Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

8 minutes ago, netrootbg said:

Така е като толкова хора разчитат на една компания. Интересно ако се сринат и на гугъл услугите, какво ще правят хората.

 

А ако и Амазон паднат? Оставаме без интернет. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 minutes ago, mIRCata said:

Мисир. Може ли само заради това да ресетваш? :):):) Разбирам нищо да не работи, ама за един фейс... :)


Току що се събуждам бе, Слакър! Реших, че нещо е забило у дома - колко често си видял да пада фб? 

Link to comment
Share on other sites

Повече отколкото да ми забие рутера в интерес на истината :) Това е 2 или 3 отпадане изцяло на услугата, което се сещам. Рутера не е забивал още :)

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Godfather said:

Аз пък от вас разбрах, че нещо е станало със суратя. Баси, няма по-отвратителен сайт във Вселената от това. :lol:


Така си е - еврейска либарастка клоака, но всичките ни контакти са там... 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RaptoR said:


Така си е - еврйска либарастка клоака, но всичките ни контакти са там... 

 

Можеш да ползваш само месинджър без Фейсбук ако ще е за контактите.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, netrootbg said:

Така е като толкова хора разчитат на една компания. Интересно ако се сринат и на гугъл услугите, какво ще правят хората.

Аз лично си купувам Марица и почвам да гледам обявите за общак :)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, w00x said:

 

Можеш да ползваш само месинджър без Фейсбук ако ще е за контактите.

То и в това няма смисъл, след като цукърбърговците така или иначе ще ти притежават съобщенията.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Godfather said:

То и в това няма смисъл, след като цукърбърговците така или иначе ще ти притежават съобщенията.

 

Защото някой е умрял за моите memes. :D Да ги взимат бе! Малко радост да им донесат.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, RaptoR said:


Така си е - еврйска либарастка клоака, но всичките ни контакти са там... 

Моите контакти пък са ми в телефона и в главата ми, та не съм опрял за целта до Фб.

 

П.п. Пък ако вземе да се срине и колективният мозък на човечеството (гугъл). Тогава вече ще стане забавно. Паплачта с нежни пръстчета, дето могат да докосват само копчета, ще започне да се пита. Кой, аджеба е най-безболезненият метод за самоубиство, понеже ще схване в пълнота понятието - Унтерменше. Масата от останалата паплач ще изпадне в тежка абситиненция (по нашенски казано - Тежък Махморлук). Голямата част от тази маса, така и не ще излезе от това състояние и също ще измре. И само малцината богопомазани, дето знаят и за какво друго могат да ползавт ръцете си, освен за лъскане на бастуна. Ще останат, ще просперират и плодят на този свят.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, gado said:

Гледам си го и ма телефона и на кутийката( МиБокс) без никакви драми. Върви си като пушка. Друг е въпросът, че през последните3-4-5 години, съдържанието е от къде лайно, та до откровена дрисня. Оригиналните им продукции като цяло не струват, а практиката с претоплените манджи вече им е навик. Пускат неща с етикет Премиера, а същите тези неща преди месец или два са били с етикет - Последна възможност да ги гледате...

 

Моето мнение за оригиналните продукции на HBO GO пък е напълно в противоположния лагер. :) Смятам, че рядко имат празно.

 

31 minutes ago, gado said:

И само малцината богопомазани, дето знаят и за какво друго могат да ползавт ръцете си, освен за лъскане на бастуна. Ще останат, ще просперират и плодят на този свят.

 

И тези, които знаят, че съществуват и други търсачки. :D 

Link to comment
Share on other sites

Кви търсачки, кви пет лева... Отделно колко куци са всякакви други търсачки по разбираеми причини. 
Всъщност нека не забравяме, че някои сме пред машините адски много преди да има ФБ, па даже и Гугъл. Та добре знаеме за какво иде реч. Колкото и да псуваме ФБ обаче и то от сърце и то напълно оправдано, особено последните 2-3 години, то трябва да признаем, че няма друга платформа с такава популярност и масовост. Лично аз боклуци като Инстаграм и Туитър дори не бих погледнал. 

Иначе да - несъмнено много хора ще си ударят гъза в тавана без ФБ, за Гугъл да не говорим, предвид там какъв е обхвата на услугите. 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, mIRCata said:

Това не значи, че трябва да се използва. То и whats app е тахно, ама някои хора също не го използваме

Е аз кога съм агитирал за използването на каквото и да било от буламачите на цукърбъргите? В случая бъзикам Мисира, че обявява едното за боклук, пък не излиза от другото, което е абсолютно същия боклук под същата собственост. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Боклуци са ама емоцията настрани, чолзваш това което се налага. Последните години за мен скайп е най-скапания месинджър, който съществува (от по-известните 10тина, иначе съм попадл6и на по-големи боклуци), но заради 1-2ма се налага да го имам. Месинджър е да кажем ... 2/5 оценка, не ми пречи да го имам, но не го ползвам, освен единствено по една странична причина, покрай показването на онлайн статусите.

Инстаграм ползвам, по.. работа, също рядко. Уатсап имам заради един човек, но отдавна не сме писали, също не пречи да стои.

Тъй че емоциите настрана, някои неща просто се налага да се ползват. Фейсбук за мен е едно такова нещо, иначе за мен лично не - даже никога не съм поствал постояе в личните си стени.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, mIRCata said:

Повече отколкото да ми забие рутера в интерес на истината :) Това е 2 или 3 отпадане изцяло на услугата, което се сещам. Рутера не е забивал още :)

Еле откакто съм с Mi Router шанса е много малък вече хахах. 

Link to comment
Share on other sites

На мен първата ми работа при нов телефон е да разкарам всичките метастази на фейсбук от него. И всякакви месинджъри. Особено и сега, както дъртака ми издъхва с всичко модерно, бях сложил месинджъра за кратко и ми съкрати живота на батерията с половин ден.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Antares said:

На мен първата ми работа при нов телефон е да разкарам всичките метастази на фейсбук от него. И всякакви месинджъри. Особено и сега, както дъртака ми издъхва с всичко модерно, бях сложил месинджъра за кратко и ми съкрати живота на батерията с половин ден.

Мдам, това ми е едно от железните правила - на мобилен телефон никога цукърбъргско приложение. Смятай с това хабене на батерията какво правят всички тия боклуци във фонов режим и каква информация се прехвърля на сървърите им, естествено надлежно геолокирана. Суратя отварям само през Мозила Файърфокс (който от бая версии насам използва специален контейнер за изолация на този боклук), плюс тотално блокиране на всички възможни скриптове от домейните им чрез незаменимия NoScript. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...