Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

16 hours ago, Godfather said:

Марица, където комарите са с размера и бройката на марокански скакалци. :lol:

Ти що мислиш така!?

Удома комари НЯМА. Няма и на покрива, където редовно си пия бирата и се радвам на гледката.

А за тиферича на поляната си има достатъчно ефективни методи, че да карат гадовете дори и вечер да те заобикалят толкова от далече, както тръмпито, идеята за директна конфронтация с Иран (примерно).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, gado said:

Ти що мислиш така!?

Удома комари НЯМА. Няма и на покрива, където редовно си пия бирата и се радвам на гледката.

А за тиферича на поляната си има достатъчно ефективни методи, че да карат гадовете дори и вечер да те заобикалят толкова от далече, както тръмпито, идеята за директна конфронтация с Иран (примерно).


Мани го тоя бе! Той слага белина в уискито! :laughing1:

Между другото през 90-те на терасата на тази къща обядва покойният старозагорски владика Панкратий с целия си антураж. Беща ми ги бе докарал да осветят нещо в това проклето село. Няма да забравя прислужващите му игумени, единият като видя тухлата на колана ми и се помоли милият да се обади на майка си. Истории има на тоя бряг много. Това е УЖ помпена станция, но с тази страхотна хижа, построена навремето от АПК, за да може червените велможи да шибкат на воля на брега на реката... Старали са се да не се разпищолват, защото е АБСОЛЮТНО забранено и това прави имотът уникален...  Но си я има механата, огромна камина, 4 спални за плющяне и прочее и прочее. 
Сега остава да вденем откъде ги измислиха тия 66к евра... хахахаха

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RaptoR said:


То вече отвсякъде се вижда и децата го разбраха... Недоразвит примат е "министър на правосъдието", откровена кранта с преобладаващи мъжки хормони е в най-доходния ресор, "министър" на външните работи е друг вид зъбата кранта, изобщо цялото "правителство" е един лош зоопарк...  

На мен ми е интересно Тулупестият Парашутист и цялата сган парашутист-пъпети покрай него от къде ще пълнят бюджета. След като заради личните си мераци за преразпределяне на евросредства (които е ясно, че няма да получат), колят кокошчицата със златните яйца. А то е ясно, че няма как после да обвинят Орешарски или 45те години социализъм.

От кого се надяват да вземат пари? От иначия руския Лукоил, дето се оказа в края на краищата, че е в торбата на световно известен американски гражданин? От Ковачки и подобни? Или от останалите потомци на Активните борци? Или от веригите, собственост на разни европейски пенсионни фондове?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, RaptoR said:


Мани го тоя бе! Той слага белина в уискито! :laughing1:

Между другото през 90-те на терасата на тази къща обядва покойният старозагорски владика Панкратий с целия си антураж. Беще ми ги бе докарал да осветят нещо в това проклето село. Няма да забравя прислужващите му игумени, единият като видя тухлата на колана ми и се помоли милият да се обади на майка си. Истории има на тоя бряг много. Това е УЖ помпена станция, но с тази страхотна хижа, построена навремето от АПК, за да може червените велможи да шибкат на воля на брега на реката... Старали са се да не се разпищолват, защото е АБСОЛЮТНО забранено и това прави имотът уникален...  Но си я има механата, огромна камина, 4 спални за плющяне и прочее и прочее. 
Сега остава да вденем откъде ги измислиха тия 66к евра... хахахаха

 

Грешиш!

Уукито каза, че белината не трябва да се пие, а да се инжектира! Друг е въпросът, че южните му комшии заради умно-красивия си интелект не разбраха посланието на - Иначе толкова високо интелигентия човек, и започнаха да я пият.

Та не обвинявай човека в неща, които до колкото чета, не са се разпространили отвъд междинната северна граница на красиво-умните!

 

А аз тази помпена станция я знам  ;)

Ходил съм за риба в околностите преди години...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Сега остава да вденем откъде ги измислиха тия 66к евра... хахахаха

Това за теб, не са  ли джобни пари?

Link to comment
Share on other sites

Абе, аз ли не схващам нещо? Я ми обяснете, защо Тулупа ще сваля ДДС от 1.1.2021г., а не сега. Мисля, че знам отговора, но защо днес никой не го е питал защо тогава, а не сега. Бизнесът има нужди сега, хората имат нужди сега, а не догодина, когато това изобщо няма да стане, защото до 2021, ще се измислят поне 100 причини, че да не вдигат ДДС. Как един не излезе да пита Тиквуна, Ангелкова и изобщо всички идиотища, за глупостите, които говорят тези дни?! Живеем в ебати държавата, заклевам се!

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, netrootbg said:

Това за теб, не са  ли джобни пари?


Интересно откъде ти хрумна тая работа... Всъщност не са ли по-малко от годишната ти заплата? 

