Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Just now, w00x said:

Оплачи се на администраторите.


Аз да не съм педал, че да се оплаквам без нужда? Пак отново си сбъркал.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, w00x said:

Искаш да кажеш, че аз съм ли?


Искаш да кажеш, че това си помисли ли? Not my fault. Все повече бъркаш. Прекарал съм доста време да обяснявам на хората, че именно не си. 

Link to comment
Share on other sites

Не, не съм си помислил това. Просто толкова остро ми влезе по-горе, сякаш съм ти застрашил живота на даден етап. Или пък съм изрекъл кръвна обида..

Благодаря ти. Но ако на някой му е нужно обяснение, за да не ме смята за хомосексуалист, предпочитам да ме смята.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, w00x said:

Не, не съм си помислил това. Просто толкова остро ми влезе по-горе, сякаш съм ти застрашил живота на даден етап. Или пък съм изрекъл кръвна обида..

Благодаря ти. Но ако на някой му е нужно обяснение, за да не ме смята за хомосексуалист, предпочитам да ме смята.


С риск да те притесня - 99.9% това мислят. Някои още не ми вярват. Не напразно казах, че доста време съм отделил да обяснявам. 
А че ме обиди - обиди ме. И докато принципно съм доста търпелив в тоя аспект, вече се минаха едни граници. Та всеки по пътя си както казах.  

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, RaptoR said:


С риск да те притесня - 99.9% това мислят. Някои още не ми вярват. Не напразно казах, че доста време съм отделил да обяснявам. 
А че ме обиди - обиди ме. И докато принципно съм доста търпелив в тоя аспект, вече се минаха едни граници. Та всеки по пътя си както казах.  

 

Не ме притесняваш изобщо. Да се спасяват.  :)

А не съм целял да те обиждам, просто последния път попрекали с търпението и разбирането ми и може да съм се изразил остро. Затова приеми извиненията ми.

Доколко ще ги приемеш обаче, само ти си решаваш.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, w00x said:

 

Не ме притесняваш изобщо. Да се спасяват.  :)

А не съм целял да те обиждам, просто последния път попрекали с търпението и разбирането ми и може да съм се изразил остро. Затова приеми извиненията ми.

Доколко ще ги приемеш обаче, само ти си решаваш.


Въпросът по-скоро е защо се стига дотам, че да се налага да ми ги предлагаш, че да ги приемам... Ето там е въпроса. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, RaptoR said:


Въпросът по-скоро е защо се стига дотам, че да се налага да ми ги предлагаш, че да ги приемам... Ето там е въпроса. 

 

Защото когато влезеш в спор, започваш да прекрачваш границите на нормалната писмена комуникация и малко по малко нещата ескалират.

Ти също не си невинен. :)

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, w00x said:

 

Защото когато влезеш в спор, започваш да прекрачваш границите на нормалната писмена комуникация и малко по малко нещата ескалират.

Ти също не си невинен. :)


Айде пак аз съм започвал... И не съм невинен. Добре, няма грижи - да приемем, че е така.

Ангеле, ако изобщо си излизал от вас като малък, то явно не са ти нашокали хубаво репата батковците на махалата. Иначе нямаше да водим подобен разговор.  

Link to comment
Share on other sites

и щото на теб кат беше малък ти шокаха репата редовно, затова ли 40 години след тва още подскачаш за всяка критика?

 

да бе знам. ще ме игнорираш.

от много отдавна се познаваме

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mobo said:

и щото на теб кат беше малък ти шокаха репата редовно, затова ли 40 години след тва още подскачаш за всяка критика?

 

да бе знам. ще ме игнорираш.

от много отдавна се познаваме

 

 


Принципно не заслужаваш да отразявам тролската ти натура. И знаеш, че я ненавиждам. 

Вярваш или не съм сменил много локации в детските си години и едно от важните неща, които съм научил е да уважавам батковците или шефчетата или каквото е там на територията. Винаги има шефчета. Напълно логично е да им покажеш уважение, а не с копитцата напред. Тогава идва нашокването (ако изобщо имаш понятие какво е шок) и влизаш в правия път. За тебе е много късно - дори да те отстрелям, резултат няма да има. Количеството злъч и злоба в мяха е преобладаващо.

Link to comment
Share on other sites

On 5/13/2020 at 4:01 PM, RaptoR said:


Принципно не заслужаваш да отразявам тролската ти натура. И знаеш, че я ненавиждам. 

