Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

3 minutes ago, w00x said:

 

Защото Китай въведоха мерките, против които ти се обявяваш, докато САЩ обясняваха как "всичко е под контрол" и обявиха мерките дори след България. И то постепенно по щати, а не съвкупно. Разликата между "приели мерки" и "неприели мерки" се вижда и между отделните щати. Бях писал подробно по-горе, че и графика имаше, но си чел по диагонал отново.

 

Друг е въпросът, че Китай доста са послъгали за смъртните случаи, но пак не са колко САЩ.

Абе, ей! Мушмурок такъв!

Върни се и ме прочети пак. Писал съм простичко, без да показвам шарени стълбички и пици.

Ама нали си истински чукча....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

17 minutes ago, Mockingbird said:

Според мен, Китай са с мнооого повече смъртни случаи от Европа и Сащ взети заедно.... Но никой не може да го докаже.... 

 

Не са чак толкова май, но са към 40-45 000. В Ухан само това. Гледах изчисления въз основа на капацитета на крематориумите и броя на изработените ковчези.

 

15 minutes ago, gado said:

Абе, ей! Мушмурок такъв!

Върни се и ме прочети пак. Писал съм простичко, без да показвам шарени стълбички и пици.

Ама нали си истински чукча....

 

Ами аз мисля, че съм прочел правилно.  Защо САЩ е задминала Китай, при положение, че имат 7 пъти по-малко население. Нали това пише? Аз на това и отговорих. Защото в Китай реагираха адекватно, а в САЩ не.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, HEMO said:

 

Как точно разбират,че имат "антитела" ?

С PCR тест както си му е реда. Двама са работещи в Банско и покрай истерията там са тествани. Другите са били контактни на болни и са тествани по същия параграф с PCR отново. 

Link to comment
Share on other sites

@jozo И мен ме боля гърло, повече от месец.. по-скоро небцето/мъжеца. Отдавам го на сухия въздух, откак прозорците вкъщи са почти винаги отворени и климатиците спряни, проблем няма.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, w00x said:

 

Не са чак толкова май, но са към 40-45 000. В Ухан само това. Гледах изчисления въз основа на капацитета на крематориумите и броя на изработените ковчези.

 

 

Ами аз мисля, че съм прочел правилно.  Защо САЩ е задминала Китай, при положение, че имат 7 пъти по-малко население. Нали това пише? Аз на това и отговорих. Защото в Китай реагираха адекватно, а в САЩ не.

Няма да те репликирам, въпреки, че съм те куотнал!

 

П.п. Чукча!

5 minutes ago, jozo said:

С PCR тест както си му е реда. Двама са работещи в Банско и покрай истерията там са тествани. Другите са били контактни на болни и са тествани по същия параграф с PCR отново. 

Маани. Тая сутрин, докато седях на порцелановия трон, четох едно нашенско светило как обясняваше, че този тест хич никакъв го нямало. Щото докато го правили, гадният вирус всъщност бягал надолу. Та за това и го не хващали хитрецът му с хитрец.

Та мисълта ми е , че на тоя тест хич не трябва да му се вярва, щото в медиите са го казали!

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, w00x said:

 

Не са чак толкова май, но са към 40-45 000. В Ухан само това. Гледах изчисления въз основа на капацитета на крематориумите и броя на изработените ковчези.

 

 

Ами аз мисля, че съм прочел правилно.  Защо САЩ е задминала Китай, при положение, че имат 7 пъти по-малко население. Нали това пише? Аз на това и отговорих. Защото в Китай реагираха адекватно, а в САЩ не.

Не знам, не вярвам на нищо изнесено в медия или от официален правителствен източник.... или неофициален....Китай, Северна Корея,  близък Изток, всички от бившето СССР, САЩ, даже и Европа.... Всички са си плюли в устите и си нагласят нещата както им е угодно....всичко е с цел манипулиране на населението....по един или друг начин и с определени цели.... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mockingbird said:

Не знам, не вярвам на нищо изнесено в медия или от официален правителствен източник.... или неофициален....Китай, Северна Корея,  близък Изток, всички от бившето СССР, САЩ, даже и Европа.... Всички са си плюли в устите и си нагласят нещата както им е угодно....всичко е с цел манипулиране на населението....по един или друг начин и с определени цели.... 

