Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

EDIT: Ники - точно се облизвам от сингъл молта, дето ми сипна :laugh:

 

Аааа никви такива. Тука те чакат вече 1 single barrel, 2 single malt-a и още 1-2 други интересни питиета (имаше и едно ирландско доста приятно и то ама го привърших защото бутилката ми беше много на удобно в шкафа до мен) само желание да имаш да дойдеш... ти 1 път пробва после пак а това а онова и утече работата... и жена ти гледам и мина желанието да опита кафето...

 

Не че съм лесен са намиране де но при добро желание става работата

 

 

ПС: джънк фууд може и да е ама е вкусен... то ако тръгнеш да ядеш здравословни храни и да правиш всичко както си трябва и нищо нездравословно направо ще ти се отще живота еб**ти.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Така кажи ма! Ще те притискам до последно хахахах

 

След 400+ сметка за само 6 души съм готов да скоча в казана :laughing:

 

ЕДИТ: Весо - следващия път само капия за тебе от скарата, маскара!

Link to comment
Share on other sites

Така кажи ма! Ще те притискам до последно хахахах

 

След 400+ сметка за само 6 души съм готов да скоча в казана :laughing:

 

Не ми излизай със сметката сега щото специално с мен нямаш грижи отделно че не сме жени да си праим лаф по половин час - въпроса е да се разберем кога и как да се организираме...

 

ПС: Само да не е утре щото днес май няма да си лягам...

Link to comment
Share on other sites

След 400+ сметка за само 6 души съм готов да скоча в казана :laughing:

Нищо не споменаваш за пиенето. Щото ако е само яденето, тук в един от най-скъпите градове на Северна Америка $400 сметка за ядене за 6 души е много трудно се направи. Всичките тези омари, скариди, миди и прочее са ежедневна консумация във всеки втори ресторант. Ако обаче реша да включа някакво пиене (особено ако е по българските мащаби), тогава може и $1000 да не ми стигнат. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро :) Как сте днеска? Нещо за Драгунов и Макаров мернах по-горе, ама ми избяга някъде нишката...

Link to comment
Share on other sites

Гледайте снукър и се не плашете :rolleyes:

От всичките снимки с храна на Раптора имаше едни нарязани работи,които не познах :laughing: кой ще каже какви са?

Link to comment
Share on other sites

Добър ден, народе. Нека този ден е ползотворен и усмихнат за всички.

Link to comment
Share on other sites

Мхм, спичаме...Аз ядох компот от дренки вчера и така съм се запекъл, че с пръст ще трябва да се отпушвам. Що бе, муци, реши че спичаме? А?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...