Вярваш или не съм сменил много локации в детските си години и едно от важните неща, които съм научил е да уважавам батковците или шефчетата или каквото е там на територията. Винаги има шефчета. Напълно логично е да им покажеш уважение, а не с копитцата напред. Тогава идва нашокването (ако изобщо имаш понятие какво е шок) и влизаш в правия път. За тебе е много късно - дори да те отстрелям, резултат няма да има. Количеството злъч и злоба в мяха е преобладаващо.

АХ, Каква Поредна Форумна Драма, драги зрители!

 

Чичка, за цялостното ти творчество в последната страница, смятам, че е редно да получиш доста от Rotten Tomatoes

Сигурен съм, че ще стигнат, щото томатометърът да начене и втори оборот  ;)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gado said:

Чичка, за цялостното ти творчество в последната страница, смятам, че е редно да получиш доста от Rotten Tomatoes

 

Така и не схванах тоя сайт как работи. Повечето "домати" означава, че не го харесват ли?

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikktorpenchev said:

 

Така и не схванах тоя сайт как работи. Повечето "домати" означава, че не го харесват ли?

 

Процентите са от 0 до 100.

0 са развалени домати. 100 са свежи домати.

Link to comment
Share on other sites

"При повечето престъпления имаме нарушение на закона,но не при всички" Министър Данаил Кирилов.

 

Еб@си.И тоя е юрист....

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, HEMO said:

"При повечето престъпления имаме нарушение на закона,но не при всички" Министър Данаил Кирилов.

 

Еб@си.И тоя е юрист....

Води се и като най - знаещ в герб. Смятай другите на какво ниво са. Не може толкова години само калинки на ръководни постове. Почва да избива вече.

 

 

И едно супер интервю:

https://www.facebook.com/104895457804189/posts/138834677743600/?d=null&vh=e

 

Link to comment
Share on other sites

Миролюба Бенатова преди няколко години всички я плюеха, а сега ѝ се радват на интервютата. :) Хората просто имат нужда от общ враг, за да могат да се обединят срещу него.

 

Освен това се заинтригувах от видеото в линка и ми стана интересно какво точно се е случило. Както и очаквах, показаното в този кратък клип е силно пре-експонирано, за да се търси сензация. Дори си го пуснаха и в началото на предаването. И хората в коментарите подскачат като ощипани.. Дори нападат някакъв човек, който иска да види останалото от видеото и му викат "Какво повече ти трябва?". Глупаци.

 

Ето го епизодът. Интервюто е на 35:00

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Аз Миролюба не я харесвам. Много се изложи и лъга в ефир покрай отразяването на протестите в Катуница. Както и цялото босфорТв лъга покрай нея. Ще видя цялото интервю след малко.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HEMO said:

"При повечето престъпления имаме нарушение на закона,но не при всички" Министър Данаил Кирилов.

 

Еб@си.И тоя е юрист....

 

Значи..., правиш си ти алайче, скибаш пич дет не те кефи и му удряш един тукат в сурата (нарушение на закона - хулиганство). Оня пада, удря си кофата в бордюра  и умира (престъпление - смърт по непредпазливост).

 

Значи..., правиш си ти алайче, скибаш пич дет не те кефи, вадиш си пистолета-запалка да си палнеш фаса преди да му изсулиш с кеф един тукат в сурата... оня се стреска от вида на запалката щото я зима за истински пищов, хвърля се на земята, удря си кофата в бордюра  и умира (престъпление - смърт по непредпазливост).

 

:lol:

 

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, netrootbg said:

Аз Миролюба не я харесвам. Много се изложи и лъга в ефир покрай отразяването на протестите в Катуница. Както и цялото босфорТв лъга покрай нея. Ще видя цялото интервю след малко.

 

Нищо толкова интересно. Все едно аз и Виден си спорим тук. Тя си пита едно и също, той си мисли, че разбира на къде го води, отговаря други неща, тя си задава същия въпрос и така..  През половината интервю се заяждаха, той се изнерви, накрая на пук каза това пред нея и това е каквото е излъчено. И хората се надъхват. Толкова са лесни за манипулиране тези, които си мислят, че са "виждащите", а другите са "овце", че дори не е смешно.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, biodesign said:

 

Значи..., правиш си ти алайче, скибаш пич дет не те кефи....

 

:lol:

 

 

Значи...на теб ти е простено,ама тоя е министър бе братче ЮРИСТ...

Link to comment
Share on other sites

Кое да ми е простено? Казвам ти какво има в предвид. Нищо, че не съм го написал книжовно.

Според теб, защо няма осъдени големци? Чети мотивите по оправдателните присъди на големците и гледай да не паднеш. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...