Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

6 hours ago, RaptoR said:


Асене, ти не знаеш ква ракия има тоя (НЕ)човек... 

Мхъ... Кво знае Асен за  ритуалите при ухажване по време на подземното развитие на кореноплодните!? Той като е свикнал да си лочи спирт разреден с дестилирана вода и си мисли, че некви други се напиват с нещо, предназначено само за хидратация и млад вид на кожата.

 

А между другото, дали се започва?

И да питам гласувалите за учиндолската прима балерина (знам, че има и такива тук). Абе..., яко ли ви е сега? Дългият олигофрен се насра и успя да се омаже до врата, още преди да са приключили съвсем, изборните процедури. Сега и втори кабинет щял да предлага, че първият му го пръснаха като глинена паничка на стрелбище. Какво очаквахте? Че ще ви пее изкълчени и опошлени патриотични песни със сръбско-ориенталско звучене ли? Или, че сценаристите му стават за нещо повече от списване на плоски каламбури и дебелашки майтапи?

Ама пък поне е представителен. Я какъв левентин е. Пък и може да говори, дори и му се разбира всичко. И хем на всеки умее да казва, това, което иска да чуе.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

36 minutes ago, gado said:

Ама пък поне е представителен. Я какъв левентин е. Пък и може да говори, дори и му се разбира всичко. И хем на всеки умее да казва, това, което иска да чуе.

 

Кое му е представителното на Слави Трифонов? Той иска в парламента да ходи, не да се кандидатира за президент, чиято функция в държавата е чисто представителна, "както знаят и малките деца".

То беше ясно какво ще се случи. Само като им видя предизборните агитации по центъра ми стават ясни. И тоя тренд го наблюдавам вече 10 години.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gado said:

А между другото, дали се започва?

 

Да се започва и да върви по всички линии...

Преди малко си пуснах си запис от 17:30 по bTV 
Министърът на здравеопазването беше при Цветанка Ризова. Аз не съм я виждал толкова втрещена и изненадана по време на интервю. 
Беше се подготвила да го съсипе заради уволнението на Балтов (шефа на Пирогов), обаче Кацаров такива неща показа и каза, че тя щеше да си глътне граматиката...

Link to comment
Share on other sites

Много съм далече да съдя кой крив и прав. Системата е бомбок със сигурност.

 

Дали и защо ти е обаче, ако си на мястото на Балтов, да издадеш на бивш зам. министър на здравеопазването фалшива епикриза?

Дали това не се е случило със знанието/ съгласието/ настояването на последния?

И човекът изненадващо разбира с половин година закъснение...

 

За Кацаров:

" От 1997 до 1999 г. е Областен управител на Софийска област, а от април 1999 до 2001 г. е заместник-министър на здравеопазването. В неговия ресор попадат международното сътрудничество и европейската интеграция, лекарствената политика и специализираният здравноосигурителен надзор. "

 

Ако ще правиш врътки, ще ги правиш с някакви неграмотни аборигени например, не и с това име...

Явно е нагласено, дори и да е истина.

 

Едит:

Най-вероятно и двамата са дълбоко в кюпа...

 

Edited by chasti
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, chasti said:

 

Не подбират на кой ще надписват. Потърси разследването на миролюба бенатова за правителствена болница. Същата е схемата. Просто са надписали на пореден пациент.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, w00x said:

 

Кое му е представителното на Слави Трифонов? Той иска в парламента да ходи, не да се кандидатира за президент, чиято функция в държавата е чисто представителна, "както знаят и малките деца".

То беше ясно какво ще се случи. Само като им видя предизборните агитации по центъра ми стават ясни. И тоя тренд го наблюдавам вече 10 години.

Мъльчи, мъльчи! Левентин, плешиФ убавец, дет средно статистическата домакиня се подмокря слузесто още щом превключи канала на 7/8. Па за такива като теб, дори и умее да артикулира.

 

П.п. само като се сетя за онова, дето ти го беше изръсил - А дали няма вариант някой да е казал "Дайте го тоя път, за да се вдигне рейтинга на президента."? Или не? Такива задкулисни манипулации не съществуват.

И такава селяшка смеховка ме напушва, че ми иде да си РаСкъсам ризата и да се маана от този свят.

Ангеле, обемното виждане наистина не ти е силна страна, но пък усилията ти да представиш собствените си двуизмерни виждания като нещо три измерно са наистина похвални.

 

П.п. Горещо ти препоръчвам да попиташ гугъл за понятието - Синергетика. :)

1 hour ago, plameni said:

 

Да се започва и да върви по всички линии...

Преди малко си пуснах си запис от 17:30 по bTV 
Министърът на здравеопазването беше при Цветанка Ризова. Аз не съм я виждал толкова втрещена и изненадана по време на интервю. 
Беше се подготвила да го съсипе заради уволнението на Балтов (шефа на Пирогов), обаче Кацаров такива неща показа и каза, че тя щеше да си глътне граматиката...

