Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Godfather said:

 Аре ся някой да каже как и аз съм любител на Банкянския Тулуп. :lol:

Любител на Банкянския си! Или поне на патериците и златните му пръстчета.

1 hour ago, Mockingbird said:

И аз го разбирам Ангел. Че и съм съгласен с него, че Радев не става. Не става, защото и той в казана с лайната като останалите.... Само вдига шум, но реално е обезвластена длъжност... Те всички не стават, ама това е друга тема.... 

Лека нощ! Утре на Мальовица...тишина, хладина и природа.... кеф..... 

Ти май пак си станката и лежерно отработваш движение с глезена и китката.

Ама ако ти е много зор да се напънеш за нещо повече, кажи, все ще се намери кой да те натегне.

 

П.п. И пак да метна едно въпросче към Годфадъра. За кои речи на тези, дето ги споменаваш имаш в предвид? За тези на Рузвелт, когато най-сетне успява да разпали така исканата от него война? За тези на палячото, продукт на кръвосмешение, Чърчил, след като е усетил, че има кой да му подбърсва насрания мазен гъз. Или за Тачър, когато най-сетне и пада с'тинката, че ако пробължава така да политиканства по време на следобедният си чай в компанията на други продукти на кръвосмешение. От нещото наречено GB след гражданската война ще остане едно нищо? Ама в конкретика давай, а не както мислят медиите ти!

 

П.п. Обама го оставяме в шкафа, че да не се оризилиш съвсем.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mockingbird said:

И аз го разбирам Ангел. Че и съм съгласен с него, че Радев не става. Не става, защото и той в казана с лайната като останалите.... Само вдига шум, но реално е обезвластена длъжност... Те всички не стават, ама това е друга тема.... 

Лека нощ! Утре на Мальовица...тишина, хладина и природа.... кеф..... 


Здрава логика! Не става! На обезвластена длъжност = няма сили = нищо не може реално да направи (въпреки че направи максимума от възможното) и поради това не става! СТРАШНА ЛОГИКА!!! 

Link to comment
Share on other sites

Абе ти четеш и не разбираш. Не казвам, че не се опитал... Казвам, че не е представителен.... И този предния беше същата работа, изобщо всички са такива....

Гадо, няма за какво да се напъвам, безсмислено е след като повечето виждат само собствената си гледна точка и дори не влизат в дискусия, и не опитват да разберат или поне да чуят другата гледна точка.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Mockingbird said:

Абе ти четеш и не разбираш. Не казвам, че не се опитал... Казвам, че не е представителен.... И този предния беше същата работа, изобщо всички са такива....


Много добре разбирам - каза, че НЕ СТАВА. Онзи другият сладур пък търси РЕЗУЛТАТИ! 
Ами по моему - пореден път го казвам - от всички до момента този най-става! И е най-представителен. И е по-умен от всички предишни взети заедно. И за пръв път не ме е срам от президента. 

Link to comment
Share on other sites

"Пияница, нещастник, червен сатрап" - Борисов с остра атака срещу Рашков, покани го на саморазправа.

 

Бахахахахахаха, тоя мазен Тулуп верно ли ги е ръсил такива? Кани Рашков на двубой, мухахахахахахахахаха, ей тва Мутрата си е мутра, вари го, печи го, все тая. И това нещо беше премиер повече от десетилетие. Няма по-жестока присъда за мат'ряла - това, което сам си надробиш, дори и най-големия ти враг не може да ти го сипе. :Facepalm::Facepalm::lol:

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, RaptoR said:


Много добре разбирам - каза, че НЕ СТАВА. Онзи другият сладур пък търси РЕЗУЛТАТИ! 
Ами по моему - пореден път го казвам - от всички до момента този най-става! И е най-представителен. И е по-умен от всички предишни взети заедно. И за пръв път не ме е срам от президента. 

Не става разбира се.

Не съм казал и не съм оспорил, че не е най-умния.....

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Mockingbird said:

Не става разбира се.

Не съм казал и не съм оспорил, че не е най-умния.....


Добре тогава - хайде да видим тогава - от настоящия антураж #КОЙ аджеба става, след като той не?!?!?! 

Link to comment
Share on other sites

Да съм казал, че искам нещо? Вижте, за политика нямам желание да дискутирам и споря, щото работата е като дали пиринското в пвц е супер бира или не е.... Всеки си има собствено виждане и си държи на него.... Нямам никакво желание да се опитвам да променям нечии възгледи.... всеки има право да живее в собствения си свят..... заблуден или не... 

Да сте живи и здрави! 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Mockingbird said:

Да съм казал, че искам нещо? Вижте, за политика нямам желание да дискутирам и споря, щото работата е като дали пиринското в пвц е супер бира или не е.... Всеки си има собствено виждане и си държи на него.... Нямам никакво желание да се опитвам да променям нечии възгледи.... всеки има право да живее в собствения си свят..... заблуден или не... 

