Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

3 minutes ago, RaptoR said:


Не съм отлетял аз, мойто момче - теб никакъв те няма. Нали съм бил неведнъж на маса с тебе - или забрави? 

 

И какво? Не си ме чувал да се засмея ли? Или да съм емоционален, разгорещен за нещо? Или ти след първия час не помниш какво се случва вече?

2 minutes ago, Dunc said:

Ти и за БТА не минаваш, какво остава за Асошиейтед прес

 

Ами, не съм сигурен дали си забелязал, но аз не съм се и опитал, та констатациите ти са напълно неуместни.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, w00x said:

 

И какво? Не си ме чувал да се засмея ли? Или да съм емоционален, разгорещен за нещо? Или ти след първия час не помниш какво се случва вече?


Много добре съм видял за какво иде реч - току що ПАК настъпи мотиката, сравнявайки моабет на маса с президентско поведение пред нацията - нищо, днес ПАК ти е ден. 
Иначе точно и само веднъж си се отпускал, но да не се връщаме там. През останалото време толкова се сдържаш, че баш си като Радев. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:


Много добре съм видял за какво иде реч - току що ПАК настъпи мотиката, сравнявайки моабет на маса с президентско поведение пред нацията - нищо, днес ПАК ти е ден. 
Иначе точно и само веднъж си се отпускал, но да не се връщаме там. През останалото време толкова се сдържаш, че баш си като Радев. 

 

Ти си тотално надрусан в момента. Не те знам дали си пил от притеснение или си недоспал.

ТИ беше този, който сравни "моабет на маса" с "президентско поведени пред нация", забрави ли?

 

Сдържам се, защото не ми е интересно това, което се обсъжда и просто си мълча и слушам. Не съм сигурен как да ти го обясня....

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, w00x said:

 

Ти си тотално надрусан в момента. Не те знам дали си пил от притеснение или си недоспал.

ТИ беше този, който сравни "моабет на маса" с "президентско поведени пред нация", забрави ли?

 

Сдържам се, защото не ми е интересно това, което се обсъжда и просто си мълча и слушам. Не съм сигурен как да ти го обясня....


vqzcmSn.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, w00x said:

 

И какво? Не си ме чувал да се засмея ли? Или да съм емоционален, разгорещен за нещо? Или ти след първия час не помниш какво се случва вече?

 

Ами, не съм сигурен дали си забелязал, но аз не съм се и опитал, та констатациите ти са напълно неуместни.

 

 

Неуместна е твоята констатация, според която един президент трябвало да показва емоции. Изказванията и речите на преиздента не са предназначение за развлекателни програми, нямат публцистичен характер. Те трябва да са сдържани, ясни, точни, директни, да съобщават това, което той има да кажа по дадена тема или казус, а не да става някаква клоунада като при Тръмп или при другия твой любимец Бокича, който явно е бил много цветен и колоритен. 

Link to comment
Share on other sites

А Хитлер като си е водил речите супер страстно и е бил социопат какъв е бил резултата в крайна сметка ? не мога да разбера какво искаш от този човек. Просто е сдържан, докато Боко тиквата говори като някой овчар, които е бил 100 дена на планинска паша и си е говорил само с добитъка. 

Link to comment
Share on other sites

Видене, стига я пляска тая глава, че виж докъде си се докарал.... Казваш някакви неща и 3 минути по-късно ги преписваш на друг.

 

43 minutes ago, Dunc said:

 

 

Неуместна е твоята констатация, според която един президент трябвало да показва емоции. Изказванията и речите на преиздента не са предназначение за развлекателни програми, нямат публцистичен характер. Те трябва да са сдържани, ясни, точни, директни, да съобщават това, което той има да кажа по дадена тема или казус, а не да става някаква клоунада като при Тръмп или при другия твой любимец Бокича, който явно е бил много цветен и колоритен. 