Ще ми се и на мен да се започва и най-сетне да видя някакво действие в защита на законите, пред които уж всички сме равни. Та да ми дойде ищах и да започна да не си крия данъците (щото хич не ме кефи да храня калинки, търтеи и самоповярвали си селяци, а за мангали и дума не искам да се отваря). И да ти кажа, хич не ми пука от къде коя окраска ще са хората, започнали да разриват лайняната маса, дето ни прави за кашмер пред света и ни ебава майката като нация. А народопсихологията се променя.

Колкото до здравеопазването, там нещата са тотален кенеф от поне 15 години. Много има да се изрива и много ръце и глави да се трошат.

Който ме познава знае, че, когато наистина искам да засегна някой, обикновено му намеквам, че е или политик (неуспял адвокат), или доктор (нагъл печалбар, който гледа на хората, като  на самоходни портмонета).

А колко мога да говоря за лекарствени препарати, които ги няма унас, само защото някой прибира парса от Турция да речем. Или пък за техника за самосвали с пари, която събира паяжини и се амортизира заради неизползване, щото пък друг цица мазно мляко от евреи и турци.... И изобщо...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, chasti said:

Дали и защо ти е обаче, ако си на мястото на Балтов, да издадеш на бивш зам. министър на здравеопазването фалшива епикриза?

Дали това не се е случило със знанието/ съгласието/ настояването на последния?

И човекът изненадващо разбира с половин година закъснение...

 

Мислиш ли, че през януари (когато са го водели мним пациент) Кацаров е знаел, че ще става министър през май?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gado said:

П.п. само като се сетя за онова, дето ти го беше изръсил - А дали няма вариант някой да е казал "Дайте го тоя път, за да се вдигне рейтинга на президента."? Или не? Такива задкулисни манипулации не съществуват.

И такава селяшка смеховка ме напушва, че ми иде да си РаСкъсам ризата и да се маана от този свят.

Ангеле, обемното виждане наистина не ти е силна страна, но пък усилията ти да представиш собствените си двуизмерни виждания като нещо три измерно са наистина похвални.

 

Kremlin papers appear to show Putin’s plot to put Trump in White House

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, plameni said:

 

Мислиш ли, че през януари (когато са го водели мним пациент) Кацаров е знаел, че ще става министър през май?

Пусни 8:36 БТВ. Без значение е, какво е мислил тогава.

Продължавате да вярвате в месии, добронамерени и безкористни, които идват и ни оправят.

Още повече, на стари и доказани месии...

Link to comment
Share on other sites

А трябва да вярваме на Нова и БТВ ли, които са такива мазни ибрикчии на бойкича и така се хвърлят на амбразурата за всички гербаджии.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, chasti said:

Пусни 8:36 БТВ. Без значение е, какво е мислил тогава.

Продължавате да вярвате в месии, добронамерени и безкористни, които идват и ни оправят.

Още повече, на стари и доказани месии...


И аз това се опитах да кажа.

Да се изчака, пък ако след година или две още вършат някаква работа, да им се ръкопляска. На този етап, съвсем спокойно, може всичко да е мазане на погледа. Че те избори отново идват.

Link to comment
Share on other sites

Започна новия сезон на Сериала Парламентарен Контрол :D За сега цирка е пълен. 

 

Ангеле не знам какво не мъ разбираш на президента. Говори си съвсем нормално. https://novini.bg/bylgariya/politika/673083 

Link to comment
Share on other sites

Одеве го подочух по телевизията. Пак не успях да разбера тоя човек каква емоция изразява, докато говори. Никакъв хъс. Да видиш (да изрази), че иска да направи нещо и наистина вярва в него. Просто седи там и си говори с равен тон и равна интонация, без значение какво казва. Не съм виждал друг такъв политик до момента. Дори и при Бойко Борисов, колкото и да го плюем, се усеща някаква емоция в гласа, без значение какви безумни тъпотии говори.

 

Тоя клип е 16 минути. Цъкнах на 5 произволни места и чух идентично равен тон. Този е някакъв социопат. В момента не се сещам за друг човек, при който да съм видял подобно поведение.

Този никога не може да ме вдъхнови да направя каквото и да било. Тоооолкова отегчено звучи, че не е истина...

Link to comment
Share on other sites

Този човек не е социопат. Пак си се объркал мощно. Този човек е ВОЕНЕН. Естествено на теб тази дума ти е кошмарно мътна какво съдържа, но нека ти помогна - изключва всякакви лигавщини от типа "аз съм прост и вие сте прости и за тва се разбираме", карате стойки пред японци, имитация на звуци на мисирка и прочее и прочее и прочее палячовщини на цялата орда останали дебили. Тоя човек не е там да врещи или да се пъне. Той е там, защото постът и позицжията му изискват сериозност и сдържаност. Палячовци ако търсиш гледай шоуто на Рачков.    

============================

 

ЦИТАТ НА ДЕНЯ (след поредно устно сране на биков и зверско настъпване на мотиката) :

"Що се отнася до мутренските времена, съжалявам само за едно - че тогава не се справихме с вашия лидер. Но има време, само ми дайте възможност."

