Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 12.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе неделя е, кво се занимавате с тия игри. Сипете си по 2-3 бири,убав обяд и след това малко следобеден сън. 

 

Пък след съня, едно арно барбекю и пак 2-3 бири. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:

Ще го прегориш тва тенеке така бе!!!! :laughing1: 

Нищо му няма. Тва е от няква награда от Еко. Уж трябваше да е по-малко, ама нямало налични та голямо хахахха. 

 

 

Ангеле вчера разкарах една от всякъде. Не се виждала с ваксинирани хора. Unfriend, unfollow и толкоз. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, kotora said:

Ангеле вчера разкарах една от всякъде. Не се виждала с ваксинирани хора. Unfriend, unfollow и толкоз. 

 

Тя пък щото ще разбере, че са ваксинирани. :D

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, kotora said:

Ангеле вчера разкарах една от всякъде. Не се виждала с ваксинирани хора. Unfriend, unfollow и толкоз. 

Бахахахахаха, това пък защо? Да не би сред антиваксърите да се поддържа идеята, че ваксините са заразни? Значи, досега бях чувал само "теории", които засягат единствено ваксинираните, например споменатата вече, че мъжете ставали стерилни. Обаче това с изолирането от ваксинирани е някаква новост. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, w00x said:

Чел съм, че е заради Vaccine Shedding. Това дори не знам как се превежда.

 

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/facts.html

 

Значението на глагола е да се освобождаваш от нещо, обикновено разпръсквайки го (най-често се употребява в преносен смисъл: shed some light, т.е. разясни неясната ситуация). В медицината означава точно разпръскването на вирус, след инкубационния период и преди организма да се пребори с него, демек, когато си силно зарàзен. Явно антиваксърите смятат ваксината за заразна и се опасяват да не я прихванат от вече ваксинирани. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Godfather said:

Бахахахахаха, това пък защо? Да не би сред антиваксърите да се поддържа идеята, че ваксините са заразни? Значи, досега бях чувал само "теории", които засягат единствено ваксинираните, например споменатата вече, че мъжете ставали стерилни. Обаче това с изолирането от ваксинирани е някаква новост. :lol::rofl:

Нямам никва представа, но все по-често се случва тоя феномен. Така се отсяват идиотите във фб :) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ще се побъзикам малко със съседите

 

WIFI.PNG.4b94a88a63de62a71a90cfaac917eea5.PNG

трябва да видя как, ако отключа мрежите за свободен достъп, целия трафик да го Rickrolling-на :)

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

On 9/13/2021 at 5:01 AM, Godfather said:

Бахахахахаха, това пък защо? Да не би сред антиваксърите да се поддържа идеята, че ваксините са заразни? Значи, досега бях чувал само "теории", които засягат единствено ваксинираните, например споменатата вече, че мъжете ставали стерилни. Обаче това с изолирането от ваксинирани е някаква новост. :lol:

:rofl:

 Новото е сега как монета стояла залепена на мястото на ваксиниране. Кретенията е безбрежна. Снощи показвах на дебил как не ми се лепи монета.....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Снощи показвах на дебил как не ми се лепи монета.....

Да беше му лепнал 2 шамара вместо това, да му рестартираш тъпотиите.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

 Новото е сега как монета стояла залепена на мястото на ваксиниране. Кретенията е безбрежна. Снощи показвах на дебил как не ми се лепи монета.....

Нищо не разбираш,монетата трябва да е златна,аз така ги лекувам...Кой болен мозък ги съчинява тия тъпотии не знам.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

 Новото е сега как монета стояла залепена на мястото на ваксиниране. Кретенията е безбрежна. Снощи показвах на дебил как не ми се лепи монета.....

Няма граница на дебилизма. Казал го е Айнщайн, ама мисля, че е крайно време да се приеме за общовалиден закон. :lol:

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, mIRCata said:

Да беше му лепнал 2 шамара вместо това, да му рестартираш тъпотиите.


Не мога - едно е 2 метра и 120 кила, второ е с трепанация и главата му е слабото място (във всяко отношение) и трето - няма кой да ми гледа селските имоти ако не е той :laughing1:
Иначе цялата работа по-скоро беше майтап, но щомто е описана у фейса има и дебили, които се връзват.... Чак и клипове имало! Да се чудиш да млатиш ли, да стреляш ли.... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...