Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

4 hours ago, RaptoR said:


Е па мноо ясно!!! Ти па ако влезеш в на селска кръчма "кухнята" да видиш кво стаа!!!! ХАХАХАХ
Ей така се калява организма, лигльовци лигави! 
Пеше, я кажи батьовата, някой да се е оплакал от смъртоносно заболяване от бай ти Цен? ХА! 

Чичка!

Митридатизация му се вика на това, дето да ядеш от кенефа и по някое време да спре да ти има нещо  ;)

Колкото до При Пламен, ти не си влизал в кухнята за разлика от мен. И нали..., да не споменавам какво общо съм имал с техниката там, та бая ми се е наложило да повлизам. Шъ ти кажа само, че бърлогата на моя любимец, кулинарният гуру, самият ГоспоТ БоК на черпака и гръмовержец на вилиците, по-сведущ от Уикипедия, по-начетен от библиотеката на Ватикан, самото начяло и край на всичко в кухната. Негово височество..., не, не... НЕГОВО ВЕЛИЧЕСТВО Шеф Петров... е далеч по-мърлява... Е..., на шефчето пък залата му е лачена, пък Пламен няма такава. Пък тези работи ти не ги виждаш и ти е простено, че си прост юзър, дет гледа просто да му е натъпкано червото. Мога и за един друг от т.н. Щеф-с да ти кажа, щот още не ми е избледняла от ума картината. Дет в шоу кукинга му се щурат едни спретнати момци, от горе до долу облечени в снежно бяло. Петънце няма по тях дори! Всичко свети, лъска. Мигат едни лампички и тъч скрийнове по техниката. Приказка направо!

Зад следващата врата обаче, десет потни циганки кормят риби, а двама мангали режат месо. Кървища и рибени карантии в изобилие. Рояци зелени мухи наоколо. По пода мъзгоч и тук таме..., бели червейчета, прихванали върху парчетиите останали от миналата седмица... Смрад до небесата (добре, че е морският бриз да я отвява през отворените прозорци, през, които нахлуват и мухите впрочем).

А Бай ти Галин си бачка в тези условия и дори се отитва да бъде учтив през това време.

И за още от т.н. Шеф-с мога да говоря и все гадни работи. Та не виждам ти от кое си отверстие я изрови тази стерилност.

И тъй като не веднъж тук съм бил обвиняван в пристрасност по темата. Както и, че съм рекламирал някакви аверчета, млъквам. Хапвайте си където ви е най-Ок. Пък аз ще го правя същото, но там, където си знам, че наистина е Ок. Пък и детето ме вече е достатъчно голямо, че да ме направи дядо, стига да реши. Та детските кътове изобщо не са ми приоритет.

 

П.п. Мен ме е страх да ходя в Гърция с теб. Щото имам тежкото подозрение, че от работно пътуване, това ще се превърне в дивашко напиване и после ще имам поне два дни Блекаут. Ама ако обещаeш да не си такъв пъпеш...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

17 hours ago, RaptoR said:


Е па мноо ясно!!! Ти па ако влезеш в на селска кръчма "кухнята" да видиш кво стаа!!!! ХАХАХАХ
Ей така се калява организма, лигльовци лигави! 
Пеше, я кажи батьовата, някой да се е оплакал от смъртоносно заболяване от бай ти Цен? ХА! 

Оплакваха се дебелите жени, преминаващи покрай ресторантчето, щото ония им подсвиркаше. Мотото в живота му беше "много дебело - много меко". Същия тоя беше родил лафа "ти черпи нея кафе, ти черпи нея кино, тя черпи тебе п♛тка"...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

Оплакваха се дебелите жени, преминаващи покрай ресторантчето, щото ония им подсвиркаше. Мотото в живота му беше "много дебело - много меко". Същия тоя беше родил лафа "ти черпи нея кафе, ти черпи нея кино, тя черпи тебе п♛тка"...


:lol: Чука ли частно?
В мирно време при нас минах и без двама-трима от военните експерти от оная тема.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, gado said:

П.п. Мен ме е страх да ходя в Гърция с теб. Щото имам тежкото подозрение, че от работно пътуване, това ще се превърне в дивашко напиване и после ще имам поне два дни Блекаут. Ама ако обещаeш да не си такъв пъпеш...


Ходенето ни знаеш добре, че  е по работа, а ние никога не сме пренебрегнали работата заради удоволствията. ТОЧКА. мили мой, учтиви ,лосе

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Godfather said:

Видене, гледам щерките растат бързо, което ще рече, че ние одъртяваме със същата скорост. :lol:

 

 Изобщо не почвай тая тема, мили мой - шес шота 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Godfather said:

Видене, гледам щерките растат бързо, което ще рече, че ние одъртяваме със същата скорост. :lol:

Че ти не си ли вече готов, във всеки един момент да ти рекат - Честито, Дядо!?

 

П.п. А на Виден му е лесно. Все още и в морето му е до колене....

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Godfather said:

Видене, гледам щерките растат бързо, което ще рече, че ние одъртяваме със същата скорост. :lol:


Физическият растеж е налице, да не почвам обаче с другия, дет преварва и нЕкои форумни повярвали си лаладжии.
Ей го на - Галин добре знае за кво говоря. Ама много добре знае

Link to comment
Share on other sites

Знам, знам...

