Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ти си гадай, бе. Само ще те открехна, че тази лавина, дето може да се сурне заради стореното до тук, е истински кошмар за всички политически сили. Включително и за издигналата го.  ;)

Link to comment
Share on other sites

Да. Радев, след 3 години летаргия се разбуди и реши да спасява народа. 3 години какво прави? Събира сили ли? Засилка е правел? Или си е репетирал речта, с надеждата, евентуално, да я каже по-убедително от друг път.
Тези същите, на които сега им мажоретстваш, защо не направиха нищо, когато са били на власт преди?

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, w00x said:

Да. Радев, след 3 години летаргия се разбуди и реши да спасява народа. 3 години какво прави? Събира сили ли? Засилка е правел? Или си е репетирал речта, с надеждата, евентуално, да я каже по-убедително от друг път.
Тези същите, на които сега им мажоретстваш, защо не направиха нищо, когато са били на власт преди?


Анегле, И политиката ти е зверски мътна Индия... Какво очакваш да направи??? Да застреля тулупа ли? Наясно ли си ти какво е президент и каква почва има той у нас? Дали си наясно, че няма гробдажийска помия, срещу която да не застана Радев - от ден първи до ден последен? Само и единствен той. Изобщо както каза колегата по-нагоре, ти явно въобще не знаеш какво и как се случва в политиката.  
Ще ти дам джокер - политиката не е гей парад, колкото и да прилича на това у нас последните 30 години. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:


Изобщо както каза колегата по-нагоре, ти явно въобще не знаеш какво и как се случва в политиката.  
Ще ти дам джокер - политиката не е гей парад, колкото и да прилича на това у нас последните 30 години. 

 

Не знам какво се случва, защото не ме и интересува особено.

Не ги разбирам гей парадите. Ти ще кажеш. Интересно е, че асоциациите ти първично залитат в тази посока...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, w00x said:

 

Не знам какво се случва, защото не ме и интересува особено.


Ама защо коментираш тогава бе, човеко?!?!? Най-малкото се излагаш! Все едно аз да започна да раздавам "компетентни мнения" за професионални слушалки! И пак ще звучат по-добре предполагам, понеже все пак съм сменил разни видове... 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, w00x said:

 

Не знам какво се случва, защото не ме и интересува особено.

Не ги разбирам гей парадите. Ти ще кажеш. Интересно е, че асоциациите ти първично залитат в тази посока...

 

 

Като не те интересува и не знаеш какво се случва, тогава от къде на къде тръбиш, че президента се криел и го нямало никакъв. 

Пак ти казвам, това, че ти сега за първи път си се заслушал или зачел в някакви новини, по случайност, от 3 години и си чул пак за Радев, не значи, че той се е снишавал и го е играл шумкар. 

 

Нещата отиват на геберство тук ми се струва...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dunc said:

 

 

Като не те интересува и не знаеш какво се случва, тогава от къде на къде тръбиш, че президента се криел и го нямало никакъв. 

Пак ти казвам, това, че ти сега за първи път си се заслушал или зачел в някакви новини, по случайност, от 3 години и си чул пак за Радев, не значи, че той се е снишавал и го е играл шумкар. 

 

Нещата отиват на геберство тук ми се струва...

 

Какъв е проблема? Аз казвам нещата от собствената си гледна точка. Имам си право на лично мнение и това е нещо, което голяма част от пишещите тук забравят.

Аз ще обясня отново. Не, не се заслушвам или зачитам за първи път. Не съм променил навиците си на консумиране на информация. Факт е, че преди не бях сигурен Радев какво точно прави. Сега постоянно за него слушам/чета. А това последното са си твои интерпретации. Аз не съм го казал.

 

Не съм запознат с "геберството" като термин, извинявам се.

Link to comment
Share on other sites

Ами парламентарна република сме. Какво очакваш да прави Президента в една такава република ? Появи се сега, защото като няма парламент, президента трябва да състави служебен. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, kotora said:

Ами парламентарна република сме. Какво очакваш да прави Президента в една такава република ? Появи се сега, защото като няма парламент, президента трябва да състави служебен. 

 

Нищо. Затова казвам, че като не прави нищо, поне да изглежда представително и да може да върже 3 изречения с авторитет, а не да чете от телепромптъра, и да мрънка лишен от всякаква емоция.

 

Той се появи преди година още, като започнаха протестите. Не сега. На гърба на пандемията си спечели симпатизанти, кучето. Като някаква мишка. Говори как няма вирус и правителството взимало грешни решения, а в Новогодишната реч благодареше на медиците и обясняваше колко трудна година било. Нещастник.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kotora said:

Ами парламентарна република сме. Какво очакваш да прави Президента в една такава република ? Появи се сега, защото като няма парламент, президента трябва да състави служебен. 

Е ТОЧНО това щях и аз да му кажа на вентилатора, ама си ме преварил. Отделно, че ръцете му са вързани от безвластието, което има по конституция. Но пък никога не е мълчал. А в междуцарствието, пак по конституция получи достатъчно власт, че да може да направи нещо.