 

Моята констатация си е мое мнение. Аз сам решавам дали да се доверя на някой въз основа неговото поведение и абсолютно никой не е в позиция да коментира дали личното ми разбиране е правилно или не. То си е мое и вие сте буквално и преносно никои, за да ми налагате разбиранията си.
Твоята констатация беше с цел омаловажаване, тъй като аз нито съм твърдял, че съм Associated Press (дори изрично казах, че НЕ СЪМ), нито БТА, нито БНТ, нито БНР, нито bTV, нито Plovdiv24 дори, но ти реши да се опиташ да ме обидиш и да ми кажеш как ДОРИ не съм и *****. Не казвам, че е неочаквано. Ни най-малко. Казвам, че е неуместно.

 

Всеки човек, който не страда от социопатия показва емоция и ако някой тук притежаваше емоционален интелект, щеше да знае причините за това. Дори социопатите показват емоция, била тя фалшива и непонятна за околните.

Няма НИТО ЕДИН човек, който има последователи, заслуги, популярност и т.н, който да не показва някакъв тип емоция, защото емоцията включва и емпатия, а именно емпатията е основен инструмент за печелене на симпатии. Не страха.

 

Това не беше видео на изказване или реч. Това беше видео на дискусия с ... някакви хора там. Дори не ми е достатъчно интересно, за да обърна внимание с кой и за какво си говори. Факт е, че този човек е крайно невдъхновен и безкрайно скучен. Дори в публицистичните му изяви, като тази в Шоуто на Слави преди години.

Пак ми се слагат думи в устата и това започва да става доста жалкарско... "Моя любимец Бокича" визирам. И това, че буквално в предното си мнение споменавам Обама. Не виждам да коментираш Обама. И той ли беше клоун?

 

14 minutes ago, kotora said:

А Хитлер като си е водил речите супер страстно и е бил социопат какъв е бил резултата в крайна сметка ? не мога да разбера какво искаш от този човек. Просто е сдържан, докато Боко тиквата говори като някой овчар, които е бил 100 дена на планинска паша и си е говорил само с добитъка. 

 

Да, Хитлер също е можел да вдъхновява милиони хора, защото е имал идея и я е изразявал. Той не е бил социопат, освен това. Вдъхновявал е, било то и с грешните цели. Лидерите на секти също са вдъхновители.

Искам някакъв адекватен, нормален човек, това искам. А не карикатура на Българската мъжественост от "времето на казармата".

 

Ако някой може да се вдъхнови от речите/идеите на Румен Радев, то той вероятно може да се вдъхнови и от взиране в един минзухар, който просто се вее на някой склон.

 

---------------------------

 

Няма какво да обсъждам повече. Нито аз се опитвам да променя вашите разбирания, нито вие, опитвайки се, ще успеете да промените моите.

Link to comment
Share on other sites

Пичове - Ангел никой не може да го разбере, освен сам той него си! Ние всички сме криви хора, надрусани евентуално. Мечтая си някой ден да вдене какви глупости е писал, но надали.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

Пичове - Ангел никой не може да го разбере, освен сам той него си! Ние всички сме криви хора, надрусани евентуално. Мечтая си някой ден да вдене какви глупости е писал, но надали.. 

 

Знаеш ли какво е Confirmation Bias? Не знаеш, естествено, какво задавам и аз риторични въпроси.
Означава, че много хора ме разбират, но на теб ти е по-удобно да виждаш само тези, които споделят твоето мнение, защото възприятието ти не позволява да видиш чуждата гледна точка, а хора, които биха били на моето мнение, няма да споделят твоето.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, w00x said:

 

Знаеш ли какво е Confirmation Bias? Не знаеш, естествено, какво задавам и аз риторични въпроси.
Означава, че много хора ме разбират, но на теб ти е по-удобно да виждаш само тези, които споделят твоето мнение, защото възприятието ти не позволява да видиш чуждата гледна точка, а хора, които биха били на моето мнение, няма да споделят твоето.


vqzcmSn.jpg

Link to comment
Share on other sites

Като е твоето лично мнение и разбиране, го напиши и изкажи така. А не да се изказваш като някаква последна инстанция, с някакъв апломб и крайност, все едно си някакъв висш политически и социлогически коментатор, наместник, анализатор. И след това, когато започнеш да бъдеш оборван и да се дават примерни и факти, че не си прав, да се изнизваш винаги с "ама чака, тва си  е мое мнеие и ти си никой, за да ми налагаш" . Като не искаш да ти налагат, тогава не налагай и ти твоето. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dunc said:

Като е твоето лично мнение и разбиране, го напиши и изкажи така. А не да се изказваш като някаква последна инстанция, с някакъв апломб и крайност, все едно си някакъв висш политически и социлогически коментатор, наместник, анализатор. И след това, когато започнеш да бъдеш оборван и да се дават примерни и факти, че не си прав, да се изнизваш винаги с "ама чака, тва си  е мое мнеие и ти си никой, за да ми налагаш" . Като не искаш да ти налагат, тогава не налагай и ти твоето. 

