Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

1 hour ago, w00x said:

 

Нищо толкова интересно. Все едно аз и Виден си спорим тук. Тя си пита едно и също, той си мисли, че разбира на къде го води, отговаря други неща, тя си задава същия въпрос и така..  През половината интервю се заяждаха, той се изнерви, накрая на пук каза това пред нея и това е каквото е излъчено. И хората се надъхват. Толкова са лесни за манипулиране тези, които си мислят, че са "виждащите", а другите са "овце", че дори не е смешно.

Моето мнение нито за нея, нито за него ще ми се промени. И двамата не ги харесвам. Сравнението с Виден не е точно. Той винаги е в грешка, докато при тези и двамата са.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами според мен са го монтирали и чест не им прави. Той реално отговаря: "Очаквах", а не "Очаквам". Другото е, че не се знае от кога е интервюто. И според мен на хората им се хвърли някаква "сензация", за да се пропусне нещо по - важно... На мен засега ми е неутрален и искрено се надявам да е била безсмислена карантината :) , но това ще разберем след няколко месеца :)

Link to comment
Share on other sites

На мен също ми изглеждаше монтирано.. С тия два ъгъла са ми много подозрителни.

 

Мисля, че положението в САЩ е показателно за това, дали има или няма смисъл от карантината. Положението в Швеция също. Показах сравнението на някоя от предните страници. Сега сигурно цифричките ще са още по-високи.

Link to comment
Share on other sites

Току що гледах интервюто, колкото и да са го монтирали, не че го харесвах тоя човек, ама ся изкопа дъното типично по български. Хубаво ми обяснява за Испания, Италия и не знам какво, но както се каза ние сме България. Готов е за политик, колкото и ся да обяснява как той ся бил доктор, скоро ще се врътне, не е първия не е последния.

 

А карантината нищо не помогна у нас, тея хора щяха да си умрат така или иначе и без Ковид-19 колкото и да ми обяснява генералчето, че щяли да живеят поне още 10 години, хеле стареца на 93 щеше да е столетник. Хайде стига глупости, вируса го имаше и преди това, никой не го търсеше....

Link to comment
Share on other sites

On 5/13/2020 at 4:01 PM, RaptoR said:


Принципно не заслужаваш да отразявам тролската ти натура. И знаеш, че я ненавиждам. 

Вярваш или не съм сменил много локации в детските си години и едно от важните неща, които съм научил е да уважавам батковците или шефчетата или каквото е там на територията. Винаги има шефчета. Напълно логично е да им покажеш уважение, а не с копитцата напред. Тогава идва нашокването (ако изобщо имаш понятие какво е шок) и влизаш в правия път. За тебе е много късно - дори да те отстрелям, резултат няма да има. Количеството злъч и злоба в мяха е преобладаващо.

ненавиждай бе. щом ти се харчи ток по таа схема. 

за стрелянето - нямаш проблеми. може и пред Форума в Тракия, може и в ДГ В. Коларов, а чичкото със синия москвич може пак да счупи носа на някое хлапе с възпитателна цел...

 

уважение не се изисква, а се заслужава. почти като заплата.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/15/2020 at 11:10 PM, Mockingbird said:

Говори ми.... Днес поне 5 пъти щях да се нацепя с колата.... 


По принцип всяка година е така, но сега след тая изолация като поотпуснаха стадото ефектите са утроени :laughing1:
 

11 hours ago, Lucky Luciano said:


Нима има някой, който още да не е разбрал, че още от 90-те нещата в това жалко подобие на държава се решават по този начин? Разликата е, че сегата техниката напредна и вече няма нужда да се събират в разни определени нарочени кръчми. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, RaptoR said:

По принцип всяка година е така, но сега след тая изолация като поотпуснаха стадото ефектите са утроени :laughing1:

Взимай пример от горната снимка. Трябва и при теб да го направиш така, че до момента май е коч компания на този покрив... Но пък може да махате на съседните :lol:

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, netrootbg said:

Взимай пример от горната снимка. Трябва и при теб да го направиш така, че до момента май е коч компания на този покрив... Но пък може да махате на съседните :lol:


При нас това се е правило още от 1980. Само че сега си представи тогавашните 20 годишни на какво приличат в момента и дали искам да ги виждам горе. Няма такива момичета при нас отдавна. Последно мисля 2001 ме викна спешно плочкаджията и ме качи горе - имаше две по цици и му бяха омотали главата. Но впоследствие останахме без контингент. Сега сме само старци и семейни. Респективно семейните мъже си пиеме питието горе. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


При нас това се е правило още от 1980. Само че сега си представи тогавашните 20 годишни на какво приличат в момента и дали искам да ги виждам горе. Няма такива момичета при нас отдавна. Последно мисля 2001 ме викна спешно плочкаджията и ме качи горе - имаше две по цици и му бяха омотали главата. Но впоследствие останахме без контингент. Сега сме само старци и семейни. Респективно семейните мъже си пиеме питието горе. 

