Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

То затова не пускат кокала... Ти виж каракачанката. Такъв тъпан, ама тъпан. Вчера, на официалната трибуна пафкаше в лицата на генералите, естествено тумбакът му беше някъде пред него...

Ама ще е така де, тук е подготвено да има фабрики с празноглави работари, аз това виждам. Пловдив с колко паплач се напълни, че и с претенции. Един такъв полуидиот жичкаджия, който живее в съседния вход, правеше опит да се цани за някакъв ремонт в нашия вход, по линия на един друг идиот, но само като му чух приказките как щял да опатка нещата, докато си изпие ракията и изобщо нямало нужда от нещо си... и го пратих да си пие ракията, без да работи. Иначе бил голям майстор, оправял осветлението на някакви бензиностанции и го ценяли много. И като го видиш само как изглежда и като си отвори устата, че няма едно правилно подредено изречение, нещата веднага се изясняват.

Преди година и нещо, при едно от ходенията ми в Турция, пиех кафе, докато чаках жена ми да купува някакви неща за децата. До мен седна един дядо, на около 70 и нещо години. Заговори ме, пита от кой град сме, казах му от Пловдив. И той каза, че е от Пловдив, но преди 6 години си е отишъл при децата в София и е продал имота в Пловдив. Иначе си е пловдивчанин, веднага се намериха общи познати и т.н. Изключително културен и възпитан възрастен човек, с прекрасен изказ, последователна мисъл. И както си говорихме, стана дума за самия град. Та този дядо, ми каза нещо много вярно - Пловдив го объркаха, каза, вместо културно средище, стана индустриален център, напълни се с простовати и елементарни на поведение и вид личности... Толкова е прав, че не е истина!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Днес видях министъра на правосъдието да се опитва да целува ръка на .... А други преди него направо си я целунаха. Моето мнение, че който знае, не коментира. А който коментира - не знае:

 

Гербаджии целуват ръка на Бойко Борисов

https://www.youtube.com/watch?v=_IdzgJkTuNY

 

Новият министър тръгва да целува ръка за благодарност, бащицата се дърпа (видео)

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, instinct said:

 

Барни Ръбъл-а е перфектно олицетворение на човешката глупост. Природно тъп е. Не може да си гледал клиповете му до момента?

То няма как да се опише бързо за какво става въпрос. От много години твори и то упорито.

 

 

И още един отличен пример:

https://gospodari.com/данаил-кирилов-джурка-вкс-с-бял-хак/

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, instinct said:

Днес видях министъра на правосъдието да се опитва да целува ръка на ....

 

16 minutes ago, netrootbg said:

Барни Ръбъл-а е перфектно олицетворение на човешката глупост. Природно тъп е. Не може да си гледал клиповете му до момента?

То няма как да се опише бързо за какво става въпрос. От много години твори и то упорито

 

Бахахахахахахаха, тоя тулуп верно ли се явява министър на правосъдието бе? :Facepalm::Facepalm::Facepalm:

Явно много неща съм изпуснал от развитието на родната политическа фауна през последните години. :lol::rofl:

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Godfather said:

 

Бахахахахахахаха, тоя тулуп верно ли се явява министър на правосъдието бе? :Facepalm::Facepalm::Facepalm:

Явно много неща съм изпуснал от развитието на родната политическа фауна през последните години. :lol::rofl:

 

Беше председател на правната комисия към парламента. Още там се изяви подобаващо. В последствие просто нямаха кой да издигнат за министър на правосъдието. Между другото е един от най - знаещите "юристи" в герб. Не казвам, че е на някакво ниво, просто другите са даже и под това, ако изобщо е възможно. Нали знаеш какво правим в Бг. Като стигнем дъното и започваме да копаем надолу да видим какво има. Между другото, преди него министър беше цецка цачева...

Link to comment
Share on other sites

Бил изказал желание :D хората да НЕ обжалват актовете покрай карантината и маските (над 100 000 акта имало).

 

Аз затова го потърсих, иначе до днес дори не го бях чувал.

Link to comment
Share on other sites

Най-тъжното е, че не е само Ръбъла. В този кабинет няма нито един за свят. Виж Ананиев, Ангелкова, тоя на вътрешните работи... Съвършени олигофрени, но пък примерни и послушни. На този жалък фон дори краля-слънце, убер-тулупа изглежда сякаш има мозък. Смятай какво е нивото. 
От друга страна, 2/3 от хората, които срещам в ежедневието си са на същото ниво като тях: глупави, нагли и с претенции. Така че, от тази перспектива всичко е точно: какъвто народа, такива и министрите. 

