Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ама виж ква е яка. :) И се сгъва.

По-евтините са с по-малки гуми и не са особено практични. Тая ще си върви по всякакви повърхности и ще си я ползвам да си ходя на работа с нея. :)

Link to comment
Share on other sites

бате верно ли даде 220лв за тротинетка.... dafuq

Ще те питам като вземеш да имаш деца ;) Аз купих подобна (не толкова скъпа де ~70 кинта) за дъщеря ми-нямаш и най-бегла идея за каква радост иде реч...само дето не спа в гаража :lol::lol:

 

Иначе за ходене на работа...де да знам :o

Link to comment
Share on other sites

И аз преди 2 седмици купих на малката една от Декатлон-а за 40-на кинта. Да тренира преди догодина да взема колело

Link to comment
Share on other sites

Ама виж ква е яка. :) И се сгъва.

 

По-евтините са с по-малки гуми и не са особено практични. Тая ще си върви по всякакви повърхности и ще си я ползвам да си ходя на работа с нея. :)

 

220 лева??? На какво отгоре?!?!? Аз много искам да си взема подобно с електрически мотор за разходки из село... Видях едно докарано от Германия - страхотия. Изкарва къмто 80-100км с едно зареждане (ама по думи на ползващия) 

 

Ще те питам като вземеш да имаш деца ;) Аз купих подобна (не толкова скъпа де ~70 кинта) за дъщеря ми-нямаш и най-бегла идея за каква радост иде реч...само дето не спа в гаража :lol::lol: Иначе за ходене на работа...де да знам :o

 

Ами аз имам дете и реших проблема - от Младенски за 30 лева купих напълно прилична тротинетка...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

220 лева??? На какво отгоре?!?!? Аз много искам да си взема подобно с електрически мотор за разходки из село... Видях едно докарано от Германия - страхотия. Изкарва къмто 80-100км с едно зареждане (ама по думи на ползващия) 

 

Не разбрах. Има и тротинетки за по 400+ лева. Тази е идеален баланс качество/цена/функционалност. Една нормална тротинетка за дете е по 70-90лв. Тази е за възрастни все пак.

 

А тия с електромоторите са по 900-1000, но то цялото удоволствие се губи. Пък и аз ще карам по пешеходни зони. Не върви в градската градина или на главната улицата се изперя с нещо, което развива 30-40км/ч. Освен това, не са толкова компактни. Като спра да го карам какво да го правя? :D Това се сгъва и си го търкаляш.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

То сигурно и за 4000 има. А това, за което говоря е абсолютно компактно и също се сгъва. То дори има и седалка. 

 

В тоя ред на мисли ще е интересно да те видим с червеното сако, китка на ревера и препускащ с тротинетка...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Пак започваш да спориш без да си запознат....

Няма за 4000.

 

Искам да те видя как я сгъваш оная с мотора (сгъването на повечето се състои само в откачане на кормилото и закачането му успоредно на основата) - така като гледам са към 25-35кг - и я качваш на рейса примерно, или си я прибираш по етажите или асансьора в офиса.

И преди да ми кажеш, че не знам за какво говориш:
http://tribulamoto.com/tm-50x-2-speed-%E2%80%93-petrol-scooter-goped/

http://tribulamoto.com/tm-led-800w-%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%82%D0%B5%D1%80-%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B0/

 

Сега видях, че на второто има и снимка в сгънато положение. Б*х тая компактност.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Пак започваш да спориш без да си запознат....

 

Няма за 4000.

 

 

Много обичам някой да ми казва какво съм видял аз..... Нищо общо със снимките, между другото. И 10000% има за 4000, може и за 40000, но няма да си губя времето с тебе. Приятно ползване.  

Link to comment
Share on other sites

Не казвам че е лоша, последно като бях на гости на сестра ми във Виена ги видях че хората се зарибяват супер много..... и аз бих си взел да я ползвам 1-2 пъти....ма повече от 50лв не бих дал никога :)

 

 

ps : аз преди време си взех GoPed от ибей на минимални пари с бензиново двигателче но съм я карал 2-3 пъти и ми писна.... даже и май се бях похвалил в темата но не намирам мнението (всички търсачки са педераси) 

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Не казвам че е лоша, последно като бях на гости на сестра ми във Виена ги видях че хората се зарибяват супер много..... и аз бих си взел да я ползвам 1-2 пъти....ма повече от 50лв не бих дал никога :)

 

 

ps : аз преди време си взех GoPed от ибей на минимални пари с бензиново двигателче но съм я карал 2-3 пъти и ми писна.... 

 

И за 50лв има, но както казах, колелата им са малки и не са функционални, а и са за деца. Максималните килограми са до 60 или нещо от сорта, заради материалите.

