Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Нищо не споменаваш за пиенето. Щото ако е само яденето, тук в един от най-скъпите градове на Северна Америка $400 сметка за ядене за 6 души е много трудно се направи. Всичките тези омари, скариди, миди и прочее са ежедневна консумация във всеки втори ресторант. Ако обаче реша да включа някакво пиене (особено ако е по българските мащаби), тогава може и $1000 да не ми стигнат. :lol:

 

Дебна Джак 4 месеца да си дойде от Холандия с прясна стока. Изобщо не броя кеговете - малки - по 3-5 литра - велики пресни холандски бири, бяла бира ПРЯСНА от Холандия, манастирска бира, кутии хавански пури .... Никога вече няма да отида в друго заведение :laughing: Со кратце -

Link to comment
Share on other sites

"Цената на истината" е поредната булшитка, която ни предлагат за "забавление".

 

Още когато собствениците на Диемите купиха Нова споделиха плановете си за развитие - Нова ще стане "домакинска" телевизия с риалитита, сериали и токшоута насочени към адуиторията на жените-домакини, а Диемите ще наблегнат на спорта и "мъжките" пердавания. Поради което Крум прелетя от Нова в Диема, Иван и Андрей се изтреляха от бТВ в Нова, а Господарите обратно - от Нова в бТВ...

 

въпрос на приоритети и програми. Отпишете я Нова освен ако не сте жена над 30 с професия "домакиня".

Link to comment
Share on other sites

Пък иначе не ми обръщаше внимание :laughing:

 

 

Писнали сте ми с това обръщане на внимание...Айде, обръщам ти внимание.

 

92314349.jpg

Link to comment
Share on other sites

Писнали сте ми с това обръщане на внимание...Айде, обръщам ти внимание.

 

post-12-1234436715.gif

 

ща изям бе,

:laughing:

 

Което е най-весело - малката плещица все още си мисли, че ние не знаем, че е почти 160см висока и почти 100кг тежка. +3кг на цица евентуално. Или главата, цицата, задната буза (едната!) - приблизително еднакъв размер. Е те за туй нема 'а видите снимки и сега разбирам Пешо защо страда от фобии :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ООООО, има нова членка във форума! (или член? - tai)

Добре дошла!

 

П.П. Защо така повечето си мислят, че си под прикритие?

 

Добре заварила "Потребителско име". Това име ли е или кво да е, нещо още ми е мъгливо тук.

Но ще си стъпя на крака .... на ЖЕНСКИТЕ нежни и снажни КРАЧКА, подчертавам за членовете дето още се съмняват, че не съм! А може би трябва да покажа нещо като снимка ли, или кво .... ще измисля нещо по този въпрос, но едва ли ще се убедят и заситят с това... значи това отбада като вариант за убеждение. След почивката ще ви дочета още какво сте насипали да мисля ....

Link to comment
Share on other sites

Но ще си стъпя на крака .... на ЖЕНСКИТЕ нежни и снажни КРАЧКА

 

Докато не ВИДИМ, че не са евентуално СВИНСКИ крачка не пиши с главни букви.

Link to comment
Share on other sites

Много ми е противно, когато изписват името на дадена група, която започва с "The" по следния начин: . Ааах, да умрат дано!

 

Че те 40% сигурно почват с The. Как да ги каталогизират по друг начин?

 

Което е най-весело - малката плещица все още си мисли, че ние не знаем, че е почти 160см висока и почти 100кг тежка. +3кг на цица евентуално. Или главата, цицата, задната буза (едната!) - приблизително еднакъв размер. Е те за туй нема 'а видите снимки и сега разбирам Пешо защо страда от фобии :rolleyes:

 

Нормално е да има големи гЪрде тогава и да може да стреля с пищов. Те 160см, 100кг и АК47 трудно ще ги помести.

Link to comment
Share on other sites

Нормално е да има големи гЪрде тогава и да може да стреля с пищов. Те 160см, 100кг и АК47 трудно ще ги помести.

Че кавака няма такъв откат, бе момче :) Удържа се и с една ръчичка.

Link to comment
Share on other sites

post-12-1234436715.gif

 

ща изям бе,

:laughing:

 

Което е най-весело - малката плещица все още си мисли, че ние не знаем, че е почти 160см висока и почти 100кг тежка. +3кг на цица евентуално. Или главата, цицата, задната буза (едната!) - приблизително еднакъв размер. Е те за туй нема 'а видите снимки и сега разбирам Пешо защо страда от фобии :rolleyes:

Грешиш Raptor,

Антарес, има фобия само към мен :laughing: Имам предчувствие, че някой от вас неприятно ще бъде изненадан, веднага след като разбере, че кобилата била кон... Дано само не е късно :laughing:

Нямам четири дена интернет... Това нормално ли е?

Link to comment
Share on other sites

Антарес, има фобия само към мен :laughing: Имам предчувствие, че някой от вас неприятно ще бъде изненадан, веднага след като разбере, че кобилата била кон... Дано само не е късно :laughing:

Нямам четири дена интернет... Това нормално ли е?

Аз ако бях на твое място, щях да помоля Дядо Коледа да ти донесе мозък за тази година. Антарес има фобия към грозното туловище на вещицата и към твоята простотия. Не може света да се върти само около теб. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако си на Евроком е нормално. Другото за кобилата и коня може да излезне вярно :) Аз поне имам повод да мисля, че е така. Но леко са груби тия нашите сладури дето коментират по тоя начин работите. В смисъл че ние не сме най-красивите на света също, само аз де, ама тва е друга тема, и не е окей да се коментира така. Кофти възпитание предполагам, но се случва. Доста често напоследък.

Link to comment
Share on other sites

Аз ако бях на твое място, щях да помоля Дядо Коледа да ти донесе мозък за тази година. Антарес има фобия към грозното туловище на вещицата и към твоята простотия. Не може света да се върти само около теб. ;)

Ти не си лошо момче, но нямаш грам чувство за хумор, макар че се опитваш да се правиш на оригинален... Ако ме познаваше, макар че няма да имаш това неудоволствие щеше да знаеш, че съм последния човек около когото се върти света... Въобще се въртиш в един кръг, в който непрекъснато се заяждаш с някой.

Link to comment
Share on other sites

Нямам четири дена интернет... Това нормално ли е?

 

Нормално е. Интернета има филтър и като почнеш да пишеш проститии те спира. Хубаво, че само с 4 дни си се отървала. Аз затова имам 2 връзки. Едната е сателитна, че той сателита е високо и не могат да го спрат.

Link to comment
Share on other sites

Проблем?

 

Призна си, че си по-тежка от мен - няма проблем! Хубаво е да са изяснени нещата, а не да ми се правиш на интересна с някакви гръдни обиколки пред форумните момци (всъщност вече ще знаят откъде идват тия цифри) :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Призна си, че си по-тежка от мен - няма проблем! Хубаво е да са изяснени нещата, а не да ми се правиш на интересна с някакви гръдни обиколки пред форумните момци (всъщност вече ще знаят откъде идват тия цифри) :laughing:

Ей, момче белята си търсиш... ама нали ми подари любимата песен какво да те правя... :love ще се запиша и на курсове за танк, че да те спася на следващата форумна среща, в случай, че те нападне... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...