Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ш, как можахте да изкажете толкова простотии за толкова малко време? :unsure:

 

Псих, стегни се, започваш наистина с някакви заяждания от шести клас. Или проведи конструктивен, макар и остър спор с човека, или го напсувай на майка и да се свърши.

Link to comment
Share on other sites

И сега се почна с глупостите той карал зад линейка ти сигурно си карал зад полиция ? Стига глупости ...

 

Вярно беше между дрогата. Пазу се хвалеше, че е карал зад линейка и пожарна в светлинен режим. Просто бях между Пазу и Психара, та успях да чуя всичко ^_^.

 

Даже се ебавахме, че голфът е червен с 2 бели ленти, та хората могат да го помислят за част от пожарната :Д.

Link to comment
Share on other sites

Аз не искам да влизам в спор с него. Но след като ти се налага да му оближеш дупето, за да спре да се заяжда с теб. Давай. Няма да те спирам.

 

Аз говоря за Гофъра, не за Овърман. Но ти си влязъл в серия и решаваш да се заяждаш и с мен. Дори ми казваш, че искам да му оближа дупето, което е много оригинален формат на заяждане.

Link to comment
Share on other sites

Само ако си смениш аватара там. Иначе не.

Е ти да не искаш си сложа готиният фейс, та всички да ме гледат!? Аз мога и плочки да покажа в представителна снимка, ама повярвай ми, ще изглежда гейско! :laughing:

Един вид май ме дискриминираш нещо. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Давам уроци, заповядай. Само избърши преди това работното място... :lol:

 

Порта :D

 

U da men!

 

Псст. Man се пише с A. Men е множествено число.

Link to comment
Share on other sites

Дам, дискриминирам те. Искам да виждам с кой комуникирам, не някви космати хави да ми се мотат из монитора :)

Ти кво си мислиш, че на мойте снимки не съм космат ли!? :laughing: :laughing:

 

П.П. Аре, смених я с нещо не толкова космато... налитайте! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че няма нищо по-хубаво от лошото време.Ама сега, вместо на работа да бях горе на вилата, с една яка салатка и едно шише домошарка....ама..де*ба.Не ми се баца нещо напоследък.И тая година не съм излизал в отпуска и май взе да ми идва нанагорно...Блях.

Link to comment
Share on other sites

И в агнето,малко прасенце ,а в него заек ,а в заека пиле ,а в пилето пъдпъдък :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Е то при такова време само на маса.Ако има и запалена печица и вътре агнешко още по-добре :P

 

 

Ухх,че хубаво! :laughing:

 

Макар че агнешко не обичам,задушени зеленчуци мога да си направя :) Огън да има :)

Link to comment
Share on other sites

И в агнето,малко прасенце ,а в него заек ,а в заека пиле ,а в пилето пъдпъдък :beerchug

Да, да и за гарнитура кибапчета и кифтета.... :lol: Сега чакам и дедо да се обади с прословутата м.....а.

 

П.П. Само да не превърнем отново темата в кулинарана, че ще ни се карат. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Да, да и за гарнитура кибапчета и кифтета.... :lol: Сега чакам и дедо да се обади с прословутата м.....а.

 

П.П. Само да не превърнем отново темата в кулинарана, че ще ни се карат. :bgrin:

 

Какъв интригант си само :laughing: :laughing:

 

edit: пошегувах се.

Link to comment
Share on other sites

Кой т'ва?Аз ли?Мнеее. :rolleyes: Аз му подхвърлих, че ако е много на зор мога да го уредя, ама той не ще.Иска женска ръка да е пипнала работите. :lol:

Едит.Споко, разбрах веднага.Не съм като някои други никове от форума.

Link to comment
Share on other sites

Кой т'ва?Аз ли?Мнеее. :rolleyes: Аз му подхвърлих, че ако е много на зор мога да го уредя, ама той не ще.Иска женска ръка да е пипнала работите. :lol:

Едит.Споко, разбрах веднага.Не съм като някои други никове от форума.

 

Той дедо ти не знае какво иска :) Няма жена дето да прави по-хубава мусака от баща ми, така че той да си яде направена от жена, аз ще заложа на правилния готвач :)

Link to comment
Share on other sites

Той дедо ти не знае какво иска :) Няма жена дето да прави по-хубава мусака от баща ми, така че той да си яде направена от жена, аз ще заложа на правилния готвач :)

Заинтригува ме :D

Link to comment
Share on other sites

И аз си мислих, че сме бедни на думи, а то като ви чета тук, не мога да се спра да се кискам, та чак дъх вече нямам.... КОЛКО колоритен, цветен и действен е нашият български език!!! ХХАХАХААА ... колко още забележителни и уникални личности имало все още!!! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И аз си мислих, че сме бедни на думи, а то като ви чета тук, не мога да се спра да се кискам, та чак дъх вече нямам.... КОЛКО колоритен, цветен и действен е нашият български език!!! ХХАХАХААА ... колко още забележителни и уникални личности имало все още!!! :laughing:

 

Пффф. Не трябваше да го казваш това. Сега ще почнат да се надпреварват един друг.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...