 

Това не е нещо изнесено от официален източник. Това са изчисления правени от хора в Ухан.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, gado said:

Маани. Тая сутрин, докато седях на порцелановия трон, четох едно нашенско светило как обясняваше, че този тест хич никакъв го нямало. Щото докато го правили, гадният вирус всъщност бягал надолу. Та за това и го не хващали хитрецът му с хитрец.

Та мисълта ми е , че на тоя тест хич не трябва да му се вярва, щото в медиите са го казали!

Това не го коментирам, много има които изказват много теории за тоя тест.

Да приемем официалното становище, че той бил единственият точен. Да ама по-него излизат много хора с антитела, което много добре го знаят ама си траят. Та изобщо няма да се учудя на тея 60% споменати горе.

Сега обаче много взеха да си играят с бройката тествани, по едно време правиха по 1500 теста на ден, свалиха ги на 500, като почнат да се качват бройката заразени, значи пак са дигнали броя тествани. Усещам как ще стане същото като с маските, ся пускат малко аванта, скоро пак ще пуснат кепенците и ще затворят всичко. Познат сценарий ....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jozo said:

Това не го коментирам, много има които изказват много теории за тоя тест.

Да приемем официалното становище, че той бил единственият точен. Да ама по-него излизат много хора с антитела, което много добре го знаят ама си траят. Та изобщо няма да се учудя на тея 60% споменати горе.

Сега обаче много взеха да си играят с бройката тествани, по едно време правиха по 1500 теста на ден, свалиха ги на 500, като почнат да се качват бройката заразени, значи пак са дигнали броя тествани. Усещам как ще стане същото като с маските, ся пускат малко аванта, скоро пак ще пуснат кепенците и ще затворят всичко. Познат сценарий ....

Аз по-горе бях писал за Тиквоча и европата дето му показа среден пръст за парите... Бях писал и за промяната на изказ и говорене след тези събития....

Та така. Важното е за се спазва социалната дистанция, да не се претоварва здравната сдистема и... МАСКИТЕ, МАСКИТЕ, мамка му, щото точно те ще ви спасят от ТАЯБЕЛОДРОБНАЧУМА!

Link to comment
Share on other sites

Бройката лесно ще я вдигнат, увеличават тестовете и готово. Хайде хлоп мандалото за 1 2 седмици и после на обратно. Да видя дали ще позная.

Link to comment
Share on other sites

То и количеството тестове в БГ е колкото да се каже, че се тества. В Македония тестват повече на милион население...

Та добре, че БЦЖ-то изглежда,  че помага. Другото е бой на негри в тъмна нощ.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, jozo said:

Бройката лесно ще я вдигнат, увеличават тестовете и готово. Хайде хлоп мандалото за 1 2 седмици и после на обратно. Да видя дали ще позная.

 

Така и не каза защо според теб биха направили такова нещо? Какъв интерес имат?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ARPAnet said:

То и количеството тестове в БГ е колкото да се каже, че се тества. В Македония тестват повече на милион население...

Та добре, че БЦЖ-то изглежда,  че помага. Другото е бой на негри в тъмна нощ.

Ъъъ.... Ся се позамислих... В така наречената Македония, населението колко е впрочем?

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gado said:

Ъъъ.... Ся се позамислих... В така наречената Македония, населението колко е впрочем?

Цели 2 милиона,  според гугъл

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ARPAnet said:

Цели 2 милиона,  според гугъл

Въй!!!

Това с албанците, дето искат да стават българи, въпреки, че са по душа косовари или без тях?

 

П.п. Щото аз гледам едни не... толкова официални данни като гугълските. Дето макета като макета, според сръбската си импринтност са малко над милион....

