Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

1 hour ago, w00x said:

Не, също толкова безинтересна е.

знам, че не съм в абсолютно никаква позиция да правя оценка на който и да било политик.


Незабавно спри да гласуваш!!! 
 

1 hour ago, Dunc said:

И малките деца знаят, че в нашата страна, а и в повечето, функциите на президента са основно представителни, но някои хора тук продължават да настояват, че той видиш ли е трябвало да бъде едновременно и законодателна, и изпълнителна, и правоприлагаща власт. 

Има президенти, дето и тия вета няма да наложат- справка вашият убавец Росенчо. 


Ама моля ти се! Ходи им го обяснявай на тия хубавци... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, RaptoR said:


И като знаеш, оти се праиш на йебан у глАво, като в ситуацията, в която беше резултатите могат да бъдат САМО ЕДНИ и са ясни и на кравите по къра?!?!? 

Питах за цифри, кое не ти е ясно?  Точно защото знам колко е силата на ветото му, ми стана интересно срещу тези 30 "опита" или колкото там бяха, колко от тях са довели до промяна. 0,1,2,5,10 .. Цифра която да показва резултата от действията. 
Щото то може и 200 пъти да го направи, което очевидно трупа ПР точки, но дали реално нещо се е променило?

Link to comment
Share on other sites

А между временно дебила от Банкя счупи тъпомера,размахвайки на пресконференция колажче с космонавти:Манолова,Х.Иванов и тн.Нищо ново за малоумник като него,стига да не беше снимката на екипажа на взривилата се след старта совалка Колумбия....със все знамена и нашивки по ръкавите....

Screenshot_20210714-161920_Chrome.jpg

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, w00x said:

Това прилича на колаж. Не казвам, че е, а че изглежда толкова нелепо, че е трудно да се повярва, че е истина.

мутрата и всички покрай него са толкова малоумни, че не знам защо не вярваш, че е истина.

 

https://www.facebook.com/boyko.borissov.7/videos/231366818811458

 

10-та минута си пусни

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, w00x said:

Дъра-бъра-дъра-бъра... Пръц.    ....бъркане в носа.... (егати сопола, дето виси на нокътя)

 

 

Знам, че си над нещата и в дискусиите тук участваш основно заради древното олимпийско мото (бас ловя, че това последното не го разбра и ще ти трябва гугъл). Знам, че доста често си и над мисленето. Нали, къде по-забавно и себеудовлетворяващо е да си първосигнален като НУРС

Ама косвено последствие от едно от ветата му е, че в момента дръндарското светило, Главният Хидроинженер на Републиката, си няма частен плаж. Частен път също впрочем. Тоест, една макар и миниатюрна част от територията на държавата не попадна в нечии лепкави пръстчета. И по този начин се пресякаха всякакви по-нататъшни поплъзновения на други мераклии. А въпросната промяна в закона, Баце и сие се опитаха да я прокарат в името на личния комфорт на ефендито. Да, ветото не мина, но и тогавашните управляващи усетиха, че са налапали нещо, дето не става за лапане и сами направиха - Ооооостър завой..., като преди това обаче не пропуснаха да покажат гръдни косми и Баце да си направи фотка в джипката. Та драги ми Смехурко, то това не като да вдигаш телефона на някой с дрисък точно в този момент (образно казано). И на принципа - If-Then, да чукнеш копче, че да му мине дрисъкът. Щото в политиката адски често често присъства и - Else. И тука вече човек, дето не е с глава навряна в задника си, тоест с някакъв по-широк кръгозор, вижда картинката.

 

 

 

 

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gado said:

Знам, че си над нещата и в дискусиите тук участваш основно заради древното олимпийско мото (бас ловя, че това последното не го разбра и ще ти трябва гугъл). Знам, че доста често си и над мисленето. Нали, къде по-забавно и себеудовлетворяващо е да си първосигнален като НУРС

Ама косвено последствие от едно от ветата му е, че в момента дръндарското светило, Главният Хидроинженер на Републиката, си няма частен плаж. Частен път също впрочем. Тоест, една макар и миниатюрна част от територията на държавата не попадна в нечии лепкави пръстчета. И по този начин се пресякаха всякакви по-нататъшни поплъзновения на други мераклии. Да, ветото не мина, но и тогавашните управляващи усетиха, че са налапали нещо, дето не става за лапане и сами направиха - Ооооостър завой..., като преди това обаче не пропуснаха да покажат гръдни косми и Баце да си направи фотка в джипката. Та драги ми Смехурко, то това не като да вдигаш телефона на някой с дрисък точно в този момент (образно казано). И на принципа - If-Then, да чукнеш копче, че да му мине дрисъкът. Щото в политиката адски често често присъства и - Else. И тука вече човек, дето не е с глава навряна в задника си, тоест с някакъв по-широк кръгозор, вижда картинката.

