Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

48 minutes ago, mordeath said:

Само да попитам след като изтребите половината свят другата половина какво ще я правите и кои влизат в изтребената половина?

 

С другата ще се отдам на разюздан секс и гуляй, в изстребената половина влизат всички либерали, вегани, еко активисти, джендъри и датчаните.... нещо не ги харесвам тях. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, charmock said:

С другата ще се отдам на разюздан секс и гуляй, в изстребената половина влизат всички либерали, вегани, еко активисти, джендъри и датчаните.... нещо не ги харесвам тях. :)

Перфектно, желая ти успех в начинанието. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, charmock said:

С другата ще се отдам на разюздан секс и гуляй, в изстребената половина влизат всички либерали, вегани, еко активисти, джендъри и датчаните.... нещо не ги харесвам тях. :)


Предвид, че описаните от теб са известен процент от лишения от действителни проблеми западен свят, не мисля, че махайки ги ще махнеш половината човечество. Ще махнеш половината от западния свят, което по никакъв начин няма да постигне половината човечество. Само ще разполагаш с по-голям избор от чалми, негри, цигани и дръпнати, с които... не знам де, може пък секса и гуляя да са добри :)

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Antares said:


Предвид, че описаните от теб са известен процент от лишения от действителни проблеми западен свят, не мисля, че махайки ги ще махнеш половината човечество. Ще махнеш половината от западния свят, което по никакъв начин няма да постигне половината човечество. Само ще разполагаш с по-голям избор от чалми, негри, цигани и дръпнати, с които... не знам де, може пък секса и гуляя да са добри :)


За едно е прав Асен - за либерастите си иска меч и сеч, баш както любимците им посичат всеки "неверник". Ще закрият света скоропостижно тия помияри гнасни.  

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RaptoR said:

Схемата е ясна, остава да разберем къде ще воврат траверс, педал, расов микс и лесбийка от небяла раса... :laughing1:

Кому е нужно? Покрай Beverly Cops 4 видях, че ще правят и продължение на Близнаци от 1988 с бат Арни и Дани де Вито... Сигурен съм, че и двата филма ще пожънат страхотен успех (insert sarcasm).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sothbiss said:

Кому е нужно? Покрай Beverly Cops 4 видях, че ще правят и продължение на Близнаци от 1988 с бат Арни и Дани де Вито... Сигурен съм, че и двата филма ще пожънат страхотен успех (insert sarcasm).

 

 


@mevomiting.... 

Link to comment
Share on other sites

Знам, че мястото му като жанр не е тук, но се вписва в тематиката :lol:

 

- Моля, ако обичате, да се обръщате към мен джендър-неутрално...
- Няма проблем... Слушай, бе, лaйно такова...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, plameni said:

Знам, че мястото му като жанр не е тук, но се вписва в тематиката :lol:

 

- Моля, ако обичате, да се обръщате към мен джендър-неутрално...
- Няма проблем... Слушай, бе, лaйно такова...

 

Пламене, и тебе ще те ритам - найш кво е през носа да изкараш спирт!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

От липса на по-добра тема, поствам тук, знам че вероятно ще заинтересувам много малко хора, но .. :))

Някой е свършил чудесна работа и Читанката си има докър версия : GitHub - basekat/chitanka-docker :)

 

Link to comment
Share on other sites

Един интересен факт за гръцкото море научих тия дни, който тотално ме спечели - водата е толкова солена, че дори тюфлек като мене не потъва и спокойно се разкарвам на 3-4 метра дълбочина отдолу, което по принцип е немислимо за мен... 
Днес плувах с лавраците, за които сутрин плащам по 11 евра килото и си мисля да изкарам въдиците... Толкова много живот има в това море, че одеве буквално събрах къмто 2 кила риба от поне 4 вида в краката си, ровейки пясъка... И с калкан плувах... Или поне някакъв дънен еквивалент 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, XMD said:

@RaptoR, как вървят работите с овцете? За 15 август ще ми трябва едно агне, ако имаш предпочитам от теб да купя.


О, аз съм далече още от тия схеми.... Евентаулно пролетта догодина. Аз сега тепърва почвам да въдя. Едно че женско няма да се пипне и второ - мъжките като се появят нейде януари ( да дава Бог здраве и берекет) ще станат чак през април и нататък. Иначе нямаш грижи. Но иска време и в моя случай няма да е малко. 

