Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

сигурно е така, ама не забравяй, че не ям месо. за мен патладжанена без кайма и руска салата без колбас... от второто ми дай кило и ми гледай сеира...

 

Знам че не ядеш месо, но го написах да не стават грешки и някой форумен готвач/готвачка да ме покани на мусака без кайма и руска салата без колбас. Ще ги е яд че им е минало през акъла даже :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ми прекалихте я. Малката вещица с големия проблем като не иска да сготви, хората какво са виновни. ....

Ааааа това ,че форумните женки са несериозни не е мой проблем.Пък че прекалихме, вярно е.Както вече писах стана банална тая история.

По темата:Турците ни разцепват в момента.(Имам предвид баскетболната среща)

Link to comment
Share on other sites

По темата:Турците ни разцепват в момента.(Имам предвид баскетболната среща)

Нормално , БГ баскетбола е така яко заебан , че няма накъде повече. Така става като закриха почти всички школи и играем с един и същ отбор от не знам колко години вече , няма откъде да идват млади и надъхани момчета и баскетбола като цяло е в застой.. абе болна тема отвори :)

Link to comment
Share on other sites

Така е , ама щеше да е добре във всички спортове да сме на ниво , за баскета казах , за футбола темата въобще няма да я зачеквам..

Link to comment
Share on other sites

На трактор по мините!

На трактор за бира!

На трактор за водка!

На трактор по мутрите!

На трактор по гаджета!

На трактор по трупове!

На трактор по небето!

На трактор из гората!

На трактор из локвите!

На трактор по струните!

На трактор по чудовища!

Link to comment
Share on other sites

Както ви чета като наближава 12 часа, внимание в приказките доколкото си спомням, каляска се превръща в тиква, а конете в мишки и так дале, и вие отново си останите гладни-гладни .... ;)

Link to comment
Share on other sites

Както ви чета като наближава 12 часа, внимание в приказките доколкото си спомням, каляска се превръща в тиква, а конете в мишки и так дале, и вие отново си останите гладни-гладни .... ;)

Нова звезда , мислеща се за остроумна?

Link to comment
Share on other sites

Както ви чета като наближава 12 часа, внимание в приказките доколкото си спомням, каляска се превръща в тиква, а конете в мишки и так дале, и вие отново си останите гладни-гладни .... ;)

 

Онлайн преводачът на гбг.бг, или просто имаш проблеми с българския?

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали изобщо някой вярва, че на тоя форум се появяват реално нови потребители, които пишат активно в подобни теми. Всичко са алт-никове я на Афекс, я на Психара, я на някой остроумен хитряга.

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали изобщо някой вярва, че на тоя форум се появяват реално нови потребители, които пишат активно в подобни теми. Всичко са алт-никове я на Афекс, я на Психара, я на някой остроумен хитряга.

 

каза нашия Дан Браун... Курлок Холмс...

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: Благодаря Ви за вниманието! Трябваше да направя грешка, за да видя, че някой ме забелязва ... или най-малко, че може да чете, а не само да се РЪФАТЕ, на кой какво му тропа дъската и то в коя посока на личността му, горната или долната .... ама сте купонджии!!! Детската ВИ сказка още от деството, че най-важното е с каква "играчка" може или не може да си играе приятелят ти, къде по душа, къде по сабя ... дрън-дрън .... и като ви чета все сте гладни за МУСАКА, къде без или с месо, слушайте ме мене, силата е МУСАКАТА да е с месо, то дава сила още повече да МУчиш, че ти се по велик на приказки отколкото на действия .... а в тоя случай на писаници .... хахаха

Аз съм НОВОБРАНКА в тоя сайт, и не съм никои от горе споменатите личности или химери на коментирата личност! АЗ СЪМ СИ АЗ!!! ЛЕка ви вечер и до скоро, писане и бля-бля дрънкане! ИНТЕРЕНСНИ ЛИЧОСТИ ИМАЛО В ТОЯ САЙТ! ЩЕ ви чета, ако имам време разбира се!

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали изобщо някой вярва, че на тоя форум се появяват реално нови потребители, които пишат активно в подобни теми. Всичко са алт-никове я на Афекс, я на Психара, я на някой остроумен хитряга.