Кой говори за такива от същият блок. Намери от някъде другаде.

Link to comment
Share on other sites

Just now, netrootbg said:

Кой говори за такива от същият блок. Намери от някъде другаде.


Оооооо да - те тва са рекли жените тука... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

On 5/15/2020 at 7:58 PM, netrootbg said:

Жегите почнаха:

 


Ванка, оказа се, че с автора на снимката се познаваме и ми се обади с молба да я свалим. Чак у тях са отишли да му правят проблеми.  

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:


Ванка, оказа се, че с автора на снимката се познаваме и ми се обади с молба да я свалим. Чак у тях са отишли да му правят проблеми.  

Егати!

Предявени авторски права върху иначе семпъл задник, дето можеш да го зяпаш съвсем несанкционирано (стига да нямаш нещо по-належащо за правене, като да пиеш бира да речем) на който и да е басейн/плаж?

Чес'но!?

Link to comment
Share on other sites

Не става изобщо въпрос за авторски права, задникът по-зле и от семпъл, но такива са фактите. Аз също останах потресен. 

Link to comment
Share on other sites

Тая пръдла, вместо да се кефи, че и правят невзрачният гъз известен... Ама иначе в диско/чалготеката вероятно го дава за употреба срещу две водки Флирт и обещание за возене в лачена тачка....

Не ги разбирам вече лапетата. Честно!

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, RaptoR said:

Не става изобщо въпрос за авторски права, задникът по-зле и от семпъл, но такива са фактите. Аз също останах потресен. 

Готово.

Искаш да кажеш, че някоя фуражка чете форума?

Link to comment
Share on other sites

Just now, gado said:

Тая пръдла, вместо да се кефи, че и правят невзрачният гъз известен... Ама иначе в диско/чалготеката вероятно го дава за употреба срещу две водки Флирт и обещание за возене в лачена тачка....

Не ги разбирам вече лапетата. Честно!


Аз днес по улиците видях поне 2-3 много по-разголени. Висят гъзове отзад, не знам защо ги обуват тия "панталони" изобщо. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, netrootbg said:

Готово.

Искаш да кажеш, че някоя фуражка чете форума?


Съвсем не, просто му казах откъде съм я взел аз и той ме помоли. Той пък взел, че пуснал в "Забелязано в Пловдив" у фейсот и за часове му цъфнали на вратата. Вервай ми, втрещих се.  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


Съвсем не, просто му казах откъде съм я взел аз и той ме помоли. Той пък взел, че пуснал в "Забелязано в Пловдив" у фейсот и за часове му цъфнали на вратата. Вервай ми, втрещих се.  

Ами то си е забелязано в Пловдив. Човека снима пейзажи. За да сме по - точни, кулата на тепето.

Link to comment
Share on other sites

Just now, netrootbg said:

Ами то си е забелязано в Пловдив. Човека снима пейзажи. За да сме по - точни, кулата на тепето.


Познавам ги и знам, че няма как да обърка фокуса на телеобектива дотам. :laughing1:
 

Аз го държах 10 минути на телефона като се обади и му обяснявах, че никой копче не може да му каже, но той настоя... 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, RaptoR said:


Аз днес по улиците видях поне 2-3 много по-разголени. Висят гъзове отзад, не знам защо ги обуват тия "панталони" изобщо. 

Трай мирен! Вече сме в сезона на тортите. Та е нормално.

Ама онази пачица наистина не я разбирам, още повече, че не и се вижда физиономията, поради което никой лично не би я обвинил като приносителка на зле изглеждащ задник.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Абсолютно незаконно, но на никой не му прави впечатление. Как е направена системата, че да допусне да гласуват повече от регистрираните? Нали от броя регистрирани се определя и кворума...

 

IMAG1312.jpg

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...