 

Аз го пиша. Това как ти го възприемаш, си е въпрос на твоя индивидуален прочит.

Link to comment
Share on other sites

Що го няма Мидекс-а, да вземе да пусне една анкета

Нали, колко хора го разбират Ангел, докато прави шпагати и невъзможни флик-флаци в повече от три оси едновременно.

Link to comment
Share on other sites

Също така, когато ползваш ирония, после не мрънкай, че такава е ползвана и срещу теб, още повече, опитвайки се да изкараш, че било използвана обида и нагрубяване. 

 

И понеже забравих да добавя нещо и по-горе. Обикновено се намесваш някъде, пускаш някаква бомба, после когато с факти ти бъде показа, че не си прав, изкараваш картата "ама аз не се интересувам, не следя, не ми интересно". Еми тогава аджеба защо коментираш по начало? 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dunc said:

Като е твоето лично мнение и разбиране, го напиши и изкажи така. А не да се изказваш като някаква последна инстанция, с някакъв апломб и крайност, все едно си някакъв висш политически и социлогически коментатор, наместник, анализатор. И след това, когато започнеш да бъдеш оборван и да се дават примерни и факти, че не си прав, да се изнизваш винаги с "ама чака, тва си  е мое мнеие и ти си никой, за да ми налагаш" . Като не искаш да ти налагат, тогава не налагай и ти твоето. 


Редовна практика му е - ВИНАГИ, ама ВИНАГИ забравя пустото "СПОРЕД МЕН", или " ЛИЧНО МНЕНИЕ". Години наред съм се опитвал да говоря по въпроса - никакъв ефект.   
 

12 minutes ago, Dunc said:

Също така, когато ползваш ирония, после не мрънкай, че такава е ползвана и срещу теб, още повече, опитвайки се да изкараш, че било използвана обида и нагрубяване. 

 

И понеже забравих да добавя нещо и по-горе. Обикновено се намесваш някъде, пускаш някаква бомба, после когато с факти ти бъде показа, че не си прав, изкараваш картата "ама аз не се интересувам, не следя, не ми интересно". Еми тогава аджеба защо коментираш по начало? 


Картата е друга на финала - никой не го е разбрал. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dunc said:

Също така, когато ползваш ирония, после не мрънкай, че такава е ползвана и срещу теб, още повече, опитвайки се да изкараш, че било използвана обида и нагрубяване. 

 

И понеже забравих да добавя нещо и по-горе. Обикновено се намесваш някъде, пускаш някаква бомба, после когато с факти ти бъде показа, че не си прав, изкараваш картата "ама аз не се интересувам, не следя, не ми интересно". Еми тогава аджеба защо коментираш по начало? 

 

Ирония? Не съм използвал ирония. А ти като обиждаш, недей да мрънкаш, че някой се е обидил или е приел обидите ти като такива.

 

Хайде да погледнеш пак дали съм се "намесил" някъде или някой се обърна към мен лично, което обръщение изискваше отговор.

С какви ФАКТИ по-точно ми показахте, че не съм прав в случая? :D И какви са тези ФАКТИ, които са способни да опровергаят личното ми мнение за нещо? Защото не се чувствам като да съм участвал в дискусия до момента. Може да съм ги изпуснал някъде.