@XMD иначе ако искаш агнешко да си вземеш мога да ти кажа къде да си поръчаш в Първомай... В момента обаче нямам представа какво е положението. Аз преди да тръгна си купих едни ребърца за скарата, така че се намира, но за цяло си иска поръчка. Аз от тях 20 години купувам. Месото идва от Асеновград, така че може би ще ти е по-лесно и близо да видиш там. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Един интересен факт за гръцкото море научих тия дни, който тотално ме спечели - водата е толкова солена, че дори тюфлек като мене не потъва и спокойно се разкарвам на 3-4 метра дълбочина отдолу, което по принцип е немислимо за мен... 
Днес плувах с лавраците, за които сутрин плащам по 11 евра килото и си мисля да изкарам въдиците... Толкова много живот има в това море, че одеве буквално събрах къмто 2 кила риба от поне 4 вида в краката си, ровейки пясъка... И с калкан плувах... Или поне някакъв дънен еквивалент 

11 евро Килото, ама излиза по-малко. А тука в България под 30лв Лаврак няма ;) 

 

От рибния пазар сигурно е по-евтино ще излезне.

 Филе от Лаврак на скара с едно сосче с горчица, мед и лимон, направо спи града :) 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kotora said:

11 евро Килото, ама излиза по-малко. А тука в България под 30лв Лаврак няма ;) 

 

От рибния пазар сигурно е по-евтино ще излезне.

 Филе от Лаврак на скара с едно сосче с горчица, мед и лимон, направо спи града :) 


Е па ти откъде мислиш пазарувам? Всяка сутрин съм в рибния магазин. Днес бяха хванали някакво чудовище, от което взех един стек да го тествам - там са 30 евро килото. Ей тия са 20 дето ги опукаха вчера:


296352867_10226940849724811_110417886452

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Just now, vikktor said:

Къде е тоя рибен магазин?


Каква файда да ти обяснявам за рибния магазин в Никити? :smile1:
Да не си в селото случайно? Те са реално два, но единият е силно слаб и е повече месарски. А тоя е само за риба. Интересно че няма калмари и октоподи пресни. Явно всичко се изкупува от ресторантите... Или пък да взема да ида една сутрин в 5 га ставам да пикая... Към 11 всичко приключва. На идване спрях да погледна - беше следобед - в магазина имаше само и единствено лека миризма на риба, даже люспи нямаше :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:




@XMD иначе ако искаш агнешко да си вземеш мога да ти кажа къде да си поръчаш в Първомай...

Благодаря, по принцип имам човек, от който да взема, мерак ми е да пробвам съфолк :) 

Като имаш в наличност за продан, задължително пиши.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, XMD said:

Благодаря, по принцип имам човек, от който да взема, мерак ми е да пробвам съфолк :) 

Като имаш в наличност за продан, задължително пиши.


И аз не съм го опитвал, но там да знаеш цената е топ също... Продавачът ми каза агне мъжко под 1000 лева да не давам, понеже сме само двама в южна България с животни... Ще потърпим докато дойде време да го опитаме, защото към момента говорим само и единствено за дамазлък... :laughing1:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mIRCata said:

Кой е този?


Мой приятел, страхотен мъжкар, писател, работеше и за Биволъ и така се запознахме. Просто не съм на себе си. Оставя ТРИМА невръстни сина и прекрасна жена.... Погреба брат си, миналата година баща си.... А бе потресен съм просто.... И днес е годишнина от смъртта на майка ми.... 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, RaptoR said:


Е па ти откъде мислиш пазарувам? Всяка сутрин съм в рибния магазин.

Мисир, догодина като дойда пак живот и здраве, дай да се засечем някъде из Гърция. Аз си начесах "носталгията" по нашето Черноморие и вероятно ще ми държи влага в следващите десетина години сигурно. :lol:

 

8 hours ago, RaptoR said:


Мой приятел, страхотен мъжкар, писател, работеше и за Биволъ и така се запознахме. Просто не съм на себе си. Оставя ТРИМА невръстни сина и прекрасна жена.... Погреба брат си, миналата година баща си.... А бе потресен съм просто.... И днес е годишнина от смъртта на майка ми.... 

Да почиват в мир всички!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...