 

Браво бе, Курунирски! Ми да вземем да спрем регистрацията на нови потребители ако искаш? Това че ти имаш някакви фантазии не означава, че са реалност, нали така? И да, представи си, редовно се появяват нови юзъри в Булфорум!

Link to comment
Share on other sites

Не, не... нека всеки си пуска сам тема за себе си "Какво мислите за ..."

 

Докато си пиех бялото вино си мислех, че вълната от житейско-творчески фекалии е достигнала апогея си в ролята на "VIP" dance - на NTV - и "Шоуто" на Слави... нейсе. Гореспоменатото явление за пореден път ми напомня да съм по-смирен и да не си мисля, че всичко знам и съм виждал.

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: Благодаря Ви за вниманието! Трябваше да направя грешка, за да видя, че някой ме забелязва ... или най-малко, че може да чете, а не само да се РЪФАТЕ, на кой какво му тропа дъската и то в коя посока на личността му, горната или долната .... ама сте купонджии!!! Детската ВИ сказка още от деството, че най-важното е с каква "играчка" може или не може да си играе приятелят ти, къде по душа, къде по сабя ... дрън-дрън .... и като ви чета все сте гладни за МУСАКА, къде без или с месо, слушайте ме мене, силата е МУСАКАТА да е с месо, то дава сила още повече да МУчиш, че ти се по велик на приказки отколкото на действия .... а в тоя случай на писаници .... хахаха

Аз съм НОВОБРАНКА в тоя сайт, и не съм никои от горе споменатите личности или химери на коментирата личност! АЗ СЪМ СИ АЗ!!! ЛЕка ви вечер и до скоро, писане и бля-бля дрънкане! ИНТЕРЕНСНИ ЛИЧОСТИ ИМАЛО В ТОЯ САЙТ! ЩЕ ви чета, ако имам време разбира се!

 

Ти ся ко направи сестро. Аз те разбирам. Нова си, опитваш се да проникнеш някъде из калабалъка. Само че тука тия хора дето спорят и си говорят, повечето се познават наживо и си говорят за неща дето ти хал-хабер си нямаш за какво става дума. Нито си била някъде около случките, нито около хората. Ти от 2001 година досега наясно ли си че тия кретени са все така и сигурно през 3001-ва филма ще е същия. Тва че сме купонджии поне е вярно. Може някой ден да имаш щастието да си на наш купон. След това ще ти се изяснят и писаниците по-горе. Та така, не го приемай лично че никой не те забелязва. Ти за нас си никоя засега :) Не можеш да забелязваш нещо, което не съществува. Трябва да намериш сама някакъв оригинален начин да се впишеш. Е ще трябва и ебавки малко да изтраеш. То навсякъде е така. И в живота е така като си нов някъде. Ама не повтаряй подхода на Малката вещица с проблема, че повече от един път е банално. Айде и успехи...

Link to comment
Share on other sites

Ти ся ко направи сестро. Аз те разбирам. Нова си, опитваш се да проникнеш някъде из калабалъка. Само че тука тия хора дето спорят и си говорят, повечето се познават наживо и си говорят за неща дето ти хал-хабер си нямаш за какво става дума. Нито си била някъде около случките, нито около хората. Ти от 2001 година досега наясно ли си че тия кретени са все така и сигурно през 3001-ва филма ще е същия. Тва че сме купонджии поне е вярно. Може някой ден да имаш щастието да си на наш купон. След това ще ти се изяснят и писаниците по-горе. Та така, не го приемай лично че никой не те забелязва. Ти за нас си никоя засега Не можеш да забелязваш нещо, което не съществува. Трябва да намериш сама някакъв оригинален начин да се впишеш. Е ще трябва и ебавки малко да изтраеш. То навсякъде е така. И в живота е така като си нов някъде. Ама не повтаряй подхода на Малката вещица с проблема, че повече от един път е банално. Айде и успехи...

 

Братски думи! :D

 

Само дето си забравил, че не ти е "братле", а по-скоро "сестро".

