Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 12.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

21 minutes ago, mIRCata said:

секции о1 и о2

Друг е въпроса ако си още от старите и там това го няма. Но пък винаги може да си извадиш нов малък талон за колата с всички данни. Хем в Гърция няма да има риск да ти конфискуват колата или да те глобят. Не помня какво точно правеха ако те хванеха със стария малък талон.

 

Колко е нов новият малък талон?

Link to comment
Share on other sites

 

5 minutes ago, w00x said:

Колко е нов новият малък талон?

От 2015. След като ги пуснаха минах през КАТ и си смених на тогавашната кола, че тя беше със стария.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, RaptoR said:

 

3.5 тона тегло на КОМПОЗИЦИЯТА, мисир с мисира ти вселенски! Какви ремаркета 3.5 тона те преследват?!?!?! Всичко четеш ей така през просото ако изобщо четеш, а ние се хабим да пишем...

Мисир извънземен, ти си тоя, който не чете какво съм написал по-горе, когато при мен беше 1 след полунощ. :lol:

 

3 hours ago, kotora said:

Значи реално за да теглиш 2400 ти трябва друга категория :D

 

За категория не знам, ама че ще ти трябва и друга кола съм сигурен. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Честит рожден ден :) Жив и Здрав. По-малко нерви и само хубави моменти. 

 

Какво стана с племенника, добре е вече нали ? 

 

 

Edit: Така и така зафанахме темата за тегленето, като имам основата за теглича, от къде мога да си взема другата част, тази която е за закачането ? Мисля, че квадратното сечение на основите е стандартно. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден Ден и от мен Видене :) Жив и здрав и много много щастлив :) Как върви проекта на покрива? Пораснаха ли храсталаците, за да Ви скрият от хората :)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stasio said:

Честит Рожден Ден и от мен Видене :) Жив и здрав и много много щастлив :) Как върви проекта на покрива? Пораснаха ли храсталаците, за да Ви скрият от хората :)


Дърпат рЕзко, Стаси, поливната система си е поливна система. Но жегата взе някои жертви. Горе в басейна водата така се нажежава юли и август, че за да влезнат децата се налага да наливаме студена... Експериментирам с много видове да видя какво ще се адаптира и оцелее

 

Link to comment
Share on other sites

Бе само аз  ли пощурявам, когато възрастен изръси "закво ми е тая математика, няма да ми потрябва", като преди това не е могъл да си сметне дяла от нещо (дроби, 5 клас) или колко ще му излезе лихвата сумарно?

Ако се опре до статистика пък нещата стават плачевни: 6 умрели от 500000 след ваксина => голям проглен, 20000 от 1 милион умрели след боледуване, против което е ваксината => все тая...

ПС Числата (не цифрите) са случайни, нищо че приличат на истински.

Аре, утре като сера пак ще видя какво мислите за тия де мат-ката не ги лови.

Edited by earache
Link to comment
Share on other sites

не знам за какво говорите, обаче мернах "математика" и искам да ви кажа, че съм много очуден, че голяма част от хората не могат да смятат %.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, earache said:

Бе само аз  ли пощурявам, когато възрастен изръси "закво ми е тая математика, няма да ми потрябва", като преди това не е могъл да си сметне дяла от нещо (дроби, 5 клас) или колко ще му излезе лихвата сумарно?

 

Естествено, че не му трябва. Не може да си го сметне, защото крайния резултат и без това нищо няма да му говори и няма да проумее смисъла на числата. Щом е оцелял до съответната възраст - значи може и без математика, а само с проста аритметика от вида "дал Кольо, взел Кольо" :lol:

Сега, ако трябва да си сметне паркета или плочките в баня, все ще се намери кой да го направи.

Няма смисъл да пощуряваш. Такива хора не се променят. Единствено ме хваща яд, че имат право на глас :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, plameni said:

Няма смисъл да пощуряваш. Такива хора не се променят. Единствено ме хваща яд, че имат право на глас :bgrin:


Това ми е и на мене болна тема... 

Link to comment
Share on other sites

Има и хора, които наистина са далеч от математиката, защото начинът им на мислене и възприемане на света е съвсем различен.

Предполагам, че @earache няма предвид тях.

Link to comment
Share on other sites

Just now, plameni said:

Има и хора, които наистина са далеч от математиката, защото начинът им на мислене и възприемане на света е съвсем различен.

Предполагам, че @earache няма предвид тях.


Не ожем да съдим само и единствено на база една гола математика. Аз визирам цялостен образователен и културен ценз. 

Link to comment
Share on other sites

Така е като толкова хора разчитат на една компания. Интересно ако се сринат и на гугъл услугите, какво ще правят хората.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...