Да сте живи и здрави! 


Че то у нас така или иначе политика няма, има предимно цирк, все още дирижиран от кадри на ДС и техните наследници. 

Link to comment
Share on other sites

Те хуу ще направят, ама успяха славчовата сбирщина да се осерат и да покажат истинската си мутра, далеч преди да се стигне до правителство. Та се не знае..

Ама съм сигурен, че ако се стигне до 2в1, дебилите, които гласуваха за него (щото всъщност гласуваха за чалгицата, а не за политическа формация), пак ще го направят. И докато тази пръкнала се от телевизионния ефир политическа еднодневка не се затрие, нещата ще вървят от зле, към по-зле.  Защото дори и да се закрепят, че да започнат някакъв мандат, просто няма как да не влязат в обслужваща роля. А всички сме свидетели през последните 10-12 години слугинажът на основната партия до какво доведе държавата. И славчо ще слугува на същите, на които слугуваха и предишните. Щото едно е да имаш комфорта на личната медия и да заливаш с помия гладкомозъчните ганювци и чат-пат да се правиш, че им пееш патриотарски песнички. А съвсем друго е да ти отмнемат същият този комфорт да си една креслива част от миманса, и внезапно да се озовеш под прожекторите на политиката. И това, когато наистина има какво да губиш.

Ебахти... Дори Нинова седи далеч по-смислено пред тези палячовци. Най-малкото, поне тая успя да изреже тумори като Гергов и Дъбов от партията си. А славчо директно тръгна с опит да присажда тумори в правителството. Тоя тъпанар е анти на антито на антито в политиката.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, RaptoR said:


Че то у нас така или иначе политика няма, има предимно цирк, все още дирижиран от кадри на ДС и техните наследници. 

Е тук няма как да не се съглася 100%.

А лошото е, че ще си бъде и занапред така.... 

Link to comment
Share on other sites

Ама всички плюят по ДБ как в Хитрино април имали 60 гласа, а сега 1200 :D

 

А не, че Славчо кратуната от Учиндол предлага хора дето вече са срали на държавата и са крали квото могат. 

Link to comment
Share on other sites

Докато беше Бойко Борисов на власт поне нямаше режим на тока!

Ще трябва да свикваме. Първо тока, покрай него и налягане на водата нямаше по високите етажи.

4G UPS-ите не изкараха и час та и интернета почти го нямаше.

 

То така се почва. Бежанците и те идват, пандемията.

После еврофондовете, банките, инфлацията, работните места, инфраструктурата.

 

Играли сме го вече. И ще се чудим тогава кой е виновен, срещу кой да протестираме.

Срещу президента ли, срещу четворната коалиция :(

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

И аз също? 

--------------------------

 

В тоя ред на мисли с какъв акъл по дяволите тоя гном Тошко Африкански е представително лице на партия? Толкова ли няма един представителен поне външно човек да се показва като говорител? Колко години все ръбати бастуни и тролове ще гледаме? Че ни излагат и в чужбина... 

Link to comment
Share on other sites

Надявам се :grin:

Но ми е много по-лесно, нещо като отива да се сгомнясва да има един универсален човек, който да е виновен за всичко.

Който знам, че ще вдигне телефона и ще звънне на Макрон или Мерклел ако трябва, но ще замаже положението.

Сега няма- потя се на 30 градуса през нощта и мога само да псувам.

Едит: и африканците джъткат пеша по магистралата.

Edited by chasti
Link to comment
Share on other sites

Няма какво друго да се очаква, когато сме в етап на Деволюция, тоест вървене надолу. Достатъчно е примерно да да изслушате първите две песни на Depeche Mode от 2017-та - "Going backwards" и "Where's the Revolution", много силни текстове (а и останалите от албума всъщност също са по темата) - това си е идеално описание на настоящите процеси и какво следва да се случи за да се оправят нещата...

 

 
Quote

 

We are not there yet
We have not evolved
We have no respect
We have lost control
 
We're going backwards
Ignoring the realities
Going backwards
Are you counting all the casualties?
 
We are not there yet
Where we need to be
We are still in debt
To our insanities
 
We're going backwards
Turning back our history
Going backwards
Piling on the misery
 
We can track in all the satellites
Seeing all in plain sight
Watch men die in real time
But we have nothing inside
We feel nothing inside
 
We are not there yet
We have lost our soul
The course has been set
We're digging our own hole
 
We're going backwards
Armed with new technology
Going backwards
To a cavemen mentality
 
We can emulate on consoles
Killings we can control
For senses that have been dulled
Because there's nothing inside
We feel nothing inside
 
We feel nothing inside
(We feel nothing, nothing inside)
We feel nothing inside
(We feel nothing, nothing inside)
We feel nothing inside
(We feel nothing, nothing inside)
We feel nothing inside
(We feel nothing, nothing inside)
We feel nothing inside
(We feel nothing, nothing inside)
 
Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...