Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Защо да го правя? Имам да ти доказвам нещо ли?

Форумът отдавна не е място, на което усещам приятелско отношение, че да си споделям ежедневието и неволите.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, w00x said:

Ами, премахни пиковете и спадовете, и си искай повишението. :) 

Ами като си сам QA е нормално да има такива неща. Рано или късно избива бушона. 

Как да се случи това като са ме демотивирали ? 

Мога да си намеря работа за 1000лв отгоре, та не мисля изобщо да се занимавам с тях. 

 

Щом са решили да ме оценят по този начин, аз нямам друг избор освен да си тръгна :) 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, vinyl_master said:

Сина ми сега ще направи 6 години, аз го гледах до 2-3 годишна възраст, защото работих от нас.

Извинявай за въпроса, но каква ти е професията?

С моята (копченатискач) беше прекалено много прекъсвания дори само да му измия гъза 3 или 4 пъти в деня...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kotora said:

Ами като си сам QA е нормално да има такива неща. Рано или късно избива бушона. 

Как да се случи това като са ме демотивирали ? 

Мога да си намеря работа за 1000лв отгоре, та не мисля изобщо да се занимавам с тях. 

 

Щом са решили да ме оценят по този начин, аз нямам друг избор освен да си тръгна :) 

 

Да, това също е така. Ти скоро почна, а вече си демотивиран. :D Те не могат през 2 месеца да ти вдигат заплатата все пак. В един момент се стига някакъв праг.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, kotora said:

Февруари миналата година. 

Ауу.... Ти да видиш!

Тва копченатискачите сте ебахти и лиглите!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, earache said:

Извинявай за въпроса, но каква ти е професията?

С моята (копченатискач) беше прекалено много прекъсвания дори само да му измия гъза 3 или 4 пъти в деня...

Е, и аз съм копченатискач :) Тогава натисках много SEO оптимизацията и уеб девелпмента, сега по-малко. Но като цяло, никой не ме е следил през деня, вършех си работата след 22:00, за голям плюс, аз проблем с децата не съм имал през нощта, и с двете, лягат си и не се будят през нощта..в тоя ред на мисли, колкото и да не е здравословно лягам си към 1-2 през нощта и ставам в 6:30 до ден днешен. Сега пак бачкам на компютър и рядко по обекти в сферата на HVAC автоматизацията и Електро КИП и автоматиката (това го бачках в Пловдив 10+ години) сега пак.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, gado said:

Ауу.... Ти да видиш!

Тва копченатискачите сте ебахти и лиглите!

ти па щото не са плюнчиш с некви бири сяка вечер, ай моля ти са :D 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kotora said:

Февруари миналата година. 

 

Доста е, прав си. Аз съм се заблудил значи. Мислех, че е някъде Август, Септември.

Link to comment
Share on other sites

Да не дава Господ да ви се случи истинска работа да вършите, че тогава ще питате де са пИкали хората, че да ближете за сол....

Калпава работа! Кльощави пръстчета и нежни китки. Ма аре-бегай!

Една година на новата работа било много време за не повишаване на заплатата....

Тоя свят наистина върви към не на добре. И колкото по-бързо се свърши, толкова по-добре....

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, gado said:

Една година на новата работа било много време за не повишаване на заплатата....

 

При положение, че договорите са масово записани с първоначален изпитателен срок и повишаване след минаване на 6 месеца, как мислиш? 14 месеца дали са пресрочване на 6 месечния срок? Или в твоята сфера времето тече различно?

Link to comment
Share on other sites

Галине, ти ме изкара, че съм расъл със сребърна лъжичка в устата :D

 

Нали знаеш приказката на Мечо Пух, колкото повече Толкова повече :) 

 

Истината е, че навсякъде са едни и същи лайна под една или друга форма. Ама за повече пари поне можеш да ги преглътнеш по-лесно :) 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, vinyl_master said:

за голям плюс, аз проблем с децата не съм имал през нощта, и с двете, лягат си и не се будят през нощта..в тоя ред на мисли, колкото и да не е здравословно лягам си към 1-2 през нощта и ставам в 6:30 до ден днешен.

Хмм, май тука някъде е ситния текст.

Обаче, копченатискач, спящ по ~5ч на денонощие, с безпроблемни откъм съня деца... ако вече не си милионер, нещо скатаваш, да знаеш! :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ба, сега копченатискачеството идва като допълнителен инком от предишни работодатели, търсят ме 1-2 пъти месечно. Иначе както казах, сега съм в друга сфера. Не съм милионер, може и още, но няма да се оплакваме :).

В този ред на милси за вдигане на заплатите,  аз от 3 години горе долу бачкам при сегеашният ми работодател, заплатата ми е била вдигана 4 пъти, като и четирите пъти не е било инициирано от мен. Доволен съм и те са доволни :)

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, vikktor said:

т'ва сериозно ли е

Max total size: 28.53 kB

една снимка 480х640 е 50кб

 

Влезни си в профила My attachments, явно си си напълнил лимита. Изчисти.

Link to comment
Share on other sites

За съжеляне няма бърз вариант: Отиваш в самата тема и редактираш поста си, там ти дава да затриеш атачмънтите.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...