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2020 at 11:40 PM, ARPAnet said:

По принцип има разлика между етническа принадлежност и брой на населението в една държава.  Аз да не съм споменал етничост без да знам?

 

Какво повече да кажа, в България тестват колкото да не е без нищо. 

Значи тия се плодят като плъхове!

Само до преди десет години бяха малко над милион. Честно казано не съм поглеждал скоро тази статистика.

Както и да е.

Явно са започнали да дават македонски пасоши на всеки шиптър, дето е решил да се пише македонец заради переспективата за влизане в ЕС.

23 hours ago, vinyl_master said:

Не, не те разбрах, първо мe пита дали съм го чел този доклад, с идеята да ми кажеш, че в колоната "When to Apply" пише точно това, което в момента се случва в световен мащаб, после аз ти казах, че тая колона общо взето не ме интересува, защото самото излседване е с little to none доказатества и ти казах, че ако нямаш доказатвеслтва, как ще докажеш ефективност? После излезна с това, че този доклад е за ГРИП и че разпространението на този вирус е различен от този на грипния... Няма как да те разбера, честно....

 

 

 

Заеби.

Ангел е истински розов нинджа що се касае за владеенето на изкуството да се пльоска по гръб и по очи, без да описва траектория между двете положения.

Как го прави не знам, ама наистина му се удава  :)

И най-важното е, че позицията му винаги е настояща! (виж забавният разговор в темата за игрите)  :D

Link to comment
Share on other sites

Преди да гледате това видео обаче, прочетете ето този текст.

 

ДЖУДИ МАЙКОВИЦ, АНТИВАКСЪРИТЕ И КОРОНА-КОНСПИРАЦИЯТА

 

Разни хора казват неща, а други хора просто им вярват без да подлагат думите на съмнение, защото в техните очи всичко, което е против правителството и корпорациите, по подразбиране е по-достоверно.

Link to comment
Share on other sites

За кое да не вярвам, че света се управлява от корпорациите ли или, че фармацефтичните компании умишлено крият лечението на много болести???

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, w00x said:

Преди да гледате това видео обаче, прочетете ето този текст.

 

ДЖУДИ МАЙКОВИЦ, АНТИВАКСЪРИТЕ И КОРОНА-КОНСПИРАЦИЯТА

 

Разни хора казват неща, а други хора просто им вярват без да подлагат думите на съмнение, защото в техните очи всичко, което е против правителството и корпорациите, по подразбиране е по-достоверно.

Момента с Ебола беше забавен (не ти ли прозвуча, че едва ли не тя е виновна за Ебола, и преди нея не е имало случаи? :D ), историята с ареста, който се оказва, че е бил за цели 5 дена . 

Все се чудя, как пък такива умници с решенията на всичко не се оказват наети от държави на които им е през едното място за Щатите ? Не са малко, и те имат нужда от лекарства ..

 

34 minutes ago, charmock said:

За кое да не вярвам, че света се управлява от корпорациите ли или, че фармацефтичните компании умишлено крият лечението на много болести???

Едно е да вярваме, друго да докажем, а съвсем трето да променим нещо.

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ARPAnet said:

Момента с Ебола беше забавен (не ти ли прозвуча, че едва ли не тя е виновна за Ебола, и преди нея не е имало случаи? :D ), историята с ареста, който се оказва, че е бил за цели 5 дена . 

Все се чудя, как пък такива умници с решенията на всичко не се оказват наети от държави на които им е през едното място за Щатите ? Не са малко, и те имат нужда от лекарства ..

 

 

Цялото нещо е просто плачевно. Тъпо е, че има хора, които им вярват на тия шарлатани. Бест селър #1 в Амазон с изчерпано количество... Щом я интересува само каузата и е против големите корпорации, защо не разпространява информацията безплатно? Конспиративните теории ще се окажат новите маркетингови пирамиди/секти.

Във видеото се изкарва някакво медицинско гуру, пък тя просто асистент цял живот, който е намерил начин да блесне покрай паниката и да продава книги.

Link to comment
Share on other sites

On 4/30/2020 at 5:32 PM, gado said:

П.п. Да са живи и здрави момчетата ти, Видене! Страхотна работа на наистина приятна цена. Даже ми услужиха с техен инвентар, че да си доизпипам нещата по мой вкус, в домашни условия.

