Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

3 hours ago, Godfather said:

Мисир, догодина като дойда пак живот и здраве, дай да се засечем някъде из Гърция. 


Нямаш грижи, мили мой, даже ще се постараем да уредим най-изгодни оферти. Теб те знам, че всичко можеш си позволи, ама да ти кажа на мен лично пътя до халкидикатата ми идва доста в повече. Предпочитам си Ираклица. 
 

2 hours ago, HEMO said:

Светъл да е пътя му,голям пич беше...:(


Уникален сладур ... Толкова сме лафили, спорили, толкова сме пили докато го правим... Така и не успяхме да осъществим някои свои планове като например да се воврем заедно в студения вир в любимата му Говежда и да пием ледена ракия там... Сега ще пийнем пак, когато и мен ме настигне някоя емболия... 

=====================================================

Знаете ме колко си обичам Стефчо... Един от великите му лафове наскоро бе "работата е чума"... И си мисля как някои се убиват просто за да преживяват и как вчерашни пикльовци си купуват къщи по половин милион еврО, ей така от крипто схеми... Вчера пристигна съседчето на къщата, в която сме, един набор след брат ми във випуска. С Туарег за къмто 200 бона. Тъкмо купил трета къща в Никити, но в друг комплекс... И ние си мислиме, че праиме нещо... Те го нашия комплекс, тука вече има къща близнак хлапето... 

298077617_10226949252814883_909914049424

297987799_10226949252934886_318161650171

298005252_10226949254414923_452295914432

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

офффффф :laughing1:

ЕДИТ: Преди малко си лафим и разбирам, че къщата, в която съм, се дава за 550 ЕВРО на вечер и е фул букната за сезона.... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Ако някой си е планувал почивка в прехваленият  Мирамар - Обзор да се отказва. 40 ухапвания от дървеници и сега се притесняваме, че ще си ги донесем вкъщи. Мисля още понеделник превантивно пръскане... какъв е шанса реално... не сме си вкарвали куфарите вкъщи в апартамента... пране на 50градуса и сушилня на дрехите

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, sasshko said:

Ако някой си е планувал почивка в прехваленият  Мирамар - Обзор да се отказва. 40 ухапвания от дървеници и сега се притесняваме, че ще си ги донесем вкъщи. Мисля още понеделник превантивно пръскане... какъв е шанса реално... не сме си вкарвали куфарите вкъщи в апартамента... пране на 50градуса и сушилня на дрехите

Пръскай с акън демор, килтокс. Ако има още с ддт ама там е опасно. Шснса да си ги докаръл е от 0 до 100.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, RaptoR said:

офффффф :laughing1:

ЕДИТ: Преди малко си лафим и разбирам, че къщата, в която съм, се дава за 550 ЕВРО на вечер и е фул букната за сезона.... 

Нормално. Хората избиха рибата с airbnb-та. 

 

Бачо Ангел пак го е охапало нЕкво куче. Нали и аз гледах преди седмица в Пловдив. Смирненски на акт 14 зидария - 225 хиляди евро. Още една Стоянка сигурно ще иде сигурно на акт16. Белащица - завършена до мебели 250 хиляди евро. Ама няма море там, да ге 

 

От кога дюнерите са 5 кинта, ве, баси. Ядеш и ревеш. Аз ги помня на 2 за 1.5 лева 

Link to comment
Share on other sites

Дюнерите са 5лв от поне 6-7 години. Големите. Само където вече и 5 не са, а май са към 7, което е от няколко месеца. Откакто стана модерно всеки да качва цените, без значение дали има нужда или не. Като започнат да затварят дюнерджийниците една по една, ще станат пак по 5.

Link to comment
Share on other sites

Те да бяха дюнери ка дюнери а то картофници с 3 резена пиле. И ония само блъска по тавата с щипката уж че слага нещо. 

