Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

1 minute ago, gado said:

Ама аз и никога не съм го и отричал!

За това и не съм политически съгласен с никой от плазмодиите , пръкнати от БКП. За това и съм твърбо против Лъмбър гейщината дето се натрапва от вси страни (въпреки, че ненатрапващата ми се педерастия не ми пречи). За това и жена ми редовно ме кастри по време на реклами, когато правя дисекции на самите реклами.

Ама от обикновен рошав селяк какво повече да очакваш!?

Ама ако бях обикновен рошав софийски дришльо, можеше и евродепутат да излезе от мен.... А тогава какъв живот... Ехей.....

 

Аз затова те обичам! Защото понеже... Защото...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, RaptoR said:

 

Газа е газиран перфектно. Не знам за коя пръчка си се фанал, но газа ни оправи... Като сте си такива милички питай го га налива и налива пелети миризливи в бункерите,. Пепел и смрад.
За котлите ли ти се е обадил, което е мега събитие хахаха

 

Цъ!

За кухнята. И за асансиора си каза, ама си трай! Сипвай му само по лъжичка на ден, че да не се и, дето те окрехвам (щото знам, че няма да се въздържиш да не му сипиш)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gado said:

Цъ!

За кухнята. И за асансиора си каза, ама си трай! Сипвай му само по лъжичка на ден, че да не се и, дето те окрехвам (щото знам, че няма да се въздържиш да не му сипиш)

 
Не мога ,  мили мой, никога не съм можел. ама му набивах ,че трябва да те слуша. Алфа вЛък не можеш поправи. И ти го знаеш . Требе да тресне главата в стената, че да разбере.
 

Се едно на Ангел да обясняваш:laughing1:

 

Link to comment
Share on other sites

Ти кво си пил? (поглеждам те под око с повдигната лява вежда)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:

Белая Берйозка 

Яко си зацапал свещите, щом и правописът ти се губи....  :(

 

Виж там, нали... пепел от цигара, финна шкурчица, смяна на кабели и свещи, ама нещо трябва да се направи.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gado said:

Яко си зацапал свещите, щом и правописът ти се губи....  :(

 

Виж там, нали... пепел от цигара, финна шкурчица, смяна на кабели и свещи, ама нещо трябва да се направи.... :lol:

 

Бойлерът не работи :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Скачай във вадата!

После нежна даринкина ръчица ще обвие пияничката ти главица с пран пешкир.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, w00x said:

@Lucky Luciano Аз съм с Mitsubishi FH35 в едната стая и с AP50 в другата. :D

Тъкмо се бях засилил да пиша мнение и видях, че си купил. :)

 

Убедиха ме, че няма смисъл от FH или Diamond в тези стаи и са прави.

FH е готин, защото е с доста екстри, лошото е, че местят всичко в Турция, като само за FH не е ясно още. Другото кофти е, че ME ще са с нови цени, заради вграденото Wi-Fi на следващите произведени бройки, тоест те ще са с вградени модули, доколкото разбрах - искаш, не искаш - имаш Wi-Fi и си го плащаш. Тези дойдоха на добри цени и съм доволен.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, RaptoR said:

 

Ама ако знаеш какво ти се пише, когато ми паднеш в ръчичките! Само мисли кой ще те извозва от нас, щото този сезон няма кой да те чака за формулата  :lol:

Хем тука няма кой да ни прави зцабележка за Хора на Червената Армия по никое време, ама не щото няма фенове, ами щото няма и кой да се противи

Така ще ти отвинтя темето, че после поне седмица няма и да си помислиш за пийнинце!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, gado said:

Скачай във вадата!

После нежна даринкина ръчица ще обвие пияничката ти главица с пран пешкир.

 

Те са скатани в Рая. Just so you know

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, gado said:

Ама ако знаеш какво ти се пише, когато ми паднеш в ръчичките! Само мисли кой ще те извозва от нас, щото този сезон няма кой да те чака за формулата  :lol:

Хем тука няма кой да ни прави зцабележка за Хора на Червената Армия по никое време, ама не щото няма фенове, ами щото няма и кой да се противи

Така ще ти отвинтя темето, че после поне седмица няма и да си помислиш за пийнинце!