 

П.п.2 Нищо, де. Кажи сега за тестовете при тази велика нация. Кажи и за броят им на МИЛИОН (яко звучи). Кажи и за разпространението на тази чума, както и за есхумациите при Биг Брадър, че да се търси Пациент Зиро!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

По принцип има разлика между етническа принадлежност и брой на населението в една държава.  Аз да не съм споменал етничост без да знам?

 

Какво повече да кажа, в България тестват колкото да не е без нищо. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, w00x said:

 

Така и не каза защо според теб биха направили такова нещо? Какъв интерес имат?

Щото такъв им е стила на работа, пък и да не се отпуска общество, че видиш ли всичко е минало. Трябва да стои паниката....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ако не греша PCR тест се прави за наличието на вируса, а с кръвен тест се търсят антитела. Някой ако е по-запознат и греша, нека ме поправи. PCR тестът е взимане на секрет от гърлото, мисля.

 

Никакъв интерес нямат да вдигнат бройката на тестваните, защото така могат да излязат и по 200 на ден, че и по 500. Аз затова гледам болниците, ако там не се пълни, значи сме корави копелета.

Никой не ще да седим по къщите, но и никой не ще да се хукне по заведения и ресторанти. Аз мисля, че със стопляне на времето, тая гад ше отслабне и тогава нещата ще си дойдат на мястото.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, jozo said:

Щото такъв им е стила на работа, пък и да не се отпуска общество, че видиш ли всичко е минало. Трябва да стои паниката....

 

 


Ама пак не става ясно. Защо трябва да не се отпуска обществото и да стои паниката?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:


Ама пак не става ясно. Защо трябва да не се отпуска обществото и да стои паниката?

Защото ще започнах да се задават едни неудобни въпроси:

Лотариите - уж трябваше 500мл да съберат(няма как защото няма нарушение)

Божков

КТБ

Източването на яз. Студена

Водопровода за Перник който не работи

Къщата у БарЦилона

Как от 1.5млрд излишък, за няколко дни бюджета мина на -3.5млрд

Механизъм за разследване на главния прокурор

Безумните пари за Хемус

Проблемите със строителството на Струма

Танкера БАДР

Тол системата

Неремонтираната магистрала Тракия - и тази година не е планиран ремонт ;)

 

 

Мога още доста да изброя.

Link to comment
Share on other sites

И ти мислиш, че хората, които по принцип не биха задавали въпроси за тези неща, ще започнат да задават въпроси за тези неща, само защото вече няма ограничения и обратното? :)

Хората, които ще питат - ще питат без значение дали са затворени вкъщи или не. Хората, които няма да питат - няма да питат, без значение колко са им отпуснали каиша.

 

И най-важното, което всички забравят. Човечът не помни дълго време... Примери, колкото искаш. Дори и в собственото ни ежедневие.

Link to comment
Share on other sites

Дори и да питат, сега няма да е моментът за такива неща. Горе Нетруут ти е дал само част от въпросите. Ще има, не виждате ли какво става, паника, шок, ужаст. Както сам каза, хората ще ги забравят или дори да не ги забравят най-важното ще им е, че вече са "свободни" и доста по-малко ще ги интересува другото.

 

П.П. Ето го теста на Катето Евро, както се вижда дават и за самата болест и за антитела. 

1586103426-2.jpg

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Първо като го гледам този тест, това, което са ми казвали лекари е, че на едно изследване трябва да има референтни стойности, иначе всеки може да прасне там положителен или отрицателен, ама не можеш да разбереш така какво се крие зад него. Второ - бях чел наскоро, че тия ПСР тестове изследвали някакъв генетичен материал, който съществувал по принцип в организма на много хора и затова много често тези тестове били положителни. Колко е вярно това- не знам.

И накрая- човек, който работи в лаборатория в София ми беше казал, че при масовото изследване на Банско, на почти никой не са казали резултата от теста. Всички са били държани в неведение и само една шепа хора буквално са научили резултата си. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...