 

Печелиш. Самоизплати си залога.

 

Аааа, така ли било? Е, не знаех. Веднага на този човек да му се даде доживотен мандат! Къде трябва да си оставя дигиталното съгласие, за да се случи?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, w00x said:

 

Печелиш. Самоизплати си залога.

 

Аааа, така ли било? Е, не знаех. Веднага на този човек да му се даде доживотен мандат! Къде трябва да си оставя дигиталното съгласие, за да се случи?

Самоизплатих си го, като си отворих бира в аванс.

А със следващата част от писаницата си... (щях да напиша, че ставаш жалък, ама считай, че не съм го) Даваш съвсем ясна представа на дори и по-неуките от теб, що е то понятието - Двуизмерност.

 

П.п. Пропусна да линкнеш изказването на онзи Мишок, дето нямало виРос. А аз седя и гризя ноктите с в нетърпение.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gado said:

Самоизплатих си го, като си отворих бира в аванс.

А със следващата част от писаницата си... (щях да напиша, че ставаш жалък, ама считай, че не съм го) Даваш съвсем ясна представа на дори и по-неуките от теб, що е то понятието - Двуизмерност.

 

П.п. Пропусна да линкнеш изказването на онзи Мишок, дето нямало виРос. А аз седя и гризя ноктите с в нетърпение.

 

Добре, че не го, щото нямаше да си прав, а знам, че не обичаш.

 

Изчакай де, то без съспенс не е интересно. Вчера ти бях намерил противоречията му в рамките на 2 седмици, но Виден ми секна ентусиазма.

Link to comment
Share on other sites

Сяа.... Разбирам да мъчиш само мен, щото може и да си ми се понапрегнал, ама останалата част от Уууважаемата аудитория тук, защо!?

Давай ги тия противоречия дето ги виждаш, давай и видеото как мишока говори, че няма вирус. Ама си спести несъгласието с мнението му, че т.н. мерки бяха хаотични, противоречащи си, паникьорски и изстъргани изпод нокътя на Баце, след като си е почесал най-милото.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, w00x said:

Веднага на този човек да му се даде доживотен мандат! Къде трябва да си оставя дигиталното съгласие, за да се случи?

Правиш впечатление на интелигентен човек,защо продължаваш да се излагаш?Прочети внимателно това,което е написал gado,в часта с частния път/плаж и пак си помисли ама бавничко с вникване.После потърси с гугъл какво е частен път,примерно в Англия.Тоя човек е най-читавия политик,който сме имали през последните 20-на години.Правителството свикано от него е в пъти по читаво от сбирщината на Буци.Да не говорим,че развалиха седянката на доста народ,само за разбутването на банката за развитие и изваждането на показ на безумните пари дето са получавали там и още куп такива...заслужава да бъде преизбран.За тъпотията дето написа,че не бил представителен,лекичко се зачети в биографията на човека и пак си помисли кое е важно.Дали да имаме някой журнално красив малоумник,или човек като него.

Link to comment
Share on other sites

Абе чета си аз драсканиците ви тука... И едно нещо искам да питам... Гледам доста умни, красивопишещи, фактоследващи и т.н. хора сте сите... Плюете срещу Боко, лаете срещу Чалгьо, врещите срещу КУрнелия, споменавате некви навлеци от Да България или там каквито бяха... Ама никой от вас не казва аргументирано, добре изказана теза и без да обижда, кой подкрепя и защо... И защо всеки от вас си мисли, че това което той вижда е правилното...Ще си позволя да използвам думите на добре известен форумен герой... Толкова ли сте тъпи и смотани?

