Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

По-скоро бих казал, че еволюцията позволи на деволюиралите дебили да изплуват. Тия с алуминиевите шапки против 5Г, напиканите потници, веганите, антиваксърите, копротерапевтите - де що кретен има се сдоби с поле за изява. 
Преди добре държаха тъпащината си за лично ползване, сега я пръскат, че и заразяват други хора... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Има етапи в развитието на обществото, които се редуват точно както при живите организми (в частност както при хората) - младост и старост, възход и упадък, еволюция и деволюция, градене и разрушаване, здраве и болест, живот и смърт.

 

Истината е здраве,  младост, свобода и живот.

 

Лъжата е болест, старост, робство и смърт.

 

 

В момента всички са болни (нали?). Етапът е Деволюция, в който грешното се счита за правилно, злото се счита, че е добро и нормално нещо, лъжата се счита за истина. И т.н. по списъка "модерни благини" се случват, които водят до закономерния край... който по съвместителство е и преход към новото начало.

 

 

 

 

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Дееволюция на какво точно?

Защото не съм видял нещо да се връща към микроб, или ние към маймуните

Link to comment
Share on other sites

2PhhwQJG_o.jpg

 

Старият ред умира, новото начало се ражда.

 

Затова имаме като нарицателно старият континент (Европа), и Новият свят.

 

Конкретно напоследък по медиите е популярно наименованието новият ред (the New World Order). Новият ред винаги възниква върху руините на стария, след като всичко старо е потопено и унищожено от хаоса. "Ред в/от хаоса" да ви напомня за нещо?

 

Както винаги си е вървял и си върви животът - трябва родителят да умре, за да се възроди светът на чисто чрез децата му...

 

Цялата политика е насочена към тази цел в момента (ако не се усещате).

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kotora said:

И кво стана ся. Май ще има следващи избори ? 


Не би следвало да има. Ако мандатът стигне до БСП и те изпълнят хитрото си обещание да предложат служебното правителство за редовно (нещо, което тъпият чалгар и маймуната му акко имаха мозък щяха да направят в ден 1 и нямаше даже да има втори избори), имаме два варианта:

1. Ако има някой останал с мозък и истинско желание да се изрине гробаджийската сган и да има реални действия срещу мафията на тиквата, шопара и Гешев незабавно ще има тотална подкрепа. 

2. Ако не се получи тази подкрепа КРИСТАЛНО ЯСНО е, че НИЩО НИКЪДЕ НЕ СЕ Е ПРОМЕНИЛО и няма и да се промени. 

Link to comment
Share on other sites

Аз чух, че Камен Воденичаров, Тончо Токмакчиев и Зуека щели да правят партия.

Въргала се двоумял още. Щели да бъдат твърда опозиция, дори и да спечелят изборите.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, chasti said:

Аз чух, че Камен Воденичаров, Тончо Токмакчиев и Зуека щели да правят партия.

Въргала се двоумял още. Щели да бъдат твърда опозиция, дори и да спечелят изборите.

 


Забрави Марта Вачкова!
 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:


Не би следвало да има. Ако мандатът стигне до БСП и те изпълнят хитрото си обещание да предложат служебното правителство за редовно (нещо, което тъпият чалгар и маймуната му акко имаха мозък щяха да направят в ден 1 и нямаше даже да има втори избори), имаме два варианта:

1. Ако има някой останал с мозък и истинско желание да се изрине гробаджийската сган и да има реални действия срещу мафията на тиквата, шопара и Гешев незабавно ще има тотална подкрепа. 

2. Ако не се получи тази подкрепа КРИСТАЛНО ЯСНО е, че НИЩО НИКЪДЕ НЕ СЕ Е ПРОМЕНИЛО и няма и да се промени. 

АА да бе, те БСП са силни на думи ама реално нищо не правят. 


Въпроса е защо тъпия чалгар се мисли за велик, че даже и не обсъждат от другите партии да има министри ? 

Има 60 депутата, а не 160. 

И с какъв акъл хората, които са гласували за него продължават да му вярват сляпо ? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kotora said:

АА да бе, те БСП са силни на думи ама реално нищо не правят. 


На мен ми стига да предложат служебното правителство. И тогава ще светне точно кой какъв е. Не че вече не е ясно почти на 100% де... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


На мен ми стига да предложат служебното правителство. И тогава ще светне точно кой какъв е. Не че вече не е ясно почти на 100% де... 

Мм да, тогава ще стане забавно :) 

 

 

Може да бъде изображение с един или повече хора и текстово съобщение

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Пътят в политиката на този (не успявам да намеря точно определение) приключи с впечатляващо ритуално харакири.

Не е за хора със слаби сърца :lol:

 

Spoiler


 


 

 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, chasti said:

Напомня на "Купона почна в София, ама ще завърши в Банско".

 

Не знам на какво беше, но направи страхотна реклама на дилъра си :lol:

 

ЕДИТ:

Един след друг гърмят...

 

Австрийски университет: Пламен Николов не е сред възпитаниците ни

Quote

Местното издание „Клайне цайтунг“ публикува статия със заглавие „Неясноти в биографията. Защитил ли е научна степен бъдещият български министър-председател в Клагенфурт?“, в която се твърди, че Николов не е бил възпитаник на университета Алпе Адрия.

Пред Българската телеграфна агенция авторът на статията заявява, че в писмено становище от университета твърдят, че студент или абсолвент на име Пламен Николов не фигурира в компютърната система на университета. Името му не присъства и в регистъра на Съюза на австрийските библиотеки, където се съхраняват всички писмени работи на студентите в Австрия.

 

 

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

На мен ми е интересно Изтеклите мозъци какво ли си мислят за тази шарада? Дали изобщо мислят? По силите им ли е тази дейност? Или просто им е достатъчно някой да ги погъделичка с псевдо патриотарщина по псевдо носталгията, за да се стимулират телесни функции, подобни на акането (в смисъл на изпущане в гащите)?

И до кога ще я караме с тази Подмяна!?

 

П.п. Както е казал мислителят - Можеш да изкараш селяка от селото, но селянията от селяка - Ни'огиш!

Link to comment
Share on other sites

Мен пък повече ме притеснява, при обявения отказ от подкрепа от трите партии, да не се окаже изведнъж, че ГЕРБ и ДПС ще подкрепят правителство на ИТН, само и само да махнат служебното правителство. Голямо мазало ще настане...

 

EDIT:

Възможно ли е, при вече издаден Указ, да бъде прекратена процедурата и да не се стига до гласуване?

 

EDIT2:

Няма да го внасят за гласуване.

 

EDIT3:
"На ти куклите, дай си ми парцалките..."

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Подадоха оставка :(

Отиваме на президентска република.

На чело с човекът, спечелил в два тура срещу Цецка Цачева :lol:

 

Приеха ли поне мажоритарната изборна система, 120 депутата и 1лв субсидия?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...