Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Видене, ако не седиш пред компа няма смисъл да наливаш пари. Аз чисто и просто налях, защото ми писна с тоя лаптоп 4 годишен да се мъча. Той беше на ръба. 

 

Сега просто ми е все тая, защото играя точно 2 игри. А от миналия четвъртък не съм си вкъщи и не съм играл нищо. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, kotora said:

Видене, ако не седиш пред компа няма смисъл да наливаш пари. Аз чисто и просто налях, защото ми писна с тоя лаптоп 4 годишен да се мъча. Той беше на ръба. 

 

Сега просто ми е все тая, защото играя точно 2 игри. А от миналия четвъртък не съм си вкъщи и не съм играл нищо. 


Абе не седя като преди отдавна... Даже и сега дремя на дивана с Бяла бреза и лаптоп хахахаха
Но това си е въпрос на принципи! Освен това имам хубав монитор, имам и игри, за които пари съм давАл и искам да ги видя по-така. Пък и му е време. Май пак минаха къмто 7 години от последната покупка... 

Link to comment
Share on other sites

Видене, или втора ръка карта му е майката, или от Германия - гледай този сайт.

Нашите търгаши все още продават скъпо, не препоръчвам да се купува от България, освен ако не може да я пишеш на фирмата и да дръпнеш ДДС-то.

 

Наскоро сглобих едно mini-ITX PC за хола - B660 дъно, Intel 12100,  16 гъби РАМ,  RX6600 (еквивалент на RTX2070), 550W захранване, 2TB HDD и 512SSD за 1100 лева (харда и ссд-то ми бяха останали от друга машина, та не съм давал пари за тях). Картата я взех втора ръка за 500 лева от olx с 30 месеца остатъчна гаранция. Сега е голяма далавера да минеш на Ryzen 5600 с евтино дъно B450 и ще си цар. Знам мнението ти за AMD, но ме послушай. Преди ме послуша и остана доволен :)

 

On the other hand - искам да похваля A1. Днес от Виваком бърникаха кабелите във входа и насраха нещо, звъннах на A1 и до 30 минути имаше човек на адреса, който оправи проблема за 1 минута. Направо не можах да повярвам.

 

miniPC.jpg

Link to comment
Share on other sites

И аз не бях фен на амд ама съм с 5600ка процесор. Няма ли да е по-далавера да изчака да излязат новите серии процесори?

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sothbiss said:

Которе, стига с тва чакане. Някои хора умряха, докато чакаха.


А аз съм силно рисков фактор :laughing1:
Ама що па да не... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kotora said:

И аз не бях фен на амд ама съм с 5600ка процесор. Няма ли да е по-далавера да изчака да излязат новите серии процесори?

 

За новата серия ще ти трябва пълен ъпгрейд, АМД сменят сокета. Даже и рамта ще трябва да сменяш, защото първите дъна, които ще излязат на пазара няма да поддържат DDR4.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Sothbiss said:

Которе, стига с тва чакане. Някои хора умряха, докато чакаха.

Или както са казали ората:срам п*тка не ебе, дъжд кола не мие. 

 

Да взима един 5600,32гб рам 2тб ссд и няква карта. И те така. 

Link to comment
Share on other sites

32 гъби рам е overkill, освен ако на компа не се работи с Photoshop и Premiere Pro. Ryzen 5600 + RTX3070 или RX6700XT и спи града.

Видене, ако има нещо, ЛС, имаш ми и телефонЯ, съветите ми за теб са безплатни :love

Link to comment
Share on other sites

Е, то и Брадли Купър само озвучава ракууна, ама си се води с голяма роля във филма.
Да не споменаваме Вин Дизел като Груут.
При комиксовите филми, дори озвучаването на основен герой си се счита за постижение, когато същият е изцяло компютърно или моушън генериран.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, evropata said:

Е, то и Брадли Купър само озвучава ракууна, ама си се води с голяма роля във филма.
Да не споменаваме Вин Дизел като Груут.
При комиксовите филми, дори озвучаването на основен герой си се счита за постижение, когато същият е изцяло компютърно или моушън генериран.


Няма лошо, никой нищо лошо не е казал, но идиотският хайп беше все едно главната роля ще играе. Ей така се подронва авторитет. С глупости. 

Link to comment
Share on other sites

On 7/25/2022 at 5:01 PM, kotora said:

Не знам дали сте гледали Sing и Sing 2 ама евалата за озвучването. А там даже актьорите пеят! 

 

И 1, и 2. Любимите филмчета на дъщеря ми. 

В частта "Music Department" тук Sing (2016) - Full Cast & Crew - IMDb има доста певци и певици. Може и да са актьори, но според мен са наети специано и само да пеят.

Странно чувство имам, че бях видял Justin Timberlake на финалните надписи като подбор на песните, но сега не го виждам в imdb.

Link to comment
Share on other sites

Квото и да си говорим, пичове, къща за полвин милион евро си е къща за половин милион евро... Но пък Ираклица си е Ираклица. Несравнима история откъм плажове... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kotora said:

Октоподи и калмари с узо на корем :) 

 

 

И в комплекса около мен няма нито латентни, нито импотентни педали! :laughing1:

Одеве обаче във фиш шопа малко се изнервИх, ама късмет... Един дядо от селото си поръчал 5, ама ПЕТ торби мисля гаврос, ама дребна риба си еВе капаците... И момчето сам и му я чисти... Сметай половин час поне висях, хлябът от фурната ми изстина, сладоледът се стопи... Ама късмет... Преборих се обаче за добра прясна риба и довечера на барбекюто ... Тук между другото по жега наподобява Пловдив :D

Link to comment
Share on other sites

Абее не знам колко е жега, ама в събота в Созопол се изпотих повече от във фитнеса :D Ризата ми залепна за гърба и нямаше съхнене. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kotora said:

Абее не знам колко е жега, ама в събота в Созопол се изпотих повече от във фитнеса :D Ризата ми залепна за гърба и нямаше съхнене. 


Намерихме турбо спот - Fava beach ама си иска ходене с кола. Тука е така от сабаля бря! 34-36... 

ЕДИТ - днес се плацикахме с огромен пасаж дребни рибоци, просто невероятно... А дънните и некви цихлиди те чакат да разбуташ дъното и ти идват в краката. Утре с подводната камера, кеповете, кофите хахахаха

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Значи да не те мислим, гледай да не изпуснеш новия телефон в морето :D 

 

Ей ся ми се прияде салата от фава с едно узо :) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kotora said:

Значи да не те мислим, гледай да не изпуснеш новия телефон в морето :D 

 

Ей ся ми се прияде салата от фава с едно узо :) 


тука обаче е ужас. Верно не съм идвал в пик сезон, ама на главната улица си е все едно софето в 5.30. И тва е баш га излизам сутрин на пазар и га се прибираме от плажа с тълпата

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...