Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

този пост е за Куру, затова е кратък:

 

Тъпо. Неграмотно. Не тъпо, ами Тъпо.

 

Психара може да е п♛тка, ама със сигурност е супер яка п♛тка щом десет човека на крака му ходиха да го молят да се върне. Сигурно прави яки свирчоци.

 

Прав си за свирките да ти кажа.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Сигурно прави яки свирчоци.

Давам уроци, заповядай. Само избърши преди това работното място... :lol:

EDIT: А пък Killer-a зарибява glory във фейсбоок! HA GAG AGHGKHA JH$A#G JH$A $#JHGAGAGAGAGAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH

Link to comment
Share on other sites

Как се тероризират из сайтовете, кой к'во правил... баси клюкарките майна оу! :laughing:

Я са дайте "буците", че аз се регнах преди ден!

Link to comment
Share on other sites

Давам уроци, заповядай. Само избърши преди това работното място... :lol:

EDIT: А пък Killer-a зарибява glory във фейсбоок! HA GAG AGHGKHA JH$A#G JH$A $#JHGAGAGAGAGAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH

 

Недей да лъжеш. Не зарибявам никой. Опитваш се да отклониш темата, затова така говориш :) И вземи прати един енергиен пак, че ми трябва :)

Link to comment
Share on other sites

Е, поне не се разплаках и не си тръгнах след онази форумна среща...

1во за клевета и лъжесвидетелство се лежи определено време :)

 

2ро бая тъпи пичове има тука за да ходят да се молят на няква пYтка . Bros before hoes ...

Link to comment
Share on other sites

Настроението ми е малко по-шибано от времето. Макар че не съм противник на дъжда, дори ми харесва, но повечето хора не го обичат.

Link to comment
Share on other sites

1во за клевета се лежи определено време :)

Имам 30тина свидетели, които могат да го потвърдят. Да си вееш пишлето из форума е едно, но да лъжеш, когато има свидетели си е простотия.

2ро бая тъпи пичове има тука за да ходят да се молят на няква пYтка . Bros before hoes ...

Деа. Това обяснява защо нямаш приятели. Все пак отиваш в Буграс заради пYтка... ;)

 

EDIT: И сега, след като забавачка ти спи как ще се защитиш? (дядомраз не е тук..) Ще извадиш БОКСА си? OMG, страх ме...

Мога да ти дам акъл. Прерови постовете на Овърман и събери сложни думички, пусни 1 google да видиш какво означават и атакувай...

Link to comment
Share on other sites

Давам уроци, заповядай. Само избърши преди това работното място... :lol:

 

Ама естествено - няма да ти го подам чист да го мляскаш я, ще го забърша с парцала за пода, щом така ще ти е по-сладко, после и без друго ще трябва да го мия... но пък от друга страна - изобщо няма да ти го дам да го лигавиш... да не съм го намерил на улицата, та да го давам на теб да се упражняваш на него. все пак професионален инструмент е това. не залъгалка за недорасли пишкосмуци.

Link to comment
Share on other sites

Пазу изобщо не си тръгна разплакан от срещата. Доколкото си спомням аз някой го нарече пред цялата маса боклук, всички се смяха, на него му стана неудобно и той се смя с нас. Малко след това си тръгна :П.

 

Едит: Пазу ще учи в Бургас, защото стигна до Бургас, не за друго.

Link to comment
Share on other sites

Такъв дето подбира... По - добре режи и фърляй! :lol:

Радвам се, че още някой е достигнал до тази дълбока житейска истина.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Именно. Защо си тръгна? Как си тръгна? И тн?

 

EDIT: А какво е това твое огромно желание да ми подражаваш?

EDIT2: А и защо толкова много народ тръгна с рогата срещу мен? Не съм провокирал никого? Или искате отново да си пишем само 4 души във форума, щото всички останали се сърдят, като чуят истината?

 

леле уплаши ме. викаш ти си човека дето говори истината в очите на целия форум? и после той ти се сърди. аз пък друго бях чул... и май не само аз.