Да, нали споменах, че те обичам. И намерихме едни 40 годишни дамаджани,,, 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:


 И намерихме едни 40 годишни дамаджани,,, 

 

Кога това!?

 

Да не би да споменаваш за случката, дето ти разправях от преди повече от 20 години? Щото онова отдавна е изпито, изпикано и  изповръщано. Но пък все още в дъното на фризера си тая кило и половина от ОНАЗИ вече над дваесеикусургодишна смокиновица, дето се пие само по лекарско предписание или ако дипломиран психолог ти го позволи, щото ама наистина много ти се прииска.

Дай да ги уточним тия неща, щото да не стане като в ози виц, дето - Ауе, комшу, ти знаеш ли, че жена ти е травестит?

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, RaptoR said:

Не, Чедо - туй си е нова схема, ще се снимам с тия прашасали дамаджани

 

Хъм...

Току що като истинска немска овчарка, навирих уши.....

 

П.п. Котката ми също го прави, когато се разшумоля с фолиото от паучовете и в кухнята. Само дето, тия бльоджи са егати и гадно миришещото нещо! Смърдят на не добре подмит войнишки чатал......

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

 

Аз затова те обичам! Защото понеже... Защото...

:effemine3::gayviolet: Веднага в съзнанието ми се оформи една картинка с два розови мисира. :lol:

 

 

How Did This Connecticut Farm Breed These Rainbow Turkeys ...

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Godfather said:

:effemine3::gayviolet: Веднага в съзнанието ми се оформи една картинка с два розови мисира. :lol:

 

 

How Did This Connecticut Farm Breed These Rainbow Turkeys ...

Ако се случи да те напоя, гарантирам ти, че ти ще си първят мисир, греещ във всичките цветове на дъгата!

Можеш после да се цаниш и като байрак на Прайд, че да изкарваш допълнитерното ако борсите вземат да се спекат нещо.  :)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gado said:

Ако се случи да те напоя, гарантирам ти, че ти ще си първят мисир, греещ във всичките цветове на дъгата!

Можеш после да се цаниш и като байрак на Прайд, че да изкарваш допълнитерното ако борсите вземат да се спекат нещо.  :)

Имаше голям шанс да се случи, ама коронавируса му такова мамицата. Билета ми още си стои, ама розовите мисири от Луфтханза не щат да летят. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Видене, имаш цяла тема за спам, а ти ходиш да с*реш навсякъде, но не и тук. После другите ти виновни, че си се омазал. :D

Повличаш и примерните потребители след себе си. Горкият gado, жертва на твоята немърливост...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

Видене, имаш цяла тема за спам, а ти ходиш да с*реш навсякъде, но не и тук. После другите ти виновни, че си се омазал. :D

Повличаш и примерните потребители след себе си. Горкият gado, жертва на твоята немърливост...

 

Ангеле, йегнйе младо - ти нали приключи бе? За чий чеп се занимаваш с мене? Или се опитваш да ме дразниш умишлено с глупостите си? Тук вече ще настъпиш мина. 

Link to comment
Share on other sites

Пак си тълкуваш думите както си решиш и коментираш другите, както ти е угодно.
Това, че съм приключил с теб не те прави по-малко потребител на този форум. И като потребител на този форум ти правя забележка да акаш на определените за това места, щото е дразнещо да се мете след някой, за който също се предполага, че е от почистващия персонал.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, w00x said:

Пак си тълкуваш думите както си решиш и коментираш другите, както ти е угодно.
Това, че съм приключил с теб не те прави по-малко потребител на този форум. И като потребител на този форум ти правя забележка да акаш на определените за това места, щото е дразнещо да се мете след някой, за който също се предполага, че е от почистващия персонал.


Не си ти човека да ми прави забележки на мене. Много си се объркал. Занапред призовавам културно или да ме игнорнеш директно или да се постараеш повече да не ме споменаваш. Това право го загуби вече. Нека останем в приличната зона по възможност а.к.а всеки по пътя си. 

Link to comment
Share on other sites

Оплачи се на администраторите, че ти правя забележка да спазваш правилата на форума като всички останали.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...