Edited by mordeath
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DON_CHEFO said:

От кога дюнерите са 5 кинта, ве, баси. Ядеш и ревеш. Аз ги помня на 2 за 1.5 лева 

Е хубаво де, колко са при вас дюнерите, щото при нас станаха 20 лева български (обърнато по курса за деня). Та така както гледам, в България имат бая да наваксват с цените все още. :lol:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Godfather said:

Е хубаво де, колко са при вас дюнерите, щото при нас станаха 20 лева български (обърнато по курса за деня). Та така както гледам, в България имат бая да наваксват с цените все още. :lol:


Предвид, че работят основно с газ и 7 лева ще подминат. НО - това ни е възможно най-малкият проблем...
Стефче, ти като че ли за тия седем години не си припарвал до информация бе, батьовата... Навремето арабинът продаваше най-евтино, предполагам и днес е така... Бая време не съм взимал дюнер, но Джани, който отдавна се изнесе и остави бизнеса, за пет и пеесе ми даваше голямата катма с пекано яйце на плоча в нея. Тва нещо като изям ако мога да го изям наведнъж изобщо, после три часа поне лежа кат малачка в топла кал... За лед по два и прочее ги даваше арабинът, там вечно не е ясно кво точно ясеш... :laughing1:

Момчиле, коги някой докара пет -седем пъти повече пари на българите, можеи да си позволят дюнер на двайска... НАли при вас уж беше евтино бре?!?!? 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:

Момчиле, коги някой докара пет -седем пъти повече пари на българите, можеи да си позволят дюнер на двайска... НАли при вас уж беше евтино бре?!?!?

Теб пък кой те излъга, че при нас е евтино? С изключение на тока, газа и електрониката (и донякъде бензина), всичко друго е цени в небесата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, sasshko said:

Ако някой си е планувал почивка в прехваленият  Мирамар - Обзор да се отказва. 40 ухапвания от дървеници и сега се притесняваме, че ще си ги донесем вкъщи. Мисля още понеделник превантивно пръскане... какъв е шанса реално... не сме си вкарвали куфарите вкъщи в апартамента... пране на 50градуса и сушилня на дрехите


Ти си уцелил кьоравото... От личен опит от казармата ти споделям - отърването е изключително трудно. Поне 5 пъти сме изтръшквали спалните барабар с дюшеците и сме залагали димки - нъц. 
Най-безобидният препарат за масовка ти идва Айкън. За персонална употреба Аутан, но нищо не е гарантирано, ей го тук в Гърция комарите ни попиляват и не им пука... Малки, дребни, нахални самоубийци... 
И още нещо - дървениците си избират жертвите, не са на случаен принцип. Например мен една не ме захапа 6 месеца, а имаше хлапаци съм ги вкарвал в стаца целите на фъшкули за една вечер. Не знам точно и ме мързи сега да си припомням миризмата ли, кръвта ли ги определяше тия техни препочитания, но едни страдаха страшно, други грам. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Godfather said:

Теб пък кой те излъга, че при нас е евтино? С изключение на тока, газа и електрониката (и донякъде бензина), всичко друго е цени в небесата. :lol:


Начи си мошеник и измамник и само ни фърляш партенки тука  за евтини видеокарти и прочее :laughing1::laughing1::laughing1:
Майтапът настрана, брат, ама и там ще цъфнат и вържат скоро - имотите показват как бомбата тиктака. 

А гърците в нИделя се попиляват да ги млатят тия камбани... Умеят го добре обаче. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RaptoR said:


Начи си мошеник и измамник и само ни фърляш партенки тука  за евтини видеокарти и прочее :laughing1::laughing1::laughing1:
Майтапът настрана, брат, ама и там ще цъфнат и вържат скоро - имотите показват как бомбата тиктака. 

А гърците в нИделя се попиляват да ги млатят тия камбани... Умеят го добре обаче. 

Видеокартите каква връзка имат с имотите, Мисире? Винаги съм обяснявал и показвал, че тук цените на имотите са в една друга, недостижима до абсурдност реалност. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Godfather said:

Видеокартите каква връзка имат с имотите, Мисире? Винаги съм обяснявал и показвал, че тук цените на имотите са в една друга, недостижима до абсурдност реалност. :lol:


Знам бе, ти па се сещай коги се гъбаркам... На мен ми е странен този контраст между другото... 

И кви са тия румънски хлапета всяка сабаля около 8 са в басейна и след около час излизат... Днес сефте ме притесниха, ма аз "спя" на дивана в двора :rofl:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Предвид, че работят основно с газ и 7 лева ще подминат.

Правиш ли разлика между пропан-бутан и метан?

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, netrootbg said:

Правиш ли разлика между пропан-бутан и метан?