 

ако искаш да си пишете четирима човека само - айде направете си форум и файро. може и тук да ви отворят специален подфорум с ограничен достъп - само за вас четиримата. да си казвате истината един на друг :) но няма да ти хареса, още от сега ти го казвам... защото си просто една attention whore и просто не можеш ако не ти обръща някой внимание на простотиите :) даже се сърдиш и се фръцваш, когато те отрежат... и после получаваш оргазъм когато дойдат да те молят да се завърнеш...

Link to comment
Share on other sites

Мерете си ги още, давайте смело. Дано да разберете някой ден, в каква голяма грешка сте. Макар че... няма да съм жив да го видя това сигурно. Българи сме все пак, нормално да не виждаме малко по-далече от носа си. Максимум до на комшията носа да стигнем.

Link to comment
Share on other sites

Кво го зачекнахте толкова Психара?

Онова келеме , тръба, дъска и тн, което гледа кво правят и говорят кварталните бабаити и после си го приписва като негово във форума?

Pazu , не знам кой ти е казал боклук , но най-малкото което е можело да направиш е да го напсуваш , или не си толкова ербап?

Link to comment
Share on other sites

Леле, уплаших се. Изтърва момента, че ти си в бройката на тия 4 души. ;) И аз знам, че съм attention whore, но въпроса е ти дали го осъзнаваш. Защото човек, на твоята възраст, който още занимава с "недорасляци" (това ти го написа) явно си няма друга работа. Grow balls. И Овър-е не си мисли, че аз съм Куру или някой от другите ти псевдо конкуренти в спора. Теб мога да те газя всеки ден, даже и по 2 пъти. Просто си вземи номерче. И понеже знам, че в следващия ти пост ще напишеш отново много буквички на 1 място, без особена стойност, и ще целиш да го прочетат всички, за да ти порасне е-пениса, ще ти отговоря и на следващия пост:

Да, тъп си.

Ето и за по - следващия:

Не, няма да те чукам.

И за по - по - следващия:

Не, няма да те изтрия от friendlist-a, спокс. :lol:

 

Ооо, айде де - ела прегази ме... вземам си номерче :) Кажи ми кога ме почваш, да не би да го пропусна. Хубаво е и ти да не забравяш, че аз не съм от тези, които смятат, че без теб слънцето няма да изгрее утре :) следователно - изобщо не ме впечатляваш с плоските си лафчета. Ще трябва да се понапънеш.

 

 

И аз знам, че съм attention whore, но въпроса е ти дали го осъзнаваш.

Ааа - да - забравих - да, иванчо, осъзнавам, че ти си attention whore. що за питане. май не си много умен? ще сваля една, две предавки надолу, за да сме горе-долу равностойни тогава...

Link to comment
Share on other sites

Психар искам да ти напомня, че тук си имаме Правила - точки 1 и 2 са моите любими точки и аз много държа те да се спазват. Още едно подобно писание и ще те изпратя аз в почивка. Сега ако искаш пак можеш да ми се разсърдиш. Но най-доброто нещо, което можеш да направиш е да си редактираш мнението по-горе, за да не ти го трия.

 

Благодаря за вниманието, остани със здраве.

 

Това са мислите, които минават през главата ми в този момент.

 

EDIT: Благодаря ти!

Link to comment
Share on other sites

Pazu , не знам кой ти е казал боклук , но най-малкото което е можело да направиш е да го напсуваш , или не си толкова ербап?

Първо ... психара не ме е засегнал , просто защото думи излезли от хора като него минават през ушите ми :)

Второ , това че той има за гордост че е нарекъл някого боклук - за мен определено не е . По скоро пред мен все още проявява "скопеният" му мироглед .

Трето , не беше нужно да отвръщам - Едно че не съм от хората които отвръщат на псувни с псувни , и друго че за да го напсувам това означава морално да падна на колене пред него за да сме на едно ниво . По-трудно е ако той успее да се изправи за да дойде на моето :) - Което и до ден днешен не се е случило :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...