Но Ангел е над тези неща. Важното е, че има мнение.  ;)

 

П.п. Ангел. Я изрови някъде тия приказки как президента говори, че няма вирус! Ти поне си добър в тези неща.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Е правителството взимаше грешни решения от ден 1 на пандемията. Фурми за 3милиона, разпиратори за 3на цена спрямо пазарната. Пак схемички :)

 

А това, че според теб не се справя добре с говоренето е лично твое мнение.  Доста по-добре се справя от Плевнелиев. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, w00x said:

Той се появи преди година още, като започнаха протестите. Не сега. На гърба на пандемията си спечели симпатизанти, кучето. Като някаква мишка. Говори как няма вирус и правителството взимало грешни решения, а в Новогодишната реч благодареше на медиците и обясняваше колко трудна година било. Нещастник.


Едно че нищо от това няма нищо общо с нищо, но тоя пасаж те прави да изглеждаш колосално тъп. Това имах предвид по-горе, като за пореден път посъветвах като хал хабер си нямаш да не коментираш... 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, kotora said:

А това, че според теб не се справя добре с говоренето е лично твое мнение.  Доста по-добре се справя от Плевнелиев. 

 

Че то всичко написано до тук е лично мое мнение, kotore. И пак нелепото сравнение. "Доста по-добре от Плевенлиев" не го прави добре, нали?

 

10 minutes ago, RaptoR said:


Едно че нищо от това няма нищо общо с нищо, но тоя пасаж те прави да изглеждаш колосално тъп. Това имах предвид по-горе, като за пореден път посъветвах като хал хабер си нямаш да не коментираш... 

 

Може да изглеждам и 4 пъти по-колосално тъп, отколкото ме прави да изглеждам тоя пасаж, но поне имам достатъчно себеосъзнатост и такт, за да не обиждам другите хора, които пишат в "дискусията". За разлика от теб.

И в това се изразява, и огромната разлика в разбиранията ни по толкова много въпроси.

А аз ще си коментирам колкото си искам и ти абсолютно нищо не можеш да направиш по въпроса.

 

Бях започнал да търся какви бяха изказванията му по темата покрай протестите, но съм колосално тъп и ще ви оставя вас, капацитети, да си ги намерите.

 

12 Март 2020: Радев: Самодисциплината, самосъзнанието, максимално ограничаване на контактите, грижа за възрастните хора. Те са потенциално най-уязвимите. Нека подпомагаме ежедневното им битие, така че да ги разтоварим от ежедневни излизания.

3 Април 2020: Пак той: Поиска връщане към относително нормален начин на живот с обединените усилия на институциите, производство, свободно движение на хора и стоки.

Link to comment
Share on other sites

Ама коментирай си, кой те е спрял? всеки има право да става за резил. Но както знаеш моят толеранс към глупости клони към нула и ти нищо не можеш да направиш по въпроса...  

Link to comment
Share on other sites

Ама айде бе, Ангелее.... Дай го тоя човек как говори, че нямало вирОс и да се свършва вече с тва прасе! Давай го, че и без това от бая време насам, би трябвало да сядаш да пишеш тук с поне две тухли в джобовете.

 

П.п. Ъъ... Виж го само тоя Мишок.

Как до сега се е крил и изведнъж е тръгнал да прави нещо, като изскокнал от храстие и... Кучето му с куче.

 

П.п.2. Казвал ли съм, че за да си трол се иска и малко фантазия и акъл?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, gado said:

П.п.2. Казвал ли съм, че за да си трол се иска и малко фантазия и акъл?


Къв трол па ти??? Той съвсем сериозно си говори. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, RaptoR said:


Къв трол па ти??? Той съвсем сериозно си говори. 

Стига, бе!

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, gado said:

Стига, бе!


Е па слЕп ли си???
 

6 minutes ago, Godfather said:

Както споменах вчера - даже и не се преструват от кумова срама. :lol:


Че кога последно фесовете са имали срама?!?!? Преди 1989 си спомням аз... 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, w00x said:

Радев, след 3 години летаргия се разбуди и реши да спасява народа. 3 години какво прави? Събира сили ли? Засилка е правел? Или си е репетирал речта, с надеждата, евентуално, да я каже по-убедително от друг път.

 

Би могъл да направиш справка, кой президент, колко пъти е налагал вето. Радев гони 30, от които 20 пъти са до март 2020-а.

Опита се да спре някой от законите, благодарение на които разграбването е "законно", но мнозинството преодоляваше спирането.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, plameni said:

 

Би могъл да направиш справка, кой президент, колко пъти е налагал вето. Радев гони 30, от които 20 пъти са до март 2020-а.

Опита се да спре някой от законите, благодарение на които разграбването е "законно", но мнозинството преодоляваше спирането.

Ами аз горе я дадох тази статистика, хем по дати и за какво е налагано вето, ама нали. Човекът три години бил спал и репетирал речи.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gado said:

Ами аз горе я дадох тази статистика

 

Мой пропуск. Не бях погледнал линка. 

Нищо де, има нужда да се каже няколко пъти на хора, за които красноречието е по-важно и са пропуснали конкретните дела.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...