Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Такааа...Не ми е убава като на Виден новината, ама все пак... Зеха ме на работа в Ментел, първа линия съпорт към бившия Мегалайнян. Ако искате да псувате някой, че ви е скапан нета, цифровата или сателитната - аз съм човека :D

Link to comment
Share on other sites

Аааа, браво бате Видене! Много здраве ви желая! :)

 

Наско, честито и на теб и ги питай дали ще пуснат Ф+ в телевизонен пакет някога, ако не е проблем :)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви на всички! И ние сме много щастливи, макар че кака ви нещо суеверно го раздава и ми се цупи, че казвам, но аз съм толкова радостен, че изобщо не ми дреме... Междувременно тия два дни са изчезнали къмто 4 литра уиски.... :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно е каката да кръцне рисърч фасилитито на Цицю, ако стане въпрос за трето..... Това..., между нас казано.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Честито! Вземи се похвали сега и в автомобилната тема, че да ти станат три за късмет. :P

 

Аз пък си взех един USB микроскоп - не е нещо кой знае какво, 25Х...800X и заради малките му габарити мислех, че ще е някаква детска играчка, а се оказа, че матрицата му предава доста добре дори на цял екран. Разбира се не е чак толкова прецизен както един сходен по увеличение микроскоп, който имам още от соц. време, но пък оня не може да записва видео и да прави скрийншотове, а "осветлението" се постига с огледалце в долната част за разлика от диодите на новия, които даже могат плавно да се регулират по сила. ;)

 

ef5c3354b736d3cd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...