Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

гъза е хубаво да е обръснат. да не се заплитат екскременти из космалаците тилилейски... по-хигиенично е така. отделно се поти по-малко и държи по-ладно... и смърди по-малко. а и човек никога не знае кога може да ти врътне някоя мома някое фе-пиийп-че.

Link to comment
Share on other sites

гъза е хубаво да е обръснат. да не се заплитат екскременти из космалаците тилилейски... по-хигиенично е така. отделно се поти по-малко и държи по-ладно... и смърди по-малко. а и човек никога не знае кога може да ти врътне някоя мома някое фе-пиийп-че.

 

:laughing:

 

Това не съм го очаквал от теб :tongue

Link to comment
Share on other sites

Много елементарно разсъждаваш нещо :) Кой те излъга, че Раптора е планетата?

 

Някой хора (чети - жени) освен, че могат да готвят добре (това все някога ще се провери), работят и друг социален и личен живот водят :)

 

Аз разсъждавам елементарно? Той Раптора, че не е планетата - не е. Опитай се да си помислиш пак.

 

Някой хора (чети - почти всички жени) трябва да седят в кухнята перманентно. И в кухнята трябва да се инсталира легло за моментите в когато мъжа не е гладен.

 

That's the way the world goes.

Link to comment
Share on other sites

Колкото и мръвка да има в хладилника, на човек понякога му се прищява циганска баница с домат :)

 

Или малко лук със сиренце и маслинки ...

 

гъза е хубаво да е обръснат. да не се заплитат екскременти из космалаците тилилейски... по-хигиенично е така. отделно се поти по-малко и държи по-ладно... и смърди по-малко. а и човек никога не знае кога може да ти врътне някоя мома някое фе-пиийп-че.

 

Бъркаш. 1 път бях изчаткал след като се оскубах мощно и го направих... ГОЛЯМА ГРЕШКА... после докато пораснат такова боцкане беше направо не мога да си намеря място десетина дена.

 

А с малко водица проблема се решава - вече съм показвал какво трябва да се закупи от mr.Bricolage

Link to comment
Share on other sites

@tai ми направи впечатление в оня километричния пост преди 4-5 страници как думите,които не знае със сигурност как се пишат,буквата за която се съмнява я пише главна...като маскировка :laughing: :laughing: :laughing: .И също така не знаеш кога се пише който и кога които-мисля че е добре да попреговориш граматиката.Не че и аз не прая тъпи грешки по някой път(от сорта на незнаеш примерно),амааа чак такива на ниво 1 клас май нямам :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Между другото, taj забелязах, че ползва доста руски и близки им по звучене думи....Дали нарочно, дали от незнание на езика...

Link to comment
Share on other sites

:laughing:

 

Това не съм го очаквал от теб :tongue

 

 

е що? все едно аз гъз нямам... имам. и си го ползвам, следователно полагам грижа на добър стопанин към него.

 

 

Бъркаш. 1 път бях изчаткал след като се оскубах мощно и го направих... ГОЛЯМА ГРЕШКА... после докато пораснат такова боцкане беше направо не мога да си намеря място десетина дена.

А с малко водица проблема се решава - вече съм показвал какво трябва да се закупи от mr.Bricolage

 

 

е бръсненето е вече архаизъм... пробвай Veet пяна за под душа. И не е нужно да чакаш да ти забоде, за да се сетиш че е време пак да унищожиш плевелите...

Link to comment
Share on other sites

е бръсненето е вече архаизъм... пробвай Veet пяна за под душа. И не е нужно да чакаш да ти забоде, за да се сетиш че е време пак да унищожиш плевелите...

Тва сериозно ли го говориш? Не иронизирам, нито нещо такова. Махаш си космаляците от задника?

Link to comment
Share on other sites

Тва сериозно ли го говориш? Не иронизирам, нито нещо такова. Махаш си космаляците от задника?

 

Veet или не, всички го правим - много по-хигиенично е. Ще ме съдиш сега че си бръсна и другата зона ли хахахахаха

 

Бахти и темата дето подхванахте хахахаха

 

-----------------------------------

 

В съвсем друга посока - ПОЗДРАВ за всички фенове на лейбъла на малкото Арминче :laughing:

 

Пoнеже знам, че началото гъделичка - ПАРЧЕТО

 

MAN ON THE RUN

Link to comment
Share on other sites

буквалист.

 

:D :D :D

 

Я си кажете сега. Някой ходи ли на кола маска на дупето? От мъжете разбира се... Или освен да отворя една тема...

 

"Момчета, ходите ли на кола маска на дупето? Миете ли се преди това?"

Link to comment
Share on other sites

кола маска не боли ли много? или се свиква? то лошо няма някоя от жените да каже къде има добра козметичка, която не скубе много и не "скубе" яко. те тряя са наясно...

Link to comment
Share on other sites

Не съм гей - ползвам секъндари айтъм, сокетед, с декстерити +80% - Жилет М3 пауър! Най-ми е весело като ми вибрира на ташака, докато го бръсна :pirate

 

те тряя са наясно...

 

Понеже са много наясно дават по 80+ лева за лазерни схеми и ВЯРВАТ, че косъм нема поникне там - УФСИ

Link to comment
Share on other sites

Не съм гей - ползвам секъндари айтъм, сокетед, с декстерити +80% - Жилет М3 пауър! Най-ми е весело като ми вибрира на ташака, докато го бръсна :pirate

Хахах, представям си, как си се огъзил пред няк'во огледало и си жулиш дивия с М3... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тя освен че боли в началото, може да се контузиш нещо на онова място.

 

ТЯ??? Верно си е страшно като се опиташ да захапеш шундафелка с ударена контра 2-3 дни преди това, но не виждам връзката с нашата тясно специализирана дискусия хахахахах

Link to comment
Share on other sites

кола маска не боли ли много? или се свиква? то лошо няма някоя от жените да каже къде има добра козметичка, която не скубе много и не "скубе" яко. те тряя са наясно...

 

 

Боли,много, но се свиква. :) Исках да кажа само,че няма такава дето да не те скубе "много" или "яко" .. това е кола маска :) А и след време ще се налага все по-рядко да ходиш,ако ме разбираш.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...