146473363_3882203635171534_1306926625650972934_n.jpg

Една много по-красива и умна версия на мен самият. Поне съм сигурен, че не я е правил комшията... :lol:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, gado said:

Знам, знам...

146473363_3882203635171534_1306926625650972934_n.jpg

Една много по-красива и умна версия на мен самият. Поне съм сигурен, че не я е правил комшията... :lol:


Какво детенце беше на масата преди съответни години. И прекрасна беше тогава, прекрасна е и сега... Не е по-добра версия на теб - тя е КОПИЕ на теб и мамичката му - затова живеем

А ние требе да видим как ще закараме колекторите в Ираклица

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gado said:

Петко да им бере гайлето.Аз съм обикновен чук и кова пирони.


Отиваме или не отиваме - Петко ми е като братче вече. В смисъл аз ще отида - ти 'ж дойш ли 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, gado said:

Че ти не си ли вече готов, във всеки един момент да ти рекат - Честито, Дядо!?

То аз съм си готов бе, ама да не зависи от мен. Моя се наздландисва нещо а като му кажа, че на неговата възраст аз станах баща навремето, той ме бъзика. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  

16 hours ago, RaptoR said:

Трудно мож' ма върза. Хайде, пределно ясно е, че Уил е attention whore, но Крис Рок откъде накъде би участвал в такъв панаир и защо? Доколкото го познавам никога няма да направи такава цигания. 
Освен това вчера се говореше, че се коментира дори отнемане на оскара на Смит.  


Че тоя бездарник с какво е заслужил оскар? Тоя е по-еднотипен и от Асен Блатечки...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Antares said:

  Че тоя бездарник с какво е заслужил оскар? Тоя е по-еднотипен и от Асен Блатечки...


За най-добър актьор... Мани мани...  

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:


За най-добър актьор... Мани мани...  

Сигурно одъртявам, ама за мен холивуд е най-голямата бозаджийница в света в момента. Само римейки и филми, с главния герой специалните ефекти. Та нищо чудно, че и черния Блатечки е взел оскар. Сигурно и нашия Блатечки ако пробие там - и той ше докопа оскар...

Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2022 at 9:22 AM, Antares said:

Сигурно одъртявам, ама за мен холивуд е най-голямата бозаджийница в света в момента. Само римейки и филми, с главния герой специалните ефекти. Та нищо чудно, че и черния Блатечки е взел оскар. Сигурно и нашия Блатечки ако пробие там - и той ше докопа оскар...

 

Не одъртяваш. помъдряваш. И е точно така - тотал щета либерастка е цялата индустрия.

 

On 4/2/2022 at 12:11 PM, Ferante said:


Антарес, това да не си ти!?


А СЯ!!! Може и той да е - 2003г. големия сняг... 
 

6 hours ago, Antares said:

Не мога да отговоря на въпроса ти :)


:effemine2:

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, RaptoR said:


Много различни! Не каза как се прибра бе, брат! Ние продължихме джумбишите, но снощи заваля и се прибирам и аз току що с две чанти риба и скариди. 

Прибрах се кат пич.

Нашите мискини ми тарашиха колата и малко се позаядоха за вадънлъка.

Та в тоя ред на мисли, добре, че не тръгнах и аз с чашка в ръка за някоя лампичка, иначе хавата можеше да стане малко като за Кака Софче...

 

Тъкмо се чудех дали си се прибрал, че да ти говоря от кое по колко. Ама Петко ще трябва да си вземе нещо за кръвно, сърце и кърчан.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, gado said:

Прибрах се кат пич.

Нашите мискини ми тарашиха колата и малко се позаядоха за вадънлъка.

Та в тоя ред на мисли, добре, че не тръгнах и аз с чашка в ръка за някоя лампичка, иначе хавата можеше да стане малко като за Кака Софче...

 

Тъкмо се чудех дали си се прибрал, че да ти говоря от кое по колко. Ама Петко ще трябва да си вземе нещо за кръвно, сърце и кърчан.


Петко ся раздига местните да ги проверява, тва мани, ами се е прибрал днес по спешност, че Карина направила пневмония... Не знам как стана тая работа, днес мен се опитва да ме хване за гърлото... Работата е мазало... 

Link to comment
Share on other sites

Има някакъв... , не знам как да го нарека, в момента.

От 1 седмица кашлям от гърдите аз. Майка ми започна с възпалено гърло и също кашля. Лекуваме се, но бавно.

Бързият тест за Ковид/Грип беше отрицателен. До мозъка си бръкнах като взимах пробата, така че трябва да е окей. :D 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mockingbird said:

Споко, грип си е сега... От една-две седмици много народ се е натръшкал.... Но трябва да се внимава, че таз пролет е с бронхит, пневмония и т.н.


Целият град е компот от поне 15 дена. Моята малката я повтори. Отвратителен вирус е. Разбира се нищо общо с ковид, а с ненормалното време предимно. Сега с падането на маските ще е цъфтеж. Масово са болни децата, а те го разнасят на възрастните - стандартна процедура.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...