Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ти нали си манекен, к`во си се загрижил за моите форми и дадености. Аз на интересна не съм се правила точно с това, което изтъкваш, ама потребителски плясканици бол :) Пък и форумните момци... не ме разсмивай, моля. Мойте цифри, са си моя грижа ;) Сън не спите да се Хинформирате :laughing:

 

Много сбърка клякането, моме. Има една приказка - плуваш в една лайняна река нагоре срещу течението... и далече няма да стигнеш....

 

Картинки из селския живот (не по Алеко):

 

Сега да не си вкарате някви паранои в главата - жена съм, гръдната ми обиколка е 115 см., без да ми се налага да вдишвам много въздух при това, чела съм Коелю, но не ми харесва, а и понякога успявам да дъвча дъвка и да вървя едновременно.

 

При мен лично, както казах и по-горе, въпросът със сексуалното привличане винаги е в оборот. Може да съм особен вид жена, не зная, ама дори и на приятелите си понякога поглеждам и с този поглед. Човещина...

 

Това аз ли го написах на влизане в БУЛФОРУМ? Моме, тук сме от 7 години някои хора - прави си изводите, когато се опитваш да ни изненадаш. И помни - Пловдив е най-хубавия град, но е много малък.

 

----------------

 

ЕДИТ:

 

Ей, момче белята си търсиш... ама нали ми подари любимата песен какво да те правя... ще се запиша и на курсове за танк, че да те спася на следващата форумна среща, в случай, че те нападне...

 

Еосче! Заповядай, моля те! Ама рокерът няма да е там, само ние простите манекени

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Виден и Ванчо. Отдавна излезнахте от рамките на добрия тон. Мисля си, че не би трябвало точно вие двамата да го правите. Бъзика е хубаво нещо, но когато премине от бъзик в откровенна простащина, как да кажа, става грозно. Да сте пильовци на по 14 години да ви разбера. Ама не сте. Стегнете се малко. Това държане прилича на трактористи, не на интелигентни хора.

Link to comment
Share on other sites

Толкова ме и познаваш, щом така мислиш за мене. На масата ще те чака същото мнение като това по-горе, без значение дали се мазня или не. Човек трябва да знае кога да се спре. Хубаво е да се спре докато на всички е весело. Почне ли някой да се чувства нагрубен, значи си прекалил сериозно.

 

 

Пък и не само на теб съм го казвала ( по-скоро май не на теб), че аз тук се забавлявам. Жените сме лицемерни и позираме, питай Килъра да ти каже. Той по ги разбира тия работи от теб

 

Колкото и да не ти се вярва, е така. Не казвам, че важи за всички, но процента е доста голям. И с мъжете е така. по други причини и с други подбуди, но резултата е същия. Така поне аз ги виждам нещата.

Link to comment
Share on other sites

Ние знаем много добре, че Дарио Сърна не плаче. И вече стават банални тия забележчици :) що не се вземето както вече направиха някои други?

Link to comment
Share on other sites

Виден и Ванчо. Отдавна излезнахте от рамките на добрия тон. Мисля си, че не би трябвало точно вие двамата да го правите. Бъзика е хубаво нещо, но когато премине от бъзик в откровенна простащина, как да кажа, става грозно. Да сте пильовци на по 14 години да ви разбера. Ама не сте. Стегнете се малко. Това държане прилича на трактористи, не на интелигентни хора.

 

Това е удар под кръста :laughing:

 

Весо, не мислиш ли че е някак си нелицеприятно да се прави някой на това, което не е? Защото мен лично ме дразнят много тия схеми. Приключвам всякакви дискусии по въпроса от тук насетне.

 

Отивам да си налея бира :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Еосче! Заповядай, моля те! Ама рокерът няма да е там, само ние простите манекени

Все пак ще те спася, защото съм сигурна, че Малка вещица е мъж и защото си ми симпатичен, но ще трябва да бягаме бързо :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това е удар под кръста :laughing:

 

Весо, не мислиш ли че е някак си нелицеприятно да се прави някой на това, което не е? Защото мен лично ме дразнят много тия схеми. Приключвам всякакви дискусии по въпроса от тук насетне.

 

Отивам да си налея бира :ph34r:

 

А ти не мислиш ли, че като голям човек трябва да си малко над тия неща ? Трябва ли да казвам защо точно ти не трябва да допускаш да се дразниш и да реагираш така ? И не, няма удари под кръста. Това е просто начина да се спрете малко от малко.

Link to comment
Share on other sites

Колкото и мръвка да има в хладилника, на човек понякога му се прищява циганска баница с домат :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че от известно време насам, тук се слагат епитети и обиди на всеки един участник в темата - някой бил грозен, друг дебел, трети с три крака, четвърти с 1 ноздра, пети с 1 вежда и т.н. Това е проява на ниска култура и възпитание. Защо всички сте станали толкова лоши и се хапете. Толкова ли е важно кой как изглежда и под какво име пише - било то женско или мъжко?

 

Аз какъв съм тогава във очите ви? Не е хубаво така хора, уважавайте се и зачитайте мнението и на другите, стига с тези грозни писаници, съвест нямате ли? Само злоба ли ви е останала?

