Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

И кофти правопис.Как още някой не го е казал преди мен? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ето ме и мен, Новобранката на два дена! Добра вечер, Братя и Сестри, съфорумци и веселяци, кой по-млади кой новобранци, а други на предходни години с опит! Време настана да свърша една недовършена работка от вечера вечерта по това време, след като си свърших и моята насабрала се с веремето Купиша и глупости работа и работки, и дрън-дрън ..., както и да е!

Втора вечер вече чета вашите жития и бития от изминалия ден и се заливам с порцой от смях, която удължава живота ми с няколко минути, а може би и занапред – часове! Хаххаха .... Детската игрушка е пълна и колоритна, карските ви относно някой характери не спира да се въртят все със същите думи и дух ... но по различен начин съставени и подредени! Ххахаха

Разбирам, че имате дълга, многогодишна, бартска, съвместна и дълбочинна връзка от съвместния живот в нета, а филмът и сериалът ще е все същият. Чудесно!!! ... Никоя съм сред вас, ама на мен хич не ми и пука, важното е, че на мен ми е весело да чета, що сте ги насърбали днес и наплевели. А що става дума за «вписването», няма кво да търся, то ако искам ще намеря или ще си дойде, ей тъй от нейде си. А интересите ли, ами за вбъдеще може да разберете, зависи. Ако четете! Ххаха ... А ебавките ли, лелеле ..... той живота по принцип все те преебава, то от вас ли да се плаша,.... Немой така хортува! ХХАха. сдъФквата те, изплювате и айде, хоп в нова «манджа» си!

А сестринката ми по съфорум, че ме подчертава и ме одебелява, и кво ся да направя, направила съм й Фпечатление. Явно тук жените се броят на пръсти! Но явно тя забелязва неща, който на мен убягват, а това моделатор да ти пожелай успехи, хич и не го видеФ, а явно е голема работа. Благодаря на KILLERINCHO, който пръв успя да ми покаже тук във форума как стоят нещата. Може би или не, не знам, ще чета и ще разбера. Май се осИних от писаници! Че то било заразно, да твориш кво ли не! Квот те засърби.

Мисля, че ви е мнооооо, ама много скучно без женския наплив, поне отвреме навреме ви осолява приказките. Ако мислите, че жените в нета, нямат ЖЕНСТВЕНО, хаха ами тогаз .... да не съм хермафродит, боже опазил ме Всевишния от това. До мозъка на костите си съм жена, и май в другия с и живот ще ми се да съм! Оставам да творите квот си искате, дали е така или не е! Това, че често се държим по мъжки с мъжете, не мисля, че не сме женствени. Това тук са само думи, плясканици ... Айде стига за днес! Лека вечер! До писане. B) Тръгвам на пътешествие! :f1:

 

Случайно да има нещо РУСКО в теб? Пък и тия » вместо " ....

Link to comment
Share on other sites

Горкият, куотна 20 + реда пост, за да напишеш ред... просветотии...

 

Някой ще помисли, че съм ги изнасял на рамене тия букви дума по дума.

Link to comment
Share on other sites

много неща ми минават през кухата глава. яхти, мохито(което НЕ харесвам), бразилски дупета на тия яхти, пачки повече от тия на чичо Скруч...е те такива шукарии

Link to comment
Share on other sites

Кефиш ме, честно :laughing: Цял модератор си е това (любимият ми модератор, впрочем :) ), пък ти така да го минеш метър. Те иначе тия младежи тук, не всичките ще имат сили да те дочетат, без да ги заболи глава, че те с дълги текстове много не са свикнали, ама това е вече тема за нов разговор. Ще има сега едни приказки, че си тоз или онзи под прикритие, ама не е болка за умиралка... Поне така си мисля... (Абе, Килъра да не би да има снайпер?).