Е как да не ги почерпи човек с по две бири?! А оня, рошавия, направо го обикнах. Ако пак имам работа там, няма да му се размине да не го напия!


Тук с тъп поглед ще те помоля да ми припомниш за какво иде реч, защото си признавам съм забравил :shy:

 

Туй за братчедчето ли беше нещо там? :laughing1:
 

On 5/2/2020 at 5:37 PM, gado said:

Ангеле!

Наистина не искам да те обиждам, ама мислих, че се правиш!

Или и ти заради собствения си нарцисизъм си слушал по диагонал човека.

 

П.п. А това за Дебелия и за ОбразУванието, карат мнението ми да клони към това, че не се правиш.


Аз от години се уморих да повтарям тая притча... И пак виждам как всички не са го разбрали, р'ийш ли.... :laughing1:
 

On 5/5/2020 at 12:12 AM, Godfather said:

Хахаха, то си има време за всичко. През деня стрип клубовете не работят, та нормално се посещава конференцията, щото отвън така или иначе е 45 градусова жега. :lol::rofl:

 

Кви стрип клубове бе, Мисир! Че те там не се събличат бе! :ninja:

 

On 5/5/2020 at 9:13 PM, Godfather said:

:Facepalm: Верно ли? Това е безумие бе! За тия пари се взима 90 кв. луксозен апартамент на плажа в Пуерто Ваярта, Мексико - райско кътче с вечно лято, естествена защита от урагани и далеч по-ниска престъпност от пловдивската. :)

 

Много работи се искат, така си е - ама дали се дават е много друга тема. И трабанти се продават между 2500 и 5000 лева... 

 

On 5/8/2020 at 2:31 PM, gado said:

Ангел е истински розов нинджа що се касае за владеенето на изкуството да се пльоска по гръб и по очи, без да описва траектория между двете положения.

Как го прави не знам, ама наистина му се удава  :)

И най-важното е, че позицията му винаги е настояща! (виж забавният разговор в темата за игрите)  :D


Ха да те видя ся колко ще издържиш на тая въртележка :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Тая скочубра Ангелкова ли е, Ангелакова ли е, няма ли да я уволнят накрая. Мама ѝ мръсна. Тя ше ми каже, къде ше ида на море. Мама ѝ мръсна... Накрая ше мина през Турция и пак ше се прибера без карантина. Мама ѝ мръсна и конската муцуна... Пача проста...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Lucky Luciano said:

Тая скочубра Ангелкова ли е, Ангелакова ли е, няма ли да я уволнят накрая. Мама ѝ мръсна. Тя ше ми каже, къде ше ида на море. Мама ѝ мръсна... Накрая ше мина през Турция и пак ше се прибера без карантина. Мама ѝ мръсна и конската муцуна... Пача проста...


Ела ти казах одеве при мене на село бе, момче. Няма Ангелкови и прочее тъпотии. Едно прекрасно друго измерение на спокойствието. Телевизия се пуска само ID, C+I и History, чат пат по некой дрът филм хахахахах

Link to comment
Share on other sites

Тва ше стане, ама искам и скариди, миди, калмари, узо и да дремя на плажа...

Иначе другото е ясно... На село ше дойдем и ша илядим... Само не знам за игуаната какво ще обясняваш, но си е твой проблем, аз ше гледам разбиращо само...

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Lucky Luciano said:

Тва ше стане, ама искам и скариди, миди, калмари, узо и да дремя на плажа...

Иначе другото е ясно... На село ше дойдем и ша илядим... Само не знам за игуаната какво ще обясняваш, но си е твой проблем, аз ше гледам разбиращо само...


На първо време ще обясня, че не е игуана. За плаж не те знам дали ще харесаш маришкия, но пък лозенешкият вече е уговорен. 

Ти ще обясняваш защо и как ще купим с тебе къщата, пред която е тоя изглед към Марица от спалните на 2 и 3 етаж:

96091630_10221412083229104_4050312803335

 

96086103_10221412083989123_5654545399776

 

с двор 4 декара и цялостно лице на брега на реката...

 



 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, RaptoR said:

Ти ще обясняваш защо и как ще купим с тебе къщата, пред която е тоя изглед към Марица от спалните на 2 и 3 етаж:
 

Мисир, с пистолет на главата не мо'ж ма накара да взема нещо до Марица, където комарите са с размера и бройката на марокански скакалци. :lol:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky Luciano said:

Като им лъхнем на тея комари и ше каталясат сите!

 

Той е просто МИСИР, просто неговото невежество

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...