Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Сега да си ми тука да ти загрея врата... Аз като говоря няма кой да слуша... Нищо, ще се сетиш с времето... :laughing:

 

Ааа недей тъй! Аз обичам сам да си троша тиквата, но пък така някои неща се научават по-добре. Лошото е че накрая ще почна да правя като майка ми а преди години и се бях присмял че има пенсионерско мислене и аз НИКОГА няма да тръгна да пазарувам една част от магазин А, друга от магазин Б и трета от магазин В само и само да мина малко по-тънко или да взема нещо от еди каква си марка щото било малко по-хубаво... е да ама като ме минат близо 2но някак почвам да се замислям... или като съм свикнал да си взимам определен вид клечки за уши а ВСИЧКИ останали са значително по-гадни и се огъват - може от инат и до София да се разходя.

 

За сведение на който го вълнува:

 

1. правилните клечки за уши се купуват от Метро - марката е Cotoneve - пакетите от по 200 клечки (тези от 300 са гадни и се огъват прекалено лесно, както и всички останали видове клечки за уши освен тези на Чико но пък те са 3но по-скъпи, отделно че ги няма)

 

2. чашки за кафе за еднократна употреба - кристалните по 50бр пак само в Метро ги има

 

3. правилната тоалетна хартия е тази от DM - 5 пластова Sanft & Sicher (другите относително свестни или свършват прекалено бързо или пък не са толкова меки а предните които бях взел - Soft Flower пък се оказа дефектна цялата партида и гледам продължават да продават от тях вече 2ри месец - единия слой е надран от машината и освен това е по-твърда)

 

4. Луканка - на Маджаров черния етикет - нарязана - това пък само в Пикадили го има

 

Имаше и нещо което май само в Билла го бях виждал но вече ми се спи и не се сещам... Е**ти, не съм стъпвал в Кауфланд отдавна, но ако отида там сигурно още нещо ще намеря което там ми харесва повече и ще стана съвсем като пенсионер да обикалям по цял ден между магазините докато си събера нещата които искам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Metro , kakto kaza dqdomraz е гадно и те запасяват за месеци на пред , но пък евтивно.

Пикадили е скъпо, сравнение с другите, но пък за сметка на това е най-приятно за пазаруване(като обстановка, атмосфера).И да не забравяме има всякви глезотийки-храна, пиене и др...

Била и Сани имат много хубаво месо. Пържолите,кифтетата и плескавиците са винаги пресни и вкусни , ако знаеш как да си ги приготвиш

Link to comment
Share on other sites

Джауре, не се залъгвай. Лично знам, че един стар потребител има регистриран женски ник, на който дори известно време разни хора се слагаха, а друг има алт-акаунт с друго име. И колкото и Овърмана да ми вика Курлок Холмс, това е факт. След подобно нещо ми е много трудно да вярвам, че който и да било е жена без наистина да съм го видял на живо.

Link to comment
Share on other sites

.............

4. Луканка - на Маджаров черния етикет - нарязана - това пък само в Пикадили го има

...............

Ааа дедо, тази я има и в Сани.И там може да ти я нарежат.

Link to comment
Share on other sites

Е, то ся жените тука не са мноо женствени, ама карай...А за черния етикет на Маджаров - във всяка Билла я има и ще ти я нарежат.

Link to comment
Share on other sites

The HORROR! Женска инвазия в Булфорум! Коч компанията се е запътила безславно към влакнестият си край! Очаквайте пряк репортаж за нови извън земни гръдни и гъзни обиколки и себеизживявания извън гранниците на човешката фантазия (по-късно в новините).

 

Минава ми през главата, че това време на годината влияе много негативно на повечето технически инвалиди. В смисъл, че ги кара да започнат да се ебават с техника за която си нямат и бегло понятие защо и как, аджеба работи. Което от своя страна води до твърде неприятни за тях, финансови последствия и телефонни обаждания по никое време. В такива моменти човек преоткрива богатството и дълбочината (в някои аспекти) на родната ни реч...

Link to comment
Share on other sites

честит празник.

партизаните идат.

фашисти крийте се и треперете - ще ви развяват червени байрячета до смърт от отегчение!

Link to comment
Share on other sites

Българина е ебати тъпото първосигнално животно.Тъкмо минава време без никой да ми се прави на мъж за щяло и не щяло и само да си навличам нерви,тъкмо си казвам "Ето,браво на теб Иване постигна идеалния баланс" и хооооп появява се някой каратист да ме пита щоо преди 2 месеца като съм бил еди си къде съм го погледнал...абе тея хора нямат ли си друга работа???

Link to comment
Share on other sites

Българина е ебати тъпото първосигнално животно.Тъкмо минава време без никой да ми се прави на мъж за щяло и не щяло и само да си навличам нерви,тъкмо си казвам "Ето,браво на теб Иване постигна идеалния баланс" и хооооп появява се някой каратист да ме пита щоо преди 2 месеца като съм бил еди си къде съм го погледнал...абе тея хора нямат ли си друга работа???

 

 

А ти що не му каза - Щот си грозен и искам тъ плющъ в гъзъ покрит с циреи и гнойни пъпки?

Link to comment
Share on other sites

А ти що не му каза - Щот си грозен и искам тъ плющъ в гъзъ покрит с циреи и гнойни пъпки?

Мне аз няам проблем с наредбата нито пък и се очудвам на индивида-нито е първия,нито е последния.Пък и все пак в интернет всички са много яки и корави...тоя фактор също го има.Може би се дължи на малка пишка...нали се разпраят че мъжете с малки пишки карали големи коли,пък тея дет нямат пари за големи коли се праят на мъже в интернет ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Ей ,пък аз се чудих ,защо напоследък са се навъдили толкова много тираджии :woot

Започва национално издирване на хард Westerndigital -дано се намери!

Link to comment
Share on other sites

Това в графата, "невероятно но факт" трябва да се сложи!

A, Атанас имал животинка, хахаха, (pet society), зарибявката няма край с тези неща.

 

Теб кой те зариби по това?

:)

Link to comment
Share on other sites

Еми има толкова тираджии защото няма жп линии хубави.В Германия няма толкова много понеже са им хубави железниците и влакове с по 6 вагона нови коли си жулят с 100 км/ч

Link to comment
Share on other sites

Това в графата, "невероятно но факт" трябва да се сложи!

A, Атанас имал животинка, хахаха, (pet society), зарибявката няма край с тези неща.

 

Теб кой те зариби по това?

:)

 

 

Една мацка, дет се плющяхме преди време. Ама не го и поглеждам, направих го, за да й угодя.

Link to comment
Share on other sites

Радван се, че не съм единствения, който смята, че Психара е пушка, защото се върна!

И това го казва човек който си спази обещанието за много по - малко време спрямо Psihara^^...... :sick

 

 

Еми има толкова тираджии защото няма жп линии хубави.В Германия няма толкова много понеже са им хубави железниците и влакове с по 6 вагона нови коли си жулят с 100 км/ч

Бил ли си някога в Германия? Техният трафик няма нищо общо с нашия. Напълно нормално е да видиш цяла лента пълна само с камиони.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...