Не бе, ти луд ли си - едното е вид кафе, другото какао. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Тъкмо стана въпрос за цените на видеокартите и гледам - EVGA FTW3 3090 Ti за смешните $1400, почти колкото вървят повечето от другите 3090. Направо ме изкушават с тия цени. Единственото, което ме спира е, че с тази печка ще трябва да си ъпгрейдна и захранването на поне 1000 вата, че с 850 няма да стане съвсем работата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Godfather said:

Тъкмо стана въпрос за цените на видеокартите и гледам - EVGA FTW3 3090 Ti за смешните $1400, почти колкото вървят повечето от другите 3090. Направо ме изкушават с тия цени. Единственото, което ме спира е, че с тази печка ще трябва да си ъпгрейдна и захранването на поне 1000 вата, че с 850 няма да стане съвсем работата. :lol:


Вместо да се офлянкваш, донеси колкото може да натъпчеш в чантата насам, мое да изкараме като за Гърция :rofl:

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Godfather said:

Е хубаво де, колко са при вас дюнерите, щото при нас станаха 20 лева български (обърнато по курса за деня). Та така както гледам, в България имат бая да наваксват с цените все още. :lol:

Нямаме дюнери. Обиколил съм от Индиана до Уискансин и на запад до Рокфорд (60 мили) като карах убър особено.... Няма такива. Има капанчета дето пише медитерениън или мидъл ийстърн ама... Не е същото. 

В Механата правят "овчарска салата" завита в катма за 11 долара май беше.... (огромна порция). 

 

Натегам на буритота с Модело (кат няма риба и рака е риба) 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Godfather said:

Тъкмо стана въпрос за цените на видеокартите и гледам - EVGA FTW3 3090 Ti за смешните $1400, почти колкото вървят повечето от другите 3090. Направо ме изкушават с тия цени. Единственото, което ме спира е, че с тази печка ще трябва да си ъпгрейдна и захранването на поне 1000 вата, че с 850 няма да стане съвсем работата. :lol:

Тая карта трябва да изкара Лара Крофт от екрана за да ми масажира торбите... 1400 долара. Никоя джажа в компа не струва толкова пари. Ай сиктир...ама скоро копането преключва

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, RaptoR said:


Предвид, че работят основно с газ и 7 лева ще подминат. НО - това ни е възможно най-малкият проблем...
Стефче, ти като че ли за тия седем години не си припарвал до информация бе, батьовата... Навремето арабинът продаваше най-евтино, предполагам и днес е така... Бая време не съм взимал дюнер, но Джани, който отдавна се изнесе и остави бизнеса, за пет и пеесе ми даваше голямата катма с пекано яйце на плоча в нея. Тва нещо като изям ако мога да го изям наведнъж изобщо, после три часа поне лежа кат малачка в топла кал... За лед по два и прочее ги даваше арабинът, там вечно не е ясно кво точно ясеш... :laughing1:

Момчиле, коги някой докара пет -седем пъти повече пари на българите, можеи да си позволят дюнер на двайска... НАли при вас уж беше евтино бре?!?!? 

 

Почти до никаква информация. Абсолютния минимум - квото ми излезе на фб стената. Бачкам прекалено много часове, че и с това да се занимавам. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, w00x said:

Дюнерите са 5лв от поне 6-7 години. Големите. Само където вече и 5 не са, а май са към 7, което е от няколко месеца. Откакто стана модерно всеки да качва цените, без значение дали има нужда или не. Като започнат да затварят дюнерджийниците една по една, ще станат пак по 5.

5 лева средния. Малкия 4... 7 години не се бях прибирал. Последния ми спомен беше два малки за лев и педеса.... Може па да не помня добре. Горивото още ли седи на 3.5... При мен падна с долар. Нищо, че на тая цена на петрола трябва да падне от още 2 пъти от сегашната си цена. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DON_CHEFO said:

5 лева средния. Малкия 4... 7 години не се бях прибирал. Последния ми спомен беше два малки за лев и педеса.... Може па да не помня добре. Горивото още ли седи на 3.5... При мен падна с долар. Нищо, че на тая цена на петрола трябва да падне от още 2 пъти от сегашната си цена. 


Не бе, аз говоря за големия. 5лв беше големия.

2 малки за 1.50 бяха като бях на 20 аз…

 

Горивото е 3.80 даже. Вече сме на цените в Белгия.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, RaptoR said:

И още нещо - дървениците си избират жертвите, не са на случаен принцип. Например мен една не ме захапа 6 месеца

Причината е, че пият кръв, а не спирт :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...