Link to comment
Share on other sites

То няма злоба, ама доста комплекси си имаш, хахах ... Виждам, че тук се е заформила поредната естетска гала Брънканица, а най-големия Естет ми направи забележка RapoR да не пиша с големи Букви, че го дразнят Големите неща, Явно му е малък инструмента и скача, и хвърля стръв на всички да види колко силно джавкате и не сте ли загубили сили да Мучите и ровите разни стари неща. Затова си взех забележка от думите му и само се ограничих с тази си възможност само първата буква на думата да пиша тъй... Кво като се познавате от 7 години, явно от тогава не сте излизали от Заешките си дупки и сте останали на едно ниво.

 

Това че си Moderators - RapoR, не ти прави чест да дрънкаш толкова глупости, но виждам, че Жените тук определено те дразнят .... или по принцип имаш проблеми с тях и себе си.

 

Вие сте големи Пр..........та. Щото определено си падате само по простотията, но но в определени граници на нормалното ..... А днес определено прекалихте и изопачавате нещата както ви се ще.

 

Дори и да ме Баннеш от този форум не ми и пука за моето пребиваване тук.

 

За малко и за кратко бях тук!

 

Но може да съм и още по цветна от вас! Но за сега ще въздържам!

Link to comment
Share on other sites

пълна кошница с ...

 

Да си обръсна ли мустака или да не го бръсна.... :mellow:

 

Насе, като го обръснеш ми донеси насам нещо качествено да се самозастрелям, за предпочитане автоматично - да не стават грешки :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ти нали си манекен, к`во си се загрижил за моите форми и дадености. Аз на интересна не съм се правила точно с това, което изтъкваш, ама потребителски плясканици бол :) Пък и форумните момци... не ме разсмивай, моля. Мойте цифри, са си моя грижа ;) Сън не спите да се Хинформирате :laughing:

 

Вездесъщата Вещица свежда индивидите на планетата до 2 вида. Дебели и манекени. Евала.

 

Аз какъв съм тогава във очите ви? Не е хубаво така хора, уважавайте се и зачитайте мнението и на другите, стига с тези грозни писаници, съвест нямате ли? Само злоба ли ви е останала?

 

Рулез!

 

"Какво мислите за TAZ, как си го представяте?"

 

То няма злоба, ама доста комплекси си имаш, хахах ... Виждам, че тук се е заформила поредната естетска гала Брънканица, а най-големия Естет ми направи забележка RapoR да не пиша с големи Букви, че го дразнят Големите неща, Явно му е малък инструмента и скача, и хвърля стръв на всички да види колко силно джавкате и не сте ли загубили сили да Мучите и ровите разни стари неща. Затова си взех забележка от думите му и само се ограничих с тази си възможност само първата буква на думата да пиша тъй... Кво като се познавате от 7 години, явно от тогава не сте излизали от Заешките си дупки и сте останали на едно ниво.

 

Ще попитам пак.

 

Абе случайно да има нещо РУСКО в теб?

 

И това за малките неща на РАПТОР беше доста клиширано. Ами ако ти кажа примерно, че РАПТОР е претърпял инцидент преди няколко години и е лишен от въпросното "нещо", няма ли да ти стане леко неловко от цветущото ти изказване?

 

----------------------

 

Гледам бая жени пишат по обедно време. Защо не сте си по кухните е моя въпрос. Форума манджа не прави.

 

П.П. Ся след тоя пост ако не ми спрат интернета за минимум 4 дена пък на.

Link to comment
Share on other sites

Какво те кара да мислиш, че имам нещо руско!? Снимка нямам тук, но думи в изобилие.Само мога да кажа, че съм по националност съм славянка.

 

Благодарение на Вас си загорях, творението, трябва да отскоча за нова доза творчество в магазина! А какво готвя, тайна майна!!! Ххахаха...

 

Извинявам се, ако съм била нещо прекалено наистина прасната у устата, но по принцип с каквито се събереш, на такъв заприличваш, или в случая по рязка и пряма на глупости и писаници!

 

Освен Манджата, явно наново и работа от сутринта трябва да почвам, сметките и формулите .... преобърнах!!!

Link to comment
Share on other sites

И това за малките неща на РАПТОР беше доста клиширано. Ами ако ти кажа примерно, че РАПТОР е претърпял инцидент преди няколко години и е лишен от въпросното "нещо", няма ли да ти стане леко неловко от цветущото ти изказване?

 

----------------------

 

Гледам бая жени пишат по обедно време. Защо не сте си по кухните е моя въпрос. Форума манджа не прави.

 

П.П. Ся след тоя пост ако не ми спрат интернета за минимум 4 дена пък на.

 

На всеки би му станало неловко мисля аз в такъв случай, но тогаз да попитам - знаем ли на кой какво му се е случвало и доколко е "ловко" да нападаме хората и да ги обиждаме на външен вид, големина, дебелина и к'вато още друга помия се избълва? Всички визирам в случая, не някой определен.

 

Манджа съвсем не е задължително да се прави по обедно време.

Link to comment
Share on other sites

по националност съм славянка

Ъъъ, народност, националност ... и славянка, племенен признак в момента използван за отграничени на групи народности и националности позлващи обща писменно-говорима система... май ги обърка нещата ;)

 

______________

 

Ама то пък с тази нашата (в България) свободия на самоопределеност може и марсинец да се мисли човек.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...