Дедото и той снощи се правеше на страшен, че щял да те почва (цитирам по памет и да бъда извинена, ако съм неточна в думата, но смисълът е запазен), а сега се спотайва нещо. Оф и аз каква съм, той човекът от работа няма време да си вдигне главата, пък аз му предирям.

Ами приятно ти пътешествие от мен :)

 

Откога пък взех да ставам любимец на потребители във форума. Чуството е странно. Обикновенно съм комплексар, тъпак и т.н., рандъм обиди. Но лошо няма де. Само че мусаката я обичам с кайма. Подчертавам кайма, да не стават грешки. Между другото нямам снайпер, но мога да боравя много добре с такова оръжие.

Link to comment
Share on other sites

Самочуствие си имам предостатъчно. Просто е така. Хората като нямат какво смислено да ми отговорят ме псуват. Или обиждат. Сигурно аз съм виновен че нямат смислени неща за казване, не знам. Абе аз съм виновен, 100%. Колкото до подчертаното, бях напълно сериозен. Имам достатъчно грамоти и награди за да го докажа :) Малко не те виждам тебе със Драгунов в ръцете. Ама знам ли и аз. В едната ръка мусаката, в другата снайпера :)

Link to comment
Share on other sites

Самочуствие си имам предостатъчно. Просто е така. Хората като нямат какво смислено да ми отговорят ме псуват. Или обиждат. Сигурно аз съм виновен че нямат смислени неща за казване, не знам. Абе аз съм виновен, 100%. Колкото до подчертаното, бях напълно сериозен. Имам достатъчно грамоти и награди за да го докажа :) Малко не те виждам тебе със Драгунов в ръцете. Ама знам ли и аз. В едната ръка мусаката, в другата снайпера :)

 

Мдаа а с третата завива шоколада в станиол, а с четвъртата си държи бюста да не топне в мусаката :lol:

Link to comment
Share on other sites

Момци, моля ви се огладнях само като ви чета.

 

ПС: За протокола - мусака без кайма изобщо не ми я хвалете. Още по-малко такава с патладжани (или каквото и да е друго с патладжани)

 

ПС2: Мисля че днес видях малката вещица по телевизията - в Царете на комедията по НОВА се разходи една "кака" отговаряща на нейното описание.

Link to comment
Share on other sites

Ники, пикая ви на мусаката, защото и на мен ми писна. Едно на ръка, че си е чиста проба junk food и отделно - не може по никакъв начин да се вмести в хранителния елит!

Link to comment
Share on other sites

След на Нео поста и аз огладнях деба :)

 

Хранителния елит си го яж ти. Мене ми дай мусаката и другите нашенски яденета. Ония снимки не искам да ги доближавам даже, ако това е хранителния елит. А и ние сме прости деца, елит не ни трябва. Елита можеш да си го купиш, хубавата мусака не можеш. Така че не ми се барай много елитарен :)

Link to comment
Share on other sites

Ники, пикая ви на мусаката, защото и на мен ми писна. Едно на ръка, че си е чиста проба junk food и отделно - не може по никакъв начин да се вмести в хранителния елит!

 

Абе Видене, не виждаш ли че се бъзикам с тая мусака от няколко седмици насам как успя да го вземеш толкова насериозно моите писания?

 

 

KILLERINCHO, това ми хареса :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Весо, туй ще го запомня! Следващият път - СВИНСКИ ВРАТ от скарата като излезе - салата за тебе! Или евентуално мусака! EAT шпек AND DIE, PALADIN :rolleyes:

 

EDIT: Ники - точно се облизвам от сингъл молта, дето ми сипна :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ха, свинския врат е джънк фууд бе. Трупа се холестерол от него. Ама аз си го ям де, нема страшно. Що салата деба. Дай мусака като си много отворен :)

 

Между другото ми погледни подписа, че да не ме наричаш паладин. !! Тоя Lineage ти проми мозъка. Кажи им да направят героите са скачат в тая игра бе, моля ти се. Много смешно да не може да ти скача героя, няма майтап :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...