УНИКАЛЕН Бойко Рашков. Така го изпраска с тигана в кухата тиква тоя боклук, че няма накъде!!! Ще се огледам за линк в тубата


 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, RaptoR said:

Този човек не е социопат. Пак си се объркал мощно. Този човек е ВОЕНЕН. Естествено на теб тази дума ти е кошмарно мътна какво съдържа, но нека ти помогна - изключва всякакви лигавщини от типа "аз съм прост и вие сте прости и за тва се разбираме", карате стойки пред японци, имитация на звуци на мисирка и прочее и прочее и прочее палячовщини на цялата орда останали дебили. Тоя човек не е там да врещи или да се пъне. Той е там, защото постът и позицжията му изискват сериозност и сдържаност. Палячовци ако търсиш гледай шоуто на Рачков.    

 

Едното как изключва другото? Казармата е по-скоро проблем в случая. Дори бих казал, че увеличава вероятността да е социопат.

Пост-травматичният стрес не е шега и може значително да влоши психическото състояние на човек, който страда от него.

 

По останалите коментари ще заключа, че ти отново решаваш да обърнеш внимание на конкретики и да проявиш буквализъм, вместо да вникнеш в това, което пиша.

 

Човек може да е сериозен и сдържан, и без да е лишен от всякаква емоция. Обама също беше сериозен и сдържан. Контрастът във .... всичко, е втрещяващ.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, w00x said:

 

Едното как изключва другото? Казармата е по-скоро проблем в случая. Дори бих казал, че увеличава вероятността да е социопат.

Пост-травматичният стрес не е шега и може значително да влоши психическото състояние на човек, който страда от него.

 

По останалите коментари ще заключа, че ти отново решаваш да обърнеш внимание на конкретики и да проявиш буквализъм, вместо да вникнеш в това, което пиша.

 

Човек може да е сериозен и сдържан, и без да е лишен от всякаква емоция. Обама също беше сериозен и сдържан. Контрастът във .... всичко, е втрещяващ.


КАЗАРМА?!?!?! Пост-травматичен стрес?!?!?!?!?!? Боже мили! И такива гласуват...... 

vqzcmSn.jpg

Link to comment
Share on other sites

искам да видя изказване на Макрон, Меркел или Кралица Виктория, в който проявяват особено цветни емоции по време на реч. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dunc said:

искам да видя изказване на Макрон, Меркел или Кралица Виктория, в който проявяват особено цветни емоции по време на реч. 


Не е добре това момче - 28437658273568237% вече съм убеден

И в тоя ред на мисли  - Ангеле, че ти си същият бре!!! Абсолютно същият. 

Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, RaptoR said:


КАЗАРМА?!?!?! Пост-травматичен стрес?!?!?!?!?!? Боже мили! И такива гласуват...... 
 

 

Добре. Замени "Казарма" с "Армията". Голяма работа. Ами нали е военен бе?!?! Трябва да е воювал! Иначе е чиновник, който си е клатил краката в една сграда, което не е нещо, което трябва да се споменава с гордост.

 

Радев е военен, да. Генерал, уж. Трябва да може да ВДЪХНОВЯВА хора, за да са готови да изгубят живота си, докато се борят. Кой по-точно е вдъхновил този господин?

 

1 minute ago, Dunc said:

искам да видя изказване на Макрон, Меркел или Кралица Виктория, в който проявяват особено цветни емоции по време на реч. 

 

Ами потърси, аз да не съм енциклопедия Британика или Associated Press?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, w00x said:

 

 

Добре. Замени "Казарма" с "Армията". Голяма работа. Ами нали е военен бе?!?! Трябва да е воювал! Иначе е чиновник, който си е клатил краката в една сграда, което не е нещо, което трябва да се споменава с гордост.

 

Радев е военен, да. Генерал, уж. Трябва да може да ВДЪХНОВЯВА хора, за да са готови да изгубят живота си, докато се борят. Кой по-точно е вдъхновил този господин?

 

 

Ами потърси, аз да не съм енциклопедия Британика или Associated Press?


НАСТЪПВАШ МОТИКАТА ЗВЕРСКИ! РАЗМАЗВАШ СЕ В ТИГАНА!

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, RaptoR said:


Не е добре това момче - 28437658273568237% вече съм убеден

И в тоя ред на мисли  - Ангеле, че ти си същият бре!!! Абсолютно същият. 

 

Аз съм същия?

Видене, преди мислех, че живееш в собствена си зона, но сега виждам, че явно си яхнал на Мъск ракетата и си отлетял направо на друга планета.

 

 

Just now, RaptoR said:


НАСТЪПВАШ МОТИКАТА ЗВЕРСКИ! РАЗМАЗВАШ СЕ В ТИГАНА!

 


LFMAO!

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, w00x said:

 

Аз съм същия?

Видене, преди мислех, че живееш в собствена си зона, но сега виждам, че явно си яхнал на Мъск ракетата и си отлетял направо на друга планета.


Не съм отлетял аз, мойто момче - теб никакъв те няма. Нали съм бил неведнъж на маса с тебе - или забрави? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...