава живота ми с няколко минути, а може би и занапред – часове! Хаххаха .... Детската игрушка е пълна и колоритна, карските ви относно някой характери не спира да се въртят все със същите думи и дух ... но по различен начин съставени и подредени! Ххахаха

Разбирам, че имате дълга, многогодишна, бартска, съвместна и дълбочинна връзка от съвместния живот в нета, а филмът и сериалът ще е все същият. Чудесно!!! ... Никоя съм сред вас, ама на мен хич не ми и пука, важното е, че на мен ми е весело да чета, що сте ги насърбали днес и наплевели. А що става дума за «вписването», няма кво да търся, то ако искам ще намеря или ще си дойде, ей тъй от нейде си. А интересите ли, ами за вбъдеще може да разберете, зависи. Ако четете! Ххаха ... А ебавките ли, лелеле ..... той живота по принцип все те преебава, то от вас ли да се плаша,.... Немой така хортува! ХХАха. сдъФквата те, изплювате и айде, хоп в нова «манджа» си!

А сестринката ми по съфорум, че ме подчертава и ме одебелява, и кво ся да направя, направила съм й Фпечатление. Явно тук жените се броят на пръсти! Но явно тя забелязва неща, който на мен убягват, а това моделатор да ти пожелай успехи, хич и не го видеФ, а явно е голема работа. Благодаря на KILLERINCHO, който пръв успя да ми покаже тук във форума как стоят нещата. Може би или не, не знам, ще чета и ще разбера. Май се осИних от писаници! Че то било заразно, да твориш кво ли не! Квот те засърби.

Мисля, че ви е мнооооо, ама много скучно без женския наплив, поне отвреме навреме ви осолява приказките. Ако мислите, че жените в нета, нямат ЖЕНСТВЕНО, хаха ами тогаз .... да не съм хермафродит, боже опазил ме Всевишния от това. До мозъка на костите си съм жена, и май в другия с и живот ще ми се да съм! Оставам да творите квот си искате, дали е така или не е! Това, че често се държим по мъжки с мъжете, не мисля, че не сме женствени. Това тук са само думи, плясканици ... Айде стига за днес! Лека вечер! До писане. B) Тръгвам на пътешествие! :f1:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...