Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

43 minutes ago, w00x said:


Не бе, аз говоря за големия. 5лв беше големия.

2 малки за 1.50 бяха като бях на 20 аз…

 

Горивото е 3.80 даже. Вече сме на цените в Белгия.

Ебах ги у тарикатите... Много беше хубаво да се арчат долари на 1.95 курса обаче хич не ми липсват шибаните кисели лелки по гишетата. На летището много за малко да си изпусна полета ако не ме бяха спрели.  3ма сме с паспорти и проверката става за 5 секунди обаче жена ми е със зелена карта, че и с документ удължаващ зелената карта щото ковид нали и държавната администрация спи... Та първите думи на леката бяха УЖАС. точно като Стоян Колев казах:МОЛЯ? В този момент жена ми разбра на къде тръгва всичко и ме спря(по същия повод не ходя и на родителски срещи, че педерастлъка много го тачат тука) . Цирка го бях направил за няма и 5 секунди. Ше им еба майката аз, заплата получава за това, не да ми вика Ужас - много работа било. После вика - не мога да те пусна, документа изтекъл. Викам аз, документа е валиден две години след изтичане на зелената карта 21 +2 =23 (expiration date) имаше на всичкото отгоре. Та така... Много бързо ми вдигат нервичките такива. Една друга пред

5то районно...вика ми писаха ми акта аз да влезна пред опашката. Като я дръпнах за ревера и 100 маймуни ме гледат сякаш са видели шибания Мойсей да разделя морето. Докато пиша и пак побеснях. Такива измети на кура отгоре и да не вървят пеша. 

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Antares said:

Причината е, че пият кръв, а не спирт :lol:


Нито никотин. То тва е ясно, ми мине ли Девин паля за Варна. 

-----------------------

 

Стефче бе, чедо, ти дето да се поуспокоиш хептен си подивел бе, мили мой. То ся ягодка губят, ма недей така, пази се малко, млад си още... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

И мен много ме дразнят ся какви лелки, ама съм по-сдържам и търпя. Ама преди месец една лелка тъпче някъв бомбон в ръцете на дъщеря ми. Викам не, тя не яде бомбони. Оная тъпче пак в ръката й бомбон викам мръсни са й ръцете, в поликлиниката сме тя е обарала всички бацили. Лелката продължава да бута бомбона и вече не издържах и й креснах да ходи да си гледа работата и като съм казал не, означава не. 
вчера бяхме на цирк. Всички тъпчат пуканки с тия гадни ръце и ме гледат като извънземно като кажа да не си взема като й дават пуканки, защото ръцете са й мръсни. А е тия хора на цирк ли са отишли или да ядат. Не могат ли да издържат 2 часа без да тъпчат в устата си? И по площадките е така. Трябва ли постоянно да се тъпче нещо в тия усти?

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, RaptoR said:


Нито никотин. То тва е ясно, ми мине ли Девин паля за Варна. 

-----------------------

 

Стефче бе, чедо, ти дето да се поуспокоиш хептен си подивел бе, мили мой. То ся ягодка губят, ма недей така, пази се малко, млад си още... 

Ангел ме апострофира за поколенията и оправията. Коригирам се - НИКОГА няма да се оправи тая нашата страна. Кервана си върви в същата посока както е след 89та, а кучетата си лаят. 

 

 

 

В тоя ред на мисли. Започвам партия. Искам 10 процента от всичко за мен за 1 мандат. После няма да чуете за мен хаха

 

Ферари са ми един от проблемите като миграцията на маларийния кОмар... Ич ми не е 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DON_CHEFO said:

Ангел ме апострофира за поколенията и оправията. Коригирам се - НИКОГА няма да се оправи тая нашата страна. Кервана си върви в същата посока както е след 89та, а кучетата си лаят. 

 

 

 

В тоя ред на мисли. Започвам партия. Искам 10 процента от всичко за мен за 1 мандат. После няма да чуете за мен хаха

 

Ферари са ми един от проблемите като миграцията на маларийния кОмар... Ич ми не е 


Недей да лъжеш, че ич ти не е и давай с партията ХАХАХА

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:


Недей да лъжеш, че ич ти не е и давай с партията ХАХАХА

Простотиите дето направиха и реално ПОДАРИХА двете титли - ме дразнят, но не ми пука. Заплата ми не идва от джестионе спортива - да се оправят (много по-умни от мен хора са там, ще го измислят). 