Каете ми чесно?! 

И ако пък твърдите, че некой друг от всички участници в последните избори ще мисли за дъжавата и ще направи нещо свясно.... Тогава наистина си заслужавате думите на нашия съфорумец....

Да не говорим, че се нарушава и добрия тон обиждайки ежеминутно Ангел, Ясен, Момчил и други списващи тук... 

А да, може и да не ми отговаряте... 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, HEMO said:

Правиш впечатление на интелигентен човек,защо продължаваш да се излагаш?Прочети внимателно това,което е написал gado,в часта с частния път/плаж и пак си помисли ама бавничко с вникване.После потърси с гугъл какво е частен път,примерно в Англия.Тоя човек е най-читавия политик,който сме имали през последните 20-на години.Правителството свикано от него е в пъти по читаво от сбирщината на Буци.Да не говорим,че развалиха седянката на доста народ,само за разбутването на банката за развитие и изваждането на показ на безумните пари дето са получавали там и още куп такива...заслужава да бъде преизбран.За тъпотията дето написа,че не бил представителен,лекичко се зачети в биографията на човека и пак си помисли кое е важно.Дали да имаме някой журнално красив малоумник,или човек като него.

 

Аз не смятам, че се излагам. Както не го смятат и голяма част от хората, които ежедневно се излагат пишейки тук, без някой да им го съобщава.

Прочетох го. Направил е нещо добро по една или друга причина. И какво? Наистина ли сте толкова наивни, че едно едничко действие, с някакъв частен път, да ви маже очите така?

А дали няма вариант някой да е казал "Дайте го тоя път, за да се вдигне рейтинга на президента."? Или не? Такива задкулисни манипулации не съществуват.

 

Голяма част от хората в служебното правителство и преди са били в парламента. Защо тогава нищо не направиха?

Просто явно съм по-мнителен от вас, това е. Не виждам проблема.


Няколко пъти беше повторено как президентът бил с представителна функция. Децата го знаели, незнамситамкво още. Всякви епитети, омаловажаване на пишещите и т.н.

Щом е главно с представителна функция, не трябва ли главно да е представителен? Като се появи до някой друг президент на някоя визита, дали някой се се зачете лекичко или не в биографията му, или ще го прецени на пръв поглед? Точно защото е с представителна функция. И трябва да представя.


И защо пак се обсъжда личното ми мнение не разбирам, наистина. ЗА МЕН това не е представителен човек. ЗА МЕН постиженията му са незначителни, а цялото това прилича на един оркестриран евтин театър. Точка. Нямам намерение да го обсъждам.
Като не сте доволни от мнението ми и толкова ви дразни, може да ударите една ракия за успокоение, но след това си припомнете, че моят глас има същата тежест като вашите. И си сипете още една.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Mockingbird said:

Абе чета си аз драсканиците ви тука... И едно нещо искам да питам... Гледам доста умни, красивопишещи, фактоследващи и т.н. хора сте сите... Плюете срещу Боко, лаете срещу Чалгьо, врещите срещу КУрнелия, споменавате некви навлеци от Да България или там каквито бяха... Ама никой от вас не казва аргументирано, добре изказана теза и без да обижда, кой подкрепя и защо... И защо всеки от вас си мисли, че това което той вижда е правилното...Ще си позволя да използвам думите на добре известен форумен герой... Толкова ли сте тъпи и смотани?

Каете ми чесно?! 

И ако пък твърдите, че некой друг от всички участници в последните избори ще мисли за дъжавата и ще направи нещо свясно.... Тогава наистина си заслужавате думите на нашия съфорумец....

Да не говорим, че се нарушава и добрия тон обиждайки ежеминутно Ангел, Ясен, Момчил и други списващи тук... 

А да, може и да не ми отговаряте... 

Кай чесно!

В момента си на станката пред огледалата и отработваш преминаване от контра падьом в полупалци?

Айде преди да заемаш патетични пози, първо изрази ти мнение по толкова многото си въпроси, ама поне толкова аргументирано, колкото и изказаните до тук мнения.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ARPAnet said:

Питах за цифри, кое не ти е ясно?  Точно защото знам колко е силата на ветото му, ми стана интересно срещу тези 30 "опита" или колкото там бяха, колко от тях са довели до промяна. 0,1,2,5,10 .. Цифра която да показва резултата от действията. 
Щото то може и 200 пъти да го направи, което очевидно трупа ПР точки, но дали реално нещо се е променило?