Link to comment
Share on other sites

Ще продължат да скубят тип кон за кокошка и да се надяват на външни средства, които така и тая сган не разбра, че НЕ СА подарък!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky Luciano said:

Абе, аз ли не схващам нещо? Я ми обяснете, защо Тулупа ще сваля ДДС от 1.1.2021г., а не сега.

Идеята е от сега да се свали и да важи до края на 2021-ва.

47 minutes ago, RaptoR said:


Интересно откъде ти хрумна тая работа... Всъщност не са ли по-малко от годишната ти заплата? 

С такова впечатление съм останал. Колко точно ми е дохода в момента, не бих го обсъждал. Споменавал съм само такива неща със задна дата.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gado said:

Ти що мислиш така!?

Удома комари НЯМА. Няма и на покрива, където редовно си пия бирата и се радвам на гледката.

А за тиферича на поляната си има достатъчно ефективни методи, че да карат гадовете дори и вечер да те заобикалят толкова от далече, както тръмпито, идеята за директна конфронтация с Иран (примерно).

На кой етаж си? Я се замисли дали това не оказва влияние?

 

3 hours ago, RaptoR said:


Мани го тоя бе! Той слага белина в уискито! :laughing1:
 

Мисира си е Мисир, вари го, печи го, все тая. :lol:

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, netrootbg said:

Идеята е от сега да се свали и да важи до края на 2021-ва.

С такова впечатление съм останал. Колко точно ми е дохода в момента, не бих го обсъждал. Споменавал съм само такива неща със задна дата.

Идеята е да се, ъъъ.... свали (избори идат) от 2021. Дали, обаче е друг въпрос. А, че трябваше да го направят още преди доста години е още по-друг въпрос.

5 minutes ago, Godfather said:

На кой етаж си? Я се замисли дали това не оказва влияние?

 

Мисира си е Мисир, вари го, печи го, все тая. :lol:

Да ти кажа, етажът не е от значение. Митове и легенди са онова, дето мухи и комари имало само до четвърти.  ;)

Link to comment
Share on other sites

Пич! Две и дваесета хората си казаха, че затварят кранчето! За какви външни средства ми пелтечиш ти?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, gado said:

Идеята е да се, ъъъ.... свали (избори идат) от 2021. Дали, обаче е друг въпрос. А, че трябваше да го направят още преди доста години е още по-друг въпрос.

Не вярвам изборите да са през 2021. Доста по - скоро ми се струва, че ще се проведат. Началото на есента е доста голям шанса да ги има.

 

Съгласен съм, че отдавна трябва да се намали. И като цяло ставката и като отделни продукти още повече.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, netrootbg said:

Не вярвам изборите да са през 2021. Доста по - скоро ми се струва, че ще се проведат. Началото на есента е доста голям шанса да ги има.

 

Съгласен съм, че отдавна трябва да се намали. И като цяло ставката и като отделни продукти още повече.

В какво вярваш няма значение в този казус. Факт е, че избори предстоят. Факт е и, че Тулуп и кръговете тумбачета около него вече са на ясно, че хич няма да им се получи пак номера с Ущипаната мома. Тоест да метнат оставки и да знаят, че ще се завърнат на бял кон. Тоест, остава им само да разчитат на редовните избори, къде манипулирани, къде, не. А на масовия човек вече наистина яко му се повръща от тия, пък колкото и Бащицата да говори по народному на тежкия си банкянски диалект! Факт е и, че никой не му вярва вече. Факт е и, че и на алтернативата му никой не вярва вече.

Да! ВЕрно, че Бащица дава, Бащица взема (перефразирам реплика от култов за мене филм). Ама Бащицата и кръга тумбачета начело с Гюбек Ефенди (Изтъкнатият хидроинженер на България) са пределно на ясно, че ако не погалят по главиците (макар и престорено) хората, дето им пълнят пеликанските гушки, пари и за кебапчета няма да има. Друг е въпросът, че точно тези хора (пълнещите гушки) в момента форсират и въртят гуми на място и губят по хиляди на ден в денгуби, а са инвестирали стотици хиляди и милиони в подготовка (инфото ми е от първа ръка).

Та дали шепа пишман финансисти и провалили се адвокати имат някакъв шанс пред напора на наистина сериозне капитал, който разчита на движение, вместо на спуснати право в човчицата министерски актове или държавни поръчки?

И друго да те питам... Знаеш ли, Извънредното положение като понятие ще отпадне (щото плашело и притеснявало хората). Ама простотиите, дето се натвориха покрай него ще останат, облечени в закон (колкото и да е противоконституционно това). Тоест правото на масови събирания на хората е суспендирано за неясноколко време (гласува се в момента). Тоест хората, дето сме тук дори и да открием на коя закачалка са ни топките, нямаме право да се съберем пред парламента и да наритаме нечии тлъсти задници и лоени гънчици между очите. Сещаш ли се какъв преврат се готви, без да има фактическа смяна на властта!? Това ако не е фашизъм в светлината на Новото Нормално, здраве му кажи!