 

А за партията - сериозна е хавата. Поне ще знаете с точност, че 10 процента са окрадени. После ще ме търсите ама кайисиите на някой плаж хаха

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DON_CHEFO said:

А за партията - сериозна е хавата. Поне ще знаете с точност, че 10 процента са окрадени. После ще ме търсите ама кайисиите на някой плаж хаха


Бе направо ж'доем ги изплакна бе йххахахахахахахахах

Link to comment
Share on other sites

Още малко за цените - това е от днес, $8 за малка пластмасова чашка с бира, която да пиеш в кварталния парк, утолявайки жаждата в жегата. :lol:

parkroyal.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, kotora said:

Еми за тва догодина Форумна сбирка до Кавала в някое село ;) 

 

Там бирата е по-евтина :D 

 

 

То в Кавала е грехота да се пие бира :-) Хората са измислили узо за тая цел.А какви гироси знам там за смешни пари.. направоо...

Link to comment
Share on other sites

Кой ти яде гироси като октопода е 10-12 евро, а гръцка салата за 2ма е 6-7 евро :D 

 

едит: Седнахме в един ресторант където имаше телшки ребра, ебаси кефа :) 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Аз бих забил гироса, вместо ребрата.

Ся ще ходя в Бургас за седмица, там също са яки гиросите - със салата мелиджано (патладжан с майонеза).

Link to comment
Share on other sites

Тихо, че тая сабахлян като ми каза мадамата 118 еврО и малко хлъцнах,,, Между другото вярвате или не, в Първомай тирото повече ми харесва от това, което ми дадоха в гръцкия магазин ...

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, kotora said:

Кой ти яде гироси като октопода е 10-12 евро, а гръцка салата за 2ма е 6-7 евро :D 

 

едит: Седнахме в един ресторант където имаше телшки ребра, ебаси кефа :) 

Аз знам октоподи и по пет-шест евро порцията ама това е една друга тема...гироса си е гирос :-)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, HEMO said:

Аз знам октоподи и по пет-шест евро порцията ама това е една друга тема...гироса си е гирос :-)

 Гиросът и после три часа сън... Къде ги тия цифри, че нещо ги не виждам. За пресен октопод днес платих къмто 25 еврО на кило, дори не погледнах ква графа е в сметката, но си върви с топ фреш рибите - над 20 еврО килото. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, vinyl_master said:

Бате Видене, кат чета как си угаждаш с тия евраци, май изяде вече 3-4 тона пелети :D


Не гледам, батьовата, щото съм на гости и естествознание угаждам на децата. Пелети неть и не будеть като у вица за месото, да видим как ще се спасим. Щот няма да е с препродадена руска газ. 
Чай, че буквално преди минутки щях да центрирам един руски ентусиаст на басейна, който от една страна правилно ми направи забележка, че си нося бирата пред децата, от друга - къв е тоя бастун да се обажда.. Ма нали все мирно я карам, сговорихме се... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Е ти пак колко кила купуваш, всеки ден по 2 кила октопод и 2 кила риба ? 

 

абе един тон пелети е станал 910лв, а миналата година беше 360...

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Ти си си намерил? Взимай докато има, че обикновено сега яко скатават и чакат още вдигане на цените, че да ги изкарат.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, kotora said:

Е ти пак колко кила купуваш, всеки ден по 2 кила октопод и 2 кила риба ? 

 

абе един тон пелети е станал 910лв, а миналата година беше 360...


Hello , nurse.... На нас ни трябват още 30 тона поне.,. Колко плъхове ще викнем не ми се мисли...  И между другото ги взимаме на 360 доставени от Бисер Олива

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Mockingbird said:

Слънчогледови?! То за това гориш 30 тона и повече….

Аз пък ги взех на 700 лева, ама от приятел - дребен производител.


Слънчогледови, да. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...