 

Идеално се изяви духа на форума иначе. Раптор-а веднага започна да ми обяснява как не си струва и как тая дето той е гледал е по-хубава.

Link to comment
Share on other sites

Дойдоа ми новите шоферски цайси с диоптер и 5 плаки... Ся трябва да им сложа оптиката...

Link to comment
Share on other sites

Веднага ти давам 50 лева за него!!!  :laughing:

 

Сложи снимка да го видим 

 

нямам снимка, някъде из темата трябва да има в мое мнение

 

пс : за 50леА щи дам да се щракнеш за фейса 2-3 снимки  :grin:

Link to comment
Share on other sites

нямам снимка, някъде из темата трябва да има в мое мнение

 

пс : за 50леА щи дам да се щракнеш за фейса 2-3 снимки  :grin:

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=32421&view=findpost&p=1495604153 

Изглежда добре.

 

Иначе интересен начин за превоз. Аз лично бих предпочел велосипед за тези пари, но само ако риска от кражба не беше по-голям от на бананова република...

Link to comment
Share on other sites

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=32421&view=findpost&p=1495604153 

Изглежда добре.

 

Иначе интересен начин за превоз. Аз лично бих предпочел велосипед за тези пари, но само ако риска от кражба не беше по-голям от на бананова република...

 

:D :D :D :D :D :D :D :D

Моя коментар отдолу е малко противоречив с днешните събития, но пък моята не е с двигател, та не е толкова бърза и може да се кара там, където се карат ролери/скейтборд.

 

Сега видях, че в следващото си мнение съм се обосновал и вече не е противоречив. :)

 

А колкото до начина, колелото има доста негативни страни от моя гледна точка в сравнение с това.

 

1. Трудно се складира и в къщи, и в офиса. (най-важното) Води със себе си и прекалено трудоемко транспортиране по асансьори и стълби.

2. Трябва да карам по пътя, а това направо си ме плаши.

3. Разстоянието от 2км в едната посока е прекалено малко за колело.

4. Сностен градски велосипед ще ми струва към 600-800лв.

5. Трябва да нося каска и светлоотразителна жилетка.

6. Мисля, че ще се изпотявам повече, отколкото с това, което изобщо не е вариант.

Link to comment
Share on other sites

нямам снимка, някъде из темата трябва да има в мое мнение

 

пс : за 50леА щи дам да се щракнеш за фейса 2-3 снимки  :grin:

 

 

Интересна е машинката, бях забравил че взе такова. Като гледам обаче дори твърде голяма цена ти предлагам за него. :grin:  

Link to comment
Share on other sites

Много обичам някой да ми казва какво съм видял аз..... Нищо общо със снимките, между другото. И 10000% има за 4000, може и за 40000, но няма да си губя времето с тебе. Приятно ползване.

Има. Нарича се Segway. Електрическа и няма нужда да я буташ. Беше супер хит преди време... май фалираха ако не се бъркам...

 

segway.jpg

 

 

 

 

Аз пък да се похваля - взех си преди малко от Пикадили един Dewars заради чашките - доста народна си беше цената на бутилката, а то питието се оказа много добро. А пък чашките са просто супер. ... или може би ми се отвори сега глътка...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

май фалираха ако не се бъркам...

Доколкото си спомням изобретателя на това странно нещо и собственик на фирмата се претрепа точно с него.
Link to comment
Share on other sites

Имаше нещо такова, но общо взето той виновния, а не устройството. Нямам спомени за подробности но по спомени беше някаква доста нелепа ситуация

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D :D :D :D :D

Моя коментар отдолу е малко противоречив с днешните събития, но пък моята не е с двигател, та не е толкова бърза и може да се кара там, където се карат ролери/скейтборд.

 

Сега видях, че в следващото си мнение съм се обосновал и вече не е противоречив. :)

 

А колкото до начина, колелото има доста негативни страни от моя гледна точка в сравнение с това.

 

1. Трудно се складира и в къщи, и в офиса. (най-важното) Води със себе си и прекалено трудоемко транспортиране по асансьори и стълби. - Почти 100% съгласен.

2. Трябва да карам по пътя, а това направо си ме плаши. - Не е задължително.

3. Разстоянието от 2км в едната посока е прекалено малко за колело. - Изобщо не е малко, всеки ден карам по толкова в посока.

4. Сностен градски велосипед ще ми струва към 600-800лв. - Може и по-евтино...

5. Трябва да нося каска и светлоотразителна жилетка. - Каската е ясна, жилетката само нощем.

6. Мисля, че ще се изпотявам повече, отколкото с това, което изобщо не е вариант. - Въобще не се изпотявам...когато караш в нормално темпо изобщо даже няма да се задъхаш...

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...