 

 

Мод.: И тебе те редактирах да не се мъчиш :)

Link to comment
Share on other sites

Само дето си забравил, че не ти е "братле", а по-скоро "сестро".

 

Това не е ясно докато не се появи на някоя среща на живо ... за предпочитане носеща тава с мусака :P :P :P - последното го казвам специално да дразня ov3rm4n :lol:

 

 

tai не се притеснявай - упорствай още малко, обясни какво можеш и от какво се интересуваш възможно най-подробно пък все ще се намери някой който или да ти се възхищава или да те направи на нищо... давай смело пък ако няма кой аз утре ще те заям щом толкова искаш :D

 

 

__________________

 

 

Аз днес си мисля че съм бил в някаква заблуда относно Пикадили :angry1 ... направи ми впечатление че на няколко неща цените в Метро са близо 2но по-ниски и съм направо възмутен от себе си че съм си купувал тези неща.

 

А да и си намерих ей този коняк на доста прилична цена и след малко ще се почерпя с кеф за здравето на всички спорещи, всички модератори и най-вече за мое лично здраве.

 

 

host, понеже имам спомени че ти се искаше да пробваш онзи българския коняк - може да го потърсиш в метро или друг склад на едро - менте на подобно нещо едва ли ще има но има вероятност да се намери на доста по-добра цена от тази в Пикадили (тъй и тъй там вече свърши)

Link to comment
Share on other sites

 

Дядомразе ти откри топлата вода :lol: В Пикадили като цяло не е от евтините хипермаркети... А със Метро никой от хипермаркетите не може да се мери по цени :) Иначе и аз пазарувам в Пикадили защото ми харесва нещата и разнообразието което има вътре пък и ми е най-близко, инче ако ще се пазарува по голямо количество, алкохол особено, прескачам до Метро :)

Link to comment
Share on other sites

Това ми е ясно. Мога да преживея някой и друг процент за сметка на това че няма да ми го опаковат по 4, 6 или 8 бройки след като ми трябва само 1. Последното преди 6 месеца ме беше нервирало в Метро и бях решил че не си струва да взимам по-евтино нещо но за сметка на това да ме запасяват за месеци наред, или съответно да подярявам една част на майка ми или на тъст ми - един път бях направил сметка че съм похарчил над 300лв а в крайна сметка след подаръците за мен са останали неща за около 200лв - т.е. 100лв ей тъй съм ги раздал а точно тогава майка ми ми скъса нервите че не и се била ядяла еди каква си луканка но сега съм и бил дал 2 парчета и щяла да се дави с нея защото аз съм и а я бил натресъл (и това ми го повтаряше цяла седмица).

 

Но да ми продават нещо близо 2но някак не мога да се съглася. Пикадили както и Метро получават отстъпки от доставчиците си, повечето доставчици им носят нещата до магазините и не виждам КАК аджеба ще излиза чак толкова по-скъпо там.

 

ПС: Пак съм абстинентен и не мога да намеря мляко Корона. Ако някой забележи моля кажете ми къде има!

Link to comment
Share on other sites

Пикадили плащат доста висок наем, не забравяй това :)

 

А сега де ми що не са инвестирали повече за да си закупят собствеността тогава? Те и заплати плащат... ама и Метро го правят. Нямам напреки да давам с някой процент отгоре но близо 2но ми се вижда грубо...

Link to comment
Share on other sites

А сега де ми що не са инвестирали повече за да си закупят собствеността тогава? Те и заплати плащат... ама и Метро го правят. Нямам напреки да давам с някой процент отгоре но близо 2но ми се вижда грубо...

 

Грубо е, ама в груб свят живеем :lol: Като гледам си имат доста клиентела и на тези цени, заради удобните места на които са им магазините, така че тях едва ли ги бърка че е грубо :)

Link to comment
Share on other sites

Аз днес си мисля че съм бил в някаква заблуда относно Пикадили :angry1 ... направи ми впечатление че на няколко неща цените в Метро са близо 2но по-ниски и съм направо възмутен от себе си че съм си купувал тези неща.

 

Сега да си ми тука да ти загрея врата... Аз като говоря няма кой да слуша... Нищо, ще се сетиш с времето... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...