Защото коментирам на нивото, което ме интересува, затова. Интересува ме, че Радев е безизразен и невдъхновяващ човек, който с тази емоционалност и тон, може много успешно да отиде да съобщава разписанието на влаковете на някоя гара. И тъй като трябва да е представителен, да седи като глава на държавата, и да ме представлява, нито ми е представителен, нито се чувствам представляван от него. Дай сега фактите, които ще оспорят ЛИЧНОТО ми мнение. После може да ми кажеш защо любимият ми цвят не ми е любим. С факти, разбира се.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, не ти ли го казах наскоро в една друга тема или съм пропуснал в суматохата?
Лично аз нямам никакво намерение да се опитвам да променям личното ти мнение по принцип, нито се интересувам особено от него, нито имам време и нерви да се занимавам с него... 
Но когато личното ти мнение е КРЕЩЯЩО ГРЕШНО ти го казвам. Ти какво ще направиш с тази информация - освен да ми скъсаш нервите в няколко страници - е изцяло твое решение. 
Представяш ли си сега личото мнение на онзи, дето ти е подвикнал ПЕДАЛ на улицата? (74567482743% не е имал предвид гей)  

Link to comment
Share on other sites

Амии Ангеле щом и на мен, и на още хора ни е направило впечатление начина по който се изразяваш и едва ли не твоето лично мнение е правилно, а нашите не са. В случая продължаваш да твърдиш, че на Радев не му се разбира нищо, което реално не е така. Човека си говори с нормален тон, отчетливо, ясно, без да хънка и мънка.  

 

Тва май е на Атанас страницата.

 

Може да бъде изображение с един или повече хора и текстово съобщение

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Каза го и какво? Да си татуирам тази грандиозна мисъл на дланите ли?

Мнението си е мое. Всеки възприема хората по различен начин, а това, че ти си готов да определиш моето възприятие за определен човек като "крещящо грешно" и да го оспорваш, само показва колко ти е далеч концепцията за "лично мнение" и "лично" каквото и да било друго.

 

5 minutes ago, kotora said:

Амии Ангеле щом и на мен, и на още хора ни е направило впечатление начина по който се изразяваш и едва ли не твоето лично мнение е правилно, а нашите не са. В случая продължаваш да твърдиш, че на Радев не му се разбира нищо, което реално не е така. Човека си говори с нормален тон, отчетливо, ясно, без да хънка и мънка.  

 

 

Ти сериозно ли? Щом ти му разбираш, значи и аз трябва да му разбирам? Щом ти се впечатляваш от него, трябва и аз да се впечатлявам? Логика.

Каква е тая грандомания и мания за превъзходство, която ви е подгонила всичките бе? Я слезте на земята.

 

Заеби. Само си хабя нервите. Добре ми беше като бях спрял да пиша за няколко месеца.

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам за какво спорите в последните постове.

Класикът ясно го е казал: "Човек само когато знае к’во му е, само аз си знам к’во ми е."

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RaptoR said:

Пичове - Ангел никой не може да го разбере, освен сам той него си! Ние всички сме криви хора, надрусани евентуално. Мечтая си някой ден да вдене какви глупости е писал, но надали.. 

Аре бе, аз пък го разбрах Ангел и е абсолютно прав - Радев вдъхновява с речите си като дръжката на метла. Аре ся някой да каже как и аз съм любител на Банкянския Тулуп. :lol:

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Godfather said:

Аре бе, аз пък го разбрах Ангел и е абсолютно прав - Радев вдъхновява с речите си като дръжката на метла. Аре ся някой да каже как и аз съм любител на Банкянския Тулуп. :lol:


И ти ли ще цунеш тигана? То всъщност е ясно де! Щото нали Радев е комунист по теориите на кретените от ДБ, които са слуги на либерастите... Смях в залата. 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, mIRCata said:

Те добрите и вдъхновяващи оратори ги видяхме кво правят - ей го Ленин, Хитлер, Мао, Ким

А защо точно тия келеши? Защо пък не Рузвелт, Чърчил, Тачър, Обама?

 

19 minutes ago, RaptoR said:

слуги на либерастите

Йей, е те тук вече ме затапи с тигана! :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

И аз го разбирам Ангел. Че и съм съгласен с него, че Радев не става. Не става, защото и той в казана с лайната като останалите.... Само вдига шум, но реално е обезвластена длъжност... Те всички не стават, ама това е друга тема.... 

Лека нощ! Утре на Мальовица...тишина, хладина и природа.... кеф..... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...