 

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, gado said:

И друго да те питам... Знаеш ли, Извънредното положение като понятие ще отпадне (щото плашело и притеснявало хората). Ама простотиите, дето се натвориха покрай него ще останат, облечени в закон (колкото и да е противоконституционно това). Тоест правото на масови събирания на хората е суспендирано за неясноколко време (гласува се в момента). Тоест хората, дето сме тук дори и да открием на коя закачалка са ни топките, нямаме право да се съберем пред парламента и да наритаме нечии тлъсти задници и лоени гънчици между очите. Сещаш ли се какъв преврат се готви, без да има фактическа смяна на властта!? Това ако не е фашизъм в светлината на Новото Нормално, здраве му кажи!

Това което готвят като закон ще отпадне в голямата си част. В тежък конфликт е с конституцията. Въпросът е колко време ще отнеме да отпадне.

 

2 minutes ago, Ferante said:

Нищо такова не трябва да те учудва за тази страна. Сумарно ми се събират няколко месеца престой там. В Кайро е само седмица де, но и това е много. На такива неща можеш да се нагледаш... Същевременно трябва да се посети това място понеже веднъж в живота.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Ferante said:

 

WTF indeed. Забелязваш ли обаче, че проблемът се появява сега, защото щяло да се блъсне в сградата. :D А преди това, като е минало покрай терасите на 5+ сгради и е преправило долните етажи в подземия - не е било проблем. :D :D

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, w00x said:

 

WTF indeed. Забелязваш ли обаче, че проблемът се появява сега, защото щяло да се блъсне в сградата. :D А преди това, като е минало покрай терасите на 5+ сгради и е направило долните етажи в подземия - не е било проблем. :D :D

Щом Сиси е наредил от там да мине, значи така трябва ;). Куриозни неща могат да се видят.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, netrootbg said:

Това което готвят като закон ще отпадне в голямата си част. В тежък конфликт е с конституцията. Въпросът е колко време ще отнеме да отпадне.

Повярвай ми, че ще е достатъчно много, че Тулуп и Шкембенца да си изплетат кошницата.

Гешефтурата както и преди нея Цацаратурата вече е целувала ръка. В мафиотските среди това означава наистина нещо. Та изобщо нама да ебава, да ебава да се самосезира. А КС по принцип си се гушка на топло Улевото джЕбче на Толуп-Бащицата, щото си знаят благодарение на чия ръка хранителница имат възможността да си култивират маясълчетата.....

 

Бахти! Вярно, че по принцип съм си мизантроп. Ама тия успяват да фокусерят мизантропията в точка, дето да ми се прииска да прилагам някои от специфичните си знания и на практика....

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, RaptoR said:

Тия дето се надяваха да проскубят

Така като те четя, вероятно аз заеквам, та не си разбрал какво съм казал.

Ако е така, кажи! Ще се опитам да ти го изпея като песничка, та белким го кажа в лесно разбираем вид.

Впрочем, скоро се чух с татко ти и изобщо не ни се наложи да си пеем (освен песните, дето ми каза, че ще пеем, когато ме напие). Ами се гроквахме в пълнота и типично по губруански си бяхме в синхрон по въпроса за външните финанси и розовите щения на Толупчо.

 

П.п. Впрочем, той си призна, че онова с газифицирането е било тотална простотия (можеш да заспиш блажено усмихнат тази вечер).

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gado said:

П.п. Впрочем, той си призна, че онова с газифицирането е било тотална простотия (можеш да заспиш блажено усмихнат тази вечер).

 

Газа е газиран перфектно. Не знам за коя пръчка си се фанал, но газа ни оправи... Като сте си такива милички питай го га налива и налива пелети миризливи в бункерите,. Пепел и смрад.
За котлите ли ти се е обадил, което е мега събитие хахаха

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, RaptoR said:

Не бе ! Ти си маргинал!!!!

 

Ама аз и никога не съм го и отричал!

За това и не съм политически съгласен с никой от плазмодиите , пръкнати от БКП. За това и съм твърбо против Лъмбър гейщината дето се натрапва от вси страни (въпреки, че ненатрапващата ми се педерастия не ми пречи). За това и жена ми редовно ме кастри по време на реклами, когато правя дисекции на самите реклами.

Ама от обикновен рошав селяк какво повече да очакваш!?

Ама ако бях обикновен рошав софийски дришльо, можеше и евродепутат да излезе от мен.... А тогава какъв живот... Ехей.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...