Кое не ми е ясно ли? Не ми е ясно точно що се правиш на йебан у глАву, както казах. РЕЗУЛТАТ от единствените възможни действия на безсилния ни президент се нарича ГЛАСНОСТ. Т.е. той спокойно може да си трае като знае, че нищо не печели, но така поне заб авя, създава се медиен шум щат не щат, хората се позаслушват, па некой мое и да се замисли... 
Понеже тролстването никак не ти спори, а пък и още имам вяра, че не се пробваш, а пък знам, че не си тъп, остава да се заяждаш по много дебилски начин. Кажи кое е вярното. Или пък признай кое не разбираш. 
 

5 hours ago, w00x said:

Това прилича на колаж. Не казвам, че е, а че изглежда толкова нелепо, че е трудно да се повярва, че е истина.


Не просто е колаж, Ангеле. Това е екипажът на совалката Колумбия. Екипажът, който загина. Всеки път казваме едно и също - за гробаджиите дъно няма. Остава да се надяваме, че има кой да гледа и кармата ще се яви... някога... може би.   
 

3 hours ago, gado said:

Сяа.... Разбирам да мъчиш само мен, щото може и да си ми се понапрегнал, ама останалата част от Уууважаемата аудитория тук, защо!?


Ма как бе!!! Аз като казвам ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ все сънувам според Ангел... 
 

1 hour ago, Mockingbird said:

Тц, нема смисАл.... Може на по бира.... или на нещо по-джиджано.... 


Време е. Днес заведох семейството на Бачково да запалим свещи за здраве и честно ви казвам - Водопада е пак страхотно място. Дълги години не бях го посещавал, но днес просто ме впечатлиха. И все още има персонал от моето време... Старото време. Намирате си жени да ви возят и правим среща там :laughing1: 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

Време е. Днес заведох семейството на Бачково да запалим свещи за здраве и честно ви казвам - Водопада е пак страхотно място. Дълги години не бях го посещавал, но днес просто ме впечатлиха. И все още има персонал от моето време... Старото време. Намирате си жени да ви возят и правим среща там :laughing1: 

Мойта булка не е шофьор, та не става да ви гледам как дегустирате. При условие, че мога да ви усмъртя всичките от пиене и на следващия ден в полусъзнание да съблюдавам и да указвам как да ви изнасят като чували.

 

П.п. Между другото си бях за два дни дома по уикендите и нещо пак бях влязал във фаза да се отварям и да дрънкам глупусти. Ина доста бързо ме нахрани, като извади нови видео компромати от ОНАЗИ вечер. Само и се примолих да не качва нищо в тубата, че току виж събрала за ден къде 200к лайка. А ние с теб така и ще си останем неразбрани....

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gado said:

Само и се примолих да не качва нищо в тубата, че току виж събрала за ден къде 200к лайка. А ние с теб така и ще си останем неразбрани....


Ша земиш да ма притесниш.... :laughing1:
Аз пък ударих една морска греда.... НО - туй на маса пак да ни снимат. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, gado said:

При условие, че мога да ви усмъртя всичките от пиене и на следващия ден в полусъзнание да съблюдавам и да указвам как да ви изнасят като чували.

Да ве, ще усмъртиш, особено пък с тая бира дет се лочиш постоянно. Ела да те хваним истински пиячи, водкаджии, ще ти скъсаме шортите. :)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, charmock said:

Да ве, ще усмъртиш, особено пък с тая бира дет се лочиш постоянно. Ела да те хваним истински пиячи, водкаджии, ще ти скъсаме шортите. :)


Асене, ти не знаеш ква ракия има тоя (НЕ)човек... 

Link to comment
Share on other sites

Може да е подал оставка човекът :D

Спомням си СДС/ НДСВ/ Герб първите си години какви резултати имаха.

Без да си пренаписват изборния кодекс преди това.

 

Ако бях на мястото на Борисов, ще подкрепя кабинета на Слави.

Ще го начукам на 5 